Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci... tak jsi nas vcera nasla s Kacenkou na jine diskuzi, jo? ;-) Ses mohla taky pridat, zrovna se tam resila únosná míra ochlupení u mužů :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, našla, ale vy už jste tam nebyly... vím, co se řešilo x-) a já bych teda oholenýho chlapa ani za nic :-p jo kdyby měl chlupatý záda, možní i dost hrudník, pak asi jo, to by se mi nelíbilo, ale takový problém doma nemám a k chlapovi mi to prostě patří....
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky nedovedu predstavit, ze by si Petr holil zada..... brrr.... ale je fakt, ze jsou chlapi, co vypadaji, ze maji na sobe kozich, presto ze jsou nahaty :o)))) je ale fakt, ze oholeny podpazi beru jako samozrejmost..... :-x Dneska rano dorazila dobra zprava... navsteva ktera mela prijet v patek na cely vikend... dorazi az v sobotu na obed..... super... aspon jeden vecer budeme mit doma klid a budeme si moc uzivat sami sebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, promiň, já učila a ani jsme ti nestihla napsat, že na chvíli musím pryč... tak to je opravdu příjemná zpráva x-) ;-) a koho jste čekali na celýá víkend?? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
prijedou Petrovi kamaradi.... svedek s zenou a dvouletou dračicí, potom jeste dva kamaradi s pritelkynema..... se tesim, jak se budu cely vikend obskakovat..... jeste ze nam nechaji ten patecni vecer x-) Dneska kvuli tomu jedeme na velky nakup jidla a piti..... a taky do Ikey x-) mam tam jeste vyhlidnutou policku do loznice... a chtela bych jeste nejaky drobnosti...... chtela bych vycerpat zbytek penez z darkove poukazky..... aby se mi doma treba nekam neschovala, kde bych ji nemohla najit :o(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, nákupy, tak to závidím x-) Kristýnko, enmáš ty nebo někdo ve tvém okolí nokii 6131???
Odpovědět
Profilova fotka
a s kamarády to taky bude super, i když máš pravdu, že takhle to bude lepší, celý víkend by byla asi opravdu náročný...
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem ted u reznika a koupila necely dve kila masa.... na gulas... hruza... a taky kilo cibule... Luci - koukala jsem se na netu, jak takovy mobil vypada...a nikdo ho v okoli nema.... chystas se na nej?? je od pohledu pekny x-) ja jsem taky rada, ze prijedou az v sobotu.... to uz se da prezit... jen se bojim jak dopadne byt po najezdu toho malyho draka... nas byt neni na deti uzpusobeny :o(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já právě vyndala maso z mrazáku na večeři - budu dělat kuřecí stehýnka na houbách (mám čersvé, mňam mňam) a na sobotu jsme si vyndala maso, abych naložila svíčkovou... budu jí dělat prvně, ale myslím, že to bude OK... minulý týden jsme poprvé pekla kachnu na medu a dělala jsem jí se staročeskýma knedlíkama a červeným zelím... mňáááááááááááááááááám 8-) x-) x-) chystám chystám protože nám končí smlouva na net a budeme si dělat jiný tarif, takže k tomu budu mít i levnější mobil. Ač nemám ráda moc nokie, poslední dobou zjišťuju, že je to jeden z nejspolehlivějších telefonů, miláček jí má taky, naši taky, takže bych proto chtěla jít do ní a jsme ulítlá na véčka, takže proto tato volba ;-) měla jsme smasung véčko a tuhle značku nikdy více... i když jsme teď viděla jeden moooc hezký, počkej, najdu a pošlu ti odkaz. ;-) a neboj, byt to přežije, jen musíte děltem vymyslet zábavu a akce, aby nevymešlely blbosti v bytě s bytovým zařízením :-D ;-) jak jsou staré????
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mobilni-telefony-biz.cz/cl...
Odpovědět
Profilova fotka
je to ten modrý siemens, ale jinak ta nokie je celkově prostě lepší nooo... jen by nemusel abýt černá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nokie jsou fajn.... ja mam taky Samsunga a neni to ono..... zase se vratim k Nokii.... Ty jsi ale kucharka.... do toho bych se ja nepoustela..... koncim u livancu...... teda jedinou omacku delam rajskou, protoze ta mi moc chutna... ale delam ji s testovinama, knedliky ja nevarim... moc je nemusim ... No, prave ze to dite tam bude jen jedno, neposedne a rodice ho nechaji delat vsechno.... je ji 2,5roku, nebude si mit s kym hrat, tak bude zle........
