Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luciiii :-D :-D :-D jo, tebe ji dam za priklad ;-) ale to je zkratka stara skola a nepochopi to :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, posli mi prosim taky tu fotecku ze zkousky ucesku, prosim...at naberu inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinko, tk to se těším na fotky x-) x-) x-) erenko a u vás je situace taky stále rozbouřená?????? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Martí pošlu určitě ... :-) a fakt se babčou raději nezabývej...jen to kazí náladu... no u nás je to s mamkou tak nějak jak kdy...ale prostě jí chápu je nervozní ze všeho a z otce a z peněz a tak...na složité vyprávění...a tak mi sice nepomáhá s ničím,tak jak jsem si myslela...ale po svatbě to ustane a budeme zas kámošky ;-) doufám! nesmím s ní nic řešit jen jí oznamovat hotové věci...nooo a nemyslím si,že kort v dnešní době a ještě při studiích nebo jiných trablech je dlouhá doba..plánovat svatbu rok a i déle ! oni to nechápou vdávali se všichni v úplně jiné době ...
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko tak jsem ti poslala fotky ...a těším se na tvoje! určitě budeš mít krásný super účes :-) já k tomu mému mám pár výhrad...a hlavně jsem neměla s sebou už tu čelenku a závoj...páč mě nebaví si to pořád půjčovat v salonu ... ale už mám prostě tak nějak představu co chci a jak to bude přibližně vypadat...no vlasů moc nemám tedy spíš nejsou asi tak dlouhý ještě..ale pro pohodlí a k těm šatům se prostě hodí víc výčes uhlazený než třebas polorozpuštěné...a takové ty lokýnky me nesluší ... jinak vám můžu říct,že kdybych věděla před plánovám svatby jaké to budé obnášet rodinné rozepře a fakt divný názory ...tak bych snad opravdu raději udělala tajnou svatbu a nebo někde v cizině...ale chtěli jsme to prostě se všemi oslavit nooo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, moc diky! Mne se to stejne jako Lucince moc libi, jestli je tohle pouze narychlo, tak to potom v realu bude uplne super, hlavne pak jeste s tou celenkou a zavojem,...ja jsem zvedava, jak dopadnu, chtela bych vlasy spis rozpusteny, nebo tak nejak napul... Ted jdu vyrobit jeste jednu jmenovku na stul, jak se nam zmenil kameraman, tak musim dodelat, psala jsem tam totiz i jmeno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji mooc Martí taky za pochvalu! jo bylo fakt za půl hoďky jsem zírala ...jak je to vlastně jednoduché..prostě ty určité prameny jen tak natupírovala ...dala většinu vlasů do slabé gumičky a pak to tam nějak postupně připínala...a ty pramínky na drdolu vždy projela nějakým voskem a přes prsty nějak zamotávala ;-) Tobě budou Marti určitě ty polorozpuštěné moooc slušet! tobě cokoliv...ostatně asi jaké každé z nás ...ale máš obličej jak obrázek...takže no problem ..a ty budeš mít závoj? nebo jen čelenku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, taky jsme si vcera s mamkou rikaly, ze jsme to meli udelat asi jen velmi komorni...ale to by prisly vycitky stejne, takze je to vlastne jedno :-( ..................hlavni je vlastni spokojenost a ostatni at si.....
