Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem taky odvazana-jsou tam obri skrine a vubec nevim,jak to zitra kluci nadzvednout-to myslim vubec nepujde 8-( ale bude to konecne ciste!!!!! - a budu mit hotovou dalsi mistnost - vygruntovanou... pak uz prijde na radu loznice-koupime konecne plovoucku a vymaluju si - huraaa,to uz bude legrace-tam nic-krome obri a neskutecne tezke postele nemame nic 8-) jo a jinak oznamka maji uspech-alespon to tak vypada,pac to rozbrecelo i moji svagrovou-coz jsem necekala a taky to mozna bylo vubec tim,ze to konecne videla napsane a ze je to fakt.... pak jsem pomalu zacala zkouset vyzdobu na auta-mam vzorek,musi se vyzkouset-asi az po koberci a plovoucce, vymyslim,jak nejlevneji vyzdobit stul na obrad-co oni tam dali je hnus ]-( -takze asi sehnat prosteradlo a presto neco.... jo a uz jsem vytiskla jmena a nalepila je na jmenovky-jsou komplet hotove a vymyslela jsem vyzdobu na krabicky od vysluzek-takze dalsich asi 40 maslicek budu sit :-D a to je asi tak vse,na cem ted pracuju-krome prace, domacnosti a chvili spanku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, ty teda jedeš.... za chvíli budu mít z tebe nervy, že se flákám a nic nedělám :-D :-p bane... já dnes polepila čokoládky, ale ještě jich asi 20 koupíme, nakonec je dámelidem na obědě i večer. a vypadají fakt kouzelně.... vyfotím a dám je taky do alba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to dej,ja stale nevim,jestli je chceme...teda asi spis ne-nejak nevime,kam s tim nechceme to mit preplacane.....
Odpovědět
Profilova fotka
no já je dám k těm vínečkám a na ten večer budou v košíku na rautovém stole a vezmi si jen ten, kdo bude chtít.... ;-) takže se to dá vyřešit i takhle. když bys chtěla nějaký tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no o tom,ze by byly na hromade jsem prave prmyslela ;-) ,jinakna stoly to urcite nechceme...takze uvidim
Odpovědět
Ahoj holky! Nechci se tady pochopitelně nikoho dotknout, je jasné, že máme každý jiný styl a je strašně zajímavé, jak právě svatební oznámení krásně vystihuje naše osobnosti... Lucinka i Pavly mi to dokázaly... Pavly, zcela otevřeně říkám, že máš jedno z nejhezčích oznámení, které jsem kdy měla v ruce a úplně mě chytlo za srdíčko...děkuju moc!! Fakt oznamko Lucinky i Pavly úplně dokonale vypovídají o jejich autorkách...holky, jste bezavdný a já moc děkuju!! MVR! To platí i pro Satyyy ;-) Přeju vám krásnou noc, já se vyspinkám jen malinko, pač jedu ráno ve 4.30 směr Olomouc na promoci :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, krásně si to zítra užij, budu na tebe moc moc myslet a naplno si to vychunej!!!! Spondeo ak policeor nebo jak to je umím už teď, tak doufám, že jednou mi to k něčemu taky bude :-D x-) ;-) :-) Jinak ta oznamka - máš pravdu, že je v nich otisk našich osobností... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... jsem tu :o)) many - budes tu dneska a nebo se budes cely den pripravovat na vecerni koncert??? ;-) Luci - to podivny heslo nevim, jestli ti k necemu bude... ja rikala jenom slubuju x-) a jelikoz to slysel akorat ten, kdo drzel to zezlo... takze kdybys rekla treba Vecernicek, tak se taky nic nestane :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Tak to mám za sebou:-) Bylo to moc fajn...převlíknout se do talárů, vyslechnout instrukce, kdy jak a ke komu kyvat, kdy sahat na žezlo, atd:-) Byla jsem snad ve větším stresu než při svatbě:-) Tu jsme měla pěkně připravenou a věděla jsem, co mě čeká...;-) Nastoupili jsme před lidi, pak dobu četli naše jména, to jsem se furt ukláněli:-) pak dlouho mluvili, jak máme ctít jméno naší školy a blabla, takový kecy:-D a pak jsme podle abecedy chodili k žezlu, dívaly se na rektora, říkali mu slibuji a bylo to:-) Ale přišlo mi vtipný, jak mu říkali (rektorovi Vaše magnificence):-D Ale jinak dobrý, ty hábity a všechno, připadala jsme si nejdřív jak v pohádce (přichází král s žezlem) a pak jak někde v kostele (řada jeptišek v černých hábitech a mužíci s žezly-kadidly:-D Ale bylo to fajn, je doma! teda teď mi tady leží na stole...můj červený diplomek x-) A vůbec jsem nevěděla, že k němu ještě dávají kompletní seznam, kdy jsem jakou zkoušku udělala, za kolik kreditů a za jakou známku;-)
Odpovědět
Kat, moc gratuluji k promoci ;-) U nás (na FF UK) jsme v příloze dostali jen známky ze státnic a diplomky, ostatní "běžné" předměty tam (aspoň pokud si vzpomínám) nebyly.
Odpovědět
Herminko, děkuju moc x-) my máme takový celý dvojlist pod diplomek, jmenuje se dodatek k diplomu a je tam úplně všechno, jméno, příjmení, datum narození, místo anrození, nárosnost, příslušnost, forma studia, délka studia...bla bla...a pak je tam taková velká tabulka (na tři stránky), kde jsou napsány jednotlivé zkoušky, datum jejich sožení, známka a kreditní ohodnocení... docela fajn to pak takhle vidět pohromadě 8-)
Odpovědět
Jezis, tak to ja doufam, ze zadnej takovej dodatek nedostanu, pac to by bylo na spaleni hned :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jo a kat, samozrejme taky moc gratuluju :-) My, myslim, zadne talary mit nebudeme... No uvidim v patek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kacenko, taky moc moc moc gratulujuuuuuuuuuuu!! Ja dnes byla na tom vyber.rizeni a samozrejme, ze padla i teoreticka otazka, vubec jsme se nepripravovala, hlasila jsem se na tolik oboru, ze to snad ani nejde, ale odpovedela jsem spravne, nevim, jak se mi to mohlo vybavit 8-) :-D daji mi vedet do tydne, jo a zitra jsem zvana na dalsi schuzku, tady k nam do Hradce na gyndu, no a v patek kozni....nakonec to holky vypada i na moznost vyberu oboru, tak jsem moc rada... :-) Jo a jinak zacinaji prvni rozbroje v rodine ohledne nasi svatby, dela mi zle hlavne babicka, dela sceny kolem pozvani na hostinu atd. fakt hrozny, tak se tesim, mam nerviky, aby vse klaplo a takhle mi to akorat kaziiiiiiii :-( ]-( nicim se ji asi nezavdecim
Odpovědět
zirafko, Marti, moc děkuju! Marti, já taky gratuluju!! To je báječné viď? A který obor by Tě lákal nejvíce?? Ta gynda je zajímavá docela ne?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, ty šprte, ty máš červenej diplom????? téééééda.... jiank i já se připojuji ke gratulacím x-) ;-) myslela jsem na tebe, jak si to užíváš ;-) :-) Marti a o co babičce jde??????? =-) Jinak taky gratuluji, zatím aspoň k tomu, že to máš za sebou ;-) satyyy - já jsem pro ofinu!!!!! ;-) holky, byla jsem dnes na tom focení a supeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-) zítra pokarčujem!!!!!!!!
Odpovědět
Luci, já satyyy taky psala, že jsem spíš pro ofinu;-) Lucinko, stydím |-| mám červenej diplom...sice mám pořád pocit, že neoprávněněně - na první státnici jsem se učila deset dní, na druhou asi dvacet...) ale mám červené desky prostě :-D Jinak samozřejmě moc děkuju, dělá mi hrozně dobře, že na mě myslíte x-) Lucinko, to focení je super nápad zkrátka...já mám zrovna období, že se cítím děsně tlustá, takže nějaké focení by asi nevyšlo :-D ale třeba někdy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
MĚSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍC
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci-jj, ta gynda je zajimava, ale zaroven je tam i dost narocna operativa a to nevim, jestli bych zvladla, mozna i fyzicky, jinak by me to lakalo moc, uvidim dneska, jak na me bude pusobit prednosta oddeleni :-) jinak bych se spis priklanela k tomu koznimu, lepe receno korektivni dermatovenerologii ;-) je to asi takove klidnejsi a pro zenskou, ktera by mela zvladat i rodinu, jednodussi... Luci-s nasi babickou je to slozity, mam nemocneho dedu, byl 4mesice v nemocnici, celou dobu jsem ho motivovala k uzdraveni i nasi svatbou, protoze jsem moc stala o to, aby tam byl, i kdyz ma velike problemy s chuzi, ale to by se nejak vyresilo...no a bab.mi nejdrive hned rikala, ze pokud nepujde deda, tak ani ona ne, pak ale stale menila postoj, deda nakonec asi opravdu nepujde, takze jsem usoudila, ze bab.taky ne. Dedu jsem ale stale premlouvala a premlouvam, ze aspon na obrad by "jit"mohl, ze mame pro nej i bab.zajisten odvoz domu, hned po tom obradu...no a bab.se urazila, ze s nima ani na jidlo nepocitame, ze jsou pokrevni pribuzni atd.blazinec, pritom mam pro ne vyrobene i jmenovky ke stolu...je ona proste na to jidlo chce...ale pak hned domu,jen se najist, uz ale teda nebere ohledy na dedu, jak tvrdila zpocatku...kdyz se deda vyjadril, ze si na to netroufa, automaticky jsme tudiz myslela, ze nepujde i babicka, ale ouva...proste jsme hrozny, uz to zrejme vi cela jejich vesnice...no snad se to nejak vyresi, ale fakt me to mrzi, delala hrozny sceny, uplny amok, pritom se nema rozcilovat...tak jsem napsala mensi roman :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, tak ten pocit já mám taky :-D :-p ale nefotila jsem se nahá, trošku odhalenější fotky budou dneska, ale ne nijak mooooc... ;-) Já myslela, že červený diplom je i za známky během studia.... :-o neníííí??? To jen za státnice když máš samý 1 jo?????
Odpovědět
Profilova fotka
To je dneska ale krasny datum, az tam bude jeste ta jedna sedmicka, tak to bude vubec krasa 8-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to je mi moc líto... já teda naštětsí mám prarodiče úplně v pohodě,a le co vidím z okolí, babičky dokážou být před svatbou pěkný fůrie a kazit to... ;-( tak držím palečky, aby se to nějak vyřešilo a bylo to OK ;-) Holky, já to dnes těžce prožívám.... měsíc je úplný nic.... brrrrrrrrr.............. když si vzpomenu - měsíc jsem už odpočítávala i Kačence a děsně rychle utekl a my najednou byli na svatbě.... tam krásná Kačenka v šatičkách jak princezna... a te´d se to má týkat mě???? :-N =-) :-o jsem fakt úplně mimo... když jsme odpočítávali tři měsíce, dva... bylo to děsně fajn, že se to krátí, ale dnes... já asi fakt mám nervy a předśvatební horečku už teď!!!!!!!!!!!!!!!! :-o :-o :-o :-o :-o Děsně se těším, to jo, ale přijde mi, že toho musím ještě mooooře zařídit, udělat, spoustu věcí nevím jak bude, nemám promyšleno.... áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no a v pátek 4 týdny, to se asi p.... zblázním :-D :-p Marti, JJ, to krása bude, to už totiž budu mít snad po nervech, ptozože budu vědět, že už nic jinýho s tím enudělám... leda že uteču od oltáře :-D :-D :-p ;-) erenko, ten účes ti moc sluší, ale myslím si, že větší drdol ti už stejně nevykouzlí, leda s příčeskem... máš asi málo vlásků... ale i takhle se mi moc líbil a tvé výhrady na jednu stranu moc nechápu - mě se to líbí mooooc, na druhou chápu - každá nevěsta má představu a bývá často nespokojená ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty!!! tak a je to tady...přesně za měsíc ...tak doufám a modlím se,že bude alespoŇ o 10 stupňů víc!!! a vysvitne nám sluníčko ;-) Kat gratuluji teeeedy!!!! červený diplom to je tedy nářez :-D Martí tobě taktéž přeji hodně štěstí při výběru správného oboru ...a děláš dobře,že dáš i na pocit z prostředí a nadřízeného :-) Lucíku neplaš mě x-) ...nebo já už mám žaludek v nervech snad týden ...ještě se mi do toho teď vrací svědkyně konečně ze Sydney...a od příštího pátku začínají svatby kamarádů a známých...taky toho ještě spousty nemáme!!! bojííím :-) satyy...o jakou ofinu se tu jedná? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lucinko, neboj, vse dopadne, musi....vzdyt se na to vsechny pripravujeme tak dlouho :-D jo, ta moje babicka jeste taky zacala pronaset, ze to vse hrozne kombinujeme, ze prej kdo normalni planuje svatbu tak dlouho dopredu...ze to vubec neni normalni a urcite nam to nakonec nevyjde...ja si vubec nepripadam, ze bych nejak extra prehanela, jen chci mit vse podle svych predstav a zarizuju to tedy v podstate sama(+s Jirkou), rodice nas castecne podporuji financne, ale organizace je komplet na nas...a taky jsem chtela zacit s pripravami driv, kdyz jsem do toho jeste dodelavala skolu a ted v cervenci bude rekonsrukce koupelny... :-( :-(ale to ji zrejme nedochazi, hlavne aby nechybela,zrejme jen ze zvedavosti, na hostine, svatba pry totiz neni ten akt ANO-ANO, tam byt snad ani nemusi, ale hlavne hostina ]-( Jinak je to fakt uz za chvili.....
Odpovědět
Profilova fotka
martí všichni prarodiče a u mě i rodiče jsou bláznivý a absolutně nás nechápou snad... nesmíš si to prostě připouštět a přehlížet to ...jinak by ses z toho zbláznila...vím ubližuje to...ale nenaděláš nic! já mám podobné problémy s maminou... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Eren...
Odpovědět
Profilova fotka
Lucíku ..děkuji moc za pochvalu! joo taky jsem spokojená...a hlavně klidná,že to fakt umí ;-) ale prostě ona to tvořila tak,že budu mít pod drdolem ten závojík...ale já ho nebudu mít celý den...a tak chci aby ten drdol byl takový pravidelnější ne jen tak nahoře... a u obličeje možná lehce hladčí...ale zas až tam bude ta čelenka tak to bude asi OK ...noooo klasická nevěsta... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vim to, ale je to fakt drsny, proste se nikdy nezavdecim, ale urcite to dopadne dobre, jen nechapu, proc to vzdycky musi byt s timhle predstavenim ]-( :-( Dneska mam v 17h zkousku ucesu, urcite budu fotit a dam to do albicka, ted apokud to nebude uplna hruza :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, jé, já úplně zapomněla, že na svatbě je nejdůležitější sae najíst a pak o tom vykládat drbnám sousedkám.... ]-( to ANO je totiž přece vždy stejné.... tm nemá moc prostoru pro drby.... Erenko, nechci tě plašit, jen jsem se potřebovala vypsat ze svých pocitů a dojmů ;-) Jo a Martí, tak jí řekni, že z netu znáš holku, která je zasnoubená od září 05 a svatbu chystá od ledna 06 :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?