Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to tesit se bude teda urcite,ja si taky rikam,jesli to bude spis podpora,nebo jestli se budeme hadat vylivat si na sebe vztek, co v nas vyvolaji ostatni.... nastesti me prijede ve ctvrtek jako podpora svedkyne-teda rano prileti z dovolene,dostane se do usti a hned otaci o 100 km k nam...no bude to mit taky zajimave,ale bude tu a budu za ni moc vdecna-ta chudak plasi uz ted,zitra odleta a pripravuje se vlastne uz na svatbu,dela si hromadku,co si vezme sem,aby se mohla opravdu jen otocit mezi dverma-bylo mi ji vcera lito,jak byla zoufala.... no a jinak na svatebni noc se milacek asi taky bude tesit,protoze ja pristi tydne konecne!!! dobiram HA a pred svatbou stihnu jeste ty nase veci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeee a po svatbe se zacne pracovat na miminku???? To je super. x-) To my asi jeste tak rok az dva pockame. Teda rok urcite a potom se uvidi, jak moc budu nedockava .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
no me bijou hodiny-uz prestaly tikat a tlucou me :-D ,takze zaciname opravdu na svatbe...a uvidime,jak douho nas bude priroda trapit-me by docela nevadil ten rok-chtela bych v zime na hory!!!a taky mozna pak jeste k mori....a hlavne bychom radi predelavali bytecek-zacneme snad obyvakem po svatbe...takez by bylo dobry,mit cas...ale jesti se zadari hned-budu stastna jako blecha x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to vzdycky lepsi, kdy se to povede hned.... nez clovek zacne byt nervozni, proc to nejde..... kamaradka se takhle trapila rok, nez zacla zjistovat jestli s ni neco neni, trapili se druhy rok, nez zjistili ze problem je na strane manzela..... no a ted je budou trapit dalsi mesice, nez se povede oplodneni od darce..... hruza...... Takze budu drzet pesticky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky moc,jsi zlato,no blizi se mi terpve 30,takze prave mame pripadne relativne jeste cas to resit...tak uvidime pro tuto chvli se loucim,jedu na masaz a tak dal...pak urcite dobehnu,ted vas moc potrebuju,jeste ze vas mam!!!papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, uzij si masaz.... ja jdu zase intenzivne pracovat..... nez pujdu na obed ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holky!!!! :-D Martí myslíme na tebe ....pak pošli fotky,jaká jsi byla kočka ;-) určitě suprově sladěná a krásná! Satyyy....obdivuji tě, že dokážeš vydržet takhle dlouho bez miláčka a ještě před svatbou !! Já jsem taky téměř pořád v práci...ale je fakt,že včera jsem utekla dřív a šla na barvu už na svatbu (takže si nesmím te'd mít moc často vlasy ;-) ) a taky na kosmetiku!!! ale to byla slast...byla jsem tam hodinu a půl a dokonce mě čistila pleť laserem...to bylo hodně zajímavé ...ale mám teď pleť jako miminko...a do toho masáž obličeje, krku, dekoltu a i šíje...to jsem si rachtala blahem :-) i když to blaho nebylo moc na dlouho...asi mi to nebudete věřit,ale ke všem těm problémům s bydlením a stresům se svatbou...nám můj miláček včera trošku naboural auto! naštěstí se nikomu nic nestalo a auto je zcela pojízdné! ale fakt mě vyděsil a hlavně jsem to tušila...už ke konci kosmetiky jsem začala být nervozní! asi bych mohla být vědma... no nic plechy se o naší dovolenou opraví a maminky holt na svatbu poveze svědek jiným než našim autem...ale jsou to tedy nervy! začínám mít strach,aby se nám ještě nic nepřihodilo o rozlučku a nebo prostě vůbec do svatby! začínám být se všeho děsně vyčerpaná ...mám pocit,že snad svatební den zaspím nebo tak něco... :-S a mám za sebou natáčení :-D bylo to fakt sranda... něco přes hodinu ..vyzkoušeny 4 šaty a ty moje páté vyvolené :-) ale chudák svědkyně...nešlo jí to moc hrát ...já to mělo jednodušší ...ale na závěr jsem měla udělat takové to princeznovské pukrle a nějak mi nešlo se k tomu přirozeně usmát...takže mazeec... jsem zvědavá na ten shot, který z té hodiny a půl pan kameraman vystříhá... bude to prý tak maximálně 3,5 minuty ...a asi hudba ala pretty woman...no to bude roman´tárna zase :-D :-D :-D Jo a docela jsem se v salonu lekla...páč tam měli ty moje lila šaty i ve zlatém provedení! a můžu vám říct,že kdyby tam byly tehdy a byly mi...tak jdu do nich asi...ale prý mi víc sedí ty lila...naštěstí mi ty zlaté šatky byly veliké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Eren, ty nezahalis.... takovych veci a jeste hodinu pred kamerou ;-) S tim autem je to blby.... ale hlavni je, ze se nic nestalo. Sama uvidim, jak to ten tyden zvladneme bez sebe.... ale jak se znam, tak to bude jedine dobre, protoze zacnu byt nervozni a byla bych akorat protivna a jeste bychom se pohadali.... takle se budu trapit nervama sama :o)) stejne v pondeli prijedu domu pozde, jdu na zkousku ucesu, v utery musim do mesta nakoupit posledni drobnosti, protoze to driv nestihnu a ve ctvrtek jdu vecer na nehty, to domu taky dorazim pekne pozde.... a jeste k tomu mam hafo prace v praci, takze mozna tu budu muset i spat, abych to vsechno stihla.... :o((( V sobotu jdu s maminou na vystavu kyticek, tak doufam, ze ti to uzijeme, potom prijdou se segrou k nam na navstevu..... a musi mi obarvit vlasy. No a potom uz zacnu balit veci na dovolenou, protoze pristi tyden na to nebude cas..........
Odpovědět
Profilova fotka
jéé no vidíš...tak to se máš,že stihneš zabalit i na dovču! To na mě ta nervozita sice padá už teď ...ale je právě tak smíchaná i s těmi ostatními starostmi,že si připadám tak trochu jako v mlze...a asi se proberu až na svatební cestě ;-) ani nevím,kde tu sílu te'd bereme...ale asi je to tím těšením na to,že už faakt brzičko budeme manželé! Já budu balit asi až tak den před odletem...až taky pořídíme vůbec nějaký zájezd...ale to bude asi až v pondělí po svatbě...tento víkend rozlučka a příští víkend stěhování a svatba kamarádů...ale naštěstí máme od středy 25.7. volno...tak si ten nový byt snad stihneme i nějak uspořádat :-) Ty si zítra krásně užij rozlučku !!! Kam vlastně půjdete za music? A odkud vlastně jsi z Prahy? ;-) snad jsem se tě už neptala...opravdu se omlouvám,ale fakt toho mám v té palici poslední dobou nějak moc... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No balit musim, protoze pristi tyden v patek vyzvednu saty, pojedu 250km na misto svatby, kde budeme travit i dovolenou, takze uz musim vsechno vest s sebou....... snad na nic nezapomenu... nejaky elastaky na kolo, tricko, plavky, svetr, helmu a lahev a to musi stacit :o))) kolo mi veze milacek uz zitra...... jsem z Prahy... v breznu jsme se odstehovali s milackem do sveho, kousek za Prahu... takze parit jdu s kamosem zitra do Prahy...... on je takovy znalec mistich podniku, tak me nekam zavede...... sama jsem zvedava.... a kdyz nevymysli nic extra tak Lucerna, Futurum a nebo neco podobneho to jisti 8-) A uz aspon vite, kam byste chteli na svatebni cestu? a nebo vam to jedno a hlavne ze tam bude more, teplo a v pokojicku velka postel a velka vana ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš zabaleno hnedle ;-) určitě tě zavede do super podniku a řádně to naposledy svobodná rozjeď chichííí My bychom rádi...tedy především já, do řecka ...nebo nějaký řecký ostrov ... ale nákup zájezdu necháme asi až před svatbou nebo po svatbě...to bude taky jednoduché balení: plavky, osušky, žabky, šaty a sukně a tílka a tradáááááá :-D už se moooc těším! Teď mi tu každou chvíli chodí lidi z práce okukovat to odřené auto...a každý se pořád ptá, co se stalo atd...no mám chuť napsat ve wordu podobrné informace a vylepit to na sklo...abych nemusela být jak papoušek!!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já byla dnes v praze na nákupech x-) něco už trošku do tomboly, mamka mi vytiskla v práci ty noviny, tak pro ně jsem jela, koupila jsem si neslíbatelnou rtěnku x-) x-) x-) ;-) , další mašle :-D, dala jsem n azpracování dárek pro miláčka a hlavně, přivezla jsem od Rýdla ty přívěsky pro maminky. Holky, kdybste je viděly.... jsou nádherný. Zkusím je vyfotit a pošlu mailem. Fakt jsem z nich byl aunešená. skoro víc než z prstýnků :-N :-p ty jsem předtím v reálu viděla, tohle ne, to bylo jen podle obrázku ale skutečnost je víc jak 100% mnoooooooooooooooohem lepší. mám z nich děsnou radost. a za chvíli mi přijede návštěva, kamarádka s derou, co bude dělat drůžičku, vyzkoušet si ty šatky, tak jen doufám, že jí nebudou malé =-) :-x a na zítra se taky těším, jdeme na Shakespearovské slavnosti. Poprvé... moc jsme po tom toužila, tak konečně... jo a nevím, jestli jsem vám psala, že jsme v neděli byli v noci na tom "otevírání" karlova mostu. bylo to super, v 11 večer jsme se s kamarádama rozhodli, že prostě jedem, tak jsme jeli. byla to bomba. spát jsme šli v půl 5 :-N :-D a kdepak máme wailin??? Já myslela, že už je zpátky a že dnes už nakoukne... x-) holky, mě to tak rychle utíkáááááááááááááááááá!!! Ale vám asi taky co? ;-) 15..... aaaaaaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky vsem. Luci, jake privesky jste nechali delat?
