Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 ahooojky holky!!!! emoticon

Martí gratuluji k prácičce!!! emoticon a buď hodně silná, abys to vaše odloučení vydržela emoticon ... je to tedy síla...ale holt život je boj a spolu to prostě zvládnete levou zadní !!! emoticon

Kat taky vás chci strašně moc poznat! Měla bych na 99% dorazit! taky aspoň na odpoledne!

máme teď docela špatné období...průser zase s autem...a vůbec nám nic nevychází....tak jsem i bez nálady nějak...

No doufám, že vy se máte lépe a že nemáte takové podzimní depky!

faakt závidím Lucince, že z tohoto počasí ujede za chviličku na 3 týdne do teplých krajů!

já snad vykradu banku a taky někam do jaro odletím! emoticon
27. zář 2007 v 11:50  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Ahoj Eren .... az pujdes krast tu banku, tak dej vedet, pujdu s tebou... taky bych potrebovala nejaky ten milionek :o))
27. zář 2007 v 11:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 AHojky Satyy!!! tak jů! určitě se ti ozvu....možná to vidím na dnešní večer...páč má depka se tím počasím stále horší a horší!

ach jak já tohle počasí nenávidím...a to bude ještě hůř!

a te'd jsme bez auta...takže si faaakt vychutnáváme jízdu autobusy...nejdřív městskou od paneláku do centra a pak ještě dalším linkáčem! emoticon
27. zář 2007 v 11:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ja dneska vecer nemuzu, jdeme do hospody .o)) ale po praci jdu do banky, vyridit konecne nove jmeno a adresu... tak bych se mohla zeptat, jestli se jim tam nejaky volny miliony nevaleji emoticon i kdyz ja jim dluzim skoro dva miliony, tak mi asi nic nedaji emoticon
pocasi je na h.... a my zitra jedeme k tchyni a tam je asi 9stupnu.... proste zima zima a zima..... emoticon
27. zář 2007 ve 12:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 noo tak to asi taky zajdu raději do té hospody...abych toho ještě potom nelitovala ...přeci jen nejsem dobrý tunelář emoticon

já jim dlužím zatím jen 60 tisíc...ale na ty miliony se právě chystáme taky ... ať mají radost, ať mají zase na kom vydělat že emoticon
27. zář 2007 ve 12:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 jdu se nasvačit...a pak zase makat...zítra mám taky volno hurá! tak to musím zvládnout!

měj se zatím krásně Kristýnko a snad se ještě odpolko stavím! kdyby ne...užijte si všechny to volno a příští víkend už se uvidíme!!!

jeee a dneska máme aspoň důvod slavit...máme 2 měsíce po svatbě emoticon je to tako sen ....tak rychle to uteko emoticon
27. zář 2007 ve 12:12  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 jeeeeeeeeee, holky gratuluju ke dvema mesicum.... emoticon
27. zář 2007 ve 13:20  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 krásné výročííííííííííííííííííííííííííííííííííí novomanželkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
27. zář 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahojky holky emoticon Tak to napíšu ještě tady ať máte přehled,dneska jsem byla na injekci pro vyvolání MS,nějak se mi opozdila,teď budu čekat dalších 10 dní během kterých bych to už měla dostat emoticon

Taky všem gratuluji k dvouměsičnímu výročí!!!!!
27. zář 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 tak vás dočítám a postupně budu reagovat - v první řadě Martinko mooooooc gratuluju k práci, musíš nám napsat, nebo pak osobně říct emoticon , co přesně budeš dělat a tak.... a neboooooooj, v Praze to jde a budeš tam mít Kristýnku, přes kopec i mě emoticon emoticon

Kristýnko, taky se moc těším, ale totálně jsi mě dostala, že to počítáš!!!!! jsi úžasná!!!! emoticon emoticon emoticon
27. zář 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Maruško, takže mimi opravdu zatím nebude??? emoticon emoticon

holky, taky přeji krásný prpodloužený víkend, my právě teď jedeme do Zruče na akci od manžílka z práce a v sobotu ke tchýni vyzvednout si ještě jeden svatební dar... a trénuju na dovču - nemáme naše holčičky, naši si je vzali na chalupu, tak je až do neděle neuvidím... chjooooooooo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Kačenko, mapu pošlu. Kdyžtak se mi ještě s tou mapou připomeň.

