Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem sTebou za jedno. My taky řešíme tisíc věcí mimo svatby. Máme stěhovat do nového bytu, měli jsme už před svatbou, ale nějak se to prodloužilo, takže to bude až po svatbě, hypotéka, stěhování, děs. Ale nějak se to čase všechno samo ubírá, doufám že tím správným směrem. Akorát ty peníze nějak nepočítáme, protože když se nad tím člověk zamyslí, tak je to hrůza. Mladý lidi dneska když se chtějí vzít a zařídit si bydlení - to aby snad kradli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my ty penize resit musime... jinak by se taky mohlo stat, ze nebudeme mit co jist :-x ale zatim se to zvlada...... vcera jsem byla za sefem a vypada to, ze bych mohla dostat pridano..... to by ted fakt bodlo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to my právě taky řešit musíme!!! Já jsem to myslela tak, že to ani nepočítáme, protože kdybychom zjistili co nás to už všechno stálo......... :-(( Asi jsem to blbě napsala. Přidání v práci jsem řešial minulý měsíc taky :-) Docela prošlo, asi ta svatba je tak takový moment, řekli si, holka se vdává, tak bysme jí mohli něco přidat. Nevím, myslím si to:-) U Tebe to taky určitě projde:-)) Naštěstí tu svatbu řešíme už od února, kupujeme postupně, takže se to dá. Nejdřív moje šaty a obřadní místnost, pak boty a matrika, další měsíc oznámení, košile pro Miláčka, pak prstýnky a pak oblek pro Miláčka. Do toho ten byt, nová kuchyň, hrůůůza. Ale každý měsíc něco, dá se to. Někde se uskrovníme, někam to přidáme. Asi jako každej mladej člověk. Na svatbě nechceme zase až tak moc šetřit. Jenom přeci, je to jednou za život (SNAD!!!)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u me v praci to jeste nikdo nevi... docela to tajime. Nemusi vsichni vsechno vedet ;-) Svatbu resime od prosince, takze jsem se taky snazila spoustu veci poresit dopredu, aby to nebylo vsechno najednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ! tak to máme koukám všechny podobné...svatba a do toho řešení s bydlením! My taky teď musíme co nejdřív sehnat vhodný domeček a vyřídit hypotéku...ten náš dům s maminou nám padl...ale ulevilo se mi ;-) Nejhorší je,že se chci soustředit jen na tu svatbu a na to bydlení mi nezbývají myšlenky...ale musíííím ! Jinak ten náš původní rozpočet byl tak 60 a nyní jsme tak kolem 90 :-| ale neřešíme to! Chceme to mít krásný a zatím jsme všechno poplatili...takže co...Ale jsou to všechno sumy nehorázné no... to je fakt! Kdekoliv řekneš slovo SVATBA hned máš tak 200% přirážku se mi zdá! My máme dost drahé foto a video a hodně lidí na hostinu ...rodina 51 a 10 kámošů! takže maaazeeec :-D Včera jsme zkoušeli zakreslit zasedací pořádek a nějak se v tom plácáme...asi to budeme muset probrat s oběma mamkama...ty vědí lépe,kdo se s kým může a kdo ne... x-) je to sranda mít oboje rodiče rozvedené...pomoooooc :-S a autíček bude buď 17 nebo 19 ...to je docela dost že...ale ono zatím není přesně jisté,kdo všechno přijde...asi dost tetiček bude na dovolené a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
wailin: ještě jsem právě na žádné zkoušce nebyla...jen toho líčení...ale účesu ještě ne ...snad to brzy napravím! Jooo mám fotky té košile..chceš to poslat na mailík? Ta Andrea měla moooc krásně udělané vlasy!!! Do toho jdi určitě ;-) Měla i bombastický šaty!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, zasedací pořádek jsme ještě neřešili, ale taky už musíme. Udělala jsem včera zasedací pořádek do aut a Miláček mi na to řek¨l, že si stejně každej pojede jak chce, tak ať to pustím z hlavy, že nemůžu diktovat Ty pojedeš s tím a Ty s tím. Jenže já už vidím, že pojednou v autech po 2 místo po 4, bude kolona jak blázen, kam se to pak všechno zaparkuje nevím! Ale řekl neřeš to, tak to neřeším! Ale zasedací pořádek na hostinu být musí, protože ten nemusí toho a ten tamtoho.... Saty, ty jsi to vydržela v práci tak dlouho tajit? To u mě se to profláklo hned :-) Stahla jsem si fotky ve svatebních šatech z půjčovny do PC, kolega šel hledat něco, našel fotky a bylo to, ukázal je všm a bylo to venku. Pěkně trapné, ale bylo to. I když jedna kolegyňka to věděla, ta byla v té půjčovně se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) jen na rychlo hlásím, že mám krásné ostříhané berušky (wailin - fotky pošlu v pondělí) prstýnky máme doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsou naprosto nááááááááááááááááádherný - jsou naše no :-) x-) ;-) erenko, ta košile je vážně bomba!!!!!! budete to mít dokonale sladěný!!!! fakt krásný satyyy - mailík jsem viděla zběžně, ale dobrý ;-) večer se ti pokusím odepsat detailně na mail ;-) jedeme na víkend k tchýni a jedeme už za chvilku, takže se tu mějte