Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... nejak jsem ted mimo o cem se bavite.... asi o detech...... Ja pribehla jen s takovym probelmem, jak vam jde nove prijmeni? Hrde se predstavujete, podepisujete a tak novym prijmenim??? nebo se vam to jeste plete? Ja se vam k necemu priznam.... dela mi strasny problem nekomu rict, ze jsem Misakova.... nikdy jsem to moc neresila, ale kdyz se zacla blizit svatba, tak jsem zacala z legrace rikat, ze se mi to nelibi a tak..... a nejak jsem si to vsugerovala.... takze mi to ted nejak nejde. Treba se to zlepsi, az budu mit novou obcanku... ale zatim mi to proste nejak nejde .o(( A to uz vsechny pracujete na tech detech?? Ja myslela, ze jen Pavlinka..... a mozna Eren, jestli si dobre pamatuju. Lucinka pocka na baracek, Kacenka ho sice uz ma, ale jeste taky rok, ne? ;-) My za rok udelame poradu a uvidime x-) Rok urcite jeste pockame a potom se uvidi, jak se nam bude chtit..... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak vas jdu pozdravit,konecne se mi to doma trochu dari polidstit, ted jsem dva dny prebirala vsechny papiry-takze mam vse prerovnane a tak zacinam mit i vic klidu a casu....chybi uz jen klasicky uklid a zehleni.... Ted jsem prisla k pocitaci psat veci do skoly....a tak jdu zase za vama... Koukam,ze probirate deti-no musim vam rict,ze mam divny pocit,chtela bych na konika,ale nejde mi se pridat do nejake diskuze - uz rozjete a navic vetsinou uz plne tehulek.... :-S Takze-kdyz jste to nakously - kdo ze je na tom stejne jako ja??? Ze bych zalozila uz i tam pro nas prostor - s tim,ze se pridaji jen ty,co jsou na tom stejne - chapu,ze vam se tam nechce, by vas to rozcilovalo,to je jasny... - no a jinak snad tady je prostoru dost! Kristynko-ja se predstavuju hrde - jmeno se mi libi a tak,ale spis mi to prijde smesne,jako ze se chlubim,takze vetsinou opakuju 2x,protoze je to poprve moc potichu.... jo a poprve uz mi jmeno predelali-na RHB,ale uz si to pani na konci pamatovala dobre ;-) - a tvuj darek nosim rada!!! je to super,lidi se smejou x-), fakt diky No a noveho je jen to,ze stale zapasim s tou nemoci-nevim stale co mi je, takze dneska jsem dala krev a cekam na vysledy a zitra jdu na plicni-mozna rentgen-no uvidime,snad je to jen prechodna alergie a ne to astma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kdyz jste u toho konika...taky tam porad broudam vic a vic...koukam na fotecky a slintam...Nejak moc me to laka...Nemate treba tendence uz kupovat nejake oblecky a blbustky na miminko? Ja teda JOO, drzi me pri zemi jenom manzel, protoze by mi rekl, ze to asi neni normalni :-D .Navic, kdyz nevim, co to bude a kdy se to narodi, tak mi pak budou mini letni oblecky v zime na nic...no maximalne tak na panenku..Dneska jsem dobrala posledni platicko, tak si pohravam s myslenkou, ze uz si pro dalsi nepujdu..Ale pak si rikam, ze jeste ten rok aspon...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Pavli, ja bych do te diskuze sla moc rada, vymyslime nejaky nazev? Taky se mi nechce do rozjetych diskuzi, zvlast, kdyz to neni jiste...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hani-ja teda zatim nemam vubec chut neco kupovat,ale na cem ulitam jsou kocarky,mam chut se maminek vyptavat,jak se jim jezdi a tak,a cekam spis na zimu,chtela bych videt v akci ta mala kolecka-co u me prichazeji v uvahu :-D o nazvu jsem prave premyslela,nenapada me nic inteligentniho - snad jen dat to do volne diskuse jako Svatbou to zacalo.... mate nekdo napad??