tak zatím, sedím v autě a za chvíli bymi bylo asi blběěě emoticon emoticon

tak papa a moooc se těším emoticon

PS hlásím, že srazu se zúčastním takýýýýýýýýýýýýýý emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
27. zář 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Jo a Kristýnko, gratulujun k 1500 příspěvku!!! ale ještě máš co dělat!!!!!!! emoticon emoticon emoticon
27. zář 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 No já myslím,že ne,Dr. říkala,že je možný obojí,že může být a že taky můžu mít poruchu emoticon Uvidím teď v průběhu 10 dní jestli MS dojde nebo ne emoticon emoticon Drž mi palečky emoticon
27. zář 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 ahoooj Luciiiiiiiii, dekuji za gratulaci.... emoticon jses moc hodna
Erenko, taky dekuju, jses taky moc hodna...............hoooolky, jste vsechny zlaty.... emoticon
27. zář 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 tak budu držet, aby nic nepřišlo emoticon emoticon

martí není zááááááááč emoticon
27. zář 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Marusko, taky budu drzet pesticky, aby jsi byla stastna tehulka emoticon
27. zář 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 Jéééé já všem děkuji,ale po pravdě moc si naději nedávám,abych nebyla zklamaná emoticon Ale ještě jednou děkuji emoticon
27. zář 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Jo holky a poustim se do rekonstrukce kuchyne, chci to stihnout, nez zacnu byt v Pze... emoticon
27. zář 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Jé, holky, jsem přejkvapená, že taky dlužíte, nebo budete ty milionyemoticon My dlužíne něco kolem dvou milónkůemoticon A já Renouška (auti) ještě furt dlužím, ale to je "jen" 150 tis. užemoticonemoticon
27. zář 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahoj holky... jedu na vikend ke tchyni... a v nedeli vecer do prace smer jizni cechy, kde budu az do utery.... takze se tu ukazu az ve stredu a to nas budou cekat jen tri noci do soboty emoticon
mejte se krasne... uzivejte volna .... a snad se pocasi trochu umoudri...
27. zář 2007 v 19:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky,
tak vas taky zase zdravim, opet se opakuju,ale nestiham,nestihla jsem se sem ani juknout vcera, chtela jsem zahlasit 2 mesice,ale i tak jste to odhalily....my se s milackem zase ma vyroci nevideli-jako na prvni...zustavala jsem v praci, chystali jsme dar pro kamosku,co se vdala 22. a pak jsme vranam prestehovali sborovnu-no husty a ani jsme malem na 5 nestihali sluzebni veceri...a tam jsme to trochu rozjeli...a tak jsem byla cely den v jednom kole-jako ted furt dokola....
ale ted jeste milacek spi,tak jsme honem utikam,pak jdu rychle uklizet a prat....chteli jsme jet nekam pryc,ale milacek musi do prace...ha ha ha,tak alespon konecne zvelebim ten nas byt!

erenka-podzimni depky me chytaji taky,jak zaleze slunicko a krati se dny,mam furt namale s placem,jsem taky takova...a kazda vec me pak vytaci....takze zatim jsem rada,ze jsem v jednom kole a nemam cas na to myslet.... snad se to i u vas brzo napravi,mrzi me,ze mas starosti!

marti-moc gratuluju k praci,koukam,ze za chvili budete v praze vsichni!!!! - na zavidim vam vsem ta velka mesta...ale alespon to mam do prahy bliz.....

kat-uricte nedluzite sami...my ted sice stahujeme posledni veci (vlastne bychom je meli davno pryc,ale radeji si nechavame rezervu hotovosti....),ale taky se chystame do milionku-jen co prijde na radu baracek-to bude litat emoticon

saty-za ten sport te proste obdivuju, ja bych chcipla! vcera jsem jen cvicila na tv a stehovala a dneska uz se nemuzu hnout,mam opet blokla zada-ale zatim bez migreny-uf

maruska-mrzi me ta vyvolavacka,kamoska na ni byla pred tydnem taky....mrcha ji dorazila asi po 6 dnech....tak uvidis, kdyz ne ted,drzim palce treba pristi mesic emoticon

no a jinak taky dorazim,musim si pomalu zjistovat spoje, zatim stale nemam dvd ani vyvolane fotky-vezmu je na cd a hotovo emoticon , dvd zkusim popohnat-sama ho moc chci emoticon
a jinak sem prave nechodim,abych mela to ostatni a mela ten pristi tyden pro vas volny! emoticon protoze tam si vse povime,sem stejen pulku psat nemuzu a ip mi desne zlobi emoticon
tak zatim papa
28. zář 2007 v 08:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
    Brno Líšeň, Region Brno
 čauko holky, jste se zbláznily?kdo to má dočítat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
luci kontaktovala jsem haničku tak bud dojedeme spolu nebo každá zvlášt, říkala,k že má v praze ségru, ale určo dojedeme obě, už se moc těším

ahojky pavly jsem tě dlouho neviděla emoticon

marti gratuluji k nové práci já taky měnila takže ve student ag. už nedělám byl to tam opruz ale hned se mi ozvali z jiné firmy, no však si budeme mít ovšem čas povídat v sobotu,

holky to tak vše letííí hrůza emoticon

taky si musím zjistit jak mi to jede, my už máme konečně foto od profi a miláček mi slíbil, že udělá i dvd s hudbou a snad donesu i fotky z líbáne emoticon emoticon emoticon my ještě nemáme prohlídlé ani video ze svatby, nějak nestíháme

takže se mějte krásně a brzy pááááááá
30. zář 2007 v 09:27  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Myslím, že bych to autem zvládla, normálně jezdím do Prahy přes Poděbrady, Sadskou, takže teď bych za Sadskou odbočila na Brod a pak tam někde tím směrem dojela do Říčan.
Já se vlakem od nás vůbec nedostanu, takže to hlavní nádraží padá. Mohla bych leda autobusem na Čerňák a odtud asi něco bude jezdit do Říčan(?)
Ještě nevím, ale autem to vypadá zatím nejpohodlnějiemoticon Dám si to radši do GPSky, má orientace je někdy můj nepřítelemoticon
Holky, ad fotky, já mám vše normoš na CD, hudbu ani nic tam dávat nebudu, snad to stačíemoticon A vezmu album a vezmu na cd ještě ten domečekemoticon
Luci, Ty nám ještě napiš, co máme přivézt (kromě peněz, kterými se vyrovnáme), spacák beruemoticon
30. zář 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 ahojky holky kde lítáte?no jo si užíváte nádherný víkend co?my jsme jeli parníkem na obídek a teď jsem přišli z vycházky, jsme zase na kozí horce v brně bystrci a relaxujeme, děti si hrají na zahradě a my čerpáme síly do práce emoticon
30. zář 2007 v 16:37  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Luci, diky za IP, jo, mas pravdu, dorazim asi nejak po obede, dopolko budeme asi v Pze, chceme se jet podivat na Designblok, trocha kultury neuskodi ze emoticon tak uvidime, jak to s tim budeme stihat, dvd prehravac bohuzel nemame, mohla bych ev.pujcit od brachy...odjezd vidim nejak navecer, vyzvedne me opet manzilek autem...
1. říj 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahojky emoticon všechny zdravím emoticon právě teď jsme měla sedět ve škole, ale někdo an mě prsknul bacila a mám šílenou rýmu, tak jsem radši doma, abych to vyléčila a v sobotu už byla zdravá jak rybička emoticon emoticon a má být i hezky co jsem koukala, takže paráda!!!
1. říj 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky,ted jen rychle,cetla jsem ip
- luci-cola snad bude stacit-nevim,kolik vypijou holky..jestli to budou redit s vinem,ja o sobe vim ze dam 2 litry v pohode emoticon
-kvuli me si s jidlem hlavu nelamej, me nejvic uctis bramborama s maslem a soli!!! a nebo chleba ve vajicku!!! a to fakt!
- na grilu jim i kureci maso-maly platek a rozklepany az do slabounkeho platku..to pak miluju (desne me chutna predevsim to koreni...)
-ja vino pit urcite nebudu-ted spis nebudu pit asi nic,vetsinou mi to nejde (neni mi dobre) a kdyby jooo byl dobrej den a sedlo mi to,tak neco privezu....
-ja pojedu asi z cernaku...jeste presne nevim,zapomnela jsem to
-ted zase letim, napisu vic pozdeji, nestiham delat ty fotky emoticon ,privezu to proste naaak,no emoticon
zatimpa
1. říj 2007 ve 14:51  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Pavlí, fajn, brambory, máslo i sůl mám emoticon a teď jsem našla recept na plněné brambory, je tam trošku šunky, sýr, vajíčko, koření... celkem o nich přemýšlím, že bych pár zkusila emoticon
1. říj 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Luci, ty jses skvela hostitelka...moc diky za vse emoticon
1. říj 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 martí, nejdřív raději ochutnej a pak chval emoticon emoticon emoticon a není fakt zač... já takovýhl mejdánky ráda a zvlášť, když mi přijedete vy emoticon emoticon
1. říj 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš