Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zatim nevim, daji vedet snad v pondeli, ale moc si neverim, pohovor byl v pohode, ukazali mi cele to centrum(muzete juknout na www.dermatology.cz, mne to jde otevirat jen pres Explorer) a pak jsme se spis tak nezavazne bavili...bylo by to teda skvely, ale taky dost narocny, tak nevim, zda bych to zvladla, ale zatim si troufam no...mel uz skoro rozhodnuto koho vezme a ja zavolala na posledni chvili, sam pan majitel rikal,ze za minutu 12, tak nevim, jestli jsem ho ohromila natolik, ze se rozhodne pro me...spis myslim, ze ne...a kdyz ne, tak jak jsem psala, bude zrejme mimi a na to se tesim moc :-) pokud by to vyslo, tak by byl asi fofr, nastupovala bych ted od zari, v Praze nemame byt, snad jen ev. prespani u kamosky, tak by to asi resila ubytovna a pak asi podnajem, uz jsem to omrkavala :-) ale spis si sance nedavam, dam pak hned vedet samozrejme, diky za podporu, jste zlaty....
Odpovědět
Profilova fotka
tak budeme drzet palce.... :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Martí!tak držíme palce! ikdyž te'd nevím, co bys raději ...jestli kariéru na vysněném místě anebo miminko ;-) ne jen provokuji...určitě je to skvělá šance! a myslím,že jsi se určitě ohromila a klapne to! A podnájem byste nesehnali rychle v Praze ? asi je to dost narychlo no...my jsme taky sehnali podnájem během týdne nakonec... panelák je sice děsný ...ale byteček úžasný a celý nový...ale už se těším taky jednou konečně do svého!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, snad by ten podnajem sel rychle, ale myslim, ze ze zacatku bych stejne byla nekde provizorne...a hlavne bez manzilka a to je hrozna predstava, protoze on bude az do zimy v Brne, pak uz teda taky v Praze...kdyby to vyslo, tak bych to stejne videla na max.rok, protoze je to sice akreditovane pracoviste, tudiz se mi roky zapocitavaji do predatestacni pripravy, ale nejsou tam luzka, takze pak bych sle zrejme, pokud se zadari na materskou , no a pak nekam uz s aspon malinkou praxi do nemocnice...
Odpovědět
Profilova fotka
co znamená,že tam nejsou lůžka? to ti nezávidím do zimy vídat manžílka jen o víkendech! Ale ty to zvládneš..vy oba společně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedna se jen o ambulantni zakroky-výkon a jdou domu(laser, ultrazvukova liposukce,...) a ne lezici pacienty....a na atestaci musim projit vsim...toho, jestli to zvadneme, se bojim, ale snad jooo, verim, doufam...uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
aha ...tak to jsem netušila ... ale tak aspoň část praxe tam získáš viď ! Tomu věř, zvládnete to společně manželata x-) konečně víkend! už se tak těším,jak se zítra vyspinkám! Od neděle jsme zas v Čechách a nějak si neumím zvyknout zase na ten pracovní režim ...raději bych se ještě pár měsíců válela u moře, bazénu a pelíšku a popíjela frafé a raki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musím se zase rozloučit...běžím na autobus a za holkama na papů a drink - slavíme Péti svátek ;-) a hurá hurá hurá víkend!!! tak v pondělí se těším paaaaaaaaa bohužel se teď doma na net nedostanu, musíme počkat až nám přestěhují linku i s netem do bytu ...zatím je stále na baráku ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, ja bych tak jela k mori, nebo proste na nejakej relax, pariz byla sice nadherna, ale nozky pomalu bolej jeste ted.... Eren, hlavne bych delala to, cemu se chci venovat po te atestaci a to je dulezity, ja zase o ty luzka tak nestojim, to je pro me nutny zlo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, paaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak tu zase asi nikdo neni,nevadi,jdu vas pozdravit Meli jsme super vikend, jeli jsme v patek odpoledne na tuning sraz,bylo to super-sice zrovna tyhle auta ja nemusim,ale vsichni z meho okoli jo, vetsina uz takove ma nebo se do nej chysta...takze tam byla parta znamych lidi (no vlastne jsem tam spala jedina zenska,ale druhy den neco