Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... ja snad taky vydrzim az do konce.... me zadny slechteni dneska neceka..... napustim si vanu a pujdu relaxovat... mam toho za tento tyden dost... pavly- jaky byl den? lepsi nez vcera??? doufam, ze jo.... no, mas toho svyho chlapa pekne prectenyho, jen o pra minut ses netrefila... to ja neumim... vzdycky doufam, ze prijde driv, ale nezklame a prijde pozde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jsem tu na skok many-doufam,ze si dnesni den uzivas!!!a jsem rada,ze vydrzis taky § huraaaa ;-) saty - taktez!!! holky zitra je to presne pul roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rano tu asi nebudu,tak to hlasim dopredu!!!!! aby byl poradek!!!!!! :-D saty-jinak den byl dneska lespi,ale jsem silene utahana,mozna psychicky a vlezlo to na telo.... zitra mozna budu pryc,ted nemam cas vypravet,ale urcite sem skocim!!!!!!zatim pa pa a dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,taky jsem nato ráno myslela,že to máme za půl roku :-) už aby to bylo :-D :-D :-D jinak není mi dnes nějak dobře potom včerejšku 8-) přišli jsme až ráno ve 4 8-) tak si jdu lehnout k telce,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... hned se to bude pocitat lip, kdyz uz je to jen pul roku... a od zitrka vlastne jeste min :o)) Ja dneska byla podruhe zkouset saty.... a je to jeste horsi nez po tom prvni. Jsou vsechny tak krasny. Zatim mam jedny favoritky, ale cena me trochu odrazuje, kdyztak kouknete do alba. Za chvili taky zmizim, jdeme ke kamaradovi na vinecko, a musim se ho zeptat, jestli mi pujde za svedka, tak snad bude souhlasit .o))
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy - ahoj,ty šaty jsou všechny krásný :-) a kolik tě stojí pučení?Mě ty moje stojí 6000,- a taky jsem z té ceny byla hotová,ale je to jednou za život tak co :-D a proto vnich na svatbě budu co nejdýl ;-) včera se vdávala jedna známá a už v 18.00 byla v riflích a tričku,to mě trochu zarazilo,ale je to každé věc,ale já si teda šaty nechám dýl a až se budu převlíkat,tak do nějakých pěkných večerních,aby šlo poznat,že jsem nevěsta ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky - tak vcera to bylo pul roku!!!!!!!!!!!!! a my spolu byli presne 3 a pul roku - takove male vyroci..... cely den jsme litali....takze jsem k vam ani nestihala zabehnout!!!! =-) many - souhlasim,taky chci byt v satech do rana - jedine,co by me z nich dostalo by bylo jejich uplne znehodnoceni,jinak je dolu nedam :-D a presne jak pises- kdyz uz prevleknout- tak krasne vecerni - naprosty souhlas! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
many - saty by me na ty ctyri dny stali 8500,- to uz je fakt hodne. No uvidime, zatim vedou... mozna je zkusime s maminou usit... material by rozhodne vysel levneji :o) Ja jsem taky pro to, nechat si saty co nejdele.... preci je budu mit na sobe jen jednou v zivote, tak si je musim uzit. pavly - gratuluju k vyroci
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - satyyy - tak to je taky hodně peněz,tak buďto budete tak šikovné a ušijete je s mamkou a nebo třeba ještě narazíš na krásnější pro tebe a levnější ;-) tak moc moc štěstíčka při rozhodování ať už si brzo vybereš, :-D pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera jsem kamaradovi rekla, jestli mi nepujde za svedka a on souhlasil a byl moc rad. Dali jsme vinecko a potom jsme vsichni vyrazili na ten slibovany ples. Bylo to super, krasne jsme si zatancovali. Jeje, jak nam to s milackem spolu sluselo ;-) Doufam, ze letos stihnem tak jeste dva plesy :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj - satyyy - tak to jste pěkně zapařili :-) to my byli doma a léčili se po pátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, my se asi budeme lecit dneska. Jen potrebuju doma jeste neco poklidit a vyzehlit a vubec se mi do toho nechce :o(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jak se daří???????Mně celkem fine,akorát se pomalu chystám do práce :-( já tu odpolední tak nenávidím ]-( už aby byl pátek :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky... ja jsem dneska uplne mrtva. Nejradsi bych sla spat. Uz aby bylo pul ctvrte a ja mohla jit domu... sice me ceka jeste hodina spinningu, ale to snad zvladnu :o)) Potom ale uz padnu za vlast.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Hlásím, že mám fialové ubrousky (zatím tedy jen na oběd, měli jich málo :-( ), a minivínečka hostům!!! Jéééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!!!!!! jsem taky nejaka utahana...... nemam silu ani psat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě je krásně, mám PRÁÁÁZDNINY :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,jsi sikovna!!!!!! to si uzivej!!!! ja budu mit volny patek - jedeme na hory - hura!!! a super,ze jste neco zvladli nakoupit....jsem zvedava,jak to pujde nam.....
