Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě povídej... jestli udělám tu souborku, pak se soustředím jen a jen na svatbu... nebude totiž na co jiného :-D ;-) a to pak budou nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak Vás zdravím po krátké odmlce, nějak v práci nestíhám:-)) Luci prstýnky nesmíš dávat na prst před svatbou, prý to nosí smůlu. My jsme je s Miláčkem přivezli dom, ukazovali jsme je mojí mamce a já jsem ho rvala na prst a ona řekla, že se to nesmí, je to prý pověra. Smí se jen vyzkoušet v obchodě a pak až na svatbě:-)) A tak jsme je uložili k Miláčkovým rodičům (až pojedou na obřad, tak snad Miláčkovi připomenou, že má vzít snubáky:-) a vždycky když u nich jsme, tak jdu hned koukat na prstýnky, tak se nemůžu vynadívat :-)) Ale máme je doma už 14 dní a fakt jsem si ho nezkusila! Musím to vydržet. Na pověry moc nevěřím, ale co kdyby :-)) Jinak teď vytvářím zasedací pořádek do aut, kdo s kým pojede a je to děs. Normální hlavolam, SUDOKU je proti tomu čajíček:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim wailin.... Ja na povery taky neverim.... a uz jsem si ho zkousela nekolikrat.... ale hlidam se, aby to nebylo kazdy tyden. Kamaradka se taky vdavala v kvetnu a pry se to nesmi..... Ja povery neposloucham! Radsi :-x
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, to máš vlastn pravdu... taky na pověry moc nedám, ale co kdyby ;-) tak jsem hned klidnější, že ho vlastně zkoušet nesmím :-) ;-) zasedací pořádek mě taky čeká... to bude něco... :-D :-p satyyy - taky je neposlouchám, al eříkám si... co kdyby... tak když mi přeběhne přes cestu černá kočka, radši to objedu nebo obejdu :-D :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem v nedeli vymyslela zasedaci poradek ke stolu. Teda spis jsem premyslela o tom, jak usporadat stoly, kdyz je nas jen 10. Neni moc variant, jak to udelat :o( S autama jsem se uz taky trochu trapila. Problem je v tom, ze milacek chces prijet na motorce na obrad, tak nevim, kdyz potom pojede se mnou autem, kdo pojede zpatky tou motorkou..... hruuuuza.
Odpovědět
Profilova fotka
no ten můj pořád chce si za půjčit bavoráka a neneachá si vysvětlit, že je to škoda peněz (cca 5000...)... říkám, že bych klidně a ráda jela naší oktávkou, jenže on nechce... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To mi taky prijde jako zbytecnost.... ja taky pojedu oktavkou a milacek tou svou starou Jawou a nebo pry Trabantem..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a ne a ne mu to vymluvit... ještě včera mě trošku naprdli naši kamarádi, když začali o rozlučce se svobodou... oni ho chtějí zatáhnout někam na sttriptýz nebo mu objednat striptérku a já jsem děsně háklivána to, aby mi na něj někdo šahal... tak mě to žere a rozčiluje, jenže ten můj blbeček pochopitelně chce že... jednak aby se neshodil kdyby řekl že ne, jednak jeho kamarád se taky tak loučil a jednak má potřebu mi dokázat, že jednou prostě udělá i to, co si já nepřeju. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( trochu v tomhle spolu válčíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak stripterkya se svleka a sahat na nej nemusi... i kdyz me by to asi taky vadilo. Milacek pujde do hospody s kamaradame tyden pred svatbou. Ale na strip to nevidim. Asi jen prolejou telem trochu vic piva :o))) Ja jsem byla s kamaradkou na rozlucce se svobodou a taky nechtela striptera, tak ho nemela x-) Kdyz na ten striptyz jen pujdou, tak na nej urcite sahat nebude, ale kdyby mu ji objednali, tak by to bylo horsi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no právě... ]-( ]-( ]-( ještě mu to budu muset vysvětlit ]-( abych se týden před svatbou nechtěla přestat vdávat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, já sice vím kdo s kým pojede, ale nevím ČÍM!!! Ale Miláček se snad o tohle postará. Mě je taky prakticky jedno čím pojedu. Ale chlapům to evidentně jedno není! :-( Vyšlo mi 15 aut, musela jsem to tam nějak naskládat, ten se nezná s tímhle, ten se s tímhle moc nemusí, tady se musí počítat s dětsou autosedačkou, no horor, fakt. Ale konečně vím kolik bude aut a začnu řešit výzdobu aut, já pořád nevím jak do toho :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
.... ja myslim, ze ti to neudela, kdyz vi, ze s tim nesouhlasis ;-) Padim neco delat, tak nezapomente dneska vyzvednout ty prstynky..... a ja se zitra pokusim dodat nejaky fotky :-D Papa a mej se krasne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak zatím papa jj, wailin, taky musíme pořešit kolik aut (jinak to taky vidím tak na 15...) a kolik mašlí a tak... jé, ale moc se na to těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stryptýz ne!!!! Luci, to bych byla naštvaná taky!!! Souhlasím se Saty. Pokud mu ho objednaní, tak ho tam ta kurva (sorry), bude oblejzat a dělat na něj takový ty pohyby rádoby sexy. Hele, to bych zatrhla! ať se ožere do němoty, bez striptýzu. Jenže oni mají strach, že ostatní kluci řeknou že je srab, tak on to ani udělat nechce, ale aby kluci neřekli........... Známe to:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, přesně tak... já jsem i říkala, že na striptýz ať si jdou, tam mi ho nikdo oblejzat nebude, nějaký gogo tanečnice zajímatnebude, ale přímo objednaná striptérka ]-( budu mu to muset ještě vysvětlit ]-( ]-( ]-( ti chůapi jsou děsný... přitom on jinak vůbec na tokovýhle po hospodách s kamarádama není a tak,a le prostě si asi musí něco dokázat nebo já nvim... a oni ho hecujou, takže o to víc to mám složitý... já bych ani žádnou rozlučku nemusela, nebo když, tak by se mi líbilo dohromady s kamarády... no nic no... :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže zase pochop jeho, že on se před těma kámošema neschodí, to jsou prostě chlapi. Oni mu řeknou, ty jsi pod pantoflem ještě před svatbou a to oni nemůžou slyšet. A tak aby dokázali že ne, .... Ale já myslím, že najdete kompromis. Ježiš doufám, že Miláček taky nepřijde že mu kamarádi objednají striptérku. To bych tam dojela, chytla bych jí za vlasy a nafackovala bych jí, kdyby se ho jen dotkla!!! :-p Já bych taky udělala takový posezení s dohromady kamarádama, ale ne nic bouřlivýho. Lidi se mají bavit když mají chuť, ale ne proto, že mají loučení se svobodou, tak se nutit do zábavy!!! Ale já myslím, že ho zpracuješ,musíš pomaloučku polehoučku na něj, ženský zbraně a uvidíš, nakonec řekne sám od sebe, že nikam nejde. Mám nápad!!! Řekni mu, že když nepůjde na stryptýz, takl že mu ho uděláš doma Ty, se vším všudy a jen pro něj... Aha?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) wailin, myslím, že by mi řekl, že si na něj počká třeba na svatební noc :-D no kompromisem bych brala, když by šli na striptýz (když už tak nutně musí být) ale ne aby měl objednnaou striptérku... snad se mi to povede...chlapi jsou děsný co? někdy teda... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou někdy děsný, ale to už k tomu patří. Už jsme si vybraly, tak to teď nesmíme tak brát. Mají svoje silný stránky a těch je určitě víc! A nějaký ty "mouchy" musíme taky zahnat, nebo se tvařit, že neexistujou. Hele já myslím, že nakonec dojde na kompromis ne? Vždyť jemu by se taky nelíbilo, kdyby na Tebe chmatal striptér, ne? Já se obávám toho, že svatební noc si moc neužiju. Obřad máme v 11, vstávat budu tak v 5, celý den budu napnutá a v jednom kole, takže večer, mám strach že mu usnu ještě v koupelně:-))
Odpovědět
Profilova fotka
víš, co mi na to řekl, když jsme tím argumentovala? že ani objednnaá striptérka nechmatá ]-( :-D takže striptér by mu v tom případě nevadil. a já říkám a co ty všechny nechutný rádoby sexy pohyby... tak pomalu popřel i to... no nic, kompromis prostě bude :-D ]-( JJ, taky se obávám, že vytuhnu.. ale pořád mě přesvědčuje, že ta hydromasážní vana mě probere... tak uvidíme ;-) x-)
Odpovědět
holky, co blbnete? Kliid! Vzdyt striptyz je v pohode! Oni budou mit pocit, ze josu hrozni hrdninove, ze jim chlapi zavidi a pak budou sekat dobrotu:-) Navic, co si budeme povidat, ono kdyz vas posadej pred 50 lidi a nejaka zenska se pred vami zacne svlikat...spis se citi trapne a stydlive nez aby si to nejak uzivali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě aby si to užívali!!! Ale nám jde o to, že by na ně mohly ty holky chmatat ]-( ]-( A právě aby s cítili jako hrozní hrdinové, tak si to ještě nechají líbit ]-( Ale zase je známe, víme KOHO si bereme, tak snad to nebude taková hrůza. Však oni se dají zpracovat :-) Luci, aby nám o té svatební nevytuhli oni dřív :-o To by byla sranda! Pořád poslouchám jak se těší na svatební noc (jako kdyby ho čekalo něco co nezná) a kdyby usnul, tak bych se asi zbláznila smíchy. Ale on neusne, usnu já, já budu z toho dne vyřízená. Až ze mě spadne stres, budu tuhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, jde o to, že by mi na něj někdo šahal a to já bych těžce nesla... ;-) wailin - jé tak to by mi asi taky pobavilo. tak ymu říkám, že nevím, co čeká, že bude jinýho :-D že už to všechno zná... no jsem na to zvědavá, kdo z nás vytuhne nebo jestli fakt něco bude... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám zkušenost, že čím víc si od toho člověk slibuje, tak to pak stojí za houby. A tak mu pořád říkám, ať se netěší! Jo, až bude svatební noc, tak už to budeme mít Luci skoro vššechno za sebou a tolik příprav.... Jeden den a je to pryč. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
viď, nevím, co pak budu dělat :-D asi tu budem drbat dál, jen už nebudeme řešit to, že večer musíme dodělat jmenovky... :-D na jednu stranu se na to moc těším, že budeme manželé, na druhou stranu je mi líto to, že už to budu mít za sebou a že už nikdy ta nevěsta znova nebudu... ;-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je pravda, musíme si to co nejvíc užít, abysme na to pak mohly vzpomínet. Taky mi to přijde divný, že už to budu mít za sebou. Skoro 29 let si říkám "až já se budu jednou vdávat...." a najednou je to tady. Tak doufám, že budeme mít hezkou svatbu, abych pak pak mohla říkat:.."to já jdyž jsem se vdávala..." Budu v tom žít dlouho, budu oplakávat šaty až je budu vracet, budu pořád dokola prohlížet fotky a přehrávat DVD. Znám se:-)) A pak si budeme psát -" Dneska manželovi ohřeju k večeři párek, nebaví mě pořád vymýšlet nová jídla. Taky musím vyluxovat a utřít prach a na víkend jedeme ke tchýni........." :-)) Plány na svatbu budou pryč:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D takten konec je fakt super :-D :-D :-D aspoň že ty šaty já vracet nebudu :-) a taky už nebudem moci říkat, že do svatby se to zahojí :-D ;-) taky si pamatuješ, že ti babičky někdy říkaly - to až půjdeš do tanečních... :-) ;-) no, to už nemůžou říkat dlouho... a teď už i svatba :-N :-. =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky !!! :-) taky netuším, co pak budu dělat,až to všechno bude za mnou! ale je fakt...že asi bydlení a budu sem chodit koukat na vaše albíčka svatební a pokecat asiiiii především :-D tak prádlo má dorazit zítra..takže doufám,že mi padne! včera jsme byli domlouvat kytičku a nakonec ty lila růže nebudou...budu mít tedy bílé růže a do toho lila květy takových jakoby mini orchideí...nevím jak se to přesně jmenuje ;-) budou i na dortu a ženichovi do klopy to taky tak naváže...páč má bílý oblek,tak aby to vyniklo... docela se mi líbí ta cena...vejdeme se do 3.000,- kč i s myrtama připravenýma a 2x kytička pro maminky ,1xsvědkyně a taková ta vazba na obřadní stůl a náš svatební stůl..na jiné stoly už kytičky dávat nebudeme...máme je na ubrusech aprostírání...takže jich bude dostatek a na to svíčky se svícny a nějaké ty lístky růží atd... Jooo a k tomu striptýzu se taky připojuji ke stávce!!! kdo to vymyslel fakt nechápu...ale mého miláčka mi chtějí chlapy taky vzít na striptýz a nebo objednat někam do bááru nějakou flundru! :-| to tedy neee!!! ]-( sice mi jeho svědek slíbil,že mi ho pohlídá,aby na něj nešahala,ale mě se to vůbec nelíbí!!!! já taky nechci žádnýho striptéra!!!! aach jo... ale já to prostě zakážu a bude!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jujky ten zasedací pořádek a auta musíme taky nějak už sepsat! máme těch aut tak nějak ťipťop ...tak snad to zmákneme... my pojedeme kočárem s koníkama...takže pro nás autíčka být nemusí! vím,další pověra...že nevěsta jede jiným autem než ženich a poslední a ženich první...ale my prostě spolu bydlíme a pojedeme všichni z našeho baráčku ...takže chceme jet spolu z domu na obřad...a hlavně obřad máme o 3 ulice níž v restauraci a tam i hostinu...takže nikam jinam už nepojedeme ... no ale u stařších členů rodiny tohle moc neprochází...mají ale smůlu,je to naše svatba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, jsem ráda, že další dušička je na naší starně :-) pro mě za mě ať se koukne na nahou ženskou, nevím teda, co z toho bude mít, ale šahat mi na něj žádná nesmí ]-( ]-( ]-( jé, pak musíš napsat, jak teda prádýlko sedí ;-) vidíš, hrozby pomůžou ;-) proč nebodou růže lila??? Neseženou je??? my máme cenu cca 4500,-, ale máme ještě kytky na stoly, dvě svědkyně, 3 babičky a já ještě menší kopii mé kytky na házení.
Odpovědět
holky, holky :-D Tak to jsme černá ovce co? Ale miláček striptýz měl, užil si to, byl za hrdinu, má pocit, že svatba byla se vším všudy, že nebyl o nic ochuzenej a holky, já jsem před jeho kamarádama teď taky za hrdinku, když viděj, že mi to nevadilo, tak mu furt říkají, jak si dobře vybral:-) Navíc jsem viděla fotky a je to fakt divný, celá hospoda čumí, on sedí na židli chudák uprostřed a musí dělat, cos epo něm chce... (měl rozlučku spolu s kamarádem-svědkem, co se ženil měsíc po něm). Asi jsme v tomto více tolerantní holt;-) A to vám radši nebudu říkat, co to bylo za strip:-D Ta paní tam měla s sebou dvouleté dítě a manžela, kteří čekali u baru až si odbyde práci:-D No, zajímavý to job holt no... 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?