malo na chvili taky dorazilo),ale hlavne jsme nebyli doma,vecer se popijelo a sedelo u ohne, pak jsme spali v aute a proste ja tohle miluju,takze ikdyz jsme v noci malem mrzli (bylo to na desnym kopci,cely vecer a noc foukal ledovy vitr a bylo pod 10)byla jsem stastna,ze nejsem doma...vcera pak byly zavody a bylo se fakt na co koukat, uz i svililo slunicko,tak mam krasny rudy nos a milacek celou hlavu :-D .A vecer jsme to pak natahli jeste do jedne vesnice na slavnosti-uz jsme toho moc nestihli,ale alespon sermire a uzasny ohnostroj,ted ten byl fatk vymakanej...no a milacek ted jeste spi a ja uz vstala a tak jsem sla za vama...dneska je u nas taky krasne,takze se snad pujdeme projit a nekam na zahradku.....TEd hlavne nevim,co k obedu :-S Jinak ale Marti-moc drzim palce, snad to vyjde a taky nezavidim vase odlouceni!!!!!! Eren-desne se tesim na tvoje fotecky a diky za krasne liceni, je videt,ze jste si to uzili a to je uzasny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooojky Pavly,tak to jste meli fakt super vikend, my si vcera taky uzivali spolecnych chvilek, prijela nam na chvili i navsteva, tak se opet promitaly fotky a video, uz to znam uplne zpameti :-D :-D :-D ale porad se mi to hrozne moc libi...navecer jsme byli na zahradce a hrali bedminton a nohejbal(tan teda ja ne ;-) )...dneska jsem sama doma a na jednu hodinu razim do Pardubic opet a fotkama a videem...jelikoz jsem sama, tak obed nastesti neresim..od rana dojidam bramburky z te vcerejsi navstevy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky marti,ja ti zavidim i fotky i video-to ja zatim nic nemam,video jsem videla jen jednou-mame jen kazety z kamery a ty se budou strihat,az se pan vrati z dovolene a az dozene svoji praci...a protoze kameru na ty male kazetky jsem mela jen pujcenou,tak jsem zatim vickrat nevidea ani Ň :-( fotky mam jen od fotografky,ale mam jich plno dalsich uzasnych na CD a potrebuju je poslat k vyvolani...jenze k tomu potrebuju notas a ten ted ma milacek stale v praci- a kdyz prijde,jdeme zase pryc oba ;-( - tkaze ti to moc zavidim,ja se snad nedockam 8-( -ale rikam si,ze na tom to nestoji :-) -obed me ale fatk trapi,sla bych neco rozmrazit,ale nevim,s cim vstane milacek,na co bude mit chut,mam divny pocit,ze bude chtit hotovku....nebo ho zkusim premluvit na file - skocila bych jen pro brambory,jenze se to dozvim,az vstane.....jak jsme totiz ty dva dny byli pryc,tak jsme meli dokola klobasy a max. grilovane kure-nic jineho nikde nemeli...a vcera na tech slavnostech jsme se tesili na sladke a jak na potvoru i to odjelo moc brzo!!!! jeste ze jsme se predtim stavili v cinske-to milacek miluju,pac by mi tam pak jinak uz z klobasou v ruce umrel
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja si dam jeste rizecek, dostali jsme vcera od mamky... To s tema foteckama a hlavne videem ti nezavidim, to bych se asi zblaznila, ja celou svatebni cestu povidala, jak se na to vse tesim a kdyby to jeste ted nebylo, tak se zblaznim :-D fotky teda mame jen v minivelikostech a musime vybrat ty nej, ktere nam fotograf vyvola a da v max.velikosti, no a snad i ty ostatni, ale to ho musel manzilek premlouvat, normalne da v max.rozliseni jen ty vybrane...no vydelala penize, noo...ty upravene a udelane budou asi za dva mesice, tak si da taky na cas, ja si nechala zatim vyvolat aspon tyto ve vel.9krat13, vetsi uz by byly rozmazane...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm,tak to pisu a zrovna je rozhodnuto,milacek se probral a chce moje zapecene testoviny-nemam tu salam,takze se jdu polidstit a letim do vecerky :-) ke komu ty vubec jedes odpoledne, kekamosce??? me tam jedna taky bydli ,ale pomalu se stehuji do baracku u pardubek,jedeme tam 29.9. na kolaudacku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu za tetou, bratrancem, sestrenkou.... Ja vecer asi taky neco ukuchtim...asi taky nejake testoviny...uvidime, kdyztak si da manzilek pizzu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se to pece a ja se peru s mikinou-milacek ji ma totiz uplne celou od krve a tak-se tam pochopitelne poprali - jinak by to asi nebylo ono a ted to chci dostat dolu,tak snad vyhraju!!! na pizzu jsem mela desnou chut min. tyden,ale stale nebyl cas dobehnout :-D ,no treba dneska odpoledne...uvidime,co vymyslime tobe taky preju pekne odpoledne!