Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak protoze se sem pristi tyden asi nedostanu, tak vam vsem preju, abyste si svuj svatebni den uzily presne podle svych predstava, preju vam jen to nejlepsi a tesim se, jak si tady potom budeme o vsem vypravet..... budu na vas na vsechny myslet. Na Lucinku, Pavlinku, Erenku, Wailin, Martinku i na Many.... je, ja jsem urcite na nekoho zapomnela :o(( proste na vsechny z vas, ktere to ceka 27.7.2007, jen sest dni po me x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem dnes byla u kadeřnice zastřihnout konečky a obarvit odrosty a ptala jsem se jí,jak dlouho ten účes bude zhruba trvat,když zkouška trvala 20 min ;-) tak říkala že tak za hoďku budu hotová,možná i dřív,že mi ty vlasy bude předtím žehlit :-D a jéje a naštěstí je mám umýt den předtím a pořádně zregenerovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty stránky jsou dnes zase pěkně pomalý ]-( satyyy - na víkend jedeme s přítelem do Krkonoš,hrají tam na nějaké chatě,tak si na tebe vzpomenu a dám si pár kelímků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda fuj... chcípu vedrem po deseti minutách.... :-p :-p sem si zas dala s těma blbejma plavkama.... normálně se opaluju ráda, ale teď... v takových hicech... jejda, jaký I se píše??? :-N jo a začíná ze mě bejt šílená nevěsta :-D včera, když už jsem ěmla pocit, že na svatbu celkem připraveno, tak mě chytlo, že mám bordel v bytě a byla jsem z toho nervozní, tak jsem se uklidňovala úklidem... ve čtvrt na jednu ráno jsem třea myla nádobí :-N 8-( ale šlo se mi pak hezky spát... jen jak jsem byla rozjetá, musela jsem si ještě číst, abych se uklidnila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se to taky načítá jak když spíš nenačítá... a zrovna te´d, když my máme před svatbou ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeda, ted jsem myslela, ze pojedu k psychiatrovi.... vubec mi neslo se sem dostat ]-( to mi ted nemuzou delat.......... jsem potom uplne silena :-x Lucinko, neblazi, na svatbu jsi uplne pripravena, nemusis kvuli tomu po nocich myt nadobi...... a na slunicko nelez, neni to zdrave a bravicku urcite uz mas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, barvičku jo, ale i pruh od plavek ]-( :-D haha, si sama řikám, ať nemagořím... ale kdybs mě včera viděla.... já fakt musela... sem se tím uklidnila, jako že Ok, vše v poho, stíhám.... ještě už ab ybylo po rozlučce... ta mi nějak narušuje plány - ve smyslu toho, že budu někde pařit, místo abych doma uklízela, připravovala..... magor no, co vám budu povídat.... dřív jsem vás moc nechápala, když jste psaly,. že už chcete mít po.... už vás chápu!!!!! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, doufam, ze za ten pristi tyden, co tu nebudu, uplne nezmagoříš :o)) Ja se s vami loucim..... pokusim se sem pristi tyden aspon kouknout... premluvim milacka, aby me vzal ke kamaradovi na internet :o))) ...... papa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, doufam, ze za ten pristi tyden, co tu nebudu, uplne nezmagoříš :o)) Ja se s vami loucim..... pokusim se sem pristi tyden aspon kouknout... premluvim milacka, aby me vzal ke kamaradovi na internet :o))) ...... papa Uzijte si svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, papa krásně užívej poslední hodiny svoboty a nervy nech doma, ty si s sebou nevoz ;-) ostatně myslím, že je mám i za tebe :-D papa MTR ;-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ted jsem se koukala na tyto stranky: http://www.beremese.cz/album/album.ph... je mi z toho strasne smutno. Buďme rady, ze to, ze jsme zdrave a se mame ty svy milacky..... na barve maslicek, ani na tom jaky bude dort, proste vubec nezalezi.....
