Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Erenku!!! Jo, to jsem ráda, že s náma souhlasís, že žádná rajda na naše skoromanžílky šahat nebude! :-) To je skvělá cena za kytky, já mám z toho trochu strach. Byla jsem už s květinářkou udělat předběžnou objednávku, ale 14 dní před svatbou si to upřesníme a budeme se asi bavit i o ceně. Mám kytku pro nevěstu, na 2 auta, ženichovi do klopy, 2 kytky pro maminky, jednu pro babičku a jednu pro svědkyni. Výzdobu aut a výzdobu do klop si zařizuju sama. Jéééé prádýlko :-) Můj miláček byl minulý týden na školení, tak jsme se neviděli a přivezl mi z výletu krásný tanga, tmavě fialový z krásného materiálu a na zadku mají kamínek. Stály prej 500,- (cvok jeden), ale ty se na svatku asi nehodí! :-) Lucíka prádlo jsem viděla v albumu a je úžasný!! A jaký bude mít Erenka?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jooo...to máš ještě lepšejší cenu než já ;-) paráda! to víš,že jsem na vaší straně!!! přeci na chlapa,kterého si bereme z lásky ...nebude pár dní před svatbou šahat nějaká stripbaba...když to teď nepotřebuje a ani doufám potřebovat nebude!!! jen kvůli tomu,že se chtějí ostatní chlapy podívat??? no trapárna prostě... ty sterling silver obvolávala a sehnala by je,ale prostě se bojí,že by pak zase zkazili zásilku nebo co... a tak jsem raději tyhle odřekla a necháme to v bílých růžích především a do toho pár těch lila ...budu mít takovou tu pugetkovou kytičku drobnou ... jen mám ještě děsivé obavy,aby bílé růže byli opravdu bílé! a ne krémové nebo tak něco... na to jsem jí upozornila...tak se to snad nestane!!! snad ty její firmy,kde to objednává bílou od jiné nezamění...(jako původně objednáváné lila a přišli narůžovělé a nebo pohřebně fialové :-| )
Odpovědět
Tak se ani nebudu ptát, jak koukáte na otázku nevěry, tuším, že nikdy nebo rozchod že?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty Kačí a jak moc na něj šahala? Šahala viď? Nevěra - Vráťa má teorii, že buď věrnost, enbo konec (ale ošahávat by se striptékou nechal :-S ]-( ). já říkám, že v podstatě totéž, jenže nevím, co by pro mě bylo horší - smířit se s představou nevěry nebo ho kvůli nevěře opustit a žít bez něj... skoro si myslím, že žít bez něj by bylo pro mě horší... ale neříkám mu to :-D ;-) aby si pak nemyslel.... ;-) i když tohle je téma, o kterým si můžem myslet cokoliv a když by přišlo na akorát, třeba bysme se zachovaly úplně jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
erenka, no snad s bílou už problém nebude :-N ;-) jinak wailin - na mail o pejskách jsem nezapomněla, jen ještě jsem nestihl azajít do ordinace ;-) erenka má totéž co já :-D ;-)
Odpovědět
Luci, oni mu objednali tzv. druhý program (jednička je klasický strip - vrtí se, svlíkne, odejde), což znamená že kromě stripu to je šlehačka, kterou po sobě ona matlá a pak na závěr jí dá ze sebe olíznout z ramene:-D A nesahal na něj moc, co vím. Vrtí se před nima, nechá je si rozepnout podprdu, stáhnou kalhotky...ale myslím, že ona na ně moc nesahala:-D Ne nadarmo to je poslední co si mohl užít s někým jiným než se mnou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejky, já prošvihla své 4000 ;-( :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katwind: to se fakt raději neptej!!! :-D já jsem věrná a totéž vyžaduji od partnera! on to moc dobře ví a ví co by znamenala nevěra pro náš vztah! ...nechci aby se nikdy v životě tohle stalo...ale neumím tohle odpustit...fakt ne
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak šahá on a svlíká jí... to by byla moje smrt :-D :-D :-D no nic, loučím se, jedu s beruškama na stříhání. papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty teda jedeš Luci:-)) Ta Vy budete mít stejné prádýlko, stejnou barvu svatby, hotely a stejný a datum svatby. Jen abyste si nepopletly ženichy:-)) Já NEBUDU mít podprdu, protože mi v půjčovně, řekli, že se pod ty moje šaty nenosí, že to bude lepší bez ní. Našijí mi tam vycpávky, aby to drželo tvar. Tak doufám, že to bude OK. Já jsem si ty šaty zkoušela bez podprdy a docela dobře jsem se cítila. Kalhotky mám! Luci, až Ti to vyjde, tak písni o pejskách na mail, v klídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky wailin!!! noo prádýlko stejné jako Lucikk a asi polovina českých nevěst letošních tipuji :-D Jééé tak ty kalhotky zabavuji!! fialové!!! jůůů ...no proč by sis je nemohla vzít na svatbu? no i když pod ty tvoje šatky raději bílé prádýlko též ;-) Ona mi ta květinářka moje taky řekla,že tohle je orientační cena...že prostě záleží potom na cenách květin...prostě jak objednávájí z těch holandských burz,tak se ceny pokaždé trošku liší... ale žádná velká odchylka tam prý nebude!!! Lucikk: co jsi prošvihla??? katwind: no já bych žárlivostí vyskočila asi z kůže...ať by šahala ona na něj nebo on na ni...možná bych se na to dívala jinak...kdybych tam byla taky :-D a nebo bych jí hnedle jednu pleskla... chichiii
