Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravim..... dneska jsem byla darovat krev, takze jsem mela volno, litali jsme po Praze, potom domu, se sousedama na pivo a ted delam veceri.... houbovou omacku.... ozvu se zase zitra.... ted musim letet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Kristýnko, hobovou, tu miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! teda jestli myslíš jako tu klasickou... mňááááááááááááááám.............. No vidíš, Kačenko, a to ses tím dřevem chlubila, že se máš :-D ale koukej na to i z jiné stránky - to je spálených kalorií!!!! ;-) mě dnes odpadl aerobic, nače cvičitelka má tatínka s infarktem v nemocnici... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko... tak jsem po dvou dnech v kanclu... a mam tu takovy prace, ze nevim co driv :o(( Fakt me to stve.... vsichni si tu delaji takovy prima zakazky, proste pohodicka a ja jsem vyzrala ty nejvetsi hnusy.... a jeste k tomu to desne specha.... proste se kazdy den "tesim" do prace..... tak ja jdu makat, at to mam brzo z krku.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Kristýnko, to je mi líto, že tě tak zavalují prací... jim to koukej vysvětlit ;-) Holky, mě se zdálo, že mám den před svatbou :-N =-) :-. a zjistila jsem, že jsem si zapomněla odškrtávat úkoly ve svém svatebníčku a že nemáme zamluveného kameramana, objednaný dort a že jsem zapomněla upéct koláčky =-) :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Kristy, to je prostě pitomej úděl práce, já mám teď docela pohodu...ale příští týden tu nebudu, a pak to taky nechci vidět:-( A ještě ke všemu se tady začlo krást, za poslední tři měsíce se ztratili asi 4em zaměstnancům peníze, doklady...a včera mé kolegyni, se kterou máme společnou kancelář. Nikdo ěm nepodezřívá, to ne, ale je to děsně nepříjemný:-( :-| každý přemýšlí, kdo by to mohl být...no, asi si to umíte představit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, tak to je blbá situace... :-| a podezření na někoho je? tak jsme si volala do optiky objednat denní čočky na honeymoon... na ten měsíc vyjdou na 1440,-... :-p :-p pěkně drahá sranda... :-( :-| bych za chvíli měla brejličkY jako ty, Kačí...
Odpovědět
lucinko, ale já bych brejličky u Tebe jen a jen podporovala ;-) :-D A navíc můžeš do nich investovat, mít třeba troje, čtvery a je to docela zajímavý módní doplněk. K tomu ty čočky na ples, diskošku atd. a jsi za hvězdu;-) A ještě budeš zdravá hvězda;-) P.S.: Já měla denní čočky na měsíc za 3 tis.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
když já je na očích nesnesu noo... by to zase dopadlo tak, že bych je měla jen do auta, školy... ale na ulici bych byla slepá a v mekáči neviděla na nabídku kafíček a tak... takže myslím, že mě ještě pár let potrvá, než přijdu na to, že brejle jsou vlastně fajn a nebo se přestanu bát laseru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prave jsem se vratila z obeda.... Kaci - to je blby, kdyz se v praci krade.... verim, ze je to neprijemny, clovek porad kouka a premysli, kdo to mohl udelat, co? Luci - ja bych byla taky pro bryle, dokonce jsem si rikala, ze az bych mela par volnych korun, ze bych si je koupila, prave jako modni doplnek, bez dioptrii x-) za jak dlouho vlastne letite na tu dovolenou?? uz se to blizi co?? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, 5. ;-) blíží se to pěkně rychle... už máme jízdenky do Mnichova, já nový pas... juchů... mamče dnes občíhnu kufry, abychom si je nemuseli kupovat a jak budou doma kufry, tu tam odložím šatičky, tu sukýnku... 8-) :-D :-) x-) tak to já leda sluneční, ty beru jako doplněk...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - koukni se po nejakem velkem kufru, abych se tam vesla ja :o))
Odpovědět
nejlépe DVA velké kufry;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kacko - pojedes taky?? ;-) 8-)
Odpovědět
jasný, už mám sbaleno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja sbalim o vikendu.... a potom to dovezeme k Lucce, aby vedela kolik toho mame, a uz si toho moc nebrala ;-) :-D Jo, co v to pondeli? budes v Praze? prijdes na spinning??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted se tu objevily fotky meho spoluzaka ze stredni: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, o jedném velkém kufru vím bezpečně, ale jestli dva.... =-) kdyžtak si budete muset hodit korunou :-D no nic, já se loučím, musím do školy :-p a večer jedeme na víkend k našim... tak zatím pápá a třeba o víkendu nakouknu ;-) před týdnem bylo fajn co? jsem se děsně těšila........... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pekny vecer... kde jste kdo??? prave jsem umyla nadobi a chystam se do sprchy.... dneska jsem delala zapeceny brambory s houbama, konecne jsme vsechny snedli, tak mam klid :o)) Marti - co rikal Jirka na kuchyn?? bude bunda a botky??? ;-) x-) ja jsem si dneska byla nechat udelat cenovy navrh na vestavenou skrin, v pondeli mi to poslou mailem, tak jsem zvedava..... ted si jdu uzivat volna a vikendu... pristi tyden me cekaji zase dve pracovni cesty do Pelhrimova.... to toho zase doma udelat, kdyz prijedu v osm :o(( takze musim ted o vikendu... rozhodla jsem se ze dam dohromady obleceni, vyhazim to co nenosime, uklidim letni a v krabicich vyhrabu to zimni... uz to bude asi treba..... je fakt zima .O(( tak se mejte krasne......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak vas zase na chvili zdravim,cely tyden jsem zase byla v jednom kole, uklizela jsem ,to co jsem odlozila diky minulemu vykendu,byli jsme na 3 navstevach a byla jsem i na kafi s holkama z prace...takze stale neco! Ted tu sedim s umytou hlavou a za chvili vyrazim ven,slibila jsem prckum ze tridy,ze se prijdu podivat,jak hraji fotbal-je to totiz u nas a pry nas hlavne rozsekaji... Pak se mi ma pridelat obyvak-privrtat ty police a pak cekam vecer navstevu-dlouho jsme se nevideli (jsou z liberce) a tak se desne tesim, prijde i bracha a svagrovka.... No a pak snad taky nekdy uz budu mit chvilku a konecne budu delat na tech foteckach!!!! saty-s praci me to teda stve, to ti nezavidim marti-mas obdiv s tvym remeslnym nadanim,smekam luci-ja bych mela celou skrin,jela jsem do tunisu na 15 dni a silene!!!! kati-jsem moc zvedava na fotecku s novyma brylema!