Odpovědět
Profilova fotka
panebože.... normálně tu brečím... to je šílený.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky od rana nekde litam,ale to dopovim pak,ted jsem rada,ze sjem se sem dostala protoze:::::: SATYYYYYY - hodně STESTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!! myslim na tebe,mam za tebe nerva, stale o tobe mluvim a potazmo se zacinam desne bat a nervit ze sve svatby-holky fakt z meeeee!!!!!! Proste, preju stastnou cestu,prijemny vecer s milackem a krasne pocasi,pohodove svatebcany a vysmatou nevestu!!!!!!!!!!! budu se tu na tebe tesit a vic uz psat nemuzu,uz brecim ;-( , ach jo,na me prisla nostalgie ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky jsem si poplakala.... takze neuklizej a uzivej si zivota..... jsem tu svou predsvatebni ucas tady zakoncila pekne smutne..... Tak zadny chmury.... ja padim na nehty a tesim se, az vas tu zase uvidim, to uz totiz budu mit tu slavu za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mi z toho úzko... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ten odkaz je silenej, to nemuze byt snad ani mozny,ja jsem tu urvana jak zelva :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Satyyy!!!! přeji ti ten nejkrásnější svatební den, a't se vydaří vše dle tvých představ!!! a budeme na tebe myslet!!! x-) hoooodně štěstí!!!! holky je mi líto, dneska absolutně nestíhám...zítra mám dovolenou a jedu na svatbu kamarádce...takže se zkusím ukázat o víkendu!!! Držte se!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, krásně si to užiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiij!!!!!!!!!!!!!! :-) ;-) Pavlí, šílený viď? Já to hned posílala Vráťovi... přijde mi to naprosto neskutečný a nemožný.... ;-( ;-( ;-( ;-( můžu říct, že takhle už mě dlouho nic nedostalo... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je jako když se co mohl snažil do svatby vydržet a pak už to vzdal.... ;-( ;-( ;-( erenko, ahojky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co to tu máte za smutný odkaz? raději na to snad ani nebudu koukat... abych se už ze všech těch nervů a stresů po tom nesložila ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to nevydržela a koukla se na to album....je to fakt strašný! hrozně moc smutný ...fakt nechutně krutá realita ....k sakru! chudák nevěsta! musí být asi opravdu hodně silná ... je mi z toho na nic...to je děsný! :-( holky opatrujte se všechny a pokud možno vychutnávejte života plnými doušky!!!!! život je krátký! hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, se loučím, odjíždím do berouna, zítra melírky, ráno, večer rozlučka v Praze a v sobotu :-N po rozlučce :-N mi čeká pečení medovníků, aby se stihly rozležet... ale mamka mi s tím pomůže a navíc jsem vybavená - mám antiethanol :-D ;-) tak papa a satyyy, i když už tu asi nejsi, hooooooooooooooooooooooooooodně štěstí, myšlenkama jsem neustále s tebou. papa MTR x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo holky,život je krátký a proto si musíme užívat každý den jako by byl poslední
