Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 no já se teda plánuju začít česat tak v půl sedmý, než natočím ty dlouhý lokny emoticon emoticon tak do 9 mám o zábavu postaráno, pak malovat, obléknout, cca v 10 poděkovat rodičům a v 11 odjezd. mám tam celekm časovou prodlevu, ale schválně, abych prostě do těch 11 byla ready.

Asi bych vám to neměla psát, ale já byla doteď naložená v bazénu.... aaaach... přije´dte taky emoticon emoticon
17. črc 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Luci nerikej drakrat, nebo jsem hned tam.....
Dneska je fakt den, prijde mi, ze je tady cim dal tim vic prace.... a to bych to mela mit zitra odpoledne hotovy.... max. ve ctvrtek po poledni... to nevim, jak to dokazu....... nemam na to naladu.
Tak jsem volala milackovi a ten je zase protivnej, protoze je mu horko..... je asi jedinej v republice, komu je horko emoticon no jo, chlap emoticon
17. črc 2007 v 16:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Ahojky holky, tentokrát už z domova... Luci, kdepak, v práci budu mít volněji, až budu dělat jen a pouze svou práci a to bude až skončej dovolené, takže tak v září nejdříve, ale spíš až v půlce emoticon Ale ono mě to baví, jen tyhle vedra jsou fakt na palici emoticon Pouštím si klimošku v autě jen na málo, abych nebyla nemocná...
A nemám bazén, tak se jdu osprchovat hadicí, taky dobrý né? emoticon
Jinak já minulý týden psala bobovi, že to tady fakt nejede, že by s tím měl něco udělat a odepsal mi, že to ví, že ho to mrzí a že každým dnem má mít nový server, kam stránky umístí a kde to poběží. Návštěvnost 10 tis. lidí denně to už tady server prostě nezvládá emoticon
17. črc 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj Kacko emoticon
Ja chapu, ze sem chodi hodne lidi, ale ja mam ted abstak a proste ty stranky potrebuju jinak se zblaznim..... a porad vam pisu z prace a to jsem dorazila do prace v sest rano :o(((((
17. črc 2007 v 17:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, tak jsem taky byla nalozena v bazenu jako Lucinka, ale na zahradce u mamky emoticon supeeer emoticon jinak s tema strankama je to hrozny, prave jak to zacalo zase dost blbnout, tak jsem se sebrala a mazala do bazenku, ted jsem se vratila, ale jeste ve 20h vyzvedam pritele v praci a jedeme tam znovu, aby se po celem dni taky ochladil...
17. črc 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 27. července 2007
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
 ahoj holky emoticon zdravím narychlo,protože pořád nestíhám emoticon no už se nám to krátí emoticon jinak jak nám odpadl dj,tak jsme to vyřešili tím,že vypálíme mp3 a budeme si to pouštět sami,každý si dá co bude chtít emoticon jinak už máme vše zařízený emoticon takže mám klid a žádný nervy emoticon zatím pa pa
17. črc 2007 v 18:18  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 many, já chci mít taky všechno zařízený!!!! emoticon

Marti, pohodička co? Myslím ale, že dnes bysme si v tom bazénu měly ustlat emoticon

