Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně že je to dobrý!!! :-) ;-) si zvykneš, neboj ;-) jééé, taky chci takovýho pracovitýho manžela!!! Ten můj by tedy taky pracoval, ale na notebooku :-D :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je taky pekny :o)) Prace na notebooku taky prinasi ovoce ;-) Ja jsem milackovi za odmenu v sobotu vecer upekla cokoladovou buchtu... moc mu chutnala... taky tam uz ted zadna neni :-| Ja jsem si dneska byla pro fotky... nechavala jsem si pridelat dalsi fotky ze svatby.... jen takove ty upravovane, jak jsem si s nima hrala..... tak se jimi ted kocham x-) obavam se, ze to nebylo posledni pridelani fotek :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, mi o fotkách povídej.... taky bych pořád nechávala dodělávat :-D teď už zas lítám po netu a hledám nějaké to hezké prádýlko na svatebbní cestu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci... na svatebni ceste pradlo potrebovat nebudes ;-) Chtelo by to na takovou prima dovolenou novy plavky... mas??? ;-) A hlavne v te opojne nalady z dovolene nezapomen brat pilulky, nebo ze svatebni cesty bude i svatebni miminko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o plavkách mi ani nemluv ]-( sem je sháněla minulý týden, chtěla jsem dvoje... tak v jednom krámku se mi líbily, ale za 3000,-... v HM nic, v CA nic, nakonce jsme uspěla v NewYorku, ale co mě to stálo úsilí :-p věřila bys tomu, že začátkem září neseženeš plavky???? navíc teda stejně nejsou úplně podle mých přestav :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak oni uz zacinaji prodavat veci na lyze... tak to plavky nejsou.... venku leje jako z konve, takze se ani nedivim, ze uz je nikde nemaji... a co na netu???? neslo by sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
no já si nakonec jedny koupila, i se mi celkem líbí, jen jsem chtěla klasickou podprdu a ne trojúhelníky, protože takový jedny už doma mám... jen jsem si myslela, že už je běžné cestovat celoročně, proto by mě nenapadlo, že bude problém s plavkama... resp. jsem si koupila jednu podprdu a dvoje kalhotky k tomu...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci... ja uz se dneska loucim. Musim to tady zabalit a padim k babicce, mam tam nejaky povinnosti ...... zitra jedu pracovne do Pelhrimova.... tak se tu mozna neukazu..... venku je hnusne a vubec se mi tam nechce...... ja bych jela nekam na dovolenou do teplycka...... vem si me do kufriku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pa pa a zítřek ti tedy nezávidím... sem mdnes jela na nové nehtíky a tááááááááááááák se mi ráno nechtělo z pelíšu.... :-x do kufru bych tě vzala, ale už takhle budu mít problém s oblečením na tři týdny dodržet povolenou hmotnost :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky,tak šatky vrácené ani mi paní moc nenadala, prej jsem je měla zašpiněné v normálu ;-) teďc projíždíme s manžílkem další část fotek no máme jich fakt fůru a ještě nám chybí od dvou přátel :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hOLKY, hlasim prijezd domu...vypada to nadejne, ale nechci psat nic vic, dokud to nebude uplne vyreseny, ale diky za kazdy palec ;-) :-D moooooooooooooc, taky jsem se videla v manzilkem, meli jsme rande jako zamlada :-D :-D :-D :-D ted uz jsem opet v realite a vytirala jsem bordel...zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
markétko, tak jen hezky vyberte, a´t se máme v říjnu na co koukat :-) ;-) Martinko, to je super!!! Gratulace veliká!!! Těším se až to budeš vědět ofiko a podáš nám podorbnou zprávu :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky :-) přeji všem krásné ráno x-) dnes ráno mě manžílek úplně vykolejil... začal se mě ptát, v čem má jet, jako oblečení... tak jsem jen tupě zírala a on říká no v čem přijedeš ty večer? Abysme ladili... stále jsme nechápala a tvrdila mu, že nikam nejedu, kam bych jela... no a já zapomněla na to, že dnes večeříme s panem ředitelem, který si spletl termín naší svatby, nepřišel tam a ta večeře je způsob jeho omluvy :-D je pravda, že mi to Vráťa někdy minulý týden říkal, ale já to nějak hned vypustila :-N :-D :-p Jo a včera jsme měli dvouleté výročí od zasnoubení x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ahojky luci fotky jdeme dneska vybírat, jinak od ostatních přátel jich máme přes 1200 takže to bude mazec. JInak si večeři dneska užíjte a gratuluji k výročí :-D :-D :-D :-D :-D ještě mám problém s příjmením představuji se svým rodným ale to bude dobré, doma si říkáme manžílku a manželko a smějeme se tomu, ale prý by Romik do toho šel znova x-) x-) x-) x-) x-) strašně rychle to uteklo, takové přípravy a už jsme paní karbanová :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji, ahojky, je to děsný co, jak to letí... mi ještě teď si užíváme to oslovení manželi a manželko :-D x-) maji, prosím tě, jak je to s letenkama nebo jízdenkama od SA do Mnichova?? když tam pracuješ, nevíš něco??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci a co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
no už jsem trošku prolouskla stránky a zjistila, že letenky by vyšly na 7000,- takže to tedy nee, nejsem blázen... takže mi zbývají ty autobusy... ty finančně jsou super, ale jezdí jen jednou za den... co by se třeba stalo, když bych měla na nějaký den koupenou zpáteční jízdenku, ale letadlo z dominikány by s námi mělo zpoždění a já to nestihla??? bych musela čekat na další, chápu (24 hodin, brrrrrrrrrrrrrrr), ale jak je to řešený s místenkama??? Tam už bych to zas neměla zajištěný... nevím, jestli píšu srozumitelně...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky....dobre ranko,dneska takhle brzicko.....jsem vstavala v 5h :-S :-S......... instalater dorazil v pul sesty...zadelal vanu, ted opet cekam na dalsi delniky, budou dokoncovat obklady...ja uz se tak tesiiiim, vcera jsem koupila zrcadlo a objednala policku a vesak na rucniky, dnes snad budou....hlavne aby to uz bylo...zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Marti.... co vsechno pro svou koupelnu neudelas.... ja vstavala v 4.45h a jela jsem do prace :o(( Včera jsem byla na pohovoru v jednom fitku... tak to vypada, ze bych tam od rijna mohla mit nejakou hodinu Spinningu.... vic bychom se meli domluvit pristi tyden..... tak jsem za to rada..... konecne zase zacnu jezdit.... a hlavne se budu trochu vic hybat, uz to potrebuju, jsem takova rozkydla :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky satyyy, ty mas nejaky kurz, ze muzes vest hodiny? Ja mam spinning taky moc rada, v pondeli jsem mela jit na hodinu do Factory Pro s kamoskou, ma tam predplacenou rocni permanentku na vse, ale nakonec jsem dala prednost randicku s manzelem ;-) jo a taky me boli porad silene krk, nevim, jestli jsem to uz tady psala , ale i jsem chodila na rehabilitaci a nic...porad je to hrozny, hlavne rano, se nemuzu vubec otocit na posteli....dnes mam domluveny na zkousku pred znamou reiki, tak jsem zvedava...musim se odprostit od klasicke mediciny a zacit "tomu"verit a snad to pomuze....
