Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, pádím na cvíčo, zatím papa :-) není záááááč x-)
Odpovědět
Profilova fotka
papaaaa
Odpovědět
Tyjo, vy jedete jak fretky :-D Lucinko, příští pondělí až středa budu v Praze, nechceš zajít někdy odpo někam na kafčo? Mám tam (někde) školení a vzdělávacích plánech zaměstnanců, jsem na to zvědavá...myslím, že rozptýlení by mi přišlo vhod;-) Budu spát u jedné kamarádky, pač služební ubytování mi bouchlo, pže přesunuli termín toho kurzu...A taky nevím ještě, kde bydlí:-D zatím nevím, kde mám školení, kde bydlím, v jakých hodinách se budu školit... :-D Holky, ještě jednou vám musím smeknout pochvalu, jak to s váma bylo super! Normálně jsem to dnes líčila panu řediteli:-D:-D Strašně se divil a furt se ptal "a to jako splnily představy jaké jste si o nich udělala skrz internet?" Jsem říkala, že jste mé očekávání naprosto předčily, že to bylo úplně fajn, v pohodě. A on, co děláte za profese, tak jsme mu řekla, že jsme se sešly skoro všechny VŠ a co každá zhruba děláme a on "tak to mi teď vůbec nejde na rozum, co takovouhle skupinu spojuje" Říkám, svatba v tomto roce pane řediteli :-D :-D a závislost na jednom svatebním serveru :-D A on, ahá, tak to jo:-) Jinak ad internetové seznamování - v dubnu 2003 jsem se rozešla po 5letém vztahu, litovala se, nudila se, tak jsem si v květnu podala inzerát na seznamku, že jsem smutná a hledám kamaráda na léto...během týdne mi odepsalo 42 chlapů, já si vybrala tři, kterým jsem napsala a se kterými jsem se chtěla sejít. Sešla jsem se s prvním, v červnu...těm dvěma napsala, že už se nesejdeme...a teď je ten první půl roku můj manžel a skoro pět let partner 8-) x-) a je báááječný ;-)
Odpovědět
luci, proboha, v kolik hodin chodíš cvičit?? Já jsem dnes KO, přišla jsem kolem půl šesté z práce, usnula...na pojišťovnu se probudila, teď se půjdu osprchnout a zase spát |-| Luci, to CD vůbec nepotřebuju! Jako vážně, bylo vypálené kvůli vám, není to přepalovatelné a všechny fota mám v PC;-) Takže díky, ale můžeš ho v klídku vyhodit;-) Ještě vám musím říct...dnes jsem byla v TESCU a tam bylo, že kdo chce dostávat letáky, ať s etam napíše na informacích. Já chci, tak jsme tam šla, vyplňuju město (správně), ulici (správně) a pak jméno a já normálně začla psát to staré V... Po půl roce manželství!!!! :-o Paní se na mě tak dívala, tak mektám, že jsem se vdala, že jsem se spletla...o tom, že jsem se vdala před půl rokem, jsem mlčela jak hrob :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, no jasně že jo!!! Děsně ráda! Pak se tedy domluvíme, až budeš vědět, kdy a kde a tak ju? Jééé, já se těšíííííííííííííííííííííííííím :-D :-D :-) ;-) já o tom zas dnes nadšeně povídala mamce... a pochopila to ;-) říkala, že je to super, že jsme si tak sedly a chceme se vídat i dál... taky jsem si říkala, čím to je, že si tak rozumíme... asi fakt tím jedním velkým emocionálním zážitkem, na druhou stranu na něm to jenom taky nestojí ;-) i jsme si říkala, že jsem si s váma pokecala mnohem víc, než si někdy pokecám s kamarádkama ze školy, které jsou fakt moje nejbližší kamarádky... a jinak holky, přišla jsem ze cvičení a Vráťa se hend zajímal, co holky na beremku, jak se máte a tak a teď vás normálně za celý den dočítá :-D už dočetl ;-) se obávám, že se teď nebudeme prát jen o mobil na net, ale i beremko :-D :-D :-D a až vám bude psát pod mým nickem chlap, víte, kdo to je :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, chodím pondělí čtvrtek od 8 do 9. hmmmmmmmmmm, ví to Pája??? ;-) já se zase dnes taky někam podepisovala... já ti nevím, ale mě to J jde samo, jako by K nikdy dřív nebylo... :-N :-D ;-) tak dobrou noc, krásné sny a těším se příští týden na kafčo ;-) a myslím, že Kristýnka by se mohla připojit neeeee????? x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky!!!! jééé Kačenka přijede do Prahy? x-) Lucinko ty jsi tedy poctivá s tím cvičením! Takhle pozdě by se mi taky už nechtělo ;-) Jooo a s tou společnou řečí našich chlapů....by ten můj manžel nezavřel tlamičku o autech...je to maniak a kdyby to šlo, tak z toho má snad vysokou ;-) ví o nich vše! Taky pomalu začínám šetřit na super dárek k jeho třicetinám za rok... jelikož mu to vysněné porsche 911 nemůžu koupit, tak mu alespoň chci zaplatit den nebo víkend s tímto autíčkem! ;-) našla jsem tento dáreček na stránkách firmy na zážitky :-) allegria.cz tam jsou super dárky! My jsme vlastně od kamarádů dostali svatebním darem ten víkend na jachtě taky od této firmy... :-) no nic..jdu pracovat...a ještě se ukážu! Všem vám přeji krásný den ať už v práci, doma nebo kdekoliv jinde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... rano jsem byla u zubare.... hruza... ted to prichazi k sobe a nejak to boli, dal mi tam nejakou vlozku, aby mi umrtvil nerv a za 14 dni mi ho vynda...... brrrrrrrrrrrrrrrrr jinak vcera neprisel nikdo na spinning, takze jsem nejela ani jednu hodinu..... jen jsem prijela domu o dve hodiny pozdeji :o(( eren - o allegria.cz vim, koukala jsem tam, ale zatim jsem to brala jako inspiraci a potom jsem se pidila po tom, kde by se to dalo sehnat primo od vyrobce, provozovatele apod. od nich se mi to zda predrazene..... ja jsem kupovala Petrovi kdysi tandemovy seskok padakem.... a primo od tech parasutistu to bylo levnejsi nez pres tu agenturu.... ale je fakt, ze nektere veci se samostatne shani blbe a nebo to ani nejde :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
ajaj Kristý to mě moooc mrzí!!! tak ať to přestane co nejdřív bolet a hlavně,ať už to máš vyndané :-( Téédy všichni byli včera nějaký lenoši viď ...já taky na tance nejela... to je ale pech,že tam takhle musíš čekat a pak nic... tak příště už určitě přijde hodně ženských! a kolik jich musí být minimálně vlastně? ;-) Jooo mají to dražší no...ale zase netuším kde bych třebas toho Poršáka sháněla...ale jinak máš pravdu, ostatní věci se dají zajisté koupit přímo ...i třebas ty masáže a tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem si vzala dva prasky proti bolesti..... jsem zvedava, jak dnesek preziju.... spinning jezdim uz i s jednim clovekem... prece ho neposlu domu..... ale nedorazil nikdo :o(((
Odpovědět
Holky, tak tak, včerejšek padnul, taky jsme nebyla v posilce...ale dneska půjdu!;-) satyyy, ty brďo, Ty to teda odnášíš ty zuby...tak odejdi dřív z práce nebo tak něco, a odpočívej... Spinning - to je naprd, já bych na Tebe šla hned:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak az budes pristi tyden v Praze, tak prijd ;-) mela bych mit zas dve hodiny v 16.45 a v 17.45 ... kousek od Kotvy x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, mám polední pauzu takže jsem se konečně k vám dostala :) víkend byl fakt supr, babička už je ok, takže jí chodíme denně navštěvovat :) jinak se jdu mrknout na fotky jsem zvědavá, manža koukal jak jsem se měli :-D :-D jo a cvičení, no plánuji od listopadu to snad už mě práce trošku povolí, doma rotoped mám ale není to ono V pondělí se mi vůbec nechtělo vstávat, pořád jsem si přehrávala ten víkend, holky příště to naplánujeme i s manželatama :-D :-D tak si jdu do něčeho kousnout a brzy nanapsanout MVR
