Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!!! tak jsem konecne taky i tady!!nestiham a zrovna ctu,ze me hledate!!!ne,ja jen pracuju ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... taky jsem si rikala, ze uz jsem te dlouho nevidela..... jak je??
Odpovědět
Profilova fotka
no momentalne mam silene pracovni obdobi.... snad zitra na nejakou chvilku skonci!!!!! doufam!!! ]-( mam toho opravdu uz dost!!! co je tady noveho??? jsem rada,ze vy tu jste! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojjjj!!!!!!!!!!!!!!! Máme dnes definitivně zamluveno, odevzdáno, zaplaceno na matrice a našli jsme nový penzion na večer, naprosto úúúúúžasnýýýýý, konečně splňuje všechna naše kritéria!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci - no hura!!!!!!!!! tak to zavidim!!! me chybi dodat zadosto o vyjimku a platit zatim taky nechteli.....
Odpovědět
Profilova fotka
nám to vše vzali, prý i se slibem nebude vůbec žádný problém a ještě mi te´d přišlo oznamko ke korektuře. Tý jo, až teď, když tam vidím naše jaména, je to fakt skutečný!!! Já se vdávám!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,posli mi to mailikem!!!! chci to videt!!!!! a uplne ti rozumim,prave ho taky resim s kolegynkou z chomutova - a taky si to vytiskavama koukam na to,ze tam jsou nase jmena a nejak se zacina klepat...nebo zacima si rikat - konec srpna-to uz budu vdana...a prijde mi to neskutecne!!!!!!!!! a jinak my uz tam mame ostatni papiry a jsme taky zapsani :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, teď nevím kde mám na tebe mail, pošli mi ho do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
posláno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja to tady doma neotevru :-( ,tak se podivam v praci,ach jo,ja se tak tesila!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
chjooo, já se taky těšila :-( ;-) tak zítra písni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... vy jste se rozjely .O))) tak to ja jsem bridil... ja mam jen saty :) ale oznameni jsem si navrhla na pocitaci, takze ho muzu tisknout kdykoliv... budu cekat az pojedou sefove nekam na dovolenou a potom si to vytisknu v praci... koupim pekny papir a bude :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to se neboj,mam sice zitra dozor,ale urcite neodjedu z prace,aniz bych se nepodivala!!!!!!!!!! :-D mam na ten muj pocitac tak hroznej vztak, ze tohle proste neumi ]-( a co praha,plati to??? ja jsem zatim v poradku,takze zatim 100pro jedu! 8-) se tesim!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no to se někdo máááá :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se nama,ted se v praci nestiham ani napit...takze jsem fakt hotova! snad uz ale bude lip!!!! nebo jsi to myslela na tu prahu??? ty nejdes???
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, to je na koho? Já do Prahy jeduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,ja nemela natenou saty!!!! aha- ahojky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk - vy nebudete rikal ANO ale budete si rikat slib??? to je pekny... ale ja si na to netroufam, nikdy jsem to nazivo nezazila, takze ani nevim jak moc to probiha... kamaradka se vdavala v kostele a tam to rikal museli, ale zenich se to nenaucil zpameti, tak to musel opakovat po knezovi ....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pavly :o))) ja se snad vylezim a taky prijdu...
Odpovědět
Profilova fotka
saty- ano,to se tak nekdo ma....ale me pomuze jedna mila osoba...a tak to snad taky dopadne dobre,verim ji ;-) luci-taky bychom chteli slib,ale nevim,jestli bychom to ustali - hlavne milacek...jak vime ze zasnub.... uz mate hotovy text?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano říct ze zákona musíme a ještě před tím chce přítel slib. nám ho nebudou předříkávat, to je jen v kostele, já s ebojím, že si to nezapamatuju... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si pamatuju jen jeden slib... Slibuju dnes prede vsemi jako jiskra jasna..... :-D Ale taky bych to tema mohla doma navrhnout.... je to pekny...
Odpovědět
Profilova fotka
no to ano vim, a taky jsme uvazovali o kombinaci,ale prave nevime, bez toho predrikavani...a aby milacek nebrecel...on je tvrdak,ale pak se dokaze odbourat,to ja bych to orvala asi dopredu,pak bych to asi zvladla...no uvidime,ted jsi me zase inspirovala,jestli to nevyzkouset....
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, jak o tom mluvite... je to pravda, jak bych plakala... uz takhle budu mit co delat abych nebrecela jako zelva..... tak asi zustaneme u ano
Odpovědět
Profilova fotka
saty- ja znam jeste jeden.... slibuje pred svymi druhy,ze bud pracovat, ucit se a zit....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi se budu s vama muset rozloucit.... budouci tchan prave prisel na veceri, tak se jdu venovat..... tak snad zitra... a jinak pocitam s tou sobotou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky a v sobotu se tesim!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky s etěším, v sobotu papa ;-) no já se právě bojím, že budu brečet jak želva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no aj uz mela nekolik podobnych zivotnich situaci a proto si myslim,ze bych nebrecela...jsem asi takova,v tu chvili by mi to spis prislo smesne...se znam...milacek naopak do posledni chvile mu vse pridje trapne..pak breci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemuzu verit tomu,ze se za 2 dny uvidime!!!!! =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?