Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) jejda já nevěděla kde jsem ji zkopírovala, tak se když tak omllouvám, ale posloužila mi moc a strašně se mi líbí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci jinak pro maminky budou kale ozdobené perličkami , družičky budou mít růžičky ale na ručičky, do klopy bude kala s mini růžičkou a svědek se svědkovou budou mít podobnou ozdobu jako ženich, jinak na stůl budou malé kalíšky s květinkami a auta budou zdobena jak mám v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
za co by ses omlouvala? Už jsem jí viděla ve spoustě albíček, dokonce i já o ní uvažovala, ale já prostě nechtěla kaly... nemám je moc ráda, takže z toho důvodu jsem jí vyškrtla, jinak byla na seznamu uchazečů :-D protože je taková netradiční celkema a o to mě šlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, já vůbec nepřemýšlela o kalách, ale ta květinářka měla takové nápady že jsem jen zírala, takže mi to vlastně vše navrhla ona, už se moc těším na finální výsledek a co miláček, taky to tak prožívá jak ty?
Odpovědět
no ženský, pár dní před svatbou, kde jste?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kačenko, tady!!!! :-D jenže fůra práce kolem.... :-S holky, zítra peču s mamkou koláče... tak na mě myslete ať mě to moc neodradí a nezprotiví svatbu :-D :-p ;-) na pátek hlásí sice 27 stupňů (sem celou dobu říkala, že 27. bude 27 st.), ale oblačno :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak budete řešit něco půjčeného???
Odpovědět
lucinko, já měla šaty:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm.............. a co já?? :-S :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D dnes jsem si už chystala věci na svatbu,dekoraci a věci pro družičky,zítra budeme taky péct koláčky,potřebujeme jich 1500 tak pečeme od ráno od 9.00 tak to doufám stihneme ;-) a odpoledne si už pojedu pro šatečky :-)
Odpovědět
tak hezky pečte:-) mnami, dala bych si koláček...nebo raději ten medovníček od Lucinky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky tak vám držím pěstičky ať si to vše pěkně nachystáte, jojo už se vám to blíží ahojky kat, máš se?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Holky, jdu Vás všechny pozdravit asi naposledy před svatbou. Dnes jsem naposledy v práci, zítra a pozítří už mám dovču. Mám ještě nějaké běhání a zařízování kolem svatby, musíme vyzvednout cukroví u cukrářky, rozvézt výskužky, atd, takže už sem asi nestihnu nakouknout. Doma PC určitě ani nezapneme. Tak Vám holky přeju, ať se nám ten den vydaří, ať máme krásně, budu na Vás myslet, ať jste šťastné a vyjde Vám vše podle představ a ta manželství ať jsou navždy! Užijte si ten den a po svatbě se tady na Vás na všechny těším. Papa P.S. -Vzpomeňte si na mě, jdu první z Vás, v 11:00 :-))) Já budu na Vás taky myslet. Hlavně na Luci, Erenku, jdeme pěkně po sobě:-)) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, wailin, tak ať vykročíš tou správkou nohou správným směrem :-) ;-) neboj, myslet na tebe budu, my akorát v 11 budeme vyjíždět... eren, ty to máš v kolik? V půl jedný??? Já ve 12, Pavlínka v půl 2 a ty???? =-) já tak nějak sbalila věci na ráno do hotelu a na svatební dovolenou... jen mě nervuje, že nemůžu sbalit všechno ]-( takové ty různé věci z koupelny budeme potřebovat ještě v pátek ráno (holící strojek, oblíbený parfém...) takže to budu muset pobalit až v páteik.... jo a už mám nachystaný stůj na pohoštění, zkusím ho večer vyfotit, je pod oknem a te´d na něj svítí sluníčko... noooo.... asi bych to neměla říkat, ale povedl se mi :-D :-p x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,nedocitam,jen hlasim mam migreny-telu se nelibi vysazene prasky-jak jsem predpokladala...lae jinak vse snad klape,zatim jediny problem je,ze nebude vyzdoba dle me predlohy-debilove-co dodat,ted se usilovne hleda jine reseni,nebude to tak hrozny,jen proste ten stredovy pruh nemaji zeleny na sklade....vic povim pozdeji,docela jsem to malem obrecela,ale snazim se si na to zvyknout.... jinak krome nekolika malickosti mam uz vse nachystane,ted gruntuju na cisto a pomalu zacinam balit veci na noc a tak...takze jsem v planu stale neverim tomu,ze jaaaa, a ze uz za 2 dny,strasne se sama dojimam , je to krasny,...moc bych vam to vsem furt chtela vypravet,ale nestiham sem chodit a s tema bolestma hlavy uz vubec to nechci pokouset.... jo a jeste neco,dneska jsme domlouvali obrad s matrikarkou-nema nic proti,aby vse bylo podle nas - vlastni hudba,nastup ,organizace,uplne vse nam dovoli-no super!!!! holky mam vas rada a jsem rada,ze vas mam a muzu vam to rikat vse alespon v duchu..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak jsem dnes koupila šatečky na převlečení,tak už mám vše :-D Pavli,taky mi není dobře,měsíc neberu prášky a měla jsem 4 dny zpoždění a včera jsem to dostala a trpěla jsem jak pes,to byla síla,takové bolesti v břiše jsem neměla 8 let ]-( dnes je mi líp,ale hlava mě trochu pobolívá,doufám,že do pátku to přejde,ale pro jistotu jsem si koupila ibalgin,tak kdyby něco nacpu se práškama,no spíš jedním ;-) tak ráno budeme péct a doufám,že ještě budu mít čas se tady taky ukázat :-D jinák to mám taky na 11.00 a budu na vás myslet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, taky na tebe moc moc myslím, doufám, že tě migrény do pátku opustí a užiješ si to naplno ;-) kašli na nějaký pruh ;-) je mi jasný, jak tě to dokáže naštvat, mě to taky... ale zkus na to zapomenout, já si v takových chvílích říkám, že prostě vše nemůže být do puntíku tak, jak bych to chtěla... ;-) a to mi pomáhá ;-) vidíš, obřad bude úplně podle tvých předstvav, tak holt někde musíme slevit ;-) papa MTR x-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda skoronevesty :-D Tak se nam to ale kvapem krati, ja uz teda blbe spim, rano se dost budim a porad premyslim, co musim jeste zaridit...dnes jsem byla na posledni zkousce satu, tak snad to bude ok, pak jsem jeste litala kolem bublifuku, pak kolem prekvapka pro zenicha a taky jsem shanela kosilku na svatebni noc, neco jsem si koupila, ale jeste zitra pokoukam, jestli nenatrefim na neco lepsiho...taky jdu zitra k zubari, pak na gelovy nehty, vecer jedeme pro myrty na vyvazky....proste porad hroznej frmol a u me celkem i stres :-N =-) :-D Jeste taky doladujeme pisnicky na tanec...video z detstvi...neustale neco, a proto nemam cas chodit za vama :-( Wailin-urcite si na tebe vzpomenu taky....drz se a uzij si to Pavlinko-at te ta hlava uz neboli,ju.... Ja mam holky obrad ve 13h, takze pred Pavlinkou a spolecne s Lindickou, ta jde taky ve 13h ;-) Nejvic me stve pocasi, jednu chvili to vypadalo nadejne, ale ted uz je temer jasny, ze moc slunicka nebude...tak sned aspon nebude moc prset... ]-( :-( Snad sem za vami do patku jeste prijdu, zatim papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc na vas vsechny myslim a jsem s vama.Je to stres, ale pak na to budete vzpominat s krasnymi pocity, stejne jako ja. Pavli, mrzi me, ze mas zdravotni problemy, snad te v ded D opusti.Jak rika Lucinka, nedelej si hlavu s dekoraci...to neni vubec dulezite...Urcite to bude krasne tak i tak...Nic nemuze byt dokonale, ale i tak to dokonale bude.Tomu verte. Mejte se krasne a hodne stesti do poslednich dni za svobodna. Holky, napiste mi prosim do ip vase postovni adresy. Dekuji.Hanicka