Kačenko, aha, já myslela, že zaskakuješ jen ten týden a pak že už zas děláš svoji práci... a ty máš dovču kdy???
17. črc 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 téééééééééééda holky emoticon udělala jsem si džbánek mojita (tak litr a půl.... emoticon emoticon ) a to se to plní úkoly emoticon emoticon emoticon depka žádná a odškrtává se to skoro samo emoticon doporučuju všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. črc 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
 ahojky holky,....takze sem nabíham rano,snad to pujde lip...ikdyz napro 20.7. se blizi a uvidime,jak to server ustoji....
jinak ja teda taky jeste spoustu veci co chci nemam-takze litam a snazim se makat,vcera jsem zase do noci vazala maslicky na auta-ted jdu pokracovat... a pak tu mam dalsi prace....nejak to stale nekonci-ikdyz citim,ze konec uz jednou snad fak prijde....
a jinak mam nerviky za satyyy, fakt je to tu,vdava se a ja mam nerva jako blazen!!!!!!!! emoticon emoticon
18. črc 2007 v 07:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 Ahojík holky!!! závidím všem,kdo máte doma nebo jinde k dispozici bazéén! já nic ...a taky jsem z toho vedra asi dostala úžeh nebo úpal... hnus ...kromě té rýmy od pondělí mě dnes ve 2 v noci vzbudilo motání hlavy a vedro...a pak jsem byla asi 4x na záchodě emoticon no děsný..ale do práce jsem nakonec šla a už je mi čím dál líp...ale co je nejhorší,že mi každý říká,že to mám z nervů ze svatby...ale já žádné nemám tedy aspoň o nich nevím...a tohle je fakt z horka bych řekla...ale tím,jak mi to říkají,tak mě fakt znervozněli a teď jsem faaaaaaaaakt čím dál víc nervní ze svatby!!! holky,ať už je tu ten den a hlavně po...svatební cesta a klid od všeho... emoticon

Tedy Pavly a Lucíku obdivuji vás,že vše stále dolaďuje ...jste šikulky! emoticon

Many super s těmi mp3 ...to byl taky náš původní plán ... emoticon

Kat tak to jsou dobré zprávy s tím novým serverem...už bylo načase s tím něco udělat viď ...u nás je taky blázinec během dovolených ..

Satyy...držím palce,ať to v práci všechno v klidu stihneš!!! emoticon
18. črc 2007 v 11:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahoj holky.... tak jsem se dneska dovedela, ze ve mestecku, kde mame v sobotu svatbu, bude o pulnoci na namesti ohnostroj :o)))) to asi milacek pro me pripravil emoticon je tam odpoledne nejaky umelecky festival, vecer bude koncert a ohnostroj, super..... emoticon emoticon
18. črc 2007 v 11:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 Jééé Satyy to je tedy něco... ale třebas v tom vážně má prsty tvůj nastávajíc emoticon ...no super emoticon

koukám,že dneska tu nikdo není ...

já už za hodinku uteču konečně z práce domů ...dospat tu šílenou noc a zkusím i vypotit ty bacily,co na mě skočily ...

mějte se krásně! a pokud budu večer fungovat..vyfotím to krásné prádýlko na svatební noc a pošlu vám ho mailem ...
18. črc 2007 ve 14:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj Eren.... jeste neutikej.. ja jsem obcas tady :o) Tesim se na fotky pradla emoticon
Jak znam milacka, tak ten v tom prsty nema..... takovy veci ho proste nenapadnou emoticon
Jinak jsem se byla dneska nechat vyfotit na novou obcanku....... emoticon
18. črc 2007 ve 14:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahoj holky emoticon
ráno jsem byla v Praze pro ty fotky miláčkovi... jsou krásný emoticon vybrala jsem jich 58, formát 15*21 a vypadá to skvěle. teď vás jdu dočíst a pak žehlit... mám tu kupu prádla.... ve svatebním šílenství mě chytil i pocit, že musím mít všude naprosto naklizeno, nnikde ani jednu špinavou ponožku... emoticon
18. črc 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj Lucinko.... me uz svatebni silenstvi opustilo.... ono to nejak dopadne emoticon
18. črc 2007 ve 14:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 satyyy, tak yjsem přemýšlela, že už bych se asi měla nechat vyfotit.... emoticon a ten ohňotroj - to je super!!!!! emoticon

erenko, nenech se vynervovat druhýma emoticon to je jasný, že je to z toho vedra, vždyť to se vůbec nedalo ani doma a v bazénu, natož vy v práci... klídek, těš se na svatbu a vychutnávej poslední dny svobody emoticon emoticon emoticon