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlinko, tak se taky mej moc pekne, ja se jdu taky zkulturnit a jedu to tech Pardubek...at tvemu milackovi chutna, ale o tom nepochybuji ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, čauko pavlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D jsem ráda, že jsem tě poznala aspoň po hlase, ale to setkání s luckou je nezapomenutelné :-D :-D :-D :-D a ještě v takovém zapádakově ji potkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,ja se take hlasim po vikendu, prave jsem se vratila z Grand Prix v Brne, bylo to super!!!Fandili jsme o stosest a vyplatilo se to - nas Lukas Pesek dojel treti :-D , bomba.Jinak jsem v patek byla u kamaradky v Hodonine (moje rodne mesto), ktera se vdavala 28.4. a ma 17.9.termin porodu x-) .Male se chtelo na svet jiz nejak driv, tak bylo od nedele do ctvrtka v nemocnici...nastesti se jim podarilo porod jeste oddalit. Tak jsem za ni jela, abychom pokecaly atd atd atd...ukazovala mi, jak ma nachystanou vybavicku, pokojicek a tak. V sobotu jsem asi od 17:00-24:00 hlidala sama dcerku moji zname, jeli na svatbu a odrekla jim kocka na hlidani, tak me povolali...Anetka ma 20 mesicu a je uzasna, dala jsem ji veceri, vykoupala, uspala...no vse jsem zvladla, jsem proste sikulka :-D .Ne, delam si legraci...Tak co holky to tematko na modrem koniku? x-) Katy, nebylo by to jenom pro ty, kdo maji vysazino...ja taky jeste poctive papam..I kdyz tedka jsem si byla pro recept v patek, valim z Brna do Hodonina, kde mam jeste doktora (nechci ho menit, protoze je super) a sestricka si skoncila driv...takze jsem byla bez receptu.Jedinou moznosti byla pohotovost gynekologicka...Tak jsem tam sla a doktorka mi napsala recept jenom na mesic!!!Krava jedna...co by ji to udelalo, kdyby mi dala na 3...stejne jdu v rijnu na prohlidku, tak by mi to vyslo krasne...Takze mam prasky jenom na mesic a nevim, kdy si pojedu pro dalsi...ani se mi nechce.Asi je to osud x-) Tak se mejte krasne a zatim pa. PS: Marti, drzim pesti, at ten vysledek dopadne dobre.Stejne te obdivuju, ze jsi lekarka..k tomuto povolani mam hrozny obdiv..stejne jako k ucitelkam, ze jo Pavli :-D Tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hani,super jsi to zvladla,mas velkou pochvalu!!! :-D s praskama je to fakt zajimavy, ze by :-o ;-) a brno zavidim,muselo to byt fakt super!! my byli alespon na prochazce..... ted jsem posilala fotky po lidech ze sraziku aut a jdu haji.... mejte se krasne!!! ;-) vsechny moc zdravim!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... tak jsme byli v sobotu na dobrodruzenem vylete.... hledali jsme Petrova dedecka, kteryho nikdy nevidel a normalne jsme ho nasli. x-) Zazvonili jsme u baraku, zeptali se, jestli tam takovy pan bydli, jeho manzelka nas pozvala dovnitr, pohostila nas a byli jsme tam skoro dve hodiny. Docela to slo. Milacek byl rad a uz vymysli, ze tam vytahne segru a hlavne tatu, aby se po tech letech videl s tatou. Tak mam z toho radost, ze to takhle dopadlo. V sobotu jsme byli v pizzerii se znamyma, ktery se brali ve stejny den jako my... tak jsme si prohlizeli fotky a bylo to super :o)) Zato vcera jsem varila, pekla, zehlila, prala a uklizela..... hruza. Jsem se asi zblaznila nebo co :o))) a vecer jsme se jeste na hodinu jeli s projet na kole.... asi aby se nam lip spalo :o))