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
o jé, to asi bude muset nastoupit hodná teta Kristýnka, která jí zaměstná v rámci zachování svého bytečku :-D :-D ;-) tak já omáčky celkem vařím, guláš, kuřátko na smetaně, na houbách, segedín, a tak, ale kachna a svíčková jsou opravdu premiéry. Já doteď nejedla kachnu (až v Dětenicích mi zachutnala :-D ) a svíčkovou tak jednou za rok můžu, ale nevyhledávám, ale miláček už po ní slintá dobrý měsíc, tak co bych pro něho neudělala... i brusinky jsem koupila :-D jo a knedlíky jak které - bramborový miluju, houskový - k něčemu prostě nejde nic jinýho, ale jak se jim můžu vyhnout, uvítám to... ale ty staročeský - ty jsou vlastně jen z housky, nasekala jsem do nich petrželku, vaří se jako větší koule a ty teda jsou.... 8-) jéééé, mám hlad!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, hodna teta Kristynka bude v kuchyni delat vsem papani, tak se do hlidani nepozenu... a hlavne jsem ten typ hodne tety :-( ... ale doufam,ze se toho ujmou ty dalsi dve bezdětné, co taky přijednou...... x-) Ja jsem si ted dala dva celoznné rohlíky, balťácké zlato a jogurtový nápoj a jsem po obědě..... a mám chuť na čokoládu...... já se jídlům, ke kterým se hodí knedlíky, vyhýbám...... ale dneska budeme mit k veceri knedliky, zeli a kure ale husa... to jsme si privezli od babicky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ať žijou knedlíky!!! :-D no tak bude hodný strejda nooo... si někdy psala, že má rád děti nee??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda... Petr se bude starat o detatko..... ony ho aspon ty myslenky na deti na chvili prejdou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D hele, nevymýšlíš už dárky k Vánocům? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi letos Vanoce zrusime.... mame za co utracet penize v byte :o(( no, jen nasim a Petrovym rodicum musime neco vymyslet.... se sourozencema to davani darku zrusime, protoze to dopada tak, ze jim vymyslime, co by se jim mohlo hodit a stejne se netrefime a od nich taky dostaneme veci, ktery zrovna nemusime... takze bude lepsi, kdyz si to koupime sami.... a porad myslim na to, co Petanovi k Vanocum..... kdyz jsme spolu byli první Vánoce, tak jsme spolu chodili cca 14 dní, tak to bylo jen takový symbolicky... ale druhý rok jsem chtěla něco velkýho a ušetřila jsem a koupila mu tandemový seskok padákem..... měl z toho ohromnou radost.... jen je to takový dárek, který se těžko překonává.... loni už dárek neměl takový úspěch... ani já si nepamatuju, co jsem mu dala :o((( takže nevím a pátrám......
Odpovědět
Profilova fotka
no miláček má teď narozky, takže se vybíjím na nich :-D ale už jsem viděla hezkou bundu, moc rád dostává nový košile a kravaty takže jedna to jistí a stejně do vánoc si všimnu ještě takových věcí, ketré by chtěl... s ním já nemám problém nikdy... spíš bych jen an něho potřebovala neomezené finance :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak neomezene finance by bodly .O)) ja jsem ted milackovi koupila novy tricko... uz mi prislo, ze ho fakt potrebuje... a dokonce mu udelalo i radost.... je oranzove a ma na hrudi maly obrazek motorky z roku 1947.... oni maji doma Jawu z roku 1959... tak mu ji to bude pripominat.... moc se mu libilo, ale on jinak obleceni nedostava moc rad..... teda, jasne ze ma radost, ale neni to takovy, jako kdyz dostanu nejaky oblecek ja x-) Ted me napadlo, ze kdybych mu koupila nejaky obleceni na kolo, to by se mu libilo.... nejaky drez, kalhoty a chtel by tretry..... jenze to nemuzu koupit bez nej :o(( jedine nove pedály, který budou mít ty nášlapy... to by se mu taky líbilo... jo a jeste chce kufřík na nářadí :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, inspirace máš taky koukám hodně ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, inspirace hodne a penez malo... :o(( dneska se tesim do Ikey, chceme policku do loznice... mam ji vyhlidnutou a potom se uvidi, tam si vzdycky neco vyberu :o))) a potom se dokopat objednat ten koberec do loznice.... nejak na to nemam cas :o( Pristi tyden se chystam na veletrh For Arch.... pro inspiraci do bytu... mela by tam vystavovat i jedna firma, co mi ji kamaradka doporucila na plovouci podlahy, tak bych se na to chtela kouknout..... poberu hromady letaku a budu vybirat, co pekneho poridit do bytecku..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé a kde a kdy je ta výstava??? že bych nasbírala inspiraci do domečku ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to příští týden 18.-22.9. v Letňanech..... když do Googlu zadáš ForArch, tak ti to nejde..... není to ale úplně o nábytku, je to stavební veletrh... takže třeba i cihli a tak.... nábytek tam asi nebude.... ale když si to nejdeš, tak je tam seznam vystavovatelů, tak si můžeš udělat obrázek...... já jsem dostala dvě volné vstupenky, takže se sousedkou vyrazíme...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uvidím... i tak by to bylo zajímavý... ale jak se znám, nebude se mi chtít... jak nemusím do prahy, jsem šťastná jak blecha :-D a kdepa máme Martinku? Ta asi chudák zuřivě uklízí... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi psal Petr, že když návštěva přijede až v sobotu, tak si v pátek uděláme tulící večer... dáme si papání, pustíme nějaký pěkný film a otevřeme víno a budeme se tulit jako tuleni..... tak mi udělal radost... škoda, že není pátek už dneska :-( Martinka? ta si asi užívá s dělníkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak tulící my měli včera večer, jenže já bych zrovna byla brala trošku jiný... :-N :-D :-x jenže únava dolehla... chjooo... a já naopak nemohla usnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja posledni dobou usinam hned... jsem nejaka mrtva.... vcera milacek usnul v osm... ja v devet.... jsem si jeste cetla.... proste podzimni unava :o(
Odpovědět
Profilova fotka
ale ale že by přicházel na vás medvědí spánek? ;-) hm... tak v tom případě na mě leze jaro :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, tak už máme sbaleno a večer vyrážíme směr praha, x-) x-) x-) x-) x-) letiště
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?