Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak jsem se včera totálně oddělala :-D :-p bylo to teda fakt děsný tempo, že jsem odcházela naprosto vyřízená... lilo ze mě jako nikdy... rozhodně zpočátku nejde, abych chodila pondělí večer a hned úterý ráno, takže zatím budu chodit jen dvakrát, pondělí a čtvrtek... navíc jsem si tam nějak blbě podvrtla kontík, resp. nárt a bolí to jak.... a to se nestává, ptž mám klouby tak vyviklaný, že se mi hned vrátí do původní polohy a nebolí, ale tohle teda bolí... auauaua.... já věděla, proč mě vše bolelo už když jsme tam šla :-D a holky, já mám tak hodnýho muže x-) nechtěla jsem se v devět večer vracet sama, tak mi slíbil, že pro mě přijde (i když teda to mám jen ob dvě ulice...). a on dokonce přijel autíkem, abych to prý měla pohodlnější x-) x-) x-) a co vy? Kde jsteeeeeeeeeeeeee? Erenka pracuje, Kristýnka je na služebce myslím že? Martinka dnes jela do Prahy nemýlím-li se... Pavlínka učí a Kačenka na mě kašle :-( ;-( ]-( ;-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holcinky, tak se jen hlasim po navratu z Phy, pohovor probihal in english ;-) zajimave, majitelka te kliniky je Holandanka :-N jinak nic jisteho, musim si to poradne promyslet.....jo, ale stavila jsem se v New Yorkeru a na slevu ulovila nejake pradelko ;-) :-D jinak bylo a je pekne hnusne....ja chci babi leto, ach joooo....jdu si neco snist a v pul sedmy mame rande s moji tchyni a mym svagrikem v jednou baru, tak se tesim :-) pa Luci, myslim, ze dvakrat tydne zatim staci, nez si telo zvykne, ze... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak truchlím, miláček odvezl PC kvůli nové vypalovačce, bude až ve čt ;-( ;-( ;-( takže jsem odkázaná jen na notebook až se miláček večer vrátí z práce... chjooo.... ta závislost... :-D ale máme fotoknihuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) a je fakt super, doporučuji všem!!!!!! x-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky smím se přidat i s jiným datem svatby? :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ahooooj, musím ti honem zkouknut albíčko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak utíkej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jsi tak dlouho? Jsem v práci a docela se nudím, víš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu! Krásné :-) jsem se kochala a koukám u toho na vyvolení :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo, tak Vyvolený jsem ještě neviděla ani jeden díl, jen tu sedím a čekám jestli někdo zavolá ne bo ne
Odpovědět
Profilova fotka
počkej a co vlastně děláš???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dělám telefoního bankéře ve Spořitelně, takže jestli tu máš účet a budeš převádět korunky tak třeba budem mluvit spolu
Odpovědět
Profilova fotka
jé a to pracuješ ještě tak pozdě??? v bance???? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo dnes až do půlnoci, ale jinak ta služba se jmenuje srvis 24 takže my jsme tu k dispozici nonstop. Luci a ty děláš vlastně co?
Odpovědět
Profilova fotka
já studuju, takže si užívám posledních 14 dnů prázdnin... ;-( mám je už dlouho od 11. června mám hotové zkoušky, takže super pohodička :-) jé a to vám lidi volají i v noci???? to snad nééé, přece kdo by volal ve tři ráno :-N no a co svatba??? Povídej přeháněj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to by si se divila v kolik a proč lidi volají. Ve dvě ráno si lidi vzpomenou, že zapomněli zaplatit 5 složenek tak volají sem. Svatba byla nádherná, krásně jsme si ji užili i když byla plná zmatků, Peťkovi jsem nasadila prstýnek na druhou ruku a tak. Jo výslužky jsme rozváželi až v neděli, ale byla to nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
cože??? By mě teda fakt nenapadlo takhle pozdě... možná bych chápala ještě tu devátou... jejda, na druhou ruku? :-D :-) ;-) to j super! ;-) ale jinak teda OK, splnily se představy i přání? a co svatební cesta? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo splnilo se snad úplně vše, prostě jsme si to užily. Svatební cesta byla super. Teploučko, krásně ani jednou nám nepršelo, moříčko bylo krásně čisté a teplé a bazén u hotelu veliký. Jídlo bylo super
Odpovědět
Profilova fotka
a kam jste jeli? Hned po svatbě???
Odpovědět
Profilova fotka
no jeli jsme do Tunisu a odlítali jsme 4.9 trda měli jsme odlítat4.9, ale letěli jsme 5 brzy ráno. Letadlo mělo 4 hodiny spoždění a pak nám tam 2.5 hodiny řvaly děcky, ale jiinak to bylo super. Taky už se těšíte, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak :-D se nemůžu dočkat :-) ;-) zatím máme odlet 5.11. v poledne, tak snad už to zůstane, původně jsme měli letět už tuším 24. října...
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale vy poletíte asi dlouho, ne? A s jakou cestovkou jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
let trvá asi 12 hodin... my letíme s německou cestovkou, máme odlet z Mnichova. jmenuje se Schauinsland možná znáš...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to asi dost těžko ji znám, teda 12 hodin to bych v tom letadle asi umřela. Už bych šla domů, nebaví mně to tu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já se loučím, papa a však už ti to teď rychle uteče ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezky se vyspi, pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky novomanželky :-) miláček mi dnes nechal doma notebook x-) x-) x-) jak se všechny máte???? ;-) potřebovala bych od vás napsat, co máte rády k jídlu a pití, já to nějak porovnám a dáme dohromady co teda budem vařit ;-) je potřeba vymyslet něco na sobotu oběd a večeři a neděli oběd... ke snídani něco upeču a jestli snídani na slano, napište co jo? ;-)
Odpovědět
Lucinko, napsala jsem IP a ještě jednou opakuju, jsi skvělá! x-)
Odpovědět
Holky, se loučííím, jedeme na pididovolenou (ale lepší než nic že) do Liberce. Zítra jdeme do aquaparku a bludiště:-), v pátek Zoo a botanika, v sobotu Ještěd. Radši bych teda jela do Dominikány ;-) ale aspoň něco... I tak se těším, s manžílkem sami v penzionku... x-) mějte se a v neděli nashledanou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko papa a skvěle si to užijte!!! ZOO je tam krásná, Babylon ujde, na mě tam teda byla studená voda, ale teplá byla ve výřivce ;-) a na Ještědu je kráááásně.... :-) ;-) pa a MTR ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... jsem zase tady.... stihnli jsme to driv a tak jsme se vratili o den driv :o))) takze dneska jeste do prace... zitra mam dovolenou, jdu si zajezdit na Spinn a potom na veletrh a vecer na tridni sraz.... a to jeste do toho mame zitra dva mesice od svatby.... to asi "oslavime" az o vikendu ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?