Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
NO fak krása! To jsi měla štěstí, že si na ně narazila. Jsou Tvé osudové... ;-) Taková malá reklamka neuškodí :-) já právě nevím, jestli se mám líčit sama nebo se radši předám odbornici, ale já se bojím, že to nebude nic moc. A kolik Tě to stojí i se zkouškou?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se sama nenalíčila...nemám tak kvalitní kosmetiku a hlavně bych si z nervíků asi vypíchla oko řasenkou...ale tak to je na každé nevěstě! Kdo je zvyklý se každý den perfektně nebo na nějaké příležitosti líčit...tak proč ne ...ale já do práce hodím tak řasenku někdy stíny a trošku pudru a mažu ;-) Zkouška 600 a svatební den taktéž... :-x
Odpovědět
Já se líčím docela hodně, na večer i makeup, zdravíčka, obočí, stíny, linky, řasenka. Jsem v tom hrozná, ale já prostě se neumím nalíčit míň :-) Takže právě přemýšlím, k vizážistce bych šla nejspíš jen kvůli té kvalitní kosmetice - především makeupu, protože mám mastnější pleť a když se úpak lesknu na fotkách, tak to není hezký. Nebo to spíš udělám tak, že si ten kvalitní makeup s pudrem koupím. Mně totiž bude tlačit čas. Jelikož to mám 130 km, tak musíme vyrazit už tak v 10. Předtim kadeřnici, no nevim... Erenko, díky moc za typy! Já už mám za chvilku padla a jedeme si se skoromanžílkem pro ty prstýnky. Budu tady až v úterý, v pondělí jedeme na Červenou Lhotu naposled před svatbou dořešit poslední detaily. Tak pa a hezký víkend! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se měj krásně!!! a nemáš vůbec zač!!! :-D já se taky děsně lesknu na fotkách! a to mám spíš smíšenou...prý existují ještě takový matující ubrousky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vám všem přeji krásný víkend!!! už mažu taky domů ...v pondělí se zase ukážu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, po pěti hodinach pochuzek po Pardubicich a HK jsem sehnala botky, jsou strasne pohodny, tak jsem rada, protoze s botama to mam vzdycky slozity kvuli jedne o cislo mensi noze :-( :-D :-D zitra je prubnu na svatbe kamosu, ale myslim, ze budou super :-) a jak jste radily, koupila jsem je nakonec snad v tom nejmensim kramku s botama v HK, ani jsem o nem to ted nevedela :-D kraaaaasnyyyyy vikend 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,nejdu docitat,to nestiham.prisla jsem vas pozdravit... jak koukam,jsou tu cim dal tim vic nove tvare-moc me mrzi,ze se s vama nestiham seznamit.tak dlouho jsme tu byli s luciii sami a ted,kdyz je nas tu konecne na datum vic,tak mam tolik povinnosti-no snad to dozeneme.....treba uz zacatkem cervence bych mela mit konecne vic casu.... u nas jinak noveho malo,ikdyz alespon konecne zase neco - jsem objednana na gelovky-moc se tesim,uz 18.!!! - objednali jsme vzorek snubaku pro milacka-11.6. si jde vybrat-takze snad uz taky bude vyreseno.. - vcera jsme konecne s kamoskou od nas z CV dali dohromady oznamko-el - dekuju moc, milacek taky odsouhlasil a tak se bude pristi tyden tisknout a mozna uz i rozdavat.... - jinak jsem zacala resit tu predmanzelskou smlouvu-za konzultaci u pravnika - 5min.na potvrzeni mych uvah jsem vyplazla 100Kc-takze jsem delala spatnou vejsku!!!!!!!! - stale resim dort,podnikatele u nas jsou na zabiti-my se vam tak do 2 dnu ozveme,jestli to pujde....za 3 tydny jsem se tam vypravila-mam prijit zase pristi tyden,treba budu mit stesti....nebo si mam vycucat z prstu tel.na nejakou pani,protoze mi rekli-tak si ji vecer zkuste treba zavolat---nevolam,nehledam cislo, nasla jsem dalsi cukrarnu,to budu resit v pondeli.... a jinak toho mam v praci ted az nad hlavu,dneska konecne odpadl MDD,ale jeste toho bude dost.... tak zatim pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D já se dnes vrátila z včerejšího výletu z Kuřimi a za chvíli valím na zábavku,tak jsem vás chtěla pozdravit :-) mějte se tu pěkně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mate? My to mame jenom za 34...zacinam mirne panikarit... :-( .Moc se na ten den D tesim, snad nam vyjde pocasi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak Vás zdravím všechny po víkendu! Jste tady některá? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D taky už chytám pořádný nervy :-D protože zjišťuji,že toho ještě dost potřebuju a peněz taky :-D a ještě pořád nevíme co s hudbou na svatbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Many, já mám zase nervy z fotografa, protože v pátek nám ten náš původní tak trochu vybouchl, takže nevím, jestli se nám podaří sehnat jinýho, dobrýho. Takže jsem taky nervózní a naštvaná k tomu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj,tak to naštěstí fotografa máme,bude nás fotit kamarád,tak snad neomarodí,.... ;-) akorát nemám dorty,šaty na převlečení,spodní prádlo,ženich košili a nějaké maličkosti,ale snad se to už brzo zařídí ať mám klid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme už úplně všechno. Akorát teď o víkendu máme spicha s pánem z restaurace a s tím doladíme meníčko. Akorát ten fotograf mě štve... Miláček snad něco sežene, docela se do toho dal. Šaty na převlečení nakonec shánět nebudu a vydržím v těch svatebních celý den. Abych si je užila:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky nechci převlíkat,ale chci nějaký mít pro jistotu,prtože nevím jaký budou vedra,tak abych to vnich vydržela,chci nějaký bílý,aby šlo pořád vidět,kdo je nevěsta ;-) a to budou zrovna určitě pařááááky :-D jinak pokud ne,tak si je taky nechám na sobě,za ty prachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj nevěsty!!! tak jaký byl víkend? :-) u nás kalící + hledací... hledali jsme domečky na netu...zatím se nedaří ach jooo :-S nazdárek wailin: to s tím fotografem je pech...ale držím palce,ať nastávající sežene nového !!!! pavly: ahojky Pavly!!! tak ať to zvládneš všechno dozařídit a budeme se na tebe tady těšit!!! ;-) jinak ...my už máme taky tak nějak všechno ...jen pár drobností a došetřit penízky :-D ale v pátek mi udělala radost moje kadeřnice!!! ona je fakt skvělá a kvůli mojí svatbě přijede z tábora ke mě domů, aby mě načesala a pak se tam zas vrátí :-D jupííí!!! ve čtvrtek mám volno,takže jdu na barvu a na zkoušku...jsem zvědavá ...se mi ulevilo!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych se pokud možno nechtěla převlékat...ale tak nějak pro jistotu bych asi nějaké šatky chtěla...ale zatím jsem na nic nenatrefila! jen na netu a to zahraničním...takže finančně asi nereálné šatičky ...a příteli určitě musíme ještě sehnat nějaké světlé kalhoty napřevlečení...pláťáčky a košili pro jistotu..páč bude mít bílý oblek...a nevěřím tomu,že vydrží celý den a noc čistý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, rychle vás zdravím a zas utíkám pryč, musím se konečně trochu učit :-( ]-( o víkendu budeme pryč a mám to v pondělí... bojím bojím už teď, protože mi přijde, že si nic nepamatuju a že v poznámkách nic nemáme... :-( :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Erenko, jsem ráda, že jsi tady s námi :-) Taky jsem se původně nechtěla převlékat, ale možná si sebou pro jistotu nějaké šatky vezmu, kdyby náhodou:-( Ženich bude míét černej oblek, tak ten to v něm snad vydrží:-)) No ten fotograf - on nám nebouchl, ale je takovej divnej, chceme vidět nějaké jeho albumy, tak nás poslal do svatebního salonu kde je má vystavené, v tom salonu věčně nejsou a on není schopný ukázat nám je jinak. Tak nás to naštvalo, navíc k tomu byl trochu arogantní. Tak sháníme jiného. Uvidíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, taky Tě zdravím!! Chybíš tu:-( Ale chápu to, jen se hezky uč. A pak se zase ozvi, ju? Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!! přeji krásný den a Lucí,ať ti to pěkně leze do hlavinky!!! To zmákneš ;-) Wailin ...to chápu...takový přístup mě taky vždycky odradí! Držím palce,ať natrefíte na lepšího a ochotnějšího jů! Jinak už mi konečně v pondělí došlo na poštu prádélko...ale bohužel se tam dostanu až zítra,tak jsem zvědavá! A hned ve čtvrtek ho vezmu s sebou do salonu ozkoušet pod šatky a ukázat se kamarádce - už se mi vrátila ze SF a pak hurá ke kadeřnici na zkoušku! :-D Mělo být krásně...a tady to zatím vypadá na déšť no toto?! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, přeji hezké ráno. Erenko, tady v Praze už svítí sluníčko, tak do Kladna dojde brzy, jeslti už tam není:-))) Denska jsem zaspala. Zdálo se mi, že už máme tu svatbu, a že se ten můj účes vůbec nepovedl a že jsem to měla jak debil a byla jsem z toho na nervy. No musím taky zavolat kadeřnici kvůli zkoušce. Prádýlko nám pak vyfotíš, viď? A účes taky, že jo? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