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, me desne jako vam zlobi stranky v posledni dobe,takze ted vam rychle preposlu to,co jsem ted psala holkam na chomutovu.....je tam strucny prehled,jak se mam,protoze ani sem to nestiham tak nejak psat.... ahojky holky,dneska jsem si privstala,ale ono mi uz pomalu ani nejde spat dyl....zacinaji asi pracovat nerviky-ne nic vazneho,jen je tu fakt finale.... Stale desne zlobi net,takze kdyz se sem dostanu,vetsinou jen stihnu rychle podat info na 27.7. Jinak zatim bych rekla,ze to jde docela podle planu,zacim mit pocit,ze se to nejak rysuje....vse zatim vypada zarizene, rozdavam pomalu ukoly a zacina se mi to pekne napojovat,aby to slapalo....Chybi mi ted takove ty pro me taky dulezite vychytavky-jako vyzdoby bytu, presne vypalit pisnicky,ktere budou hrat po obrade a tak....neni to uz nic,na cem by to stalo,ale chtela bych mit vse-jak my rikame "fcajku" Pro vasi informaci-mame objednano 500ks minizakusku, asi 14 druhu curkovi po nekolika varkach, bude se delat 2500 kolacku pristi stredu, krabicky na vysluzky mam poskladane a ozdobene,chybi jen nalepit pro koho jsou-to jsem vcera tiskla a je to taky uz snad pripavene, mam nastrihane pruhy na auta,nasrihane masle na anteny, kruh na dvere u nevesty, mam uz presne domluvene kyticky, pred obradem mi to tam hodna kvetinarka s kamaradkou nazdobi, mam odzkousenou vez primo na miste cinu-hralo to super!!!snad to pak chudak holka prezije (myslim hrat tak nahlas)-to si vyzkousela primo kamaradka,ktera to pak bude mit na povel, taky jsme si misto cinu prohledli s mamkou a jejim manzelem-abychom se pripravili na to,ze 3 moje babicky a dedeckove se tam spatne budou dostavat-velke zdravotni problemy-takze jsme vcera brali plan jak a kam je usadime...., mam domluvenou schuzku s nevestou,co se vdava predemnou-abychom se taky domluvili-budeme mit vyzdobu spolecnou,byla jsem na schuzce s DJem,fakt ma snad vsechny pisnicky-takze bomba, poslala jsem fotografce predstavu o tom,co a kde chceme fotit, nakonec jsem se rozhodla a jedu galaxinou a ne espasem (tomu stale zlobi prevodovka ;-( ), uz mam meliry-fakt hodne slaboucke a nenapadne,krasne prirozene,presila jsem si vcera zavoj a konecne drzi tak,jak chci.............. no a tak dal...... za chvili se jdu koupat a jedu si do mostu vyzkouset saty-nechci pak ve stredu zjistit,ze mi nejsou,nebo nejsou takove..... pak chci koupit koberec a najit nejakou kosmeticku-nevim kam jit?????!!!!! vecer pak chceme jet do varu koupit milackovi jeste i kosili s kratkym rukave a ponozky na den D... no a zitra jdeme na festak a rano snad stihneme i nakup piti k nam domu, v pondeli jdeme domlouvat jidlo (to je zatim jedina moje nocni mura-nelibi se mi moc jejich pristup ]-( )no a pak nehtiky a tak dal...vsak vite....
Odpovědět
Profilova fotka
no a jinak holky, vcera vecer uz jsem tu byla docela rozrusena,doslo mi,ze za tyden uz budeme kazdy jinde a ja tu budu sedet jen se svedkyni.....no mazec!!!!!!!! MY SE VDAVAME UZ PRESNE ZA TYDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOOOOOOOOOOC holky,za tyden touhle dobou uz budu sedet hodinu u kadernice - mam husinu!!!!! jsem z toho dojata-presne jak jsem cekala,tyden do predu me vse dojima a pak to urcite bude ok. vcera v tom klastere,kdyz jsem si zkousela tu hudbu a ja stala na tom miste a jen tak vychazela,tak jsem tam zacala rvat - ja se fakt vdavam -delnici opodal nechapali,ale smali se v dobrym,jak to tam ladime..... no fakt jsem prote mimo..... ale jak jsem psala,jdu se koupat,tady to pobalit a jedu zase dal zarizovat jinak pro vas jeste -mam desnou radost,ze jsem se vcera na ten zavoj vrhla-stale se mi to nelibilo,nebylo to ono,takze jsem se vcera nastavala,vse vyparala a presila a ted jsem proste spokojena!!!! hura,konecne!!!! jinak holky vse fotim,ale nestiham to stahovat,ale jednou vam to snad vse ukazu a snad i do svatby :-D no nic,jdu na to a jinak - kristynko - ja na tebe porad myslim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestli jsi uz taky vstala,jesti uz si vezes saticky a proste cely den i zitra uricte budu u tebe myslenkama,snad ti to pomuze prekonat pripadne neprijemnousti (co hrozily a snad uz pominuly....) tak holky- vdavani zdar-letim :-D PS:jeste za vas mam,je to krasny pocit,ze v tom nejedu sama,diky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holkyyyy! Satyyy-myslim na tebe ;-) pocasi bude fajn, tak jinak uz zadne chmury a zvesela.... Jinak se hlasim opet po delsi dobe, ale fakt nestiham psat, vcera jsem musela vyuzit pracovniho volna u pritele, abychom jeste neco spolecne dozaridili a hlavne se na tom i shodli, napr.hudba pri obradu...takze dneska nesu po 12.hodine noty na radnici, tudiz okouknu zrejme i jednu svatbicku :-D a za tyden tam budu v roli nevesty ja....aaaaaaaa.........jo a musim vyrobit jeste obaly na cokoladky, nakonec budou, takze mam jeste celkem dost prace... a taky dovest veci do cistirny...vcera jsem shanela kapesnicek do klopy a byl to nakonec nadlidsky ukol, ale nakonec to dobre dopadlo ;-) Tak ja jdu pracovat, ale pokud to tady pobezi, tak sem obcas mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cokoladky vyrobeny a uz jsou v albicku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak jsem tu zase na skok. My jsme se na poslední chvíli rozhodli, že budeme řešit předmanželskou smlouvu, takže horrrrorrr! Týden před svatbou, no bezva. Snad se nám podaří sehnat notářku, mě to snad neskončí, pořád běhám a něco zařizuju a sháním, ať už je po svatbě! Jinak Satyyy, budu na Tebe myslet zítra! Holky dneska jsem jela do práce a přede mnou svatba! Já jsem měla úplnou husinu, když jsem si uvědomila, že za týden takto pojedeme v koloně my! Dneska večer máme spicha s firmou, co nám bude zajišťovat hostinu. Já už jsem rezignovala. Řeknu mu snad, ať udělá výzdobu sálu podle svýho, nějak mi dochází energie. Jak jste na tom Vy? Je právě jedenáct! Za týden touhle dobou už tam budeme stát!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak tak za týden touhle dobou už budeme vdané paní :-) to je hrůza :-( já už nebudu slečna :-( ale budu mít manžela :-D akorát to slovo paní se mi moc nelíbí,ale co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsme se vratili z libanek,tak vas jdu hned pozdravit.Vsem moc diky za gratulace i za to, ze jste ne me myslely.Svatba byla NADHERNA, vse se vydarilo a klaplo dle nasich predstav, proste tremi slovy NASE SVATBA SNU. Jenom skoda, ze ty krasne pocity pomalicku vyprchavaji ]-( Nejradeji bych se citila porad jak ve svatebni den...Fakt nadhera. Dam vam hned fotecky do alba, jak budou, a taky pustim DVD, pokud bude nejaky srazik. Libanky byly taky uzasne, i kdyz Egypt nas moc nenadchnul. Uzili jsme si ale vylety k pyramidam, do pouste za beduiny, ostrov a la Karibik i prave potapeni. Proste jsme nelenili a uzivali vseho, co to jen slo. Mela jsem dokonce i uzeh se zimnici, tak mi milacek potvrdil, ze jsem si vybrala spravne - trpelive me nosil pod ledovou sprchu a kazdych 15 minut menil studene zabaly...a horecka byla za chvilku pryc. Vubec se mi ale nechce vratit do reality... ;-( .Holky moje, hodne stesti i sil do poslednich priprav, opravdu to stoji za to a vsechny budete nevesty s velkym N. Papa Hanicka (jiz Pařízková). Michodem je velmi prijemne mluvit o sve drahe polovicce jako o manzeli :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?