Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
 čauko holky, tak už máme sbaleno, ještě nějaké drobnůstky chybí ale ty koupíme zítra emoticon
Luci kdy začínáš ve škole?taky začnu zase cvičit, ale až se to tu vše uklidní emoticon emoticon emoticon emoticon

fotografka měla strašně krásné fotky, z 300 jsme měli fakt problém vybrat, tak jsme se nakonec domluvili na 100 no bude to pálka jak hrom, jsme se smáli, že budeme muset chodit na brigádu, ale fakt stojí za to emoticon emoticon emoticon

Manžílek mi volal, že už jede domů z práce tak ať mu nachystám obídek emoticon až uvidí ten můj kufr tak ho asi trefí emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
12. zář 2007 v 15:22  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Lucinko, hojky beruškoemoticon
V práci už je to lepší, takový normální, řekla bych...a příští týden jedu do Liberce, mám týden dovču!!! emoticon Se těším, sice nejedeme nikam daleko, ale o to víc si to užijeme spoluemoticon I když-už neberu HA, tak se musíme mírnit emoticon emoticon
přiznámse, že teď to tady zanedbávám, když sem přijdu, tak je tu mrtvo, tak sem moc nechodím, ale dneska jsme se satyyy potkali na jinde, taky na zajímavé diskuzi emoticon
12. zář 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 holky, blíží, začínám prvního... emoticon mám čím dál větší odpor... chjooo emoticon emoticon

holky, Kačí, na jaképak??? emoticon emoticon bych se třebas něčemu přiučila.... emoticon jsme taky včera pročetla swingers emoticon emoticon a našla odkaz na krka... tak jsme ho ukázala manžílkovi, al ejen ukázala, ne že bych ho chtěla... Kačenko, ono se ho to normálně dotklo emoticon emoticon nechtěl se mnou moc mluvit a navíc já se děsně moc chtěla milovat emoticon emoticon chápeš, že to on chápe jako náhradu??? no bylo to náročné vysvětlování, jak jsem to jako myslela.... chjoo, chlapi ješitní emoticon emoticon a kam jedete do Liberce??? do nějakého hotýlku??? Tak tam pozdravuj, tam to mám moc ráda emoticon a co... tak by bylo mimi nooo.... emoticon emoticon emoticon
12. zář 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Holky,jsem grogy, litam s kostetem, baby porad chodej a stezuji si...fakt sila, ted mi dokonce prisle rict, jak to mam mejt emoticon uz jsem to myla 5krat...a manzilek si lebedi v Pze emoticon
Majinko, ja ti tak zavidim, hned ybch jela taky, tady z toho blazince, ale uz se to aspon zacina podobat koupelne, se silene tesim, moc
Lucinko, na manzilka se tesim, ale vikend vidim uklidove, no ale presto bude spolu, takze se nemuzu dockat emoticon
12. zář 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Martí, jedno co budete dělat, ale budeš ho mít po svém boku a večer přeci uklízet nebudete emoticon emoticon a na baby se vykašli nebo a´t to jdou umýt za tebe, když jsou tak chytrý emoticon takový lidi mám ráda, jakoby oni nikdy nic nerekonstrovaly nebo jinak neobtěžovaly sousedy emoticon emoticon emoticon emoticon
12. zář 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Luci, jasny, to vis , ze vecer uklizet nebudeme emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
My te zenske rikame "reditelka" baraku, je to silena drbna...fakt sleduje vsechny, co clovek nosi v taskach, kam a kdy jede, popripade cim...jo a bydli v 11.patre a my jsme ve 4., tak si to predstavte, resi spinave chodby uplne nekoho jineho...fakt sila emoticon emoticon
12. zář 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 emoticon emoticon emoticon tak to bych jí rovnou praštila hadrem babu jednu emoticon ať si řeší to svoje patro... kdyby bydlela pod váma, úpak chápu, že tam ten prach nalítá... ale takhle emoticon emoticon emoticon

áááááááááá, tak jsem odhalila Kačenku a Kristýnku, kde se potkaly emoticon emoticon
12. zář 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Kdeeeeeeeeeeeeeeeee? juknu tam taky, a asi i na to swingers emoticon
12. zář 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Martí, potkaly se na swingers emoticon emoticon já tam občas juknu, protože je to pro mě naprosto nepochopitelný... tak koukám, jak se kdo vyrovná s tou žárlivostí a tak... no a včera koukám a začalo se tam řešit úplně něco jiného a dnes taky emoticon
12. zář 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Luci, uz jsem to taky zjistila a koukam, ze se to rozjelo jinym smerem emoticon asi tam teda taky budu "jukat" emoticon emoticon zajimave tema emoticon
12. zář 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 emoticon emoticon pro mě leda na koukání, tedy to téma diskuze, bych do toho fakt nikdy nešla... mi na něj prostě žádná nesmí pomalu ani kouknout, natož šáhnout emoticon a natož... a upřímně já si teda vedle sebe takx nikoho jinýho představit neumím a celkem se mi taková představa teda sakra příčí... ale těm,co to neva, tak proč ne... mají můj obdiv emoticon emoticon emoticon
12. zář 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Ja taky jen budu cist, je to zajimavy, jak na to kazdej kouka jinak, kazdopadne ted si to teda taky neumim predstavit, a co bude za 20let, to neresim... emoticon
12. zář 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 JJ, taky neřeším, ale pochybuju, že žárlivost ze mě jednou vyprchá natolik, abych byla svolná k něčemu takovému emoticon emoticon no ono i manžel... emoticon emoticon