Odpovědět
Ahoj kočenky! Teda, abych s epřiznala, tak nemám vůbec čas a vaše příspěvky tak prolítávám a ty, které se jednají výlučně jen svatby, přeskakuju =-) :-x Asi tím, že přeci jen už v tom nežiju tak jako teď vy... Ale zase mě moc zajímá, co nového je u vás osobně, takže jsem poctivě pročetla, že chodíte na nehtíky, na masáže, na rozlučky :-D já tenhle týden dělám kromě své práce ještě jinou (dala jsem dovolenou a zaskakuju) a každý den mívám pocit, že ještě tenhle týden se budu pokoušet těhotnět :-D Je to nářez, každý de jsem v práci od půl sedmý do půl pátý a jsem úplně vyčerpaná, nestíhám oběd, kafe...prostě už aby bylo zítra!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kačenko :-) ;-) Neboj, zítřek ti uteče jako nic a zas bude klídek ;-) a co jinak manželský život? ;-) ještě si pořád užíváte hydromásážní vany společně při svíčkách a šampíčku? x-) x-) ;-) ;-) Já pořád musím myslet na to, jak mi to utíkalo, když si měla před svatbou ty.... jak jsem měla za tebe nervy :-D ale ty je za mě asi nemáš co??? ]-( ;-) občas to na mě celkem padne... :-p jako aby to dopadlo tak, abych já byla sama se sebo a vším spokojená... abych moc nebrečela... to bude děs... naše babička brečí pořád, i když se nic neděje, mamka na tom tak není, ale už mi teď říkala, že s ebojí, že bude hodně slzet... jé.... to bude... uřvaný údolí :-D :-p
Odpovědět
Lucinko, 21. má svatbu můj brácha, tak teď myslím na něj a pak hned na Tebe! :-D Manželský život je moc fajn! Taky mám báječného manžela že?;-) Ale je toho teď všeho nějak moc, ta práce...každý víkend akce, tudíž vymýšlím nějaké dárky...do toho domácnost...prostě se docela těším, až bude podzim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, di do háje s podzimem :-p :-D :-| ;-) , mi skončí prázdniny :-p :-p :-p bude hnusně... ale zas vlastně pojedu na svatební cestu x-) x-) :-) no tak jo, tak já snad do 21. vydržím... a jak připravují? co skorošvagrová? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, tobě tu chci veřejně poděkovat za to úžasný překvápko, co na mě čekalo ve schránce ;-) jsi fakt skvělá a moc moc moc děkuju ;-) :-) a jen kdyby to náhodou někdo nevěděl - SATYYY JE ÚÚÚÚÚÚÚÚŽASNÁ KAMARÁDKA :-) ;-) Dík, MTR ;-) :-)
Odpovědět
Luci, vše v pohodě, rodina je teď ok...sice na té svatbě bude mladší už jen bratránek (kterému je 23), ale těším se. Nebude to kamarádská pařba tak, jak jsme pojali svatbu my, ale bude to fajny, zase něco jiného... Jinak jak připravují svatbu, moc nevím, já mám úkol řídit jedno auto, což jsem moc ráda (hrozně mě baví řídit a při tom ještě troubit, no, to bude super:-D) a do ničeho jiného se nepletu. Oni oba vědí, že se na mě mohu obrátit, kdyby něco, ale myslím, že chtějí mít spíš klid, pletou se do toho jiní, to stačí;-) PS. Ze je satyyy úžasná, to vím, taky mě hrozně před svatbou překvapila;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem trochu mimo.... jako že tam nemají pozvané kamarády, je to tak? nebo to chápu blbě? už jsem nějaká otupělá :-N :-D :-p jé, mi povídej, se děsně těším, až ta kolona bude troubit.... :-D kvůli mě :-D :-D :-D :-D :-p ;-) a co teprve to řídit a troubit, jéééé.... takového úkolu se tak ymusím někdy chytit :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj katwind. Jaxe máš ?
Odpovědět
Luci, ano, mají jen svědky tuším a pak rodinu a příbuzné z obou stran...;-) ten mladší kluk je bratránek;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky pomoccc,me chytla depka-vubec ani ne ze svatby,ale tak celkove,tak jakoby jsem litostiva,normalne se mic chce brecet-pritom se nic nestalo,milacek je tu se mnou,ale mam proste depku, co s tim!??!!!!!????!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jejky, Pavlínko, co blbneš? :-o ;-) klídek, to je takový předsvatební stres převlečený do něčeho jiného ;-) je ti teď už líp? Jestli ne, tak klidne se vybreč když se ti chce ;-) bude ti líp. nebo se zavrtej s miláčkem do pelíšku a tulte se a tulte ;-) to mě pomáhá ;-) každopádně honem rychle s depkou pryč, a užívej užívej ;-) Jo, víte, co mi dnes řekli v lékárně? Šla jsem si koupit B-komplex jako preveci proti opraům. Trpím na ně ať už při nemoci nebo ze stresu. A prý to pomáhá. No tak jsme se ptala, jak by mi to doporučila dávkovat. a že prý si klidně můžu brát tři denně a navíc že to prý i uklidňuje a snižuje stres (takže asi zvyšuje hladinu hormonu kortizolu - to si vyvozuju z dvouletého studia somatologie... teď si to přečte Marťa a bude po mé teorii :-D :-D :-D ) tak čekám čekám, kdy se to projeví :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ... Lucinko - jsem rada, ze jsem udelala radost..... rada lidi prekvapuju ;-) Tak doufam, ze darek uzijes :o))) A rikas B-komplex, jo??? Ja taky mivam opary, i kdyz posledni dobou casteji v nose, kdyz mam rymu. Tak ze bych do toho sla? Ale zase jsem slysela, ze po Becku miva clovek casto chute a hlad, tak abych tyden pred svatbou nezacla zrat jako blazen a potom se nevesla do satu... :-x Na opar pomaha, kdyz ho hned v zacatku zacnes mazat sojovou omackou ;-) x-) Dneska rano jsem se rozloucila s milackem a uvidim ho zase az pristi patek odpoledne (necely den pred svatbou) .... to nevim jak to vydrzim.... uz po ceste do prace mi bylo smutno. Ale aspon bude mit cely tyden na to, aby dal podivnou situaci pred svatbou dohrodamy ;-) A dneska vecer me caka rozlucka...... uz se tesim, potrebuju zapomenout na starosti v praci.... misto abych mela pocit, ze ta prace mizi a ze to do stredy stihnu, tak mi zatim prijde, ze ji mam cim dal tim vic...... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - rada te tu vidim ;-) To je super, ze ma bracha svatbu stejne jako ja x-) Doufam, ze vyjde pocasi, hlasi ze ma byt pristi tyden to strasny vedro, ale ze se to ma ke konci tydne zkazit. Tak verim, ze to jen znamena, ze nebude 35 stupnu, ale jen 25.... to by bylo super..... ale at neprsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, budeš mít určitě krásně, neboj, však si to slibujem od začátku, tak ještě aby ne! ]-( ;-) Radost jsi mi opravdu udělala, vážně, ještě jedno ď ;-) večer na tebe budu myslte, krásně si to užij a starosti hoď za hlavu ;-) :-) máš můj obdiv, nevím, ajk bych do bez miláčka zvládla :-N by mi hráblo asi totálně... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja taky nevim, jestli mi za ten tyden nehrabne.... ale jestli jo, tak to bude spis z te hromady prace, co tu mam :o((( A copak ti jeste chybi zaridit? Ja si myslim, ze tobe uz nechybi nic a jsi pripravena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, mám pocit, že ještě spoust avěcí :-D musím si nastříhat tyl, dodělat druhou várku mašlí na auta, doladit kolonu, ..... teda to počasí... Saturday, Jul 21 More Details More clouds than sunshine Low: 11 °C High: 21 °C Friday, Jul 27 More Details Clouds and sun Low: 11 °C High: 21 °C holky, málo se asi modlíme.... :-S :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeee, je ... nejak je to pocasi podobny ;-) no, myslim, ze cim vic se to bude blizit, tim se budeme modlit vic a ono to vyjde x-) x-) x-) ja jeste musim koupit milackovy nejaky pekny trenyrky..... a chtela bych mu koupit jako darek prilbu na kolo, kdyz si ted koupil nove.... aby byl o dovolene za fesaka ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?