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, takjá jsem nevěru zažila! Bylo to tak, že jsem se svým ex chodila 3 roky, když on mě podvedl s mojí kamarádkou! Nedokázala jsem se s ním rozejít, bylo mi hrozně, bolelo mě všechno tam uvnitř, byla jsem jak prázdný vycucaná schránka. Říkala jsem si - nevěra a konec vztahu, ale nedokázala jsem to skončit. A tak jsem se v tom vztahu plácala ještě 2 další roky. Jenže tu jizvu už jsme neslepili. Pořád jsem to měla v hlavě, podezřívala jsem ho. A pak - podvedla jsem ho taky. Řekla jsem si, že když mohl on, tak já taky. Budeme si kvit, bude to fifity - fifty, mě to pomůže. A holky, víte s kým jsem ho tenkrát podvedla? Se svým MILÁČEKM, kterýho si za necelý 2 měsíce beru:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat - ja jsem s tebou. Strityz by mi taky nevadil. Jak rikas, ono neni ani pro ne moc prijemny, kdyz je zenska oblejza pred tolika lidma. A o nevere se s tebou klidne pobavim...... rozhodne bych ji totiz neresila rozchodem. .... ale tady to nebudu moc sirit, aby me holky nerozcupovali x-) Eren - a to ze pojedes z zenichem jednim kocarem, to si pekne uzivej. Kamaradka se vdavala v sobotu a meli pujceneho bileho jaguara a taky jeli spolu a moc jim to sluselo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAAAAK to jsi udělala skvěleeee!!! :-D Jsi stastečná...já bych s ním po nevěře nebyla...už jsem to taky zažila! ale asi jsem ho prostě tolik nemilovala,takže se snadno z toho vztahu uteklo! ale u svého zlatíčka si to neumím představit a možná naivně si myslím,že nám se to prostě nestane a že se milujeme navždy ;-) papa Lucííí! no jů...nějak máme s Lucikkem hodně společných věciček na svatbu...ale ženichy fakt neee!!! ale je to dobrá náhodička! ;-) Květinářka mi včera říkala,že už u ní bylo 5 holčin,které chtějí květiny do lila barvy :-) tak jsem se hned vyděsila,jestli některá kladeňačka nevyhlídla ty moje šatičky ...ale prý ne...prý mají všechny zatím bílé ...ufff se mi ulevilo :-N
Odpovědět
satyyy, díky!! Už jsme si začínala připadat fakt pošahaně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: děkuji za podporu!!! právě si to chceme užít spolu v kočáře ..i když se koníků trochu bojím :-D ale jsem za to ráda...ušetříme za drahou káru (ta'tka to zařídil) a ještě bude trošku šou žeee :-D jinak vám všem přeji a doufám,že nás žádné nevěry už potkávat nebudou!!!! a kdyby ano,tak a't se s nimi vyrovnáme co nejlépe a už raději pryč s tímto tématem!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Erenko, i kdyby některá ty Tvoje šaty měla, tak na Tobě budou stejně originál!!! Každá nevěsta je hezká, ale každá je jinak hezká. S tím se musí počítat, že když jsou to šaty z půjčovny, tak že je nebudeš mít sama. Záleží na tom, jak to všechno doladíš, doplňakama teprve šatičky vyniknou. Vy máte lila barvičku, my to zase ladíme vše do červena. Já červená kytka, Miláček červená kytka do klopy a červená kravata. A já červený nehty. Myslíte holky, že je to na nevěstu příliš? (Mimochodem, já od 15 ti let nosím červený leky na nehty:-) Všichni říkají, že to ke mě patří, že si mě s jinejma nehtama neumějí představit, ale nevím jak na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to v tom případě to těch červených jdi i na svatbu!!!! :-D určitě! proč ne? a budeš zase i jiná! a nebudeš mít klasiku jako všechny nevěsty francouzskou manikúru že ;-) Joo a červená je nádherná! já jsem původně taky chtěla klasiku bílé šaty ...a přítel chtěl bílý oblek a přemýšleli jsme o červené jako druhé barvičce svatby...je to mooc krásné! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dík Erenko, fakt jsi mě potěšila! Já už mám koupený i lak na nehty (konzultovaný s květinářkou, aby to byl ten odstín jako růže), ale když vidím, že všechny nevěsty mají francouzskou manikuru, tak si říkám, abych to s tou červenou nepřehnala. Ale u mě to nikomu snad divné nepřijde :-) Doufám! Fakt jsem ráda, že jsi mi to napsala. Já jsem na červenou teď úplně ulítlá! Dokonce jsem si koupila i červený boty (NE NA SVATBU, svatební mám klasický bílý :-) a když jdu, tak si připadám jak děvka, všichni mi koukají na nohy. Ale já si nemůžu pomoct, čerbvená je prostě moje barva :-) Četla jsem zpětně, že jste koupili pro Miláčka nějakou super luxusní lila košili!! To bude krásnej ženich! Takový prachy za košili. Ale já Ti to schvaluju, SVATBA JE JEN JEDNOU, tak proč ne!