Martí a co ta práce? Víš něco víc???
12. zář 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Zatim nic nevim, budu tam volat v patek...ale jde vlastne o neplacene misto, vis...takze zadna vyhra, ale nejak se zacit asi musi emoticon
12. zář 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 neplacené místo??? to jako existuje??? emoticon a jak dlouho bys musela pracovat za nic?
12. zář 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Musela bych pracovat treba na nejake privatbi klinice(askleption, GHC,...) a tam si vlastne vydelat na moznost prace ve FNKV, coz je akreditovane pracoviste, takze by se mi to zapocitavalo do predatestacni praxe...masakr, co...dopolko v nemocnici a odpolko nekde na soukrome klinice, nebo si to muzu platit sama, ale to bych byla blazen, nebo najit nejakeho jineho sponzora...silenost, ale asi to jinak nepujde emoticon
12. zář 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 jéj, teď jsem tedy mimo z toho,cos napsala... proč dopol nemocnice??? tam by tě platili? a proč bys pak tedy potřebovala další místo, kde tě platit nebudou??? emoticon
12. zář 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 na te privatni klinice si budu vydelavat, ale penize by se rovnou presouvaly do te fakultni nemocnice, ktere bych se zaplatila, taky tomu moc nerozumim, ale jedine tohle je moznost...jde o tzv.sponzorovane misto, vlastne to co by me mel dat zamestnavatel me, tak ja musim dat jemu...blazinec
12. zář 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 jo aha.... a to nejde si najít místo, kde by tě rovnou platili a jako přímo tebe??? nemocnice tě jako vystudovanou lékařku nezaměstná??? co to je za pitomost??? emoticon emoticon emoticon a platit by tě začali kdy??? Copak to dnes jde, aby člověk pracoval a zadarmo??????????????????????????????
12. zář 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Vlastne bych cekala, az se tam neajke misto uvolni a pak, jelikoz by me znali, tak by vzali me...snad...ale uz by se mi pocitaly ty mesice do atestace a neztracela bych takhle cas, zatim proste misto nikde neni, ale nejde to vydrzet porad...asi bych vysadila prasky a vydelo by se...ale je to postaveny na hlavu cooo?no anebo postgradual, ale na ten je ted uz pozde, tak leda od pristiho roku emoticon
12. zář 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 aha... ale teda řeknu ti , že je to pěkná pakárna, když se k místu musíš dostat takhle.... totální blbost a nesmysl... a to víš že jo, pořiďtě si miminko a bude emoticon emoticon emoticon

Martí, mám odbornou otázku - jak lze člověka udržovat v umělém spánku??? Manžílke trochu zlobí noo... emoticon emoticon emoticon nee.... máme takový případ v širším příbuzenstvu a mě jen zajímá, jak se to vlastně dělá a na kolik je ten člověk utlumený - jak funguje mozek, srdce a tak...
12. zář 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Vse funguje normalne, to se nemusis bat, davaji se treba nejaka silna hypnotika,sedativa....clovek normalne spi, jen se tomu trochu pomuze a pritlumi se
Pakarna to s praci je silena, rodice to vubec nechapou...ja pomalu taky ne...doted jsem o tom nikdy neslysela, ulet
12. zář 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 aha, takže funkce orgánů je jako v normálním spánku, jen člověk nesmí 8 hodin, al etřeba týden... ahaaaaaaaaaaaaa.... děkuji emoticon emoticon

no a proč teda zrovna ty musíš mít takové problémy, když jiní nee??? !!! emoticon emoticon emoticon chjoooooooooooooo, je mi tě fakt moc líto....

Martinko, zatím se loučím, jdu na vaření, miláčka mám za hoďku doma, s hladovým bříškem... tak letím do kuchyně, zatím papa emoticon emoticon
12. zář 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 sem se upsala - nespí ne nesmí emoticon emoticon
12. zář 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Protoze chci delat ten obor, co chci, v tom je ten problem...nebo udelat ustupek, ale to se mi teda nechce, protoze volba oboru je na cely zivot.... emoticon emoticon emoticon
Luci, papa, pozdravuj manzilka emoticon a neco dobryho mu uvar, nam aspon v necem vyhoduemoticon, kdyz jsem doma sama, ale po pravde...jak rada bych pro nej varila, kdyby tady byl...chjooo
12. zář 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
 ahojky holky,
moc vas zdravim,stale nejsem doma - prace,zabava,uzivam si doby,kdy venku neni totalni zima a snazim se nesedet doma.....takze se mam v podstate fakt dobre....
mejte se zatim fajn,nez tu budu vysedavat zase kazdy den emoticon
12. zář 2007 v 19:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Pavlinko, ahojky, tak si uzivej, uzivej emoticon
12. zář 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Lucinko, "Tvé" vtipy jsme dala na optimismus, snad to nevaemoticon
12. zář 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Pavlínko, ahojky emoticon tak to už aby se ochladilo, abysme si tě taky užily emoticon emoticon ne, jen si hezky užívej, akumuluj teplíčko a nezapomeň na nás emoticon emoticon moc se těším na 6. emoticon

Kačenko, neva!!! Jen ať se pobaví více lidí emoticon emoticon já se včera u nich mohla uchechtal, až miláčkovi bylo podezřelý, co je na BRMS tak vtipného emoticon nepředpokládal, že se tak chlámu mailu emoticon emoticon emoticon
12. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Krásné ráno, sem chtěla napsat nevěsty emoticon emoticon emoticon takže jinak, krásné ráno manželky emoticon emoticon
13. zář 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš