Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se teda plánuju začít česat tak v půl sedmý, než natočím ty dlouhý lokny ]-( :-S tak do 9 mám o zábavu postaráno, pak malovat, obléknout, cca v 10 poděkovat rodičům a v 11 odjezd. mám tam celekm časovou prodlevu, ale schválně, abych prostě do těch 11 byla ready. Asi bych vám to neměla psát, ale já byla doteď naložená v bazénu.... aaaach... přije´dte taky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nerikej drakrat, nebo jsem hned tam..... Dneska je fakt den, prijde mi, ze je tady cim dal tim vic prace.... a to bych to mela mit zitra odpoledne hotovy.... max. ve ctvrtek po poledni... to nevim, jak to dokazu....... nemam na to naladu. Tak jsem volala milackovi a ten je zase protivnej, protoze je mu horko..... je asi jedinej v republice, komu je horko ;-) no jo, chlap :-x
Odpovědět
Ahojky holky, tentokrát už z domova... Luci, kdepak, v práci budu mít volněji, až budu dělat jen a pouze svou práci a to bude až skončej dovolené, takže tak v září nejdříve, ale spíš až v půlce :-| Ale ono mě to baví, jen tyhle vedra jsou fakt na palici ]-( Pouštím si klimošku v autě jen na málo, abych nebyla nemocná... A nemám bazén, tak se jdu osprchovat hadicí, taky dobrý né? :-D Jinak já minulý týden psala bobovi, že to tady fakt nejede, že by s tím měl něco udělat a odepsal mi, že to ví, že ho to mrzí a že každým dnem má mít nový server, kam stránky umístí a kde to poběží. Návštěvnost 10 tis. lidí denně to už tady server prostě nezvládá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kacko x-) Ja chapu, ze sem chodi hodne lidi, ale ja mam ted abstak a proste ty stranky potrebuju jinak se zblaznim..... a porad vam pisu z prace a to jsem dorazila do prace v sest rano :o(((((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem taky byla nalozena v bazenu jako Lucinka, ale na zahradce u mamky ;-) supeeer 8-) jinak s tema strankama je to hrozny, prave jak to zacalo zase dost blbnout, tak jsem se sebrala a mazala do bazenku, ted jsem se vratila, ale jeste ve 20h vyzvedam pritele v praci a jedeme tam znovu, aby se po celem dni taky ochladil...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zdravím narychlo,protože pořád nestíhám :-( no už se nám to krátí ;-) jinak jak nám odpadl dj,tak jsme to vyřešili tím,že vypálíme mp3 a budeme si to pouštět sami,každý si dá co bude chtít ;-) jinak už máme vše zařízený :-) takže mám klid a žádný nervy ;-) zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
many, já chci mít taky všechno zařízený!!!! :-. Marti, pohodička co? Myslím ale, že dnes bysme si v tom bazénu měly ustlat :-D Kačenko, aha, já myslela, že zaskakuješ jen ten týden a pak že už zas děláš svoji práci... a ty máš dovču kdy???
Odpovědět
Profilova fotka
téééééééééééda holky x-) udělala jsem si džbánek mojita (tak litr a půl.... :-N :-D ) a to se to plní úkoly :-D :-D :-D depka žádná a odškrtává se to skoro samo :-D doporučuju všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,....takze sem nabíham rano,snad to pujde lip...ikdyz napro 20.7. se blizi a uvidime,jak to server ustoji.... jinak ja teda taky jeste spoustu veci co chci nemam-takze litam a snazim se makat,vcera jsem zase do noci vazala maslicky na auta-ted jdu pokracovat... a pak tu mam dalsi prace....nejak to stale nekonci-ikdyz citim,ze konec uz jednou snad fak prijde.... a jinak mam nerviky za satyyy, fakt je to tu,vdava se a ja mam nerva jako blazen!!!!!!!! :-| =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky!!! závidím všem,kdo máte doma nebo jinde k dispozici bazéén! já nic ...a taky jsem z toho vedra asi dostala úžeh nebo úpal... hnus ...kromě té rýmy od pondělí mě dnes ve 2 v noci vzbudilo motání hlavy a vedro...a pak jsem byla asi 4x na záchodě :-| no děsný..ale do práce jsem nakonec šla a už je mi čím dál líp...ale co je nejhorší,že mi každý říká,že to mám z nervů ze svatby...ale já žádné nemám tedy aspoň o nich nevím...a tohle je fakt z horka bych řekla...ale tím,jak mi to říkají,tak mě fakt znervozněli a teď jsem faaaaaaaaakt čím dál víc nervní ze svatby!!! holky,ať už je tu ten den a hlavně po...svatební cesta a klid od všeho... :-p Tedy Pavly a Lucíku obdivuji vás,že vše stále dolaďuje ...jste šikulky! :-) Many super s těmi mp3 ...to byl taky náš původní plán ... 