mě to pořád ještě nějak úplně nedochází, že už příští pátek.... už ne 100 dnů (co teprve když to bylo 300 emoticon ), ani ne 50, ani ne měsíc.... PŘÍŠTÍ PÁTEK emoticon emoticon emoticon myslím, že ten den prožiju jako ve snách emoticon emoticon
18. črc 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ale bude to krasny sen, co?? emoticon emoticon
18. črc 2007 ve 14:59  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 satyyy, ti ani pomalzu nemůžu napsat, jak se to pomalu načítá emoticon emoticon emoticon

tak yčekám a hlavně doufám, že i mě to pustí... snad i můj organismus bude už tak vyčerpanej, že pak začne konečně fungovat normálně emoticon a čekám a potají i trochu doufám, že to ale padne na ženicha emoticon jen ať si taky užije emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. črc 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 no, tak to jsem zvedava, jestli to na zenicha padne...... na toho myho to bud nepadlo a nebo to na sobe nedava vedet.....
dneska mi ale volal, ze se mu po me styska a tesi se, az zase v patek budeme usinat spolu emoticon
18. črc 2007 v 15:35  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no to mu věřím... bych to sama těžce nesla.... fakt máš můj obdiv....

no nic, tady to leze jak šnek, jdu něco dělat... nebo si lehnout, protože jsem v noci nějak moc nespala... nejdřív vedro, pak šílená bouřka.... emoticon zatím pa, ale budu sem tam nakukovat emoticon jsem závislák nooooooooooooo emoticon emoticon
18. črc 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 jojo, jdi si lehout, taky bych sla .....
dneska, kdyz to stihnu, abych si chtela nalakovat nehty na nohou.... budu mit pod satama zabky... potrebuju hodne nizky boty, abych nemela kratky saty.... tak musim mit krasny nehty, zkusim francouzskou manikuru.... teda vlastne pedikuru emoticon
18. črc 2007 v 15:50  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Ahoj holky, dneska jsem se pokoušela sem vlézt asi pětkrát z práce a prostě to nešlo!!!! Už mě to fakt se.e, jen doufám, že to bude co nejdříve lepší! emoticon
Lucinko, já nemám dovolenou, možná si vezmu až na podzim, v zimě...ale asi spíš ne, nebo třeba jen pátek nebo tak...já jsme totiž tak hodná (blbá), že chci vyhovět holkám (podřízeným) a dám jim dovolenou jak si přejí...a pak musím dělat i jejich práci. Říkám si, že mi to třeba pánbůh vrátí na dětech emoticon
Dneska mi v práci babči kolabovaly, fakt blbej den, i mně je divně, jsem unavená, bolí mě nohy...asi to počasí a tlak...
Mějte se, já se pokusím sem dostat zase zítra! emoticon
18. črc 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 ahoj nevěsty a mladé paní emoticon už se nám to svobodným krátí emoticon
Káťo - mě ty stránky taky začínají pěkně štvát,parkrát jsem teď měla čas na net a ty stránky nešly emoticon a dnes mám volno,ráno jdu k holičce,tak teď je tu málo holek a nebo nikdo a jsou ty stránky rychlý jako ďas emoticon
19. črc 2007 v 06:44  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj Many, ja jsem tady emoticon Dneska naposledny pred svatbou... zitra odjizdim, tak uz se sem nedostanu.
A mam pro vas vsechny jednu hadanku: Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není jasný pane, kdo to je??? ...... odpověď: já, jako nevěsta už za 2 dny emoticon
19. črc 2007 v 06:59  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wailin
Registrovala se 10. května 2007 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Region Praha.
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
wailin
Registrovala se 10. května 2007 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Region Praha.
    Region Benešov
 Ahoj Holky!
Tak Vás zase po nějaké době zdravím. Tobě Satyyy ještě jednou vše nejlepší, ať se Ti den vydaří, ať jsi šťsastná nejen v sobotu, ale po elý život se svým manžílkem! Já si na Tebe v sobotu určitě vzpomenu. V kolik to přesně máte?
Jinak Vás tady holky moc není, všechny zařizujeme svatbičku, co? Já už jsem řekla že na to kašlu, už z toho začínám mít nervíky, tak je lepší nic neřešit. Domů mi chodí první blahopřání k sňatku, ale mě přijde, že to je pro někoho jiného. Když mi to nedocvakne, tak jsem v klidu. A když mi docvakne že se to týká mě, tak jsem nerví, chvěju se po celélm těle. Už to na mě jde. A co Vy, jak jste na tom?
19. črc 2007 v 10:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj Wailin, diky za podporu..... budu se snazit si to uzit na 100%, mame to v 12.30h. Tvuj pristup je spravny, zadne nervy..... zenicha, saty a prstynky mas, tak to staci emoticon Me uz to pomalu zacina dochazet... ale asi to poradne prijde az vecer doma a nebo zitra rano.
19. črc 2007 v 11:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Ahojky, já ráno musela jet ještě do Makra koupit čoko do fontánky a cesta, která jindy trvá stěží 20 minut, dnes hodinu a půl!!!! byla tam někde bouračka, celá cesta na slunci, sem ymslela, že tam vyteču.... emoticon odpoledne tu trochu budu, ale zítra jdu ráno na melírky a večer se loučím se svobodou, tak na dálku budu zapíjet i s váma!!!

