Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Čágos kočky! Já si včera vybrala nový brejličky;-) 4 litříky v čudu, ale budu kočka:-):-) a v pátek jdu na vakcínu, takže 3,5 v čudu...asi budu jíst do konce měsíce rohlíky;-) ale budu krásná a vakcinovaná :-D V sobotu jdeme k našim na oběd, tak se chceme dohodnout s nimi i bráchou, že letos Vánoce pojímáme ve skromném stylu a že je prosíme o totéž...se švagrovou jsem byla včera na véče a už jsme se na tom spolu dohodly taky, koupíme jim něco na mimčo... svátky zrušíme a zavedeme tak, že pozvání někam na kafčo, véču, udělá větší radost než hmotný dárek. Kristýnko, ty fotky jsou super!!!!!!!! Díky!!!!
Odpovědět
Hmm, botičky, hmm bundička...hmm, prdlajs:-D Satyyy, tak když bude v Pardubkách, tak to je docela ok, uvidíš, nebuď smutná! Dokud neplánujete děti, tak je to myslím dobrá zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak zdravim z prace, jsem vas jen proletla.... fotecky jsou super a nad tou kolazi od kristynky jsem jsem se rozplyvala.....cvok,no kati-tak brejlicky!!! super!!! to jsi udelala dobre...budes krasna a vakcinovana :-D a ty vanoce - to mame zavedene taky tak - darky jen malickosti a hlavne pro deti....a presne jak pises,spis je to pojate tak,ze se vzajemne zveme a hostime a presne-vzdycky z toho mame nejlepsi pocit... ;-) (dokonce jsem si vloni pripadala divna,ze vsichni neco kupovali a my byli raz dva hotovy....protoze navic rodicum a tak jsme se dohodli na financnich prispevkach...poskladavame to a kupujeme si proste dle svych prani....je to uzasne pohodove a kdyz chceme nejak prekvapit,delame to v roce-kdyz se da neco sehnat!!!!)
Odpovědět
Profilova fotka
kristy - co zub??? snad uz ok marti-mas poklonu-sparovala jsem a tak,ale dlazbu jsem teda nepokladala! :-.
Odpovědět
Jo Luci, co říkáš na Dominika včera ve VV?:-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,moc vas zdravim. Zitra letim do Londyna jupiiiiiiiii :-D :-D 8-) Bavila jsem se dneska se sefovou, ze dam asi vypoved....Ja nevim, jestli novou praci nebo mimi, ach jo...no snad prijde ten spravny okamzik, kdy to poznam... x-) Iri, posli mi tvuj email, me nejde odesilat z IP, asi mam stejny problem jako Pavli :-| Moc dekuji. Krasny den.
Odpovědět
Hanicko a co na to sefova? Presvedcuje Te, abys zůstala? Slibuje méně přesčasů, lepší plat, lepší podmínky?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, na nic se nezmohla, protoze vuci mym argumentum nema ani co dodat.Proste kdyz te prace nenaplnuje, tak nejaka ta tisicovka navic me nevytrhne. Rekla jenom, ze to chape.Ale ona je tady teprve druhy mesic, s moji puvodni/soucasnou sefovou jsem se jeste nebavila... :-. No uvidime, jak se vratim z Londyna, s kamoskou to urcite probereme dukladne. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Kačenko a to je ta vakcína proti té rakovině? Co přesně myslíš, že jde do duelu? Já myslím, že se vrátí :-D ;-) Koukám, že Vánoce se stávají aktuálním tématem všude :-) já jsem na netu našla alkoholový člověče, tak ho asi koupíme příteli Vráťovy mamky... Hani, dělej to, co si myslíš, že je správné, takže jestli si myslíš odejít z práce, neváhej :-) ;-) Holky ten můj chlap vás zas včera dočítal a když jsem mu dnes říkala, že chci ty červený kozačky,jen odpověděl že ví... pak mi došlo, odkud ví... chjooo..... co s ním mám dělat??? takhle ani nemůžu psát, co mi napadá pro něho jako překvápko a tak......... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooojky holky!!!! Tédy Kristýnko - ty fotky jsou bombový - především tedy ta koláž!!! Super - moc se ti to povedlo :-D :-D :-D Jejda Lucí, to budeš muset ty tajné věci psát asi jedině do IP nebo na maily, páč takhle Vráťa všechno vypátrá ;-) ale tak třebas v případě kozaček, to není zas až tak na škodu viď x-) Haničko, užij si krásně Londýn a kamarádku! K té práci se jukni do IP a máš tam i můj mail :-D ... Pokud jsi nespojená, změň práci... miminko může přeci přijít i během zaměstnání jinde ne? ...tedy neznám detaily ... Martinko to se ti tedy klaním, takhle šikovná manželka - to se jen tak nevidí! Jsi fakt zázrak ;-) :-D A kdy to máš vlastně nastoupit do Prahy do nové práce? Ten Jirka se teeedy má - tohle snad ani nemůžu doma říct ;-) Pavlínko co kočička - jak je na tom? Už lépe? A co tvé zdravíčko? A co tchýně...můžu ti říct, že její hláška lebza ...se tady na KLadně docela chytla ;-) :-D Kačenko téédy pošli fotku - chci vidět nové brýle - chci vidět kočku Kačku :-D ;-) Jé o té vakcíně jsem něco zaslechla,jak jste se u Lucinky bavili... můžeš mi k tomu prosím něco písnout do IP nebo na mail? Ale pro mě už to asi není že...když uvažuji do roka o miminku nebo jak je to? Kristýnko...tak to budeš druhá "opuštěná" manželka? No toto, ale tak pokud si to manžel tolik přeje, tak proč do toho nejít že...ale jste fakt odvážní a stateční! vy i Martinka a Jirka...opravdu! no nic...přišli jsme dnes dost pozdě z města...ale aspoň jsme vyřídili úřady, koupili novou větší kartu do mobilu, zašli pro nějakou pitominku do sexshopu ;-) a na super véču do mexické restaurace :-D ... teď tu předlabaní funíme u TV a přemlouvám se, abych se šla vykoupat a chrupat! a jupííí zítra už budeme mít zase auto! sice ještě není v laku, ale jinak už je všechno opravené! hurááá už nebudu muset jezdit autobusy sem a tam!!! jsem děsný lenoch :-) krásnou dobrou noc vám přeji!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky....tak to opet vypada blede s praci...prehazuji si me jako horky brambor, jeden me chce, druhy ne....zavisle je to od financni situace ve zdravotnictvi vubec...fakt lituju, ze jsem tu debilni skolu studovala...jak rada vych menila...takze opet zatim nic jisteho....stale pokracuje jednani...tak to vypada, ze prestavim snad celej byt :-D :-( ...........sila :-| zitra snad zacnu s obladem sten, pak skrinky....a pokud budu porad bez prace tak asi jeste udelam podlahu v predsini....jinak bych se unudila holky.... Eren, tak to mate super, ze je auti uz ok... Luciii(Vrato) zdraviiiiim :-D :-D :-D Hani, problemy ohledne prace znam a hlavne, kdyz nejsi spokojena...ja prave taky hledam neco, kde si myslim, ze spokojena budu a nebudu se trapit... Kaciii, sem s foteckou v brylickach Pavlinko, snad uz je kocicce lepe...
Odpovědět
Lucinko, ano, to je ta vakcína, Erence písnu do mailu. Já myslím, že si Dominik vezme Růženu a že se vrátí Růžena:-D Teda tak si to přeju :-D Holky, brýličky jsou vybrané, ale budou až příští pátek;-) Tak pak se vyfotím;-) a vyfotím vám pak kuchyň;-) ta bude v pondělí;-) Marti, to mě tak děsně překvapuješ s tou prací, tady je po doktorech děsná scháňka, chybísnad ve všech odvětvích kromě gynekologie...máme tu ukrajince :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jejda, Martinko, to je mi moc líto... no, jednou na tom možná budu jako ty... teď mám fakt krizi se školou, absolutně mě to nezajímá, nebaví, akorát nám katedra hází klacky pod nohy a vylezou z nás akorát tak blbci s diplomem, který nebudou nic umět :-p fakt, nebýt ve čtvrťáku, končím bez rozmyšlení... chodím tam týden a je mi z toho už blbě, mám nervy, jsem protivná na Vráťu... chjooo, už abych odletěla.... Erenko, teda, kampak to chodíte nakupovat? :-N tam rohlíky nemají.... :-D ;-) Kačenko, taky se těším na novou image Kačenky :-) a už víš, jak to bude - kdy budeš mít čas na to kafčo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Kačenko, taky myslím, že vezmu Růženu, ale doufám, že ona se nevráítí ]-( dnes ta hádka u toho vaření - vytočila mě do vrtula jen co vypustila první slovo z huby 8-( p*zda jedna ]-( ]-( ]-( ten její protahovanej přízvuj, debilní řeči.............. brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr |-| na pěst :-x
Odpovědět
Luci, nevím:-( snad dnes...už mě to taky štve, musím se domluvit s tou holčinou, co u ní budu spát... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,přeji dobré ráno, nestačím vás dočítat, v práci nestíhám, takže si k pc sednu v sobotu a musím vás dohnat a taky přidat fotky, takže se mějte krásně
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky manželky :-) tak mám první věc na honeymoon x-) x-) nový pas :-D a fakt to na mě úplně dýchlo... jako že skutečně jsem to já, kdo pojede... že já se budu válet na bílé písčité pláži u průzračného moře pod křivou palmou :-N :-D ;-) ježiš já se tak těším!!!! Normálně zažívám pocity jako před svatbou :-D nedočkavost, lehká nervozita, šimrání okolo žaludku, nevěřím, že se to týká mě... :-D :-D :-D a že se nejedu plácnout jen někam do Španělska, ale fakt za exotikou... x-) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaach x-) x-) x-) a co vy, jak se máte, kde se flákáte?! ]-( ;-) u práce co? tak hezky pracujte, já dnes školu zatáhla :-) :-x a jedu na nové nehtíčky... ale odpo učím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luciii, ja se "neflakam" v praci...momentalne se chystam to Prahy pro mozaiku za tu linku....rozjela jsem mega akci, jekiloz ji do HK dnes neprivezli, jak meli....
Odpovědět
Marti, Ty jsi říkala, že máš z FN HK nějaké špatné zážitky viď? Jakožto medička... Já na ní nedám dopustit, byla jsem tam na operaci očí (2x) a teď tam mám tchýni na psychiatrické klinice. Ale to nevím, jak funguje, to se pozná, až se vrátí domů, ale moc pozitivně to nevidím :-p Luci, Ty si teda užíváš...;-) A já bych s eteda klidně plácnout někam do Španělska jela :-D :-p Tak neprovokuj jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, až do Prahy? :-N tak to ti nezávidím... navíc by mě teda pěkně naštvali :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kaciii, ale to je spis specialita chirurgu, ty kecy a tak...a byla jsem na praxi i jinde....treba v Mestci Kralove...a taky to neni pravidlem...jen jsem vam rikala, co jsem zazila ;-) Luci, jedu do Mestce Kralove, tam presednu v tatovi do auta a jedem na Cernak...no nic jineho nezbyva...do HK by to privezli az ve stredu a to je pozde...
Odpovědět
Aspoň že ty nehtíčky Ti nezávidím :-D Já budu mít v pondělí kuchyň, heeeč:-D a včera přivezli dříví do krbu, héééč:-D a já ho dnes budu uklízet, héééč :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, však mě zklapne, až se vrátím ;-) :-D ;-( to už budu mít jen vzpomínky a ne palmu nad halvou, ale ty si v tý kuchyni klidně budeš moct kdykoliv ustlat a těšit se z ní ;-) a co v kuchyni, ale před krbem.... x-) ;-) ........................... Martí, by ses do středy nudila co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpaaaaaaatky....vsechno potrebne mam...tak asi za chvili zacnu makat ;-) Jo, Luci, asi nudila, ale taky uz se mi nechce zit v kuchyni...vsude po byte mam roztahany veci z toho kuch.koutu, starou linku na chodbe...a nemuzu nic uvarit krome zalejvanych polivek, toustu nebo pizzy v mikrovlnce...takze to specha nooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak se pracuje Martí? ;-) Já si honem teď vařím véču, aby mi to stihlo slehnout, než půjdu zas zničit své nebohé tělíčko na aerobic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec jeste cekam na mamku, az dorazi z prace...aspon ten zacatek mi pomuze :-) Jee, tak ho hezky potrap...to telicko...ja bych to taky potrebovala jako kun drbani :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no neboj, vždyv polovině mám už úplně mokrý tílko :-p hele a ty víš, jak se ělají obklady jo? jako jak se to lepí na zeď, čím... woooooooooooooow :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no Luciiii, je to s podivem, ale lepidlem na dlazdicky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahá... a já bych asi byla schpná míchat něco z cementu :-D :-D :-D a stejně bych ej měla křivý :-(
Odpovědět
Holky, já celý odpoledne dělala dřevo, uff:-( Ještě je an zítra, je toho tak na dvě zimy:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?