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky jak je provdané paní :-D :-D :-D já dneska byla na zkoušce šatů a účesů a pořádně jsem si to užila x-) x-) x-) x-) no už se nemůžu dočkat toho svého dne, sice toho ještě hodně naběhám, ale já se tak těšííím tak jakou diskuzi založíme no? ;-) já nakupuji svým kamarádkám, takže si to miminkování užívám, alespoň takhle, já ještě miminko nechci ale nebráním se tomu, kdyby přišlo :-D :-D :-D ale potřebuji ještě praxi v práci, takže se trošku brzdíme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky maji,to je moc dobre,ze si to uzivas!!! tohle ti docela zavidim,ale stale mam stejny pocit,nechtela bych to vracet!!myslim,ze by to nikdy nemohlo byt lepsi-ikdyz neco bych zmenila moc rada..... Moc ti preju,abys pak mela pocit stejna a navic nechtela menit vubec nic z toho dne!!! Jo a nasla jsem jednu holcinu,co taky chudak mela takove stresy jako my-takze me tesi,ze jsme nebyli jedini :-D
Odpovědět
Pavly, jestli to chapu dobre, tak ta diskuze by byla jen pro vas, ktere uz vysazujete nebo mate vysazino a nechavate prirode cas? Je to tak? U me ma pravdu Kristynka, ja pockam ten rok a pak na to asi hupnem:-D I kdyz prasky vysazuju driv, mam nejake probůemy a MUDr. mi doporucil vysazeni... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o tech problemech uz jsme spolu mluvily...si to pamatuju....uvidis,jak to dopadne.... no ja to nemyslim uplne jen pro nas,treba se nekdo prida,ale prijde mi divne tam jit mezi "cizaky" do nejake diskuse...myslela jsem,ze by pak kazda z nas dorazila a byla mezi "svyma"......sice se to da probirat i tady-....a taky zase nechci mluvit jen o tehostenstvi-to by me vezli...ale tak nejak pomalu pripravovat pudu....
Odpovědět
Holky, šla bych do toho...ono i ty problůemy a funkce našeho těla po vysazení HA můžou být zajímavé... Ale když to bude obecný název, můžeme se spolehnout, že nejen, že tam přijdou cizí, ale že dokonce tam přijdou tak, že nám to obsadí, pač my na to nemáme tolik času..a za chvíli se tam ztratíme. Koník má dvojnásobnou návštěvnost než beremese...
Odpovědět
Kristynko - jeste mi to neda, ze smekam poklonu, jak jsi to krasne vystihla - Lucinka ceka na baracek, kacenka ho uz ma...to je super! Uplne me to potesilo, jak si to pamatujes;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kati,tak jak to nazvat!! :-( :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat - x-) snazim se pamatovat si ....... Aby se nereklo, tak jsem taky na konika mrkla, ale jeste mi to nejak nic nerika...... asi jeste pockam, zatim bych potrebovala nejaky stranky o zarizovani bytu .o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,konečně pátek :-) parádička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj... taky jsme rada, ze zitra nebudu muset vstavat do prace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj manželky :-D taky jsem ráda,že je konečně pátek!!! velice se omlouvám,že sem nestíhám pořádně dojít ...ale byl to pro mě šok po 3 týdnech v práci...asi jsem chytla řeckou lenoru nooo... koukám,že už stále více se diskuze věnuje i miminkům! to je krásné!!! moje kamarádka,která se vdávala 20.7. mi poslala na svatební cestu úžasnou smsku... je v pátém týdnu těhotenství! a dokonce to vypadá na dvojčátka x-) jdu se polepšit a poslat vám konečně ten průběh našeho svatebního dne! nějak mi to stále moc nedochází,že jsem vážně vdaná paní! jů, ale na prstýnek koukám každou chvíli a vždy mi to potvrdí ;-) dnes jsou to přesně 3 týdny a přesně za 2 minuty nám začínal obřad...ve 13 hod ! jste se tu před svatbou dotazovali...ale já už nebyla k dispozici bohužel
Odpovědět
Profilova fotka
Ereeeen , ahojky, moc dik za zpravicku v albicku...moc moc ;-) :-) tak se tesim na ten tvuj popis svatebniho dne, muselo to byt super, podle fotek absolutni pohoda...