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak je hotova podlaha v kuchyni...ted jsem to dokoncila...zitra teda jeste vysparovat...ale to uz snad nebude problem... Erenko, diky za fotecky....super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti - ty jsi takovy delnik?? sis tu podlahu delala sama?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, sama neco mi pomahala mamka, dopolko...ale pak uz jsem to dodelala sama, doufam, ze to je aspon trochu rovny...mela jsem sice vodovahu, ale v nasem byte najit rovinu , je celkem problem ;-) mam teda zniceny ruce, nejak me to rozezralo konecky prstu, briska....to lepidlo...Jirka o tom nevi, tak bude asi v patek koukat, snad se mu to bude libit
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, to koukam, ja bych se do toho sama asi nepustila, jses dobra ;-) to bude Jirka koukat, jak ma sikovnou zenu.... to bys mela dostat nejaky darecek ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, na ten uz mam spadeno...v nedeli jsme byli v jednom obchode a ja se zamilovala do jedne zimni bundy, ale je dost draha...tak se musim snazit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja myslim, ze za podlahu je to adekvatni cena... ;-) a jestli se vrhnes jeste na ty obklady na stenach, tak bych to videla i na boticky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, ale cekam az prijde mozaika...chtela jsem ji koupit vcera, ale bohuzel ji vyprodali, tak az ve ctvrtek...no boticky bych brala taky, to je pravdu....
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm .. to ja letos asi vydrzim se starou bundou i botickama... :-| nepolozila jsem jeste dostatek obkladu :-D jinak Petr udelal ty prijimacky k vojakum, ale nenasli zatim zadne volne misto, tak je v poradniku a az se neco uvolni, tak se ozvou... to jsem zvedava, kdy to bude.... a kam mi ho odveli.... zatim se tam rysovaly Pardubice, to neni zas tak daleko, ale stejne......
Odpovědět
Profilova fotka
s tema vojakama to budes mit jeste horsi nez ja...to si velitelstvo piskne a poleti buhvi kam...a kolikrat....to teda nezavidim
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky ne... ale jestli to chce delat, tak co muzu delat, ze? rika, ze chce delat neco akcniho dokud je mladej, sedet v kancelari pry muze az bude starec nemohouci...... no, na jednu stranu ma pravdu, ale zase to nemusi prehanet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako bych to nekde uz slysela, taky mu to nemuzu zakazat...to je jasny...vycetl by mi to urcite nekdy v budoucnu....tak hlavne at to neni nekam fakt daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V patek jdu konecne ke kadernici...uz se tesim...mas to silene dlouhy...takze konecne budu kocka jako ty, ale tak radikalni to urco nebude, na to nemam odvahu...a Jirka by se zblaznil...tohle prekvapko by asi nerozdejchal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda mam...aby nedoslo k omylu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se potom pochlub, jak se to kadernici povedlo... ja ted padim domu, boli me ten zub, tak si asi pujdu lehnout... :o((( tak pa... zitra jedu pracovne do Pelhrimova, takze se tu ukazu mozna az vecer z domova a nebo az ve ctvrtek ... papa
Odpovědět
Profilova fotka
papaaaaaaaaaa a at te to neboli
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-) Kristýnko, ty fotky jsou super!!! Moc se mě líbí, fakt!!! :-) ;-) co zoubek, lepší??? Teda Martí, normálně smekám.... myslím, že mě by nepomohla ani rovná podlaha, ani vodováha, nic... na takovou práci bych si fakt netroufla :-N ani za cenu té bundy :-D MMCH, o bundě mi povídej... já dnes slintala nad kabátem a mám zálusk na červené kozačky (tedy spíš bordó) a kabelku... x-) Majinko, Kačenko, ahoooooooooooooooooj :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?