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, my jedeme už ve čtvrtek na hory!!! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,my nemuzeme, jdu jeste do prace a hlavne lidicky jsou z daleka a tak budou rano v patek vyrazet smerem k nam ;-) ja se silene tesim- je jedno,jestli bude snih,ale zase se uvidime!!!!!! hura!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi povídej, já se nemůžu dočkat ;-) jsou to lidi od Vráti z práce, se kterýma se slejzáme na grilovačky a tak, super lidi, už se nemůžu dočkat :-D :-D :-D do kdy jedete? Tak yjen do neděle?
Odpovědět
Profilova fotka
joooo,taky do nedele :-D 2 noci nam uplne staci :-D :-D :-D ja se taky nemuzu dockat!!!!!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak? Jak se máš? Jak pokračujete?
Odpovědět
Profilova fotka
no jinak nic noveho neni, zrovna nevim,co si vzit na sebe ve stredu-nemam nic elegantniho a kdyz,tak jen letni...takze nevim,jsem docela zoufala.... pak me stvou vlasy-jsem uz zoufala,nic mi nedrzi,neslusi, potrebovalo by to pribarvit, sestrihnout-asi to budu muset zaridit....idkyz jsem tam chtela jit az tak v dubnu-tak nevim za chvili mozna pujdu hlidat neterinky...bracha se s milackem zasekl na ceste- porouchalo se auti...tak jsem docela rozladena.... co ty?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... zdravim vas. Jsem tu jen na skok... dam si veceri a muzu jeste na maminou... musime probrat ty moje saty a zjistit, jestli do nich tolik penez vrazime :o)) Se mate, ze jedete na hory... ja budu v patek v praci :o(
Odpovědět
Profilova fotka
kam jdeš ve středu? Jo vysvědčení vlastně viď? Promiň, z toho už jsme vypadla :-D ;-) no máme vína, ubrousky, zasedací pořádek, rozpočet na večer jídlo, na kytky musím prý už hned na začátku března - byla jsem se ptát. jo a ještě další svíčky ;-) byla jsem celkem produktivní tento víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk - ty ses ale rozjela. V breznu na kytky?? Boze ja jsem asi se vsim zaspala .o)) Ja budu jeste nekolik tydnu resit saty a potom se uvidi...
Odpovědět
Profilova fotka
No paní se chudák nejdřív úplně zděsila, asi čekala že když červenec tak že 7.7. :-D jsou to bohužel frekventované termíny... :-S my na tebe aspoň z hor budeme myslet jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
saty-ja nad tim vcera dumala a saty bych radeji zaplatila,nez riskovat,ze nebudou tak krasne,libi se mi totiz naprosto super!!!! a myslim,ze to jednou za zivot stoji za to- za vsech okolnosti...a je to drahe-to teda jo,ale zkusila bych usetrit jinde......muj nazor jinak - luci - teda ty jsi produktivni - ja vubec!!! proti tobe!!! asi pujdu neco resit! jsem z tebe dostale depku!
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, né, to ne!!! Vždyť já půl roku nic nedělala!!! ;-) satyyy - kolik je to půjčovné???
Odpovědět
Profilova fotka
no jenze ja nedelam porad =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?