Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se nad svymi taky zlobim...... porad me napada, jak jsme se jeste meli fotit a tak.... ale jsem spokojena.... x-) uzivej si venku slunicka... ja se jeste budu trapit v praci :o((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak jsem na chvilku tu, ale mam manzilka doma, tak tu nesmim vysedavat tak dlouhu, dneska jsem si zalozila novou emailovou adresu na nove jmeno ;-) ale ta stara teda porad plati, nez si na to lidi zvyknou, necham si to preposilat...jinak obcanku budu mit kolem 25.srpna a pak teda vse...sileny kolecko Ohledne prace zatim nic nevim :-( takze ztracim nadeji... Eren, co blaznis, proboha...vy mate tak naaaadherny fotky, tak jaky foceni znovu, ja bych treba taky fotila hned jinak..ale to se tak nesmi brat, jde o jedinecnost okamziku a toho dne... :-) jak pise satyyy, kazde je ma jine a v tom je to kouzlo
Odpovědět
Ahoj kočky, tak já měla svatbu v dubnu a kromě nové občanky nemám taky nic :-D Ale to přijde...tenhle týden bych měla mít znovu novou občanku (třetí tento rok) :-D a s ní už všechno vyřídím nějak... ;-) Fotky máte krásný všechny holky! Já si taky pak furt říkala, měla jsem se vyfotit ještě s tím a stouhle...jé, já nemám žádnou fotku s... atd. Prostě normálka! Ale holt to je jak je a je to super;-) Já byla o víkendu v Ikea, jé, já to tam miluju...mám předložky do koupelny, vázu, dekorační misku, okvětní lístky (ne na svatbu, ale do té misky);-), mám knihovničku...mám krásnou kytku s květináčem (ta je teda z Hornbachu) no prostě žůžo... I když na vaše dobrodružné a úžasné zážitky teda nemám x-) Satyy, to je bomba s tím dědou! A majinko, Pavly, Luci, co vy to jako máte??? :-o :-p =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Marti a Kat... x-) ale já vím holky ...to jsem jen tak plácla! Jen prostě pochvaluji vaše fotografy a povedené fotky...ty naše se mi taky moooc líbí - jsem s nimi moc spokojená :-) protože jsme na nich my dva a totálně šťastní! :-D s těmi doklady to budu asi hodně dlouho dohánět...myslím,že podobně jako Kat ...ale tu občanku bych měla začít asi vyřizovat nooo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kacenko... rada te vidim x-) Japato, ze jeste nemas nic vyrizene?? ]-( :-D a japato, ze uz mas treti obcanku???? :-. Do Ikey se chystame tento tyden... dostali jsme jako svatebni dar dve poukazky, celkem asi na 7tis. Takze taky pujdeme utracet.... mam takovy obrovsky seznam, co potrebujeme, ze si myslim, ze mi nebudou poukazky stacit :-x x-) Jsem zvedava, co poridime....
Odpovědět
Satyy, mno, jedna občanka mi únoru "prošla", v dubnu jsem se vdala...a teď změnila bydliště...takže tři občanky ;-) A všechno ostatní budu zařizovat až teď s tou novou občankou - řidičák, bankovní karta a účet, techničák na auto, leasing na auto, spoření, resp. splácení úvěru s liškou, zdr. pojišťovna - ještě něco?? Jinak ikea-já tam teď utratila 7 tis :-D jen to fiklo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JÉ taky bych šla na nákupy ...my tedy taky musíme do Ikei...ale jen pro skří'n ...tedy takovou náhražku skříně za pár peněz ...ty věci se nám do nového podnájmu nevejdou...není tam žádná vestavka šílené! no Kat...je toho požehnaně,co žena manželka musí změnit viď ! chlapy mají jen samé výhody ...to je nespravedlivé ! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeje, tak doufam, ze v te Ikee taky neco poridime :o)) Tak to mas dobry s tou obcankou..... to ja jsem mohla trvale bydliste menit uz v dubnu, ale pockala jsem si az do svatby a ted to menim vsechno najednou..... a myslim, ze to cos vyjmenovala, je to nejdulezitejsi... vic me taky nenapada..... Jo a zitra je 21.8. ... my mame prvni mesic za sebou .o)))) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vlastne Kat mate taky zitra vyroci, ze? 4 mesice :o)))
Odpovědět
satyyy, jojo, mám! No vidíš, že bych si řekla o dáreček? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem dostala v patek kyticku.... zlutou gerberku.... mame ji ted doma jako slunicko .o))) sice si o darek rict muzes, ale jestli to mate jako u nas... tak stejne zadny nedotanes :-x :-D x-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem tu - mam novou obcanku i ridicak - huraaa, uz mi zbyvaji jen veci,na ktere jsem si proste ted nevzpomnela a cekam,az prijdou :-D ,pak je vyresim.... tyjo,my uz budeme mit vsechny nejaka vyroci,vzdyt jsme se teprve vdaly!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky... vcera jsme v Ikee utratili 5tis. Kacko, mela jsi pravdu. Clovek to utrati a ani nevi jak :o))))))))) Koupili jsme si noční stolky k postýlce, botník do chodby a nějaký drobnosti do kuchyně. Tak se nam ten bytecek zase trochu zabydlil :o))) Jeste vyrazime o vikendu na nejaky ten nakupek..... a penizky budou v trapu :-| ja uz jsem mesic vdava x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky!!! gratuluji Satyy k prvnímu měsíci manželství ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak vas jdu pozdravit,musim se obliknout a jit si pro pecivo k jidlu a me se taaak nechce 8-( :-p saty-taky bych tam klidne utratila tisice :-D , je fajn,ze to budete mit pomalu krasny!!!! uzivejte si to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... diky za pochvaly a podporu :o)) Jak se vam vede?? Pavlinko tobe pomalu konci prazdniny, co? a zacne ti skolicka.... budes mit prvnacky??? nebo uz nejake deticky, ktere znas.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!!! Zdravím po dovče a hlásím, že jsem v zapomenutém koutě naší republiky pod rozhlednou potkala Majinku!!!! :-D x-) :-) teď vás jdu dočíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci... jsem si rikala, kde se flakas :o))) Kde jinde nez pod rozhlednou jsi mohla potkat Majinku.... vy jinam nez na rozhledny snad ani nejezdite, co? ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci- to byla ale nahoda,co!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko ;-) To je teda náhoda,taky bych si přála potkat aspoń jednu z vás,ale to bych musela cestovat hodně do Čech ;-) :-) Jinak moje nervozita stoupá,hodně se toho na mě valí,ale jsem hrozně natěšená a už se nemůžu dočkat toho svého dne D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé ahoj Pavlínko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maruško, nene, nemusela, my se potkali kousek od Brna :-D ;-) satyyy, zcela náhodou jsme byli v pátek na hradě, v sobotu na punkvě a dalších dvou jeskyních a té rozhledně a v neděli ve sklípku a taky teda na rozhledně... :-D Kristýnko, moc moc děkuji za krásný dopísek, taky se chystám, jen najít