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás holky! :-D koukám,že víkend jste prožily opravdu akčně a zajímavě! :-D my jsme v pátek byli tak šťastní,že je víkend...že jsme popíjení v baru protáhli až do 4 do rána...v sobotu jsme byli u mamky a stěhovali zbytek věcí do bytu a pak jeli ještě k manželové tetě, která bohužel nebyla na svatbě... v neděli pak zase u babičky a dědy, kde jsme ukazovali jim i taťkovi fotky ze svatební cesty i část ze svatby x-) Vlastně, když teď máme volno, tak jedeme k příbuzným a ukazujeme fotečky :-) už se nemůžu dočkat, až bude hotová svatební kniha a dvd...a taky očekáváme zbytek CD s fotkama od příbuzných a známých ...nějak jim to trvá :-D V bytě máme stále šílený bordel, jelikož nestíháme nic srovnat, uklidit, umýt ..no šílené. Hlavně,že už jsem zvládla alespoň vyprat po dovolené x-) A taky jsem pekelně nastydla ...asi v pátek při tom kalení, jsme totiž s holkama pak seděli dlouho venku na lavičce a kecali ...bolí mě celý záda a podbřišek! tak do sebe liju urologický čaj a mám dlouhatásnký svetřík! Včera jsem měla najednou zvláštní pochyby o tom miminku... jestli na to jsem připravená a jestli to fakt chci ... no blázen... zaplatila jsem si totiž od září s holkama v Praze kurz streetdance rnb ...na Kladně to nemáme...tak musíme až do Prahy a dá se to platit jen na celý kurz bohužel... moc se tam těším! miluji tanec!!! ale právě mě najednou přišlo líto,že kdyby přišlo to mimi ...tak co s tím kurzem a tak vůbec... holky opravdu mi asi někdy hrabe! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Saty, Pavly vy máte holky nové svatební ikonky že? ... ;-) mimochodem jsem znovu koukala na vaše svatební fotky a jsou naprosto nádherné! fakt takové akční a spontánní! moc se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko ...ty jsi taky doplnila své album o nové svatební fotky viď ! z těch vašich jsem tedy totálně hotová...naprostá bomba! si snad půjdu znovu půjčit šaty a necháme se s manželem nafotit od vašeho fotografa znovu :-D krásné! koukám...že všechny dneska pilně pracujete nebo někde lelkujete...ach jooo ...zrovinka,když mám na vás kousek času
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky erenko-ja mam taky ted kousek casu,cekam,az otevrou na urade,jedu si pro OP a ridicak...a nechci tam byt brzo x-) mam novou fotku,ale jeste chci jinou,ta je zatim u milacka v pocitaci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak už se těším Pavly na novou fotečku ! Jé ty se máš, už máš novou OP a řidičák...to já zatím nic...musíme totiž dořešit trvalé bydliště a podle toho teprve nechat udělat novou OP ...ale už moc času nemáme .. Sice na tom papírku místo OP není napsáno, do kdy si máš nechat udělat novou OP ...ale slyšela jsem,že do měsíce nebo ne? ...netušíš?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,rikali do mesice,ale milacek se taky jeste nevyfotil....vse ostatni ma pripravene ale asi je to fakt jedno,zvlast,kdyz resi bydleni,tak to jde pochopit.... ja mela vse ostatni stejne,tak jsem to vyrizovala hned,dokud jsem mela cas....a taky jsme chteli pripadne odletet,tak jsem potrebovala pas a od toho se to odvijelo...ted pas asi potrebovat nebudu,ale mam ho jako prvni!! a dneska ten zbytek - mam tam desnou fotku,jak jsem se fotila v tech horeckach po svatbe,no kocka,tak sjem zvedava,jak to bude vypadat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prave jsem se vratila z obeda... byla jsem na číně.... x-) Ja mam zatim zarizenou jen obcanku.... ta by mela byt snad pristi tyden... potom teprve pujdu na ridicak. Taky mam novou karticku zdravotni pojistovny..... jinak jeste nemam nic :o(( Nejvic se desim te anabaze v bance, predelat vsechno ucet, hypoteku a tak...... to bude asi na dlouho. Eren - ty mas taky krasny fotky, tak neni treba si pujcovat saty znovu na foceni.... kazde fotky jsou jine, v jinem stylu a to je prave to krasny.... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kristynko!!! s fotkama mas pravdu,ikdyz ja se nad svyma taky stale vztekam...ale o tom az na sraziku.... ted jsem se oblekla letne-vyrazim ven,doma je jak v lednici,takze se rychle pro zatim loucim,zase ahojky pozdeji ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?