Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to je pekny... ja o tom nic nevim :o(( a budes mit nejaky sexy hadriky a nebo svatebni saty??? x-) na Vysehrad?? na nevim jak jedete, metrem je to dve stanice z Muzea a autem je to taky kousek, ale je to po magistrale, tak zalezi, jak to pojede.... a pokud ti nepripada morbidni fotit se na hrbitove... tak bych zkusila nejaky stary hrbitov ... treba zidovsky... je kousek od Staromaku... mam takove hrbitovy rada.... na Vysehrade je zase Slavin, tam je treba pohrbena Bozena Nemcova... :o) no, mozna je to trochu morbidni... Taky jsem mela takovou myslenku, ale zatim nemam nikoho, kdo by me vyfotil a ani nemam cas a kila dole :o)) ale myslela jsem, ze do prvniho vyroci svatby bych to zvladla... chtela bych nejaky fotecky, kde budu spore odena :o)
Odpovědět
Profilova fotka
budu mít oblečení, který má na mě rád a pak nějaký fotky budou spoře oděné... poslední fotku chystáme s ezávojem a korunkou, ale šaty neee... ;-) jé,ale hřbitov, to teda neee.... tam já nerada chodím... když to jde, tak tam nejdu třeba dva roky... teď jsem se o Vánocích překonala a šla jsem, ale nene.... pojedeme metrem, tak by ten vyšehrad i šel...
Odpovědět
Profilova fotka
je to sice kousek od metra pesky.... ale neni to tak strasne.... a uz po ceste je takova rotunda a je to tam pekny..... a tu fotku jen se zavojem a korunkou... to budes fotit na Vaclavaku???? ... a co vyrazit na lodicky na Vlatavu??? to by taky nemuselo byt spatne..... treba v plavkach a nebo bez..... jen ve stredu ma byt zima :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
nene, to právě bude v tom poli... JJ, bojím bojím, že umrznu.... ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a milacek nic netusi?? to bude ale mily darek :o) a nejakou si nech udelat v zivotni velikosti... a budes viset v obyvaku nad krbem.... :-x 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, nic netuší.... teda, jsem koukala na teletext, ve středu jen 12-16 stupňů... tak to bude hustý.... jenže jindy to nejde, protože pak mi svědkyně na chvíli odjíždí do Anglie a vrátí se asi týden před svatbou, takže musíme teď... a vypadá to, že o víkendu bude ošklivo a zima, tak doufám, že my podobnou smůlu jako nevěsty teď mít nebudem... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lucíku taky nemám ráda hřbitovy...ale především kostely ...nevím proč...ale téměř ve všech kostelech se cítím divně a smrdí mi to tam smrtí... divný nooo... Ale těch míst najdeš fakt určitě spousty a nějak mě ten Vyšehrad zaujal..byli jsme tam před 2 měsíci s bratrancem a jeho přítelkyní a supeeer...ale Saty ti už popsala cestu ..já ani nevím kudy kam...jsme jeli autema a já se v Praze prostě nevyznám ;-) Satyy...taky mě tahle myšlenka láká...kamárádka má doma dokonce už profi fotky 2 roky a jsou faakt bombový! až je tam někdy k nepoznání! tehdy jí to zaplatila mamka a dala to příteli k 25 narozkám...a u mamky doma má dva obrazy právě z těch fotek a supeer! ale bylo to na mě tedy mooc drahé kolem 10tisíc!ale fotograf fakt uměl! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja myslim, ze vy urcite ne... na posledni tyden v cervenci uz zase hlasi krasne... tak vam slunicko svitit bude... a u me zalezi na tom, jak brzo se dostavi... doufam, ze se slunicko nebude nikdy flakat a prijde uz na tu mou svatbu.... jen se obavam ze ty hromady nevest na 7.7. asi nebudou mit moc krasne... na netu psali, ze kolem 8.7. ma byt fakt osklivo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyy...to ne !!! na nasich svatbach proste musi byt nadherne!!! :-N me je i jedno jestli bude 20 nebo 30 ve stinu...ale hlavne at neprsi a neni proste takova ta podzimni zima!!! saaakris! urcite bude alespon jako dnes nebo vcera to i fucel vitr..ale bylo prijemne a hlavne neprselo!!! za to v sobotu byla zimina...a hooodne moc u nas prselo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja preziju snad i tu zimu, ale chci dest... nechci vypadat jako zmokla slepice :o((
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy a kde na netu bereš tyhle info??? No já od začátku říkám, že jestli to "sedmičkám" vyjde, tak ať děkují nevím komu, protože začátkem prázdnin je vždy hnusně... a taky se to potvrzuje... děti dostanou v pátek vízo a jak bude??? Hnusně!!!! Já ale věřím, že už i ty budeš mít krásně, stejně jako my ;-) bych měla jít probrat skříň, co všechno si zítra vezmu... jé, toho zas bude... abych si sbalila cestovní tašku :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Cetla jsem nejakou diskuzi s pani meteorolozkou.... tak jsem na to zvedava, jak to dopadne.... jen doufam, ze 14 dni po me svatbe bude krasne, protoze to mame dovolenou, tak aby to za neco stalo :o) Vcera jsem jeste predelavala maslicky na auta... nejak jsem si dozdobovala tyl na sve auto.... uz se tesim, jak budu za princeznu a povezu se ozdobenym autickem :o)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky bych měla začít něco s tím tylem dělat.... pořád mám pocit, že mi toho ještě mooooře chybí :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tobe? a more chybi?? ty by ses klidne mohla vdavat zitra :o)))) to ja jeste nemam vyzdobu na stul a krabicky na vysluzky a hlavne nejakou kosmetiku, abych se mohla namalovat.... v sobotu jsem se byla kouknout po te, jaks mi o ni psala.... mam tam docela vybrano... ale musim pockat na vyplatu, abych si mohla neco poridit... tento mesic byl pro nas narocny, tak nevim, jestli budeme mit na jidlo, tak se ted musim krotit..... :o((
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, taky počítám každou korunku teďko.... musím si koupit punčochy, nějakou košilku, mašle na auta, přemýšlím, že by bylo sexy mít podvazky.... jenže jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná... :-p tak právě hodně teď přemýšlím, co kdy koupit a nekoupit... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to ja jsem puncochy uz zavrhla... budu bez nich.... pomalu se seznamu skrtam veci, ktere nejsou nejdulezitejsi... a porad jeste nevim, jaky budu mit uces a jestli nebudu potrebovat nejakou celenku nebo korunku..... to zjistim pristi tyden... po vyplate uz nebudou takove vydaje s bytem, tak se zacneme venovat svatbe :o))
Odpovědět
Profilova fotka
jsem taky včera říkala, že musíme si sednout nad rozpočet a nějaký penízky dát na stranu, miláčkovi v pátek přišly korunky a další budou až těsně pžed svatbou, takže musíme spíš kalkulovat s těmahle než s těma, co přijdou za měsíc... tak jsem an to zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
no, nam nastesti jeste deset dni pred svatbou prijdou nejake korunky.... tak jsem zvedava, jak to zvladneme... jeste ze ma babicka nejaky korunky v zaloze... ale tam se mi moc nechce, budu rada, kdyz to zvladneme sami.... jenze u spousty veci proste nevim, kolik me budou stat... tak uvidime..... uz aby byl pristi tyden, to budu o neco chytrejsi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zas tady prolízám to prádlo.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ja bych taky potrebovala pradlo... teda aspon kalhotky, protoze pod satama podprsenku mit nebudu... ale asi vyrazim nekam do kramu..... pekne si to osahat a ozkouset :o))
Odpovědět
Profilova fotka
já pořád hledám tu košilku....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja asi budu muset zvladnout bez kosilky... ale milackovi urcite nebude vadit, kdyz na sobe nebudu mit kosilku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D ;-) určo ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty uz mas nejakou vyhlidlou??? ;-)
Odpovědět
Ahoj holčinyyyyyyy už jen 32!!!!!!!!!!!!!! Já už jsem z toho úplně nesvá... do toho mám v neděli narozky, ale to jde tak nějak mimo mě :-D Co probíráte? ááá prádýlko, no jo 8-) zrovna dneska jsem si objednala sexy jehlový kozačky a punčošky z www.krasnezeny.cz. Jukněte tam, maj tam super věcičky, i převleky apod.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď se mi jedna líbila... ono to teda byla taková jakoby "podprsenka( a sukýnkový kalhotky... hmmm... vyprodáno :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy-jo, je to tam krasny, ja tam byla poprve, musela jsem to obhlidnout, kdyz je to tak vyhlasena trasa ;-) Eren-jj, jsem "zrelaxovana"az do svatby :-D jen me boli cele telo z masazi, fakt... Jo a to pradylko musim vyresit taky ;-) ale asi se spis projdu po kramech, napr.s podprsenkama mam totiz vzdycky problem, maloktera mi fakt sedne, takze to musim vyzkouset a to by pres net neslo.... Holky a zitra mi prosim drzte palce, mam to prijimaci rizeni v nemocnici, docela se toho bojim, ale nastesti den nejdulezitejsi pohovor me ceka az v patek, takze tu zitrejsi schuzku beru jako rozcvicku.....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak hodně štěstíčka :-) ;-) Lindo, už jdu kouknout x-) x-) x-) Holky, dnes jsme dostali první přáníčko a je od jedné z nej nej nej úžasnějšnějších kamarádek x-) x-) x-) :-) Hádejte od koho.................................. ;-) od Pavlínky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pavlí, jsi fakt úžasná, díky moc :-) Je překrásný..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem ted dozehlila a jdu sem na minutu,nez zacnu premistovat veci z pokoje pryc-koupili jsme novy koberec a zitra ho chceme pokladat.... luci,jsem rada,diky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, tak to přeju pevný nervy, to já úplně bytostně nesnáším... ]-( vždycky rovnat ty varhánky... fuuuuuuuuuuj :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?