Odpovědět
Profilova fotka
je to hafo peněz..ale tolik stojí i jeho bílý botky a moje taky...takže to je to samé...jen tak na pár použití věcičky...ale na svatbičku!! to prostě nejde si něco odříkat..tedy v mezích samozřejmě ;-) Joo červená je pěkná barvička a k tobě se fakt hodí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
A víš na co se těším Erenko? Až si budeme vzájemně prohlížet ty svatební albíčka a já tam uvidím ty Tvoje šatičky a žinichovu košili a ten kočár s koňma.... A Ty uvidíš jak se podepisuju červenýma nehtama :-))) A už víš co budeš mít na hlavě?
Odpovědět
Profilova fotka
JOO tak na to se taky těším!!! mooooc!!! to nějak moc ještě nevím...ale vypadá to na vyčesané ...mám jemnější vlasy a nemám ráda na sobě lokny...takže asi nějaký drdol možná z něj něco bude vyčuhovat...ale i k těm šatům se hodí spíš vyčesaný vlásky ;-) a co ty? a budeš mít vůbec závojík nebo jen čelenku ? anebo květinky do vlasů? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt srandovní...ale víš jak vznikl tento můj nick Erenka? :-D takhle mi říkal ještě donedávna přítele synovec maličký Jeníček...neuměl říct právě Irenka ...tak mi vždycky říkal ÉÉÉÉrenko já tě melujíííí! :-D :-D je fakt rozkošnej!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že Ty jsi docela výrazná, že se k Tobě i vyčesané vlasy nahoru do drdolu hodí. Já budu mít čelenku (korunku) a chtěla bych vlasy poloučesané a polorozpoštěné :-) Viděla jsi jak měla vlasy na svatbu Andea Verešová? To se mi hrozně líbilo. Takovej trochu rozcuch, vzadu svázané a korunka. Ona měla ještě závoj, ale ten já nechci. Už jsi byla na zkoušce u kadeřnice? :-)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, tak už jsem zase tady. Dneska mám takovou předsvatební depresi, počítám a počítám a přijde mi, že do toho rozpočtu se vůbec nemůžeme vejít!!! Holky, za kolik to máte? My teda minimálně za osmdesát, to je fakt síla :-o za to bych si mohla koupit takovejch hadříků a kosmetiky a hodin solárka a spinningu. Proč to sakra musí být všechno tak drahý?!?! :-( :-( SOrry za depkaření ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D vam to vychazi asi taky kolem osmdesati tisic, tam pocitam hostinu(pro 36lidi), vecerni raut(pro asi 45lidi), saty, oblek, kamera a fotograf, kytky,prstynky, hotel na svatebni noc a drobnosti okolo...neni v tom svatebni cesta, ale tu dostaneme jako svatebni dar x-) lindi, nepanikar, jsou to velky penize, ale snad to za to stoji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se vsechny mate? Ja jsem dneska dlouho v praci, mame konec ctvrtleti, takze tady budu az do pulnoci, jinak se nam to krati, mame to za nejakych 37...Dneska nam prisly prstynky od Rydla, ale ani jsem je nevidela, protoyze je mily hned reklamoval, jeden z briliantu byl spatne vsazeny, tak jsem z toho docela smutna...Rydl se moc omlouval, ze to hnedka napravi...Ach jo. Tak se mejte krasne. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky.... ja to mam dneska za 50 :-D Mam nervy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! Satyyy nenervuj se, 50 je ještě dlouho na nervíky, až to budeš mít za 5, tak pak to bude na místě:-)) Já jsem stále v klidu, ale až to přijde, tak to se mnou okolí nevydrží :-( Hlásím, že jsme včera koupili oblek pro Miláčka. U Blažka. Hrozně mu sluší, doma si ho vyzkoušel k botám a byl k nakousnutí. To budu mít kráááásnýýýho ženicha:-)) Tímto máme vše zařízeno. Už jen dolaďovačky - jako je svatební menu, kytky, atd. Ale je vše zařízeno, takže už jen detaily. Tak se začínám těšit!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj... já se nervuju... máme doma hodně starostí, který snad skoncí koncem června, tak nevím, jestli potom stihnu všechno doladit.... Nejak mi prijde, ze ted ty dny mizi strasne rychle. Ale taky se uz strasne tesim x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?