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Marti a Haničko :-) Marti, ty máš ještě sílu běhat po krámech??? Tý jo, tak to já teda nee... jen ve čtvrtek mě čeká něco málo na občerstvení... ale víc ani ťuk :-D :-p já pořád věřím, že jak píšou oblačno až polojasno, tak že spíš bude to polojasno a to by bylo super x-) ;-) určitě nám to vyjde, věřte tomu a vyjde to!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) Marti, tebe si nějak v tu jednu pamatuju, ale nevím erenku... resp. si nejsem jistá... nevíš kdy to má??? V půl 1??? jinak já právě s mamkou domotala 40 věnečků z myrty na auta... celkem nám to i šlo, měly jsme za hoďku hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda! Luci-Erenku nevim, urcite to ma napsane na tom oznamku, jak nam posilala, ale ja uz ho bohuzel smazala :-( :-( ale taky si myslim, ze v pul jedny Jinak taky porad verim v polojasno....ale vis, jsou okamziky, ze mi myslenky bezi jen negativni....ale ve skrytu duse taky doufam.... ;-) Jo, jsem magor, porad litam po meste, ted dopolko vyrazim k tomu zubari, ale predtim se chci jeste stavit v jednom kramku s pradlem, nechala jsem to na posledni chvili a ted mi to dela jen starosti,no...ale jinak uz jen zitra koupit nejake pohosteni na patecni rano a snidani v sobotu pro ty, co budou prespavat u nas...
Odpovědět
Profilova fotka
SATYYY, vse nej ke vcerejsimu svatku!!! Ted jsem si to uvedomila, ze jses taky Kristynka :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak už máme upečené koláčky a svatební šatečky visí na věšáku :-) tak už mám pohodu, akorát sem tam mám nervičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dala jsem do albicka par fotecek....Snad jich postupne pridam vice.Jenom abyste videly, jake jsme to mely...Vice fotecek asi az osobne na sraziku.Myslim na vas.Hanicka
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky tak co?jak je?luci pavly myslím na vás moc moc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlasim asi naposledy pre nasim dnem D! Poradne si to holky uzijte a at vse klapne podle vasich predstav ;-) budu na vas myslet :-) jak to bude mozne, tak se ozvu a vy taky dejte zpravicku a hlavne fotecky do svatebniho albicka..... Holky....ja tomu stejne porad neverim aaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste nam denska pres noc vykradli auto, tak jen aby toho zarizovano nebylo malo....a to ma jet zitra v kolone....papapa a tesim se jako vdana pani :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Všem nevěstám,které se zítra vdávají přeji HODNĚ ŠTĚSTÍČKA ;-) :-) Budete mít určitě hezky,sluníčko vykoukne a bude svítit jen pro váš velký den. Tak se těším až sem zase nakouknu a už tu budou jenom vdané paní!!! Myslím na vás ;-) Speciálně pro Lucikka : Ve 12h budu tak dojatá,že ani oběd nepozřu ;-) Mám tě ráda Maruška
Odpovědět
kočenky, myslím na vás, že ani spát nebudu!!!!!!!!!!! LUCINKO, PAVLY! Tfuj, tfuj, nebojte, stres odhoďte, bude to ten nejkrásnější den!!!! MVR!! Těším se na vás manželky (ne moje teda) :-D 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,nestiham,mam vas rada, desny zmatek a tak,pak vse popisu,mylsim na vas a diky,ze myslite na me.... nebudu mit kaly a tak,priste vic,ale jinak to sna dzvladam,mam tu v zadech konecne radu,tak jsem stastna,papa, holky ja tomu neverim!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?