Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak to je teda dobry,ja se bala o termin a nakonec to budete vy,kdo ma problem - ja jsem moc stastna,ze nam to vyslo,tak budu myslet i na vas.... chapu,ze sem nechodite,ja mela taky takove obdobi a pokukovala jsem po nahradnich terminech.. jinak vse nej k svatku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ahooooj x-) tak přeji ať vám vyjde když ne tenhle, tak jiný hezký termín ;-) a zítra si nevzpomenu, já taky měla nedavno svátek a ty sis nevzpomněl :-p ;-) ;-) ;-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mame za 209 - nic moc zvlastniho,ale utika to :-D vcera - nebo spis dneska v noci jsem to cele probrala s kamaradkou - svedkyni....a tak jsem zase svatbou cela prehlcena :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jak už psal můj nastávající,tak dnes se všechno potvrdilo,termín nám nakonec nevyšel,náš zámeček je totálně obsazený,tak jsme usoudili,že se vezmeme o týden dřív,protože jiný zámek nechceme ;-( je to škoda,ale náš velký den si tím přeci nezkazíme,takže já říkám je to za 200 pokud se nemýlím :-p pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak zas je nás míň....
Odpovědět
Profilova fotka
ale nekteri zustavaji :-D 8-) ahojky holky paji - je mi to lito,ale ten datum se mi libi uplne stejne! bude to super!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D 8-) :-D 8-) :-D 8-) takové stálice.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ;-)
Odpovědět
Pavly, tak já dnes za 109 dní, jsme přesně o 100 jo??
Odpovědět
Profilova fotka
kat-my mame dnes 206 - takze o 103 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, skoro ti závidím.... už tak blízko... jééééé.... x-) x-) x-)
Odpovědět
Aha, Pavly, já viděla příspěvek výš a nevšimla jsem si, že to není z dneška :-D tak nic no, už nemachruju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale klidne machruj, vy to mate fakt za par!!!! za chvili bude 100 :-. neuveritelne!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no, hlavně aby v dubnu nepřišla zima, když nemá být ani vlednu... :-|
Odpovědět
luci, to neva, to už mě nemůže rozhodit, ať klidně sněží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak začni shánět perelínku, abys neumrzla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,ja jsem si objednala kabatek i na cervenec! opravdu,chtela jsem jen ten sal - ale to namaji a tak mi pujci opravdu kabatek - ja totiz jsem zmrzla a v noci by mi bylo zima...do me se dava chladno rychle,tak se budu hrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... uplne presne stejny,jiny nemeli....
Odpovědět
Pavly, vsak proc ne...me se hrozne libi ten sal, ale to by mi byla zima asi...tak budu mit taky perlosku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ten sal chci i tak,jeste se budu ptat pak v lete,treba ho do te doby budou mit, nebo i uvazuju o siti - ne ze by to ty moje saty potrebovaly...ale ja jsem fakt zmrzla a libi se mi,ze se to da jen prehodit pres ramena...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, teď jste mě úplně zblby.... že bych o tom měla taky uvažovat??? Když já pořád doufám, že letos bude jako vloni - to i já se 27. koupala o půlnoci v bazénu :-D ale je fakt, že jinak jsme zmrlá a za relativně teplého počasí bude večer venku.... hmmm, asi o tom budu muset popřemýšlet...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam v tom jasno-lezet muze,ale pripravena musim byt, neumim ani v lete vecer byt v paskovych botech....no proste se musim pripravit.... ale je fakt,ze me maji ostatni za blazna - az na ty,co me znaji,ty se nedivi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to já nemám, jen mě to samotnou nenapadlo... taky si říkám, že budeme tančit.... no musím to probrat s Vráťou a mamkou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky doufam,ze se bude tancovat...ale taky je tam moznost se jit projit....a vubec behat povenku tam a sem...takze je to pro me jasna volba,kdyz jsem prehrata po tancovani,je mi o to rychleji pak zima,vychladnu i do 2 minut... a co vubec dneska delas?
Odpovědět
Profilova fotka
nic, sedím tu a měla bych se na zítra učit... jenže už jsem to nějak vzdala... achjoooo, mě ta škola neba!!!! Ale ten pocit, že to musím udělat, a přitom se neučím... musím na to ještě kouknout než půjdu spát.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,ja zase vim,ze prichazi kriticke obdobi v praci....a jeste neco i okolo a bojim se zitrka- to vse zacne, nemusim se ucit,ale hodne zarizovat a udelat- takze te chapu,taky nejak nemam chut
Odpovědět
Profilova fotka
jen hlasim!!! 205 - za 5 dni budeme slavit! :-D
Odpovědět
Pavly, ja za 8 :-D jé, to bude zrovna pátek že? :-D Dnes jsem byla na spinningu a poctivě psala žrádýlko a večer měla už jen sójové mlíko s vlákninou, to jsem co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem o tom taky zacala nenapadne premyslet,vim,ze nejsem schopna neco vydrzet dlouho,tak jsem fakt normalne zacala uvazovat a necem hustem na posledni mesic - jako rychle to dat dolu -treba jen trochu a pak at se deje cokolikv :-D ....... ale jak se znam,u me zustane jen u planu v hlave :-D
Odpovědět
Pavly, do toho bych nešla...pokud Tě váha tak moc neštve...tak se na to vy... tohle by Ti akorát rozhodilo tělo, zvlášť pokud chceš pak mimi;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?