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, mam kurz na instruktora Spinningu.... takze muzu oficialne kricet na lidi :-D Tak az nekdy prijedes za manzelem do Prahy, tak se muzeme domluvit a muzes prijit na hodinu.... a nebo az pojedeme vsichni k Lucince na ten srazik, tak se sejdeme vsechny nejdriv v Praze a dam vam vsem nejakou soukromou hodinu x-) S tim krkem to mas blby.... me zase bolivaji zada v krizi .o(( Ale ja se zatim hybu, tak s tim nic nedelam. Jojo, nejakou alternativu.... chce to zkusit tomu verit a vyzkouset to..... proste nekomu to pomaha, ze?? Tak to zkus a uvidis...
Odpovědět
satyyy, jsem pro, hned bych jela!! na Tebe jezdit:-))
Odpovědět
Profilova fotka
No, uvidime, jestli to na me zabere...jsem v tom spis skeptik.... Kristynko, jestli ziskam v Pze tu praci, tak bych urcite nekdy dorazila i na tu tvoji hodinu, ale ted bych nejspis asi umrela, jsem max.netrenovana....nejak nestiham pracovat na fyzicce, driv jsem chodila cvicit do posilovny, na spinning a vubec, ale te jsem lemra lina, porad si slibuju, ze zase zacnu, ale uz jsem vypadla z toho kolobehu a nechce se :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Kaciiiii :-)
Odpovědět
Marti, jojo, nejhorší je zase se iodhodlat, sbalit věci a vyrazit, pak mám pocit, že už to jde, pak si vždycky říkám, že jsem ráda, že jsem šla...ale příště se přemlouvám zase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja driv chodila s manzilkem, tak to bylo fajn, "zaucil"me:-):-)....mel tam uz plno znamych, ktere jsem pak poznala i ja, takze fakt pohodicka...ted bych tady zacinala sama a to je prave to...nedokopu se
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kacko... rada te vidim :o)) JOjo, nejhorsi je vyrazit... taky jsem potom rada, ze jsem sla a zacvicila si....takhle me to proste donuti, protoze na tu hodinu proste prijit musim... i kdyz potom se taky treba stane to, ze mi prijde, ze toho mam hodne a ten spinning me proste jeste zabira dalsi cas a prestava me to bavit.... ale ted jsem pul roku nejezdila, tak se tesim... budu mit max. dve hodiny tydne, takze si myslim, ze me to bude bavit x-) Kaci - co baracek??? neco noveho??
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, tak se právě balím na naši konečně vytouženou svatební cestu :-D :-D :-D odlítáme zítra v noci, tak tu lítám a sháním vše co je potřeba, miláček teda manžílek je v práci tak si to tu v klídku organizuji a on mi to pak je zkontroluje jestli máme to důležité ten můj big kufr snad přehlídne :-D :-D :-D :-D :-D ještě sem nakouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já dnes byla v Praze na zápisu a cestou domů jsme se tady u nás stavila v jednom "studiu" a ptala se po nějakém cvičení. V nabídce toho mají spoustu, takže musím si něco vybrat a taky s ezačít hýbat, už to takhle nejde dál... Kristýnko, na spinning bych k tobě klidně chodila, ale musela bych mít úlevy :-D jako že poloviční tempo, poloviční čas... :-D :-D :-D :-p bych na spinningu jinak chcípla :-D ale můžeš nám to aspoň ukázat na mým rotopedu :-D x-) ;-) Markétko, jé, ty se máš, taky bych už balila :-) ;-) se táááááááááááááááááááák těšííííííííííííííííííííííííííííím x-) x-) x-) Kačenko, beruško, ahojky, tebe jsme tu už nepotkala ;-( jak se máš??? Co v práci, už je to lepší??? Martí, ahojky :-) dnes už je středa, láme se týden, už jen dvakrát se vyspinkáš a uvidíš manžílka!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci.... uz se ti blizi skola, co??? :-o Jak se jinak vede??? Porad si uzivas prazdniny??? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?