Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave...ja spis nemylsela jako nejist vubec..ale pomaha mi jist jemnou stravu - kasi, presnidavky...a tak jsem spis myslela na to.... ale musim rict,ze nejvic mi vadi moje ruce - a to by chtelo trochu posilovat - a nejsem schopna se dokopat a najit nejake konkretni cviky na tyto partie,protoze ja jsem uz neco zkousela - teda chtela zkusit,ale vubec nevim,jak vlastne tuto partii posilovat....
Odpovědět
Pavly, já cvičím ruce normálně s pet lahvema a pak mačkám overball (to je ale spíš víc na prsa). Ruce stačí chvilku a vypadjí pěkně, fakt:-) Já jsem mnohem "větší" než Ty, ale mám kila dole...ruce mám vcelku pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už mám konečně zamluvený termín... 21.7. tak uz taky pomalu zacinam odpocitavat :o) A cvicit?? Jako abych vypadala lip? No nevim, chodim na spinning a na vic nemam cas... ale jeste by to chtelo neco udelat s tim brichem ;-) Tak zacinam premyslet, kdy pujdu zkouset saty... poprve.... snad to do konce mesice vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nám pak dáš vědět, jak dopadly šatičky, viď? ;-) a v kolik hodin bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
V 11 hodin, ale nevím jestli to neni pozde, jestli by nebylo lepsi v 10 aby treba nebylo uz moc velky vedro a velky hlad :o) Nastesti mam jeste sanci si to rozmyslet a zmenit to.... tak budu jeste chvilku premyslet. O satech dam vedet... urcite.... jen najit cas tam vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
no, my to máme ve 12 ;-) hosti se ráno napapají u nás a pak trochu toho sluníčka vydrží - my to máme navíc i venku :-D x-) co by pro nás neudělali.... ;-) zas to ber tak, že kdybyste to měli v 10, budeš muset moooc brzy vstávat, aby tě učesali, oblíkli, namalovali a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem myslela na to vstavani :o) Taky premyslime o tom, ze bychom to meli venku ... na rozhledne .... Kdyz na to myslim, tak je lepsi si prispat a mit trochu hlad nez brzo rano vstavat :o))) No, jak tak ctu, co tu pisu, tak mi prijde, ze v tom jeste nemame moc jasno.
Odpovědět
Profilova fotka
máš ještě času si to ujasnit.... ;-) počkej, a na jaký??? Přítel je blázen do rozhleden x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky kiki- tobe to prijde pozde-me silene brzo!! =-) my to ted misto ve 14,00 mame mit ve 13,30 a ja jsem z toho docela nesva,budu muset i tak vstavat v 5 :-. :-D jinak my dve mame taky obrady venku,tak alespon bude s parte- my se uz ted modlime za pocasi - vid luci - plnis plan?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si piš a jak poctivě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, nějak na mě padá, že jsem možná ty šatičky neměla kupovat.... chtěla jsme vlečku, spadlá ramena, výstřih do V.............. pořád si je prohlížím, líbí se mi, i já sama sobě v nich.... ale když tu pak vidím ty přípravy ostatních a ty různé šaty s vlečkou................ :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci - tak jestli te uklidnim,ja mam stejny pocit!!!!! - vysnila jsem si za minuly rok bilou,jednoduchou,splyvavou eleganci - az fadnost.....a ted mam sampan - az do hneda, rasene, zdobene...no proste opak.... - taky mam stale pocit,ze mozna jeste nekam vyrazit by nebylo tak zle...ale pak si rikam,ze jsem blba...ty saty,ktere me treba jeste zaujmou mi nemusi tolik sedet, nebo je proste nedelaji v me velikosti a proste mam pocit,ze budu nestastna a nespokojena porad,...chvili mam ted pocit silnejsi,nekdy uplne zmizi-tak to mas asi stejne.... a jaa,ktera nenavidi zlute zlato!!!! a chtela svatbu do bilo stribrne svihnute zelenou tak jaaaa,ted dokonce kvuli satum uvazuju a malickostech v barve zluteho zlata - aby se to hodilo k satum - pripadam si jako cvok a musim rict,ze je to rozhodovani pro me opravdu tezke..... jsme na tom vsechny stejne, nikdy nebudeme spokojene,ackoliv to snad ani lepsi byt nemuze :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hm, asi máš pravdu.... když ty máš tu výhodu, že přeci jen kdybys chtěla, můžeš