Odpovědět
Profilova fotka
hani, jsem zvedava i na tve zpravy z prace, dobre jsi to rekla,ted jsem zvedava,co bude pristi tyden.... erenka-i ostatni-macek zatim dobrej, asi fakt klouby nastydle,nebo zanet,nevim,jen hadam,k doktorovi uz nechodime,je to pro nej hlavne trauma, davame mu antibiotiky a snad se to zlepsuje...ikdyz to musime dal hlidat.... tak zatim se mejte krasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kato-delala jsi drevo-to jsi fakt taky sikulka, to ti muselo dat zabrat a saty-prerovnavani skrine si pamatuju pred svatbou-uprimnou soustrast-to je hnus a nervy-teda u me,jestli fakt mam,pak to obrecim a pak vyhodim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jeste me napadlo,nechcete jet nekdo v unoru do alp? mame zatim rezervovano do pondeli vic mist :-D zkusim to dat do ip
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) mně je pořád blbě :-x to je hnus,to malý ze mě vysává energii :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak je tu víkend a já vás musím dočíst, vůbec nestíhám :-( pavly hned bychom jeli, jenže my jedeme už v půli ledna, taky od nev damy, takže snad příště ale mohlo to bžt prima se někde sejít a něco uspořádat na dýl než na jednu noc ;-) jojo před týdnem jsme se měly líp :) luci už se vám to blííížííí co?už jsi natěšená?kufry nabalené :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... jaky byl vikend.... my se flakali a nic moc jsme nedelali.... vcera jsme si dosli spolu na obed, takze super klidek a romantika :o)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko, my si užívali víkend :) kluci šli do kina na nějaký horor a pak se po cestě picli no a my s kamoškou, mojí svědkovou, jsme si otevřeli džina a bumbali a bumbali, v neděli jsme šli na parník, pak babicce, slintala nad našimi fotkami ze svatby, takže ještě budu přidělávat :) a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak já víkend zase proležela u televize :-( no musím to vydržet
Odpovědět
Profilova fotka
many - to bude dobry... za par dni (nebo mesicu ;-) ) to prejde a uz se budes jen tesit na miminko..... ono ti jen dava najevo, ze uz ho v sobe mas... abys na to nahodou nezapomnela :o)) Pekne odpocivej a ono bude lip x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!! já jsem v pátek utekla z práce už po obědě, bylo mi děsně zle! fakt fyzicky i psychicky...netuším co to bylo...jsem se lekla,nějaká chřipka...ale nic no podzimní depka se spánkovým deficitem nejspíš ;-) Jsem to dospala a už je mi zas od soboty oukey! My jsme tak nějak odpočívali a uklízeli a měli návštěvy a jezdili po návštěvách ...takže pohodička! Dneska už se moooc těším na tančení snad tam rozhýbu záda. A jestli ne, tak se musím objednat na masáž - už to říkám tedy dlouho - ale od čtvrtka mě šíleně bolí celá levá lopatka no mazec :-| Jééé Many to jsi na tom stejně jako moje kamarádka! Ale to vydržíš....už jen pár týdnů a bude dobře ;-) Mimísek se prostě zabydluje noooo :-D Krásné !!!! Kristýnko ahojík ! Co dneska máš spinning? Já jsme na tom v práci nějak podobně, blázinec a zdá se,že je všechno jen na mě :-| šéf zas hnije měsíc na Floridě!!! Možná i z toho vyčerpání jsem v pátek odpadla... se fakt začínám těšit na mateřskou...to bude vysvobození pro mě :-D Lucinko moooc tady neprovokuj, nebo ty kufry na víc budeš mít už 3 ;-) Jéé se ti nedivím,že se tak těšíš,a že jsi nervozní jak před svatbou....je to opravdu super svatební cesta...taková exotika...Aby ses nám vůbec vrátila ;-) :-) Jéé Kačenko ty jsi tedy pracant! No my dříví řezali a skládali každý půlrok tak dvakrát... jsem vždycky nadávala,ale pak se sedělo mooooc příjemné u krbokamen v teplíčku ;-) :-D Co to v té práci, tak ať to šéf nechá nějak prověřit či co? ...to přeci není možné....no hnus ....ty lidi co dokážou viď ! Pavlí to jste měli tedy taky super návštěvní víkend...a co prckové vyhráli? ;-) martinko co kuchyň ...jak jste to s mamkou zvládli? páááni ... to je fakt neuvěřitelné! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eren.... to je blby, ze jsi z prace tak moc znicena..... :o(( snad ti ten tanec opravdu dneska pomuze. Ja razim na spinning, min. jednu hodinu pojedu... na tu prvni jeste nikdo prihlaseny neni, tak asi nebude, ale na tu druhou uz je tam jeden clovicek, tak pojedeme asi spolu sami :-| ted jsem si byla v praci koupit novy pracovni kalhoty a zimni dlouhy kalhotky, aby mi nebyla na mereni zima..... takze na me sef utratil tri tisice... a za kolegyni sest tisic, takze se docela prohnul, ale aspon nam bude teploucko..... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?