8-) Kat tak to jsou dobré zprávy s tím novým serverem...už bylo načase s tím něco udělat viď ...u nás je taky blázinec během dovolených .. Satyy...držím palce,ať to v práci všechno v klidu stihneš!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... tak jsem se dneska dovedela, ze ve mestecku, kde mame v sobotu svatbu, bude o pulnoci na namesti ohnostroj :o)))) to asi milacek pro me pripravil ;-) je tam odpoledne nejaky umelecky festival, vecer bude koncert a ohnostroj, super..... :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Satyy to je tedy něco... ale třebas v tom vážně má prsty tvůj nastávajíc ;-) ...no super :-D koukám,že dneska tu nikdo není ... já už za hodinku uteču konečně z práce domů ...dospat tu šílenou noc a zkusím i vypotit ty bacily,co na mě skočily ... mějte se krásně! a pokud budu večer fungovat..vyfotím to krásné prádýlko na svatební noc a pošlu vám ho mailem ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Eren.... jeste neutikej.. ja jsem obcas tady :o) Tesim se na fotky pradla ;-) Jak znam milacka, tak ten v tom prsty nema..... takovy veci ho proste nenapadnou :-x Jinak jsem se byla dneska nechat vyfotit na novou obcanku....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) ráno jsem byla v Praze pro ty fotky miláčkovi... jsou krásný x-) vybrala jsem jich 58, formát 15*21 a vypadá to skvěle. teď vás jdu dočíst a pak žehlit... mám tu kupu prádla.... ve svatebním šílenství mě chytil i pocit, že musím mít všude naprosto naklizeno, nnikde ani jednu špinavou ponožku... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko.... me uz svatebni silenstvi opustilo.... ono to nejak dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, tak yjsem přemýšlela, že už bych se asi měla nechat vyfotit.... :-D a ten ohňotroj - to je super!!!!! :-) erenko, nenech se vynervovat druhýma ;-) to je jasný, že je to z toho vedra, vždyť to se vůbec nedalo ani doma a v bazénu, natož vy v práci... klídek, těš se na svatbu a vychutnávej poslední dny svobody x-) :-) ;-) mě to pořád ještě nějak úplně nedochází, že už příští pátek.... už ne 100 dnů (co teprve když to bylo 300 :-D ), ani ne 50, ani ne měsíc.... PŘÍŠTÍ PÁTEK :-D :-D :-D myslím, že ten den prožiju jako ve snách :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ale bude to krasny sen, co?? ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, ti ani pomalzu nemůžu napsat, jak se to pomalu načítá ]-( ]-( ]-( tak yčekám a hlavně doufám, že i mě to pustí... snad i můj organismus bude už tak vyčerpanej, že pak začne konečně fungovat normálně :-D a čekám a potají i trochu doufám, že to ale padne na ženicha :-D jen ať si taky užije :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to jsem zvedava, jestli to na zenicha padne...... na toho myho to bud nepadlo a nebo to na sobe nedava vedet..... dneska mi ale volal, ze se mu po me styska a tesi se, az zase v patek budeme usinat spolu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mu věřím... bych to sama těžce nesla.... fakt máš můj obdiv.... no nic, tady to leze jak šnek, jdu něco dělat... nebo si lehnout, protože jsem v noci nějak moc nespala... nejdřív vedro, pak šílená bouřka.... :-S zatím pa, ale budu sem tam nakukovat ;-) jsem závislák nooooooooooooo :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jdi si lehout, taky bych sla ..... dneska, kdyz to stihnu, abych si chtela nalakovat nehty na nohou.... budu mit pod satama zabky... potrebuju hodne nizky boty, abych nemela kratky saty.... tak musim mit krasny nehty, zkusim francouzskou manikuru.... teda vlastne pedikuru :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsem se pokoušela sem vlézt asi pětkrát z práce a prostě to nešlo!!!! Už mě to fakt se.e, jen doufám, že to bude co nejdříve lepší! ]-( Lucinko, já nemám dovolenou, možná si vezmu až na podzim, v zimě...ale asi spíš ne, nebo třeba jen pátek nebo tak...já jsme totiž tak hodná (blbá), že chci vyhovět holkám (podřízeným) a dám jim dovolenou jak si přejí...a pak musím dělat i jejich práci. Říkám si, že mi to třeba pánbůh vrátí na dětech :-D Dneska mi v práci babči kolabovaly, fakt blbej den, i mně je divně, jsem unavená, bolí mě nohy...asi to počasí a tlak... Mějte se, já se pokusím sem dostat zase zítra! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-D už se nám to svobodným krátí :-D Káťo - mě ty stránky taky začínají pěkně štvát,parkrát jsem teď měla čas na net a ty stránky nešly ]-( a dnes mám volno,ráno jdu k holičce,tak teď je tu málo holek a nebo nikdo a jsou ty stránky rychlý jako ďas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Many, ja jsem tady ;-) Dneska naposledny pred svatbou... zitra odjizdim, tak uz se sem nedostanu. A mam pro vas vsechny jednu hadanku: Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není jasný pane, kdo to je??? ...... odpověď: já, jako nevěsta už za 2 dny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! Tak Vás zase po nějaké době zdravím. Tobě Satyyy ještě jednou vše nejlepší, ať se Ti den vydaří, ať jsi šťsastná nejen v sobotu, ale po elý život se svým manžílkem! Já si na Tebe v sobotu určitě vzpomenu. V kolik to přesně máte? Jinak Vás tady holky moc není, všechny zařizujeme svatbičku, co? Já už jsem řekla že na to kašlu, už z toho začínám mít nervíky, tak je lepší nic neřešit. Domů mi chodí první blahopřání k sňatku, ale mě přijde, že to je pro někoho jiného. Když mi to nedocvakne, tak jsem v klidu. A když mi docvakne že se to týká mě, tak jsem nerví, chvěju se po celélm těle. Už to na mě jde. A co Vy, jak jste na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Wailin, diky za podporu..... budu se snazit si to uzit na 100%, mame to v 12.30h. Tvuj pristup je spravny, zadne nervy..... zenicha, saty a prstynky mas, tak to staci ;-) Me uz to pomalu zacina dochazet... ale asi to poradne prijde az vecer doma a nebo zitra rano.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já ráno musela jet ještě do Makra koupit čoko do fontánky a cesta, která jindy trvá stěží 20 minut, dnes hodinu a půl!!!! byla tam někde bouračka, celá cesta na slunci, sem ymslela, že tam vyteču.... :-p odpoledne tu trochu budu, ale zítra jdu ráno na melírky a večer se loučím se svobodou, tak na dálku budu zapíjet i s váma!!! wailin, ahojky :-) satyyy, s tebou s eještě neloučím, čekej ode mne smsky!!! :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Thursday, Jul 19 More Details/AccuPop™ Partly sunny and very warm Low: 17 °C High: 31 °C Friday, Jul 20 More Details Partly sunny and very warm Low: 17 °C High: 30 °C Saturday, Jul 21 More Details A couple of thunderstorms Low: 16 °C High: 23 °C Sunday, Jul 22 More Details Partly sunny and beautiful Low: 12 °C High: 22 °C Monday, Jul 23 More Details Cloudy with a few showers Low: 13 °C High: 22 °C Tuesday, Jul 24 More Details Times of clouds and sun Low: 12 °C High: 21 °C Wednesday, Jul 25 More Details Partly sunny Low: 13 °C High: 25 °C Thursday, Jul 26 More Details Several hours of sunshine Low: 12 °C High: 21 °C Friday, Jul 27 More Details Rainy Low: 12 °C High: 21 °C Saturday, Jul 28 More Details Partly sunny and warmer Low: 14 °C High: 25 °C Sunday, Jul 29 More Details Colder with periods of rain Low: 11 °C High: 21 °C Monday, Jul 30 More Details Mostly cloudy with showers Low: 10 °C High: 22 °C Tuesday, Jul 31 More Details Mostly cloudy Low: 11 °C High: 22 °C Wednesday, Aug 1 More Details Occasional rain Low: 13 °C High: 25 °C Thursday, Aug 2 More Details Rain Low: 13 °C High: 27 °C ale já jim nevěřím, nä idnes mají na pátek 25 a sluníčko a přeháňky a češi to přece vědí líp, jak bude v Praze že!!!! :-D :-p ;-) holky, já musím vylézt na terasu. jak jsem přijela, vlezla jsem do bazénu, a apk jak jsenm se sušila v plavkách, hned mám zas ramínka.... :-S opaluju se fakt rychle, tak to jdu sjednotit :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci.... pomalu to tady balim a loucim se...... jeste dve hodiny v praci a potom mizi... a ukazu se tady az za 14 dni, uz jako mlada pani :-D teda pokusim se dostat na internet driv.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) satyyy - tak ať ti to suprově,suprově výjde podle tvých představ,tak jak chceš :-D ať máš krásný počasí,ať ti sluníčko celý den svítí na cestu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?