krásně, papa, normálně se mi po vás bude stáskat x-) :-x ;-) všem přeji nádherný víkend a snad bude hezky, aˇmůžeme chytat bronz do šatů ;-) dnešní nevěsty se zase mají, tak doufejme, že i náš pátek bude tak krásný... ;-) papa Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko zdravím Tě moc moc moc! Košili určitě pošli na mailík, jsem zvědavá :-) Včera jsme povídala večer Miláčkovi, že jsme vedly debatu zda striptérku ano, nebo ne, že byly dva tábory holek, jedny tolerantní kterým to nevadí a jedny kkterý jsou proti. A on povídá: "Přesně vím v kterém jsi byla táboře. V tom, co jsou zásadně proti!" A hrozně se tomu smál. Ten mě má ale přečtenou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky všechno v práci na počítači, ale mě sem nikdo nechodí a když, tak to mám na svém disku, kam nikdo jiné nemůže. Tajím to.... neví to ani mý kamarádi, jen asi tři lidi. Od miláčka to kamarádi sice vědí... ale ode mne to neví nikdo. Zatím tajím, ale dělá mi to čím dál tím větší problémy. Chtěla bych to říct až 14 dní předem. My máme malou svatbu. 10 lidí. A i tak se dostaneme skoro na 30tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Lucku! Užij si víkend, holčičky pošli až Ti to vyjde a pozdravuj je. Papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem to včera taky doma řikala s tou stripterkou... s tim, at si ji klidne poridi... ale on ji nechce. Pry na nejakou vychtlinu neni zvedavej, zvlast kdyz si vetsinou ani nesunda kalhotky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucikk:: taaak krásně si užij víkendu!!! hezky odpočívej :-D :-D a pozor na ramínka od plaveek ...já už je mám neopálený...k sakru do toho korzetu :-D papapa taky nám budeš chybět. x-) wailin: tak posílááám!!! Já to taky doma říkala a řekl mi,že jsme blázínek...že tomu stejně nezabráním ...no tooootooo...byla polštářová válka! :-D satyyy: tak to je krásný,že to takhle pěkně tutláte!!! to tě obdivuji...já to nevydržela ani do víkendu s oznámením zasnoubení :-D to bude pak příjemné překvápko pro všechny viď !!! a víš,že ti ten malý počet lidí závidííí!!! když já mám tak velikou rodinu ...no jů...ale prostě s bratránkama i sestřenko hodně scházíme...tak nejde je nepozvat že ;-) s těma autama...u nás rodinka,která má auto...tak ho zaplní celé většinou a ti co autíko nemají ...se prostě naskádají k těm ,kteří mají pár míst volných a hotovo... a jestli ne...tak půjdou holt ten kousek pěšky :-D jejich blbost ;-) Mamina z toho šílí,říká mi pořád,jestli už vím, kdo s kým pojede...tak jsem jí řekla,že my pojedeme kočárem a ona s druhou mamkou s řidičem svědkem a ostatní se nějak prostě poskládá a že to teď nelze na 100% sepsat,když nemám přesně potvrzeno,kdo přijede a kdo nakonec ne... žeee já mám tak skvělou náladičku....a to jen z toho pátku a že svítí sluníčko...no mě stačí fakt málo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, malo lidi je fajn. Nebudu tam sice mit ani sourozence a babicky... ale vsichni to pochopili. Nejsou penize a hlavne... ja vim, ze cim vic by tam bylo lidi, tim vic bych byla nervozni, ze se nechovaji, tak ja chci. Ze nejsou vcas tam kde maji byt a tak.... takhle budu vic v klidu. A prave se strasne tesim na to, az to vsem oznamime..... ze uz to mame za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: to je fakt...ja budu ale asi nervozni moooc...a asi bych byla i kdybychom sli jen se svedky !!! ale doufam,ze nejhorsi bude den predem a ten den uz si budu jen uzivat... ;-) Takze budete davat to oznameni "byli oddani..." ? :-D no obcas jsem byla z te svatby v takovem stresu,jak to vsechno zvladneme...ze jsem si rikala...jestli by nebylo lepsi to udelat jen tajne se svedky nebo nekde v exotice...ale proste to chceme se vsemi oslavit...tak to holt neco bude stat...a nejen ty penizky ze :-) Aaaa koukam,ze ty to budes mit o tyden driv nez my...kamaradka se mi vdava 20.7. v Roztokach u Prahy na zamecku... je jeste mladoucka (22) a jsou spolu tretim rokem..ale jsou zalaskovani ...tak proc ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem uvazovala o svatbe v exotice, ale uz je pozde. Ted uz svoje krasny saty rusit nebudu :o) A budeme posila oznameni byli oddani... uz ho mam pripraveny v pocitaci :o)) S kamaradama to oslavime az nekdy v zari.... spojime to s kolaudaci bytecku... udelame doma nejaky mejdan. Takze kamaradi si taky uzijou. Ale svatebni den si chci uzit jen se svym muzem :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je bombaa ...to mate krasne zarizeny nahodou! ;-) no ona ta exotika asi taky neni zadna levna zalezitost vid...a hlavne kdyz uz bych tam jela ...tak bych tam chtela stravit i libanky ...coz je vetsinou jen tak na 4 dny ...co jsem tak zaslechla ...
Odpovědět
Tak koukám, svatba pod 80 tis asi nejde.. :-| wailin - můj miláček má taky oblek od Blažka a je v tom strašně sexy. Pak tam běžel můj táta a taky si jeden koupil a taky je moc zexy :-D Jinak za 8 týdnů máme den D, zní to až neuvěřitelně, že jo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muj milacek ma taky oblek od Blazka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj miláček ne...můj má bílý půjčený ze salonu ... joo když máš velkou rodinu a určité požadavky ..tak to prostě za míň v dnešní době asi nepořídíš... co naděláš..je to jednou za život!!! tedy alespoň v to věřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Saty, já jsem se chtěla vdát bez všech okolo, jen se svědkama, že bych si vzala nějaký ulítlý šaty, vůbec ne svatební, ale třeba červený se žlutejma sluníčkama, nebo něco praštěnýho, Miláček kraťasy a tričko. Pak že bysme přišly domů a řekli :"Máme to za sebou". Jenže Miláček nechtěl. Řekl, že to těm rodičům nemůžeme udělat a že chce mít krásnou svatbu, aby nás třeba někdy nemrzelo, že jsme to odbyli. A tak budeme mít klasiku. Ale jak píše Saty, míň lidí, míň nákladů a menší nervozita:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jednou za zivot to je... ale my jsme s milackem domluveny, ze az se budeme brat priste, tak urcite nekde sami v teple u more :-D :-D :-D
Odpovědět
NO právě tomu nerozumím. Vy tam všichni máte mega lidí a máte to stejně drahý jako já. Já budu mít na hostině jen 15 lidí a na afterparty 25. Tak co dělám špatně?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt...příště zase spolu ...někde v klídečku a teplíčku!! :-D tak třebas o nějakou tu výroční svatbu to bude možné ještě uskutečnit že :-D To moje mamka nám tento typ svatby sama navrhovala ...a druhá mamka by to určitě tak zkousla ...a otcům by to bylo asi jedno...ale teď to cítíme tak,že to chceme oslavit se všemi... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lindicka: to netusim x-) asi mas vsechno za vyssi ceny ci co? ;-) a to v tom mas i svatebni cestu? nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Lindičku. Asi budeš mít dražší hostinu, jídla a tak.. Lepší prostředí, tak asi i dražší. Nebo nevím :-) Erenko ještě k tomu účesu - Verešová to měla od profíků a má delší vlasy než já, takže tak úžasný to mít asi nebudu:-) Ale tak nějak bych to chtěla. Mailík od Tebe ještě nedorazil, jdu na to kouknout znovu. Saty, stejně Tě obdivuju, že to vydržíš tak dlouho tutlat. My jsme to chtěli oznámit až v květnu, ale já jsem to vykecala hned:-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jooo Satyy zaslouží faakt obdiv!!!! :-D jejda...já na to zapomněla! to víš...do toho pracuji a dělám tisíc věcí najednou a...už jdu na to No to asi jů Lindi...asi máš prostě krásné drahé věci a papů a ...jdu mrknout na tvoje albíčko..ať vím vůbec kde co a jak ... ;-)
Odpovědět
Erenka - se svatební cestou je to 120 tis. Já se s tím stresovat nebudu ,stejně to neplatím :-D ale fakt je to děs.. Jinak já bych taky chtěla mít vlasy jak Vereška, ale ona měla určitě příčesek. Takhle hustý vlassy nemá. Mluvila jsem s jednou paní v salóně v Praze a ta řikala, že tam byla Vereška a že je sice krásná, ale strašně namyšlená a prý je seřvala za to, že jí je ve všech šatech vidět břicho! Jako kdyby ty ženský mohly za to, že se vdává v pokročilém těhotenství.. Nakonec si je nechala odněkud dovézt. No prostě dámička.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to dokazu tutlat jen proto, ze to tady probiram s vama.... kdybych nemela nikoho, kdo by se se mnou o tom bavil, tak bych to vykecala ;-) Taky by se mi libilo, kdyby mi tu svatbu nekdo zaplatil :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, asi měla příčesek, moje kadeřnice mi to taky říkala. Já mám hodně hustý vlasy, ale přísesek je příšesek holt:-(. Nevím jestli je namyšlená, ale krásná každopádně je. Ze všech našich modelek ke hezká ona, Kubelková, Maxová a Sklenaříková. Jinak žádná! To jsem odbočila. Prostě měla příčesek - ale ten styl těch vlasů jak měla se mi fakt líbil:-) Ty se máš Lindi, že tu svatbu neplatíš :-)) Alespoň si jí můžeš pořádně užít. Já si říkám - tolik dní v práci, užijeme si jeden den a je to pryč:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?