určitě wailin vyfotííííím!!! Nejradši bych pro něj zajela hnedle..ale stihnu to až zítra ach joo! Na zkoušku účesu se sice těším...ale nemám moc přesnou představu...no uvidíme co s kadeřnicí vymyslíme ;-) jde se mnou i kamarádka,tak bude vrchní fotografka x-) Tak tady to slunko vůbec nevylezlo ...je tu pod mrakem a spíš to vypadá na bouřku chjoooo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je docela hezky, alespoň něco. Za měsíc už budeme s Miláčkem na dovče, tak se těšíííím. Mám to hezky rozdělené. V červnu to musím vydržet v práci, pak na začátku července dovča, vracet se budeme okolo 15. července a pak už to budou vrcholit přípravy na svatbu! Takže po dovče už to uteče.... Těšíš se? Já docela jo! Jak se nám začíná všechno rýsovat, tak se těším!!!! Už máte rozdané svatební oznámka?
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase jen rychle ahojky ;-) :-) dočítám vás, ale raději tu nevysedávám, protože to by dopadlo špatně. Erenko, těším se na účes :-) ;-) tak se tu mějte krásně, jdu se probírat těma hnusnejma papírama :-S ]-( :-( ;-(
Odpovědět
AHoj nevěstinky, tak co nového? Já jsem byla včera zařizovat poslední věci a zjistila jsem, že sehnat fotografa na tohle magické datum je fakt bojový úkol. Už jsou všichni zabraní. Teď jsem konečně sehnala jednoho na foto i video, ale byl takový zmatený a na objednávku smskou a žádost o potvrzení mi napsal jen OK :-| tak nevím nevím, moc profesionálně mi to tedy nepřipadá.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Luci to zmaknes levou zadni ;-) jses na tom podobne jako ja pred mesicem, ale vis jaky to je, kdyz uz pak budes obstaravat jen veci kolem svatbicky :-D :-D parada.....ted v sobotu jsme absolvovali tu svatbu nasich kamaradu, meli to moc moc krasny, rano to vypadalo na dest cely den, ale pri vyvadeni nevecty z domu prset prestalo a pak i svitilo slunicko, pri obradu meli krasnou hudbu, takze jsem mela husi kuzi, ale protoze jsem zaroven fotila, tak jsem vydrzela nebrecet :-D vse jsme to se skoromanzilkem sledovali, abychom se poucili na ten nas svatebni den....jinak se nam uz rysuje svatebni oznamko, tak jsem rada a pristi vikend bychom mohli rozvazet erenka- vsichni tady basni o tvych satickach, muzes mi poslat taky fotku :-) prosiiiiiiim moc, poslu ti emailovou adresu do IP, ja sama mela se satama slozity rozhodovani :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D my pořád sháníme hudbu na svatbu :-( ale taky ještě pár věcí pokoupíme a máme vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nam shazi oblek pro zenicha, kosile, kravata, zaridit kytky(ale to mi pani rikla, ze staci prijit koncem cervna), taky si musimkoupit samodrz.puncochy a pradlo na svatebni noc, i kdyz skoro manza tvrdi, ze nebude ani treba :-D :-D hudbu musime vyresit taky, ale zrejme nebudeme mit kapelu, ale udelame nekolikahodinovy mix pisnicek z mp3fotmatu, to pry obstara skoromuz :-D ale myslim, ze to zabere silene moc casu jinak si musim zaridit pas, protoze mi ten muj ted konci a na svatebni cestu jedeme hned 1.srpna, takze pojedu na novy pas se starym jmenem, doufam, ze nebude problem :-N
Odpovědět
AHoj Marti! Neboj, s tím pasem problém nebude. Taky jsem to řešila, my jedeme 9.8. a sama paní v Čedoku říkala, že se ukazuje na letišti jenom pas a kdo může vědět, že už jsme svoji, že jo.. Many - a jakou hudbu si předstabvujete - klasiku? Já jsem si vybrala z ukázek tady na stránce, jenom je najít někde na netu a stáhnout jako mp3..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?