Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D hm a co večer šatičky, sukýnky, trička, botičky, kabelky na večer :-D jsem byla zvyklá každý den něco jiného... :-D :-D ale to byly dovči na 12 dní :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecer budes mit na sobe to sexy pradlo a budete zavreny na pokoji, takze bez saticek ;-) i kdyz tri tydny by me to asi nebavilo :o)))) tak to neporadim... ja ani tolik veci nemam...a asi bych tak dlouho bez prace na dovolene nevydrzela :-x ale snad boticek nemusi byt tolik a letni saticky nezaberou tolik mista ...... :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!!! zdravím vás v rychlosti po víkendu!!! zdá se,že jste si ho každá užívala!!! my taky ...ale měli jsme ho spíše lehce kalící... v pátek jsme tedy byli v Praze na pize a v kině... pak vínko u kamarádky ...v sobotu dopoledne jsme stěhovali poslední krámy od maminy z baráku k jejím kamarádům a večer jeli do Slaného ke kámošovi na byt... v neděli bylo taaak božsky...že jsme celý den jen proflákali venku s kamarády po výletech a válení na dece... dneska mě čeká druhá lekce tančení street dance rnb ;-) ...a pak úklid a žehlení ...snad to zvládnu! MOooc se těším,až se konečně uvidíme osobně a řádně pokecáme! :-D jinak jsem dost naštvaná na to studio,které nám dělalo fotky a video...domluvili jsme si s nimi,že nám na netu nechají fotky do konce září...a už minulý týden je stáhli! my jsme čekali,až budeme mít doma konečně net,abychom si ty další fotky mohli v klidu vybrat...na netu jich totiž bylo přes 300 a na Cd jsme dostali jen 100! a teď jako netuším co dělat!!!! fakt mě vytočili!!! :-( mějte se zatím moooc a mooooc krásně!!! PS : Kristýnko mamina je faaakt šikula! x-) PS1: ty ručníky z Ikey asi taky máme...máme dva oranžové...já chtěla bílý a oranžový a bohužel bílé zrovna došly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eren...... konecne te tady taky vidim.... moc prace, co??? Taky bych mela vic delat a ne sem porad koukat.... ale neda mi to :o))) Uzij si tancovani a pristi tyden nam ukazes, co jsi se naucila :o))
Odpovědět
Profilova fotka
S tema fotkama je to fakt na palici?? Proc vam nedeli na CD vsechyn fotky? Ja jsem chtela vsechny i treba nepovedene, sama si urcim, co je povedeny a co ne, prece mi fotograf neco neupre..... prece vypaleni na CD zas tolik penez a casu nezabere, kdyz je tech fotek vic....... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no botiček tolik ne, ale dva páry mi taky nestačí :-D no já když balím, tak je toho vždycky moc :-D :-p nevydržela??? Já se nemůžu dočkat!!! Tři týdky klidu a jen my dva pořád spolu... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se ti nevejde do kufru, nastrkej k manzelovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
padim na obed... tak se tu mejte.... odpoledne sem zase kouknou..... a mozna i vecer, kdyz me manzel pusti k netu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jedu pa, do Prahy, jdeme na Pražský podzim a večer se jdu zas mučit na cvíčo... tak zatím ppa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooooooj tak se hlásím z líbánek, paráda, sluníčko, teplíčko a možná jsme i počali :-D :-D :-D :-D no však si pokecáme za tejden a kousek :-D :-D :-D dneska jsem už makala jak šroubek v práci, jen se ne a ne aklimatizovat, je tady na mě zimaaaa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ahoj majinko :-) měla jsi přivézt s sebou trochu toho tepla ;-) ale ale, jakpak mám rozumět tomu početí??? =-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci.... my ti nekdy vysvetlime, jak je to s tim pocetim ;-) :-D Maji - kdes nechala to teplo??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky - tady už bude některá z nás maminou :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj many... ja tedy jeste ne.... ale nektere jsou ve stadiu snazeni..... ale jestli se majince na svatebni ceste postestilo pocit, tak bude asi prvni ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já neberu 4 měsíce a furt nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty se taky snazis?? jeeeeeje, ja jsem nejak mimo...... abyste me nektera nenakazila.... neboj Many, ono to prijde ;-)
Odpovědět
many, a jakto že nejsi v našem témátku na koníkovi?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kat..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde ho máte? Já už tam vlezla včera ,tak rychle napsat a jdu za váma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj many, kačenko a kristýnko :-) - beru tě za slovo a těším se na přednášku :-D :-D ;-) many, je ve volné diskuzi - naše parta z beremese ;-) já taky nevím, že jsi už snažilka :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci, no jsem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - budeme ti vypravet o motylech... snad to pochopis, jak to chodi :o))) x-) jinak uz premyslim, co si k tobe vezmu na sebe :o)) nejaky pohodlny oblecky, abych se mohla valet a koukat na fotky a videa.... si snad pujdu koupit teplacky ... nejaky novy :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já to nemůžu najít,ale jdu se snažit zase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, k nám můžeš klidně i starý otrhaný :-D jo, motýlky ráda, tak snad to na nich pochopím :-D x-) ;-) many, hodím sem odkaz, počkej chvilinku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ti kdyztak nakreslime nejaky obrazky.... pro nazornost...... x-) porad jsem rikala, ze deti nechci, od vikendu, kdy jsme videli takovy krasny detsky oblecky, bych si zase nechala rict, rozum mi rika pockej, jen o obleckach to neni a tak....... tak jsem zvedava, jak to dopadne..... zatim ale jim pilulky a nic nechystam .o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už to mááááááááááááááááám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já než bych to našla... nějak mi dnes pořád zlobí a padá net.... chjoooooooooo ]-( ]-( Kristýnko, mi povídej... jak se narodila těm známým ta natálka... před týdnem... zase mě to bere... já bych hned vysadila... a tak nějak vůbec, zase jsme trochu se švagrovou řešili miminka, tak to na nás na obě padlo... ona zas má chlapa, který ještě dost tíhne za kamarádama a vztah nemají nic moc, takže taky čeká... a přitom bysme obě nejradši hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský, kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee =-) =-) =-)
Odpovědět
ahojte babulky:-) Jsem celá zmatená a nevím, co se sebou, už se těším na náš mejdánek;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kat.... copak se deje??? Povidej... mejdanek je jeste za dlouho...... :-x Vcera jsem byla na Spinningu a malem jsem umrela.... :o(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?