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, jsou to presne tri tydny, tak to musime dneska s manzilkem nejak oslavit ;-) ;-) :-D :-D :-D my to taky meli ve 13h...jinak jak pises, taky mi vubec nedochazi, ze jsem vdana, uz jsem se nekolikrat skorospletla ve jmene, takova ta zazita formulka: Dobry den tady...tak to je asi nejvetsi problem :-D Holky, ja uz lezu na konika asi pres pul roku, jsem na deti ujeta...uvidime jak mi to vyjde s praci a jinak se taky pridam do toho nove zalozeneho tematu na diskuzi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se tesim na utery.... to budeme mit presne mesic :o))) planuju, ze vyrazime do kina... jen nedavaji nic poradneho za film :o( tak me napadli Shakespearovkse slavnosti.... ale to bychom ve vsedni den neprezili.... konci to pred pulnoci a nez bychom se dostali domu, tak bychom mohli hned vstavat do prace .o(( ale urcite to nejak oslavime x-) A s tim predstavovanim, uz jsem to psala nahore.... proste se porad predstavuju blbe.... kdyz se na to nepripravuju dopredu, jako ze nekam volam ja.... tak to vzdycky spletu :-N
Odpovědět
Holky, jméno - já se sice představuju, podepisuju...ale stejně se nemůžu zbavit toho, že to "moje" jméno bylo lepší |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, preci jen jsme to svoje nosili dyl nez to, co mame ted..... taky mi prijde, ze mi jako nekdo neco sebral nebo tak..... nevim, kdo vymyslel to pravidlo, ze se zenska bude jmenovat po chlapovi.... oni si to vubec nezaslouzi ;-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, moc krasny....uplne jsem to hltala.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to zvládla ...asi jsem toho napsala nějak moc...ale tak aspoň poznáte trošku i jaká jsem...ukecaná :-) ty kostičky měli být smajlíci :-) nějak se to nerozbrazilo správně že... Jé Martí tak to jsme se vdali možná na minutu stejně ;-) s tím jménem mám taky problémy ...mě baví,jak se každý divý ...ale když zvednu telefon, tak začnu koktat a poštačce jsem sice hrdě nadiktovala nové jméno, ale podepsala jsem se starým! vždyť jsme změnily úplně identitu :-D 26 let se nějak jmenuji a najednou jinak!!!! my těm dětičkám dali od svatební cesty volný průběh... musím se přiznat - poprvé na pláži ...tak uvidíme, co čas ukáže...ale v práci jsem x let a nebaví mě to ...nemám tu ani šanci jít někam dál... a hlavně už mi není dvacet no ...ale kdyby se to hned nedařilo...tak nechci panikařit - ale pokusíme se nechat to na přírodě x-) holky byly jste všechny tak krásné!!!! a šťastné! doufám,že nám to vydrží ...že jooo...všem to štěstíčko! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eren.... dokazala jsi to pekne popsat.... ja bych takovy roman asi nevyplodila..... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jo a preju vam, at se vam to miminko poradi co nejdriv a bez problemu...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám...jaké mám v tom psaní pro vás krásné chyby...omlouvám se,ale v tom spěchu asi někdy neumím dobře česky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si v tom opojeni pribehem ani zadnych chyb nevsimla :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, taky drzim palecky s mimiskem ;-) budu zavidet :-) Satyyy, ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marti.... nevim jestli jsi to sem uz psala a jen jsem to prehledla... ale jak jsi dopadla v Praze na pohovoru???
Odpovědět
Profilova fotka
NO JŮ vlastně...jak si dopadla Marti? nebo ještě nevíš? ... jé díky Saty...sloh jsem mívala za jedna ...ale ze školy už jsem fakt dlouho nooo ;-) a hlavně v práci píšu pořád jen německy, takže občas chytám i divný slovosled ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?