Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - klidek, vsechno stihnes a jeste bude krasne slunickove ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, já věděla, že se mám vdávat toho 20 ]-( to bude určitrě hezky :-S ]-( ]-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, kéž by.... já se fakt nějak začínám stresovat.... :-( ]-( jinak je super, jak jsi vše přehodnotila a jen si užívej a užívej ;-) jo a málem bych zapomněla - ta čelenka je fakt moooc krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky.... uz se tesim az si ji dam za 10 dni na hlavu a vyrazim :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
my 16..... uáááááááááááááááááááá :-D :-D :-p šíleně mi to teď utíká, proto taky ty nervy.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
me to taky utika... ale nervy mam spis v praci.... musim neco do te doby nez odejdu na svatbu a na dovolenou neco dodelat a nejak mi prijde, ze to nemuzu stihnout :o((( asi tu budu muset zacit spat...... moc se na to nedokazu soustredit, proste hruza...... a jeste jsem v praci ani nerekla, ze se budu pristi tyden vdavat..... sefum to reknu az v pondeli a ostatnim jeste nevim,jestli to reknu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jé, teď jsem koukala, ty budeš mít kráááásně.... závidím, že už víš, jak bude.... ;-) a neboj, práci stihneš nebo ti to odpustí ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi neodpusti..... je dany termin a do konce mesice to musi byt....... :o((( tak ja padim neco delat, aby nebylo zle.... mej se zatim krasne.... obcas sem ale mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím papa, já si škrtám další úkol - sehnat ještě dva pokoje na ubytování hostů :-) hurááááááááááá, mám je!!!!!!!!!!!!!!!!!! hne dje mi líp.... x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty!!! přeji krásný den...tady téměř slunečný! Tak už máme konečně byt!!! Včera večer jsme sehnali 2+1 celé nově zrekonstruované moooc krásňoučké! no ještě aby ne za ty prachy ...ale hurá budeme bydlet a nemusíme se stěhovat místo svatební cesty!!! takže příští víkend nás čeká stěhování ze vsi opět do města! uf ... :-) HOlky taky mám nervíky ...ale jen tak chvilkové ...díky tomu stresu s bydlením a teĎ stěhováním mi na to nějak nezbývá místo...ale jakmile jooo...tak jsem úplně vyklepaná! v pátek ta rozlučka! dneska barva a kosmetika...no mazec! kamarádky dnes jedou beze na nákupy do Prahy ...prý nějaké překvapení mi shání na rozlučku...tak snad nejdou kupovat striptéra :-D Určitě nám to počasí vyjde všem!!! a kdyby nejhůř...tak si to nenecháme kazit ani počasím...natož příbuznými že jooo!!! 8-) Satyy...už to máš fakt za pár ... Marti tak ať ti pan doktor rychle uleví od bolestí a ať seženeš botky... Lucíku já už mám taky doma balonky ...ale já sehnala normálně bílé perleťové v Tesku a lila v papírnictví :-D akorát nevím kde sehnat tu pumpičku...aby drželi u stropu...asi na netu to snad budou někde mít...nebo prý mám říct hasičům mi řekli v hotelu :-D Zítra mě čeká to předsvatební natáčení...jeee to bude tréma před kamerou 8-) Pavly... už jdu mrknout do IP ...já taky třídím odpad nooo ...ale nevím jestli to nějak pomáhá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - tak super s byteckem.... a kde budete bydlet, v Praze nebo na Kladne??? My bydleli driv v byte 2kk v Praze za 10tis./mes., ale jen proto, ze to bylo od znameho.... chce za to ted asi 14tis. Hruza. Takze se budete stehovat jeste pred svatbou?? No, aspon na ni nebudes tak myslet ;-) a potom si v klidu uzijete zaslouzenou svatebni cestu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyy...na Kladně... je to celkem za 9500 ...takže dost...ale na KLadno normální cena a hlavně je to nové! tak mi nebude líto za to ty peníze dát...to bylo na Prahu ještě dost levné si myslím...je to hrůza! už se těším,až konečně vyjde hypotéka a budeme platit do svého! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, je to lepsi.... taky jsem za to rada, ze uz jsme ve svem.... ;-) Zitra z tebe bude televizni hvezda...... cely den pred kamerou .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
NEEE..naštěstí jen maximálně hodinku ;-) musím dělat jakoby tam ta kamera nebyla...ale to mě půjde těžko...foťák mi nevadí...ale ta kamera ajajaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, tak to je supeeeeeeeeeeeeer :-) gratuluju k úspěch ;-) holky, dnes jsem pilná jako včelička :-) sehnala jsem to ubytko, mám vymyšlenou tombolu, jen jí nakoupit... celkem jsem i vybrala písničky na obřad, to ještě musí miláček schválit večer, teď si čančám panenku... x-) tak snad mi ty nervy pustí... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, nejprve -erenko jsem moc!!! rada,ze jste sehnali bydleni,bude to super!!!! jinak jsem zacala mirne silet,nejak mi to prijde za chvili a nejak mam pocit,ze nic nemam.takze jsem hned rano vyrazila do kadane-mam objednany ofiko dort, kyticky jsou podle predstav,tak ted uz ho jen tak udelat-ale zjistila jsem,ze nemam pod to poradny podnos-parada-dalsi ukol 8-( pak jsem se byla opatil-najizdim na nejakou tu serii, snad o vikendu stihnu priprozene slunicko-to je krasnejsi barva....ale i tak to bude stacit pak jsem chtela koupit nejake miloucke prekvapeni milackovi k narozeninam-dneska je mu no kolik???? 27 jak jinak (vse bezi podle planu :-D )- nic nemeli,takze mam fakt blbost a jdeme na veceri..... no a taky jsem luci nakoupila dalsi pytlicky na ryzi-jen par a koupim teda jeste jedno baleni 8-( :-p hahaha pak jsem vubec zapomnela nahlasit,ze mam destnik pro milacka-kdyby jo moc u obradu lilo, par bubklifuku a mam slepenych uz 5 krabicek na cukrovi, dalsich 5 malych bude v patek a k tomu 30 obrich-tak snad to bude stacit-vecer budu poctive sit dal ty maslicky na vyzdobu.... pak jsem koupila 5 bilych balonku,ae zatim nevim jak je naplnit-ted me napadlo,ze podobny ucel by melo dat je na jemnoucky drat- prodavaji se snad v baumaxu-mam teda dalsi plan vypravy.... no a zitra jdu na nehty-naposledy pred svatbou, taky jdu na masaz a v patek jdu na meliry no a ted se mi ma za chvili vratit milacek-jen prisel,uz ho zase nekdo odvolal a chceme se jit projit na nase misto obradu a upresnit si,jak ten obrad tam chceme +pak ta vecere no a jeste pro legraci- potkala jsem dneska pani,co mi bude delat kytky a ze za ni byla i ta nevesta,co se vdava pul hodiny predemnou-jsme tam ten den jen my dve....a ze chce taky tu branu-takze se asi sejdeme a dohodneme vse napul a pani kvetinarka je hodna a ochotna se nam o to postarat, takze snad ji pak presvedcim i o umisteni tech lavic a taky jsme mluvili o tom,ze by nam pani rovnou nazdobila i stolecek na podpisy....no snad to projde vse hladce - ale perlicka-podle neoficialnich zprav je to milackovo byvala holka-ted hodne davno ale prece,takze nas tam bude mit v bilem obe!!!!!! jen doufam,ze mi neutece, snad je oskliva (promin,nemyslim to zle,ale ten pocit nic moc 8-( :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
čauko pavly, jojo už se ti to blíží :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji - joooo a moooooc :-( 8-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky však už se na tebe a na luci těším až vás uvidím na fotečkách x-) x-) x-) já si jdu příští pátek domlouvat květiny, dneska mi došlo spodní prádlo, fizelína, oznámka máme taky hotová takže zase něco mám za sebou, dneska dotvořím jmenovky ke stolu a bude to jak si užíváš prázdnin?
Odpovědět
Profilova fotka
no to uz jsi taky pilnoucka a mas toho dost..... ja si zatim prazdnin neuzivam,jeste jsem nepotrehla,ze jsou,jen je pravda,ze mam v hlave o jednu starost min... a co ty jak se tesis??
Odpovědět
Profilova fotka
no mě ani nemluv já vám tak holky závidím, že už to máte před vrátky já se už chci taky vdááávat x-) x-) :-D :-D :-D ale ty přípravy mě baví takže se aspoň vždycky něčím zabavím včera jsme zdobyly košíčky družičkám, ladily jsme květiny se svědkovou a přemýšlely taky jaký menu vymyslet pro hosty aby chutnalo, ale určo těch pár dní před svatbou je hrozné, hlavně aby to vše klaplo, měli jste krásné počasí a supr fotečky. Já sháním ještě bílé botky k šatům, tad yv brně se mi nic nelíbí nebo jsme asi moc náročná, tak se zajedu podívat do prahy snad tam bude lepší výběr :-) a pojedete někam na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
maji presne jak pises,jsem rada,uzivam si to,ale ted pracuji nervy,aby se na nic nezapomnelo...a vse klaplo jinak uz mam taky pocit radosti,ze uz to tu konecne je.. a na svatebku jedeme jen na tyden po cechach-mam odkazy v prostrednim albu - moooc se tesime x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hned se ti tam mrknu co ti tam přibylo :-D no my zatím svatebku pořád řešíme, miláček by chtěl je někam autem nebo spíš projet evropu, ale auto vlastní nemáme takže to je ve hnězdách a já bych chtěla někam k vodě :-) tady to počasí stojí za prd a já potřebuji teploooooo 8-) 8-) :-D :-D :-D a o nervičkách ani nemluv, moje mamka je má od února co jsem začala vše zařizovat a občas je celkem šílená, příští týden si jdeme s miláčkovou mamkou sednou a vše probrat cukroví, menu na hostinu, víno a taky kolik by byli ochotni přispět, zatím počítáme že si to zaplatíme sami, ale nějaký příspěvek by nám určo bodnul, ale uvidíme. Naštěstí víno máme vlastní a cukroví nám taky bude péct známá, takže někde ušetříme, ale rozjeli jsme se na prstýnkách ale jsou nádhernééé
Odpovědět
Profilova fotka
jo a koukám, že už si zapíjela svobodu tak to jste si parádně zapařily ne?Já se taky těším až zapiji svoje dívčí jméno a budu se připravovat na to nové. Jsem momentálně v abecedě jako poslední a celkem mě to štvalo na státnicích když jsem musela tam čekat od rána než na mě příjde řada a taky na základce jsem si to užilo no jo vždycky šel první a poslední, ale teď si houpnu doprostředka tak snad naše děti moc nebudou trpět :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Pavlí, koukám, že jsem tě nakazila tou rýží :-D :-D :-D ;-) já chci jet taky nakupovat!!!! Když já teď věčně nemám auto, bere si ho miláček... ale chystám se, že asi v sobotu bych zajela koupit nějaké pití na ráno sem k nám, asi si už i můžu koupit potřebné věci na pečení, a hlavně se těším, jak budu nakupovat tombolu :-D no a zítra jedu do prahy a nechám udělat miláčkovi ten dárek, nakonec jsem se rozhodla, že to budou jen fotky, bez kalendáře, už mám koupený i krásný album.... x-) Pavlínko ty už nepůjdeš na nehty????? Já byla v pondělí na doplnění a na další jdu ve čtvrtek před svatbou... standartně chodím po třech týdnech, takže tohle vyjde skoro akorát. Nemůžu je mít dýl nedoplněný, asi mi rychle rostou a pak se moc ničí, takže já teda tři týdny ani o den dýl. rozlučka se mi taky začíná rýsovat - ta zaúkolovaná kámoška psala, že plánuje véču a pak nějaký klub - celkem fajn nápad, já bych asi byla schopná jít zapíjet bez jídla, by to dopadlo =-) 8-( :-D :-p Pavlí, co miláček - rozlučka? Vše OK viď? Jo a pošleš mi to IP jak jsi mi včera psala do smsky???? ;-) jsem zvědavá nooooooo :-x ;-) Ahojky Majinko :-) teda, hezky pokračuješ v přípravách ;-) řeknu ti, naprosto si umím představit, jak ti je, jak nám "závidíš". Já takhle v dubnu záviděla Kačence... ani se nenaděješ a budeš taky v bílých šatičkách, neboj ;-) :-) ;-) děsně to utíká, zvlášť teď... ten poslední měsíc to je hustý......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky :-) Vcera u toho rehab.doktora sileny, celou me prolamal, mela jsem bloky na pateri v cele delce a neco i na pavni, hlavne jsem to napoprve vubec necekala, tak jsem se hrozne lekla, kdyz to zacalo lupat...predepsal mi rehabilitace, tak budu chodit...celkem se tesim, ze se trochu rozhejbu a konecne budu moci zacit cvicit normalne, ted to pro tu bolest jeste neslo... Jo a obehly jsme s mamkou cele Parbubice kvuli tem botkam a proste champagne barva bud paskove nebo uzavrene nic...ale koupila jsme si jine jen takove obyc do mesta :-) ty champagne jsem nakonec sehnala tady v HK, meli po celem HK jen jedny a jeste ke vsemu ne uplne ok barevne, ale nedalo se nic delat a nakonec myslim, ze budou supeeer...jen to pocasi dneska je horsi, takze asi zmrznu :-| :-D no snad to nejak zvladnu, promoce mi zacina ve 13:30 :-) ale vstavala jsem uz pred sestou, protoze jak jsme byla u te kadernice v utery, tak mi udela blbe meliry, hrozne kontrastni k zakladni barve, tudiz jsem si jeste vcera rychle koupila aspon barev.sampon, abych je prekryla...vcera jsme to nestihla, protoze se upravovaly ty saty, na nekolikrat, takze jsme dorazili domu asi po desate...fakt blazinec, uz jsem si myslela, ze si je nevezmu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak vcera jsem musela rycle pryc,prijel milacek a jelo se, do klastera jsme se zase nedostali,snad ho zaviraji uz v 5!!! jak to udelat ted nevim, protoze milacek do tolika dela,asi tam teda pojedeme o vikendu-to jsme nechteli,chteli jsme si to tam projit v klidu-no nedari se.... jinak vecere byla vyborna a konecne si i milacek vybral darek-bude chtit retizek na ruky k tomu snubacku x-) ,tak hura!! -luci-na nehty jdu dnes naposledy do svatby a pak jsem myslela pochopitelne pred svatbou.... ;-) -maji,rozlucka se fakt vyvedla, dala jsem sem jen ty lepsi fotecky, mam jich plno hustejch a super video,kde tanci predevsim nase prenosti...atd. no parba fakt vyborna - milackovi se to taky moc povedlo, zdemolovali to jen malo,pan majitel nic nerekl,takze pohoda, nikdo ani nemel zadny vazny uraz, jen odreniny a bylo jich opravdu pres 20 a pry to bylo tak super,ze to hodlaji zavest jako tradici!!!!! jsou vsichni moc nadseni.... - luci do IP odeslane se stale nemuzu dostat,musim to zkusit nekdy z notase :-| -marti-budu na tebe v pul 2 myslet-to ja budu na nehtikach!!! o meliru mi ani nemluv, jdu tam zitra a mam paniku-prave nechci tu blond aby zarila,takze uz minule jsem ji na to upozornovala, pry mi da svetlejsi 9 (co ja si pamatuju,tak jsem 9 mela vzdycky-proc ted presla na silnejsi nevim,ale je fakt,ze i moje kamoska tam ted byla a je taky priserne svetla-co ted dela fakt nevim!!!!),takze zitra budu umirat strachy,ale radeji se pripravuju na nejhorsi a uz ted se uklidnuju,ze o tom to neni....jdu prave proto uz zitra,abych mela 14 dni na to,aby to trochu normalni svetlo vysisovalo do prirozenejsi barvy - hlasi i slunecno,tak snad to vyjde.jen si nebudu myt casto hlavu-takhle mi staci tak 2x do tydne-i po 5 dnech-takze to mam v planu dodrzovat-ikdybych se sla nekdy koupat a tak-aby se mi zase pro zmenu nevymyl ten tmavy melir-ha ha,to je hnusny,stale problemy 8-( :-D jinak marti jsem zvedava na fotecky z promoce,jak ti ty saticky nakonec upravili a taky jak jsi upravila ty vlasy-stejne budes urcite kocka,co x-) x-) x-) no a ja jdu v 11 na RHB a pak na ty nehtiky a jeste chci zkusit kozni a koupit tu ryzi ..... takze zatim jdu asi zkusit strihat stuhy na auta....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky... vy si uzivate... promoce, nehtiky, porad neco.... ja se tu trapim v praci :o((( Ja jdu na nethy az ve ctvrtek pred svatbou... to uz je za tyden...... dneska to mam za 9 :o))) Zitra mam rozlucku se svobodou.... kamarad psal, ze zacneme veceri, vineckem a potom vyrazime nekam na koktej a za hudbou... tak jsem na to zvedava :o))) Milacek jede zitra domu, rozlucku ma v sobotu...... zitra odjede a uvidime se az v patek pred svatbou, tak jsem zvedava, jak to bez nej ten tyden nervu vydrzim :-x
Odpovědět
Profilova fotka
teda saty-ta rozlucka bude urcite super a obdivuju te,ze se tak dlouho neuvidite-to bude teda mazec!!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem zvedava, jak to zvladneme.... ale apson se bude poradne tesit na nevestu... a na svatebni noc :o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?