Odpovědět
Profilova fotka
Asi budu mit oboji, uvidime, zkusime, zase aby to nebylo preplacane, ale ja bych mela zavoj jen na obrad a ev.nejake foceni a pak bych si nechala jen tu celenku....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti to já právě taky...jen závoj na obřad a focení ...takový jen krátký malý pod drdol nooo... teď mám čachry se salonem a kameramanem...potřebujeme do svatebního videa ještě natočit předsvatební přípravy..takže až přiletí v sobotu svědkyně...tak chceme co nejdřív jít natočit do salonu,jak jakoby poprvé vybírám šaty ... a nemají téměř vůbec čas ...prý to zabere tak hodinku maximálně...tak jsem to volala kameramanovi a ten mi řekl,že tam zavolá osobně a domluví to...se s nima zná ..tak jsem zvědavá na kdy to dohodne...to budou mít ze mě v práci te'd před svatbou radost...stále budu někam zdrhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my potrebujeme jeste vyrobit takove minivideo(mam vidoe z meho detstvií, 1rok-asi 5let) s prostrihy nasich fotek, chteli bychom to promitat ev.v case, kdy budeme na foceni, aby se hoste nenudili, mozna se i nasmeji :-D :-D ale chteli bychom to nechat udelat u kameramana, co nam mel puvodne tocit svatbu, ted jsme ho odrekli, tak nevim, jestli to neni blby...
Odpovědět
Profilova fotka
jee to my budeme mít taky..ale jen sami vytvoříme prezentaci z fotek a videí našich společných ...ale netuším jestli to zvládneme udělat...ale musíme...taky budeme na focení asi dlouho...tak aby se lidi měli čím zabavit... a ten nový kameraman to Marti neumí? nebo na druhou stranu je to pro toho prvního kšeft..takže to asi blbý nebude ne? ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, asi by to taky zvladl, ale je uz tak dost drahej a neni z HK, tak si myslim, ze za tohle by si taky rekl dost. Ten nas stary kameraman mi uz prave prevadel ty moje videa do dvd formatu, takze vim, jak to zvlada a hlavne nechtel za to skoro nic....no ted jeste musime sehnat nejake fotky skoromanzilka z detsvi, maji je odvezene na chalupe, tak se musi nejdriv dopravit do HK, ke konci toho videa by prave byly uz nase spolecne fotky za tech 7let a pak nejaka uplne aktualni, vlastne mame uz i spolecne fotky z gymplu a ze zakladky, byli jsme totiz spoluzaci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
¨tak to je bomba!!! to je skvělý,že se znáte takhle dlouho :-D my jsme spolu taky sedmý rok...takže fotek je mraky ...nejvíc za poslední 3 roky co máme digitál ;-) tak to dejte zpracovat tomu původnímu kameramanovi ...zase zbytečný za to vyhazovat moc,když to jde levně že a stejně dobře a z HK ... ;-) jsme měli jet o víkend kolem HK do Trutnova :-) ...přítele táta tam žije...ale nakonec oznámení a asi i koláče k nim půjdou poštou..nemají na nás prý čas :-|
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, je to celkem sranda, jak dlouho se zname, ale vse zacalo az po skole, uprimne, ani ve snu by me nenapadlo, ze bych nekdy s timhle klukem mohla chodit, v obdobi puberty to byl takovej klasickej frajirek a ja spis tak trochu sprtka, ktera mu pujcovala sesity na okopirovani,zasadne si totiz nepsal zadne poznamky z hodiny, a citanku, kterou si ani nekoupil :-D :-D jo a moje mamka ho ucila plavat, takze ta ho zna jeste dyl nez ja, asi od 3.tridy :-D ale po maturite se to nejka zmenilo, teda spis on...jo a fotek mame taky hodne hlavne za posledni 3roky(digital je digital ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak šprtka s frajírkem se nakonec dali dohromady :-D :-D to je fakt roztomilý! jooo život je plný překvapení... viď ...já přítele znám už taky déle ...asi 11 let.. on se do mě prý zakoukal na první pohled...ale já chodila s jeho kamarádem a vůbec jsem od něj žádné signály nikdy neviděla...spíš naopak sem i zdálo,že mě nemá rád :-) až jednou to prostě zajiskřilo ...a to jsem s tím kamarádem byla už třetí rok ... :-D každý má nějakou story k tomu,jak se dali dohromady ...je to fakt někdy klasika někdy překvapující a jindy přímo šokující x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mi to vubec meli zajimavy, delal si na me zalusk po maturite v te dobe skoromanzilka nejlepsi kamos, ale Jirka ho nejak predbehl, pak z toho byla silena afera, jak mu to mohl udelat....des...ale nejak jsme to zazrakem prezili spolu, dodnes sama sebe nechapu, kazdy mi radil, at ho necham, nikdo neveril, ze spolu vydrzime, i moje nej kamosky a mamka....no a ted svatbicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo láska dělá divy...jsem taky šťastná,že jsme stále spolu a milujeme se!!! i když naše začátky byli dost těžký ...sme i dost italové ...ale oproti začátku téměř vůbec :-D tak už mi kameraman sám zajistil termín toho natáčení a jdeme tam 12.7. v 9 ráno...a 11.7. jdu už kolem 15 hod ke kadeřnici..to ze mě budou mít šéfové radost :-) ...ale holt prostě nejde všechno zvládnout po 17 hod... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, jdu se prichystat na ten dnesni pohovor, ve 14.hodin tam mam byt, tak zatim pacek shledacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se měj krásně a držím všechny palce Martinko!!!!! ať ti to klapne!!! ;-) :-D já jdu něco dělat ...uf uf ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi ted volala moje kadernice, ze je ji nejak blbe a ze teda dneska ta zkouska nepujde, takze pry az 10.7. =-) no snad to zmakneme, tak si holky budete muset na fotecky jeste pockat :-(
Odpovědět
erenko, mně tak dělá dobře, že tu píšeš o Trutnovu, Hradci...;-) Já jsem ze Dvora Králové...ale teď druhý měsíc žiju s manželem v našem novém domečku v Hostinném;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... zdravim :o))) Diky za nazory na ofinku.... mamina ji taky doporucuje...tak jeste zjistim, co na to bude rikat kadernice..... Luci - ukazes nam nejaky fotky z toho vaseho foceni??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jelikoz jsem tu vcera nebyla.... tak gratuluju k tomu, ze uz vam do svatby chybi jen necely mesic.... ja dneska hlasim 23 :o))
Odpovědět
Profilova fotka
holky vcera spadl net,nemohla jsem psat-byli jsme i na veceri-je to mazec,je mi zle a zaciham mit strach!!!!!!pa.musim pracovat,pristi tyden napisu vic-snad :-D
Odpovědět
Pavly, klíd, vše proběhne úplně báječně neboj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat... tobe se to mluvi, kdyz uz to mas za sebou ;-) Jak se jinak mas..... šprte s cervenym diplomem ;-) x-)
Odpovědět
satyyy :-D Mám se fajny, včera jsme s manžou grilovali malou dobrůtku a dneska jedeme po práci do Prahy - makro, Ikea, Hornbach :-D Už se těším! Jinak včera mě miláček svůj den...nejdřív mi dal vložky do ledničky (uklízel nákup) a ještě se pak divil, že to jsou jako vložky? Já myslel, ž to je nějaké tvoje jídlo... a pak večer napouštěl vířivku (je tam sakra měkké i, žejo?) a napustil ji studenou vodou (plnou velkou vanu napustil ledovou vodou):-) prý když na vodu sáhl po zapnutí, tak mu přišla horká (má totiž ze serfu spálenou ruku) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím!!! jdu vás dočíst, včera jsem se s vámi nemohla ani rozloučit, protože mi nešlo oteřít BRMS.... ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kačenko :-D :-D ;-) krásně si dnešnínnákupy užijte ;-) :-) se musím podívat do mapy, kde to Hostinné vlastně je... abych věděla, až pojedem kolem na rozhlednu... :-D ;-) :-) satyyy - asi bohužel neee, protože má jedna fotka skoro 3mega a to můj net přes mobil prostě nezvládá poslat.... :-( možná to zkusím od bráchy, ale to musím nějak zařídit, aby mě tam třeba Vráťa s tím nenachytal...ale mám fakt krásnou z pole - na hlavě závoj a korunka, před tělem namuchlaný tyl, který vlaje ve větru... fakt paráda, myslím, že bude koukat :-D lidi ze silnice taky koukali :-D =-) :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?