Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kiki- i tvoje plany na svatbu jsou super- tak jak to kazdy vidi-tak to ma byt... 8-) a je co zavidet- pro me urcite!!! a na saty jsem teda hodne zvedava!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
by ti Kiki mohlá pár cm půjčit, co :-D ;-) ;-) Kiki - jaká je to rozhledna??????????????,
Odpovědět
Profilova fotka
no plan je to krasny... ale naznacila jsem to doma a hned bylo zle... ze tam nebude spousta clenu rodiny.... chtela bych jen svedky a rodice... a uz je problem, ze nebudou sourozenci a babicky a tak... tak jsem zvedava jak ten natlak zvladnu
Odpovědět
Profilova fotka
no to by mohla!!!!! jo to me taky zajima! Holky ted me napadlo,ze jsem jeste nic neuvarila na zitra- ja nemam napad,mam tu trochu masa - jen nejake rizky - nemam napad- co s tim???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to rozhledna na Hedeči... kdyz se to zada do googlu, tak to nejaky odkazy najde i s fotkama .o) je to takova kovova vez.... neni to uzavreny, takze by to bylo pekne na slunicku s krasnym vyhledem..... tak uvidime co na to reknou na matrice... ale pani rikala, ze uz oddavali na sjezdovce i ve vojenskem bunkru, tak jsou tam asi na to zvykly... :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
chleba se syrem je taky jidlo :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D ;-) Pavly, já za chvíli jdu dělat z kuřecích prsou takový nugetky obalovaný v těstíčku.... nebo jaký máš maso?
Odpovědět
Profilova fotka
kiki- natlak nezavidim!!! to bude urcite neprijemne,tak budu drzet palce,at mate silu, my sice budeme mit lidi vic,ale krome nejblizsich pribuznych taky nikoho - ja jen brachu,mamku a 2x babi,1x deda - zbytek budou kamaradi - chceme takovou slavnostnejsi party...taky uvidime,jak to vyjde a mas teda hodne vstricne oddavajici- to u nas nevim, jsou hodni,povolili zahradu,ale ze by nekam jeli....tak to mas dobry!! to je krasne originalni!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Uz zacinam premyslet o tom, ze navstivim svatbeni veletrh v unoru v Praze v hotelu Diplomat.... a to jsem myslela, ze do toho nespadnu jo... pritel ted zjistil co delam... a hned chce vase adresy, aby se pry seznamil.. a az budete mit rozlouceni se svobodou, tak by prisel delat spolecnost :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam veprove i kureci - vse nakrajene uz jako na rizky ted jsem se koukala,tak mamt am jeste neco,z ceho spadla cedulka- tak snad jsou to veprove kostky- jestli ne,tak me odvezou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to chcete rodiče a svědky i na hostinu nebo tam už bude víc lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
On je to takovej blazen... :o) a rad se s kazdym kamaradi... :o)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja chci jen ten piknik v trave jako hostinu a to je vsechno... zadny velky oslavy.... vzdycky jsem chtela velkou svatbu... a kdyz jsem na to potom zacla myslet vic, tak me doslo, ze jediny s kym si to chci uzit je muj budouci muz a to je pro me nejdulezitejsi.... takze najednou mi to prijde, ze kdyby to slo jen ve dvou bez svedku, tak bych do toho sla... asi jsem se zblaznila...
Odpovědět
Profilova fotka
kiki - :-D :-D :-D No tak z kuřecího buď něco jako čína, ragú, prostě se zeleninou a z toho vepřovýho - buď guláš a nebo já dělám - jmenuje se to řezanka - na nudličky vepřový, osolíš, dáš celkem dost kari, rychle osmahneš, podusíš doměkka a na druhé pánvi slaninu na nudličky a cibuly na půlkolečka, aby zesklovatěla, to nakonec přidáš k tomu masu a jetšě můžeš přikrájet pórek a necháš ho jen tak aby se ohřál. snad je to k pochopení...
Odpovědět
Profilova fotka
takže večer už nic nebude? To je taky hezký, lákalo by mě to tou netradičností... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik - diky,je to pochopitelne,pockam,co z toho mase vyleze...
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně ab yz něho vylezlo maso :-D ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my to dopredu nechceme nikomu rict... bude to potom prekvapeni pro vsechny... ze uz je to za nama :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,maso to bude,mam tam jeste houby,ale to vypada jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
my meli k veceri spagety... rychlovka za par minut.... milacek myje nadobi....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobry! ja musim udelat neco na zitra....za chvili budu muset jit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatim musim letet
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky budu muset jit... delat milackovi spolecnost... nadobi je umyte... ted se myje on... a jelikoz nemame televizi... tak si musime vecer uzivat jen spolu.... i kdyz mozna zustanu i knihy a on mi sebere pocitac..
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mejte krasne.... dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme to probraly s kamoskou a kdyz to vyjde, tak 18.1. vyrazime na prvni okukovani satu do pujcovny... ona se bude taky v lete vdavat... kdyz to vyjde, tak jen o tyden driv, nez ja, tak budem zkouset obe... to z nas budou mit v pujcovne radost :o))) uz ted se tesim.... jen mam strach, aby mi neco bylo
Odpovědět
Profilova fotka
neboj......... bude ;-) a představu máš???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky neboj kiki- neco ti urcite bude a budes uplne vedle,az se uvidis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, budu uplne vedle sebe :-D Predstavu moc nemam... zatim stale chci bily... a jestli to nakonec vyjde s tou rozhlednou, tak by to chtelo neco jednoduchyho, abych nespadla, az se budu pohybovat po 102 schodech nahoru a zase dolu :o)) Tak hlavne nezapomenout na to zkouseni fotak :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten fotak je dulezitej,souhlasim s tim,ze bez nej by to nebylo ono-za chvili se ti vse mota a plete.ten ofotak to super pripomene a je to pak lehci ;-) taky myslim,ze je moc dobre,ze nemas nic vysneneho apod.,myslim,ze pak se saty vybiraji snaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hned si to nejak napisu, abych na ten fotak nezapomnela. Jen nevim, jestli me tam nechaji fotit. Nevite jak to chodi?? Jestli se jim to spis libi nebo to moc radi nevidi, kdyz se tam s tim budeme fotit??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?