wailin, ahojky emoticon

satyyy, s tebou s eještě neloučím, čekej ode mne smsky!!! emoticon emoticon emoticon
19. črc 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Thursday, Jul 19
More Details/AccuPop™

Partly sunny and very warm
Low: 17 °C
High: 31 °C

Friday, Jul 20
More Details

Partly sunny and very warm
Low: 17 °C
High: 30 °C

Saturday, Jul 21
More Details

A couple of thunderstorms
Low: 16 °C
High: 23 °C

Sunday, Jul 22
More Details

Partly sunny and beautiful
Low: 12 °C
High: 22 °C

Monday, Jul 23
More Details

Cloudy with a few showers
Low: 13 °C
Tuesday, Jul 24
More Details

Times of clouds and sun
High: 21 °C

Wednesday, Jul 25
More Details

Partly sunny
High: 25 °C

Thursday, Jul 26
More Details

Several hours of sunshine

Friday, Jul 27
More Details

Rainy

Saturday, Jul 28
More Details

Partly sunny and warmer
Low: 14 °C

Sunday, Jul 29
More Details

Colder with periods of rain
Low: 11 °C

Monday, Jul 30
More Details

Mostly cloudy with showers
Low: 10 °C

Tuesday, Jul 31
More Details

Mostly cloudy
Low: 11 °C

Wednesday, Aug 1
More Details

Occasional rain

Thursday, Aug 2
More Details

Rain
High: 27 °C

ale já jim nevěřím, nä idnes mají na pátek 25 a sluníčko a přeháňky a češi to přece vědí líp, jak bude v Praze že!!!! emoticon emoticon emoticon

holky, já musím vylézt na terasu. jak jsem přijela, vlezla jsem do bazénu, a apk jak jsenm se sušila v plavkách, hned mám zas ramínka.... emoticon opaluju se fakt rychle, tak to jdu sjednotit emoticon emoticon
19. črc 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj Luci.... pomalu to tady balim a loucim se...... jeste dve hodiny v praci a potom mizi... a ukazu se tady az za 14 dni, uz jako mlada pani emoticon teda pokusim se dostat na internet driv.......
19. črc 2007 ve 13:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 ahoj holky emoticon
satyyy - tak ať ti to suprově,suprově výjde podle tvých představ,tak jak chceš emoticon ať máš krásný počasí,ať ti sluníčko celý den svítí na cestu emoticon
19. črc 2007 ve 13:40  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš