Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brms je na prd a mě do toho padá net, supeeer kombinace.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ziraf - ty jsi admin??? To čučím.... =-) :-. jak toooooooooo???? My jdem dělat playlist, co bude pak kamarád pouštět po půlnoci,a ž to zabalí kapela. tak jsem na nás zvědavá, oba známe spoustu písniček, ale podle poslechu a ne podle titulu :-D :-p fíha.... dnes jsem fakt nervní.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo a objednala jsem dnes balonkovou výzdobu na večer!!!!!!!!!!!!! Budeme mít 100 balonků, půl na půl bílé a lila x-) x-) x-)
Odpovědět
jeeee, balonky miluju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je luci od koho ?? taky to ted resim.ale zatim zadna normalni cena!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, jak jsem ti říkala - z Průhonic. firma globos. těch 100 balonků s prací i dopravou vyjde na cca 2000,-....
Odpovědět
Profilova fotka
no ta to zni dobre...to me nëhrozi a zatim nic jineho v okoli nemuzu najit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak hledej šmudlo hledej... :-D ;-) vím moc dobře, ajk je to těžký sehnat... však jsems e u toho zapotila :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jenze velkomesto tu nenajdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbý..... :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid ale chci se zeptat v jedne spolecnosti.az zjistim adresu......
Odpovědět
Profilova fotka
hele, kolik vlastně děláš těch mašliček???? Mě ve čtvrtek čeká svazování 31 svatebních novin :-N :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
delam jich asi 40 jeste presne nevim,kolik tech vysluzek nakonec bude, asi do nedele se to upresni..... ty noviny ti taky nezavidim :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre ranko skoronevěsty :o))) Vcera jsme vecer doma meli kamarady, co maji svatbu jako my, popili jsme vinecko a slivovicku.... tak me ted trochu boli hlavicka :o(( Jinak jsem se rozhodla, ze uz na ty veci myslet nebudu a proste se budu tesit. Prece si ten krasny den nenecham od nikoho zkazit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Satyyy :-) Taky jsem si rikalal,ze si svatbu nenecham od nikoho zkazit, dokonce jsem oznamila, ze pokud tam bude nekdo delat problemy, tak s "manzelem"odjizdime...na svatebni noc o neco driv 8-) Jinak holky, ze zkousky ucesu fotku bohuzel nemam, byla to rychlovka, jelikoz jsem tam predtim stravila uz asi 3hodiny barvenima meliry(delala nas 2najednou), tak jsme to jen tak nanecisto zkusily a myslim, ze to bude dobry, jen si musim zvykat na nobl uces, nejak jsem se v tom necitila,ale fakt jde o zvyk, budu to mit cele natocene, napul dolu a napul nahoru, v tom ta celenka, vpredu ulizly,takova romantika.... akorat se tam zrejme nevejde ten zavoj...ale to se snad doresi az v den D, jsem tam objednana na 6:30, takze budu mit more casu... Dneska jedu za rehab.doktorem do Pardubic, jak jsem psala o te zablok.pateri...tam se pokoukam i po tech botkach, jestli nic nesezenu, tak fakt nevim, v cem pujdu...a jeste si asi koupim nejake slavnostnejsi sacko, abych nezmrzla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti - tak hlavne ze jsi s ucesem spokojena.... a co kdyz se zavoj nevejde, bude ti chybet? Ja jsem o zavoji taky chvili uvazovala, ale zjistila jsem, ze k mym satum by to nebylo ono.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se citila zvlastne, kdyz mi kadernice vycesala vlasy... najednou mi prislo, jako bych mela na hlave klobouk nebo neco...... ale to musi byt. Je to zvlastni prilezitost, tak musime mit extra :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ti nevim, chtela jsem ho tam i s celenkou na to foceni, pak bych ho sundala a zustala by tam jen ta celenka...no uvidime, mozna takovy ten spodni by se tam dal dat...ale obejdu se bez nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee Satyyy, tak na tuhle celenku jsem v bazarku taky koukala, je moc pekna, ze ;-) :-) jj, byl to divnej pocit, pripada jsem si hrozne vysoka, jak to bylo vycesany :-D predtim se me ptala, jak mam vysokeho pritele, abych nebyla nakonec vetsi nez on, ale tohle ja teda nemusim resit :-D rikalla jsem ji, ze ma k dispozici jeste asi 20cm :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak zkusite a uvidite...... nevesty jsou prece krasne i bez zavoje :o))))) Ja to mam dneska za 10 .... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jak nejsem zvakla na natoceny vlasy, tak jsem si nejdriv pripada jako ovce :-D ale jak kdyz se to zapletlo, tak uz to bylo celkem fajn, prisly se na me podivat i jiny zensky z toho salonu a moc to chvalily, ale to je normalka, nikdo vam nerekne, ze je to katastrofa, takze dam hlavne na svuj usudek.....jooo a nechtela jsem dopadnout jako v tanecnich na venecku, kde jsem se nachavala poprve cesat od "odbornice", to dopadlo silene,jak magor, ale fotky a video ted po tech 11letech stoji za to, velka prca :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, budete mit asi krasne pocasi, ted jsem slysela predpoved a ty tropicky vedra budou trvat asi tyden...pak ale nevim, co ma prijit na toho 27.
Odpovědět
Profilova fotka
porad sleduju predpoved pocasi..... http://www.accuweather.com/world-city... na techto strankach se da nastavit stat a cast statu a ukaze to pocasi az na 14 dni dopredu..... zatim to vypada slibne...... ale je to tam zatim do 24.7. ... tak na konci tydne se tam objevi i vase datum :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, tak to ted budu taky porad kontrolovat :-D :-D uz si pripadam jako magor,25.je tam asi 25stupnu, tak doufam, ze to zustane i na toho 27.7. ;-) :-) Satyyy, jdu se pripravit na odjezd do tech Pardubic, hlavne si musim sepsat, co vsechno potrebuju zaridit, protoze hlava je uz asi z tech priprav derava...mam polepenou celou lednicku co, kdy a jak... Tak zatim pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podle douhodobé předpovědi ČHMÚ se po přílivu tropického počasí zhruba v polovině příštího týdne nad území Česka vrátí oblačnost, která přinese místy přeháňky a bouřky. Posledních deset červencových dnů pak má být převážně oblačno až polojasno, teploty se budou pohybovat mezi 21 a 27 stupni ahojky holky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
taky mam seznam... a skrtam, co uz je zarizene :o)) mej se, pa
Odpovědět
Profilova fotka
koukam,ze to taky zrovna resite,me to rikal rano milacek,ze se blizi vedra-tak jsem to letela hned zkontrolovat!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda Pavly... to jsou informace.... ty snad sedis na meteorologicke vezi :o))) Rikala jsem si, ze budu mit urcite hezky. Ja jsem na prirodu hodna, tridim odpad, neodhazuju odpadky mimo kose a nelamu vetvicky, tak proc by mela byt priroda na me zla a pusti na me dest ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
saty-ja jsem taky hodna!!!! a ucim to i deti-ze nam to vrati, vid 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to by bylo, aby nam to ta priroda nevratila, kdyz jsme tak hodne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, bojím bojím, aby my zrovna neměly jen těch 21 a to oblačno ;-( ;-( ;-( já tak ytřídím odpad!!! Aspoň teda plast nooo.... chjoooo, musíme mít hezky!!!!!! holky, já mám pocit, že spoustu věcí ještě musím zařídit, nemám a že je hlavně nestihnu :-N že je to normální a vše stihnu????? =-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?