flashku a dát ty fotky udělat.... :-S Erenko, ten tvůj román mě úplně dostal... krásný, fakt ;-) :-) holky, já bych se tak vdávala... :-D jak Kačenka psala, že koupila ty okvětní lístky, přišlo mi to naprosto samozřejmé a hodilo mě to zupátky do příprav :-D jinak na koníka když něco založíte, chodila bych tam aspoň sbírat inspiraci a slintat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No i to Brno je ode mě 4 hodiny cesty,ale pořád lepší než Praha :-) Právě dneska jsem na koníkovi provedla změnu v pase,dala jsem si snažíme se otěhotnět,jen ještě nemám odvahu vložit příspěvek ani nevím proč,pořád si říkám počkej až se vdáš,těch 11 dní už vydržíš ..... JÁ SE TAK HROZNĚ TĚŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, za dopisek neni zac ;-) vy jste si tu dovolenou ale pekne uzivali :o)) hned bych taky vyrazila.... .... zadna svatba uz nebude... ale budou jine veci, ktere nas stejne pohlti.... staveni a zarizovani bytecku a domecku... a potom prece ty deticky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, normálně to odpočítávám snad i za tebe :-D fakt, pořád si říkám, tak dnes za tolik a tolik a majinka o týden víc... :-D Kristýnko, já vím, jenže je teď blbý období, kdy se nic neděje, jen čekám na novou OP a řidičák... jo a zítra jedu vyřídit banky, jsem zvědavá na svůj podpisový vzor :-D :-D ale jak jste se tu bavili o těch jménech, mě to fakt nedělá od začátku sebemenší problém... prostě jsme plynule přešla na jiné jméno a ani mě to nepřijde... jen jednou jsme se spletla - hned po svatebním obědě jsem volala pánoovi kvůli balonkům a to jsem suveréně řekla staré příjmení, ani mi to nedošlo, mi to museli kamarádi říct :-D a pak jsem vždycky než jsme se představila jsem si říkala, že musím jiným jménem, ale teď už bych i řekla, že je to OK a fakt mi to jde a líbí se mi to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nevim jestli chodit do banky bez nove obcanky... v bance myslim ze chteji cislo obcanky a kdyz ji jeste nemas, tak abys tam nemusela znovu..... ja mam podpis docela nacviceny... prijde mi lepsi nez ten puvodni :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky marusko-to je mazec,ty to mas fakt za par!!!! mam husi kuzi!!!!! moc ti to preju .... (jo a v pase uz jsem si taky dala- snazime se otehotnet :-D ) saty-no vidis,ja ti ani nepodekovala,ale mam to vystavene a zavidim!!! ja stale nic takoveho nemam a ani nevim,kam to dat udelat :-( 8-( ,nemuzu tu u nas v prd...neco najit ]-( Jo a tvuj prvni darek mi dela stale ohromnou radost,ani jsi mozna netusila,jak to bude pro me cenne x-) luci-taky jsem s jmenem problem nemela, presla jsem taky plynule,ale vcera mi prislo jen trochu divne,ze uz fakt zadny doklad nemam na stare jmeno, mozna mi to i na chvili prislo lito...ale radeji jsem se v tom namimrala.... jediny problem mam s telefonem,protoze kdyz potrebuju,aby me lidi poznali,tak rikam nove jmeno a pak rovnou byvala....aby si me zaradili.....a chodim na MU za jednim panem a ten mi rovnou rekl,at se zatim predstavuju starym,az si zvykne,tak mi rekne.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já to počítám jako zběsilá,když jsem v práci a mám ty 3 dvanáctky po sobě tak mi to uteče hrozně rychle,ale když jsem doma tak mám pocit,že ten čas jde nějak pomalu,jsem hrozně zvědavá na počasí,pořád brozdám po předpovědi a nejvíc mně udivuje,že někde se dočtu,že bude jasno a 29 st.,přejdu o stránku dál a tam je 23st. a déšť takže se asi nechám překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
saty-taky me prijde novy podpis lepsi!!!!!! jo a zapomnela jsem rict,ze mi prave v patek - presne 3 tydny po svatbe prisel prvni dopis na nove jmeno - z banky x-) a jeste jedna vec,stale vymyslim to jmeno diskuse na konika a ted je vas tu hodne a i maruska se pridava,tak mam dalsi navrh,kratkeho mi nic neprislo dobry,tak ted tohle: Svatbou to zacalo....aneb nase parta z beremese Svatbou to zacalo....aneb nase parta z beremese se presouva tak co vy na to???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?