výběr šatů pozměnit, já ne... leda že bych je prodala a koupila nový... a to by mi naši asi přizabili :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky v podstate vyber nemam! - jine uz na me nemeli a tek jen jeste jedny bile by pripadne prichazely v uvahu - a to asi tezko,kdyz ted zase vse predelavam do zlata....a nechavam si usit i na zakazku sampan zavoj...takze uz to je taky definitivni x-) neres to,jsme moc prdle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi jooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no urcite,to je jaka to,ze ja zae strasne chtela mackanou sukni a na moji vysku ji proste nedelaji...takze to co mas ty - zase nikdy nemuzu mit ja - ani by to ke me neslo...takze z meho pohledu ti zavidim...a tak to bude stale dokola :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik měříš, že nemají??? No jedině ta mačkaná sukně mě pořád utvrzuje, že přeci jen mám, to co jsem i chtěla.... ani nevím - takový sukně asi nemívaj moc vlečku........... no nic, mám je, tak mi to musí stačit :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja je nikde nevidela s vleckou - a mela jsem jedny podobne na sobe - ne rasene,ale takdove jako ustrizkovite - a bylo to podle me preplacane - to se dohromady nehodi ;-) a ja mam 156 - kdyz se hodne natahnu - asi jako zak ve 3 tride :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a přítel? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim kolik presne,ale zhruba o hlavu je vyssi- nestesti neni nejaka cara...takze to vypada spolecne docela dobre - mame tu jednu fotku v albu,tam je rozdil docela videt
Odpovědět
Profilova fotka
no já vím, jakou fotku, proto se ptám, protože tam mi ten rozdíl nijak nepřišel... u nás je taky, já mám 170, Vráťa 190 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt,ze ja tam stojim vys a milacek se vzdy ke me na fotkach krouti...tak asi proto :-D -ale cara to teda neni :-D chtela bych zacit neco nakupovat - svatebni talir, masle, vliselin...a stale nemame ty korunky,zacinam byt docela nestastna...protoze pak to budu kupovat presne v tom stresu,kteremu jsem se chtela vyhnout :-( , to mi ted zacina trapit vic
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 182 cm :o))) Abych tak necim prispela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeje, takovych starosti se satama.... to abych si dala pozor, abych zamluvila ty prave... chtela bych jen a jen bile... tak jsem zvedava jak to dopadne... a porad premyslim, ze bych si je nechala usit.....
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, a přítel??? :-) ;-) Pavly, svatební talíř??? Co to je?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
pritel asi 197 cm... takze je vetsi i kdyz mam podpatky...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak o sili jsem nepremyslela ani minutu-porad jsem presvedcena,ze ve vestine pripadu to neni proste ono ...a navic nedokazes kolikrat dost dobre odhadnout -jestli tve predstavy ti budou sedet (to co jsem popsala nahore....) a s bilou bych taky moc nekricela - to ja slibovala 9 mesicu a ted prodavam bily zavoj a preorientovavam se na vyraznou sampan :-D predstavy se bohuzel nekdy nevyplnuji :-D a kdy razis na saty??? chci ten talir,kde je nakresleny zenich a nevesta - 100,-Kc - prekvapeni pro milacka 8-) -na polevku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My takovy veci asi mit nebudeme.... chci jen malou svatbu... co nejmin lidicek... jen takova intinmi vec.... chtela bych to na jedne rozhledne v Orlickych horach.... tam se stejne moc lidi nevejde... a potom piknik v trave... tak jsem zvedava jak nam ty plany vyjdou
Odpovědět
Profilova fotka
jooo a 182 ]-( hmmmm ,tak to me vis co... :-D ,to tezce zavidim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly nevim jestli je co zavidet... jen asi tri chlapi co znam jsou vetsi nez ja.... zvlast kdyz mam vysoke boty... a jsem zvedava ktere saty budou dostatecne dlouhe.... kdy vyrazim na saty jeste nevim.... doufam, ze to do konce ledna vyjde..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?