Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Holky, je to divný, leč jsme noční pták...ale já jsme KO, musím si jít lehnout |-| Pavly, máš pravdu, pocity podobné... Marti, doktorka, to obdivuju! Budeme k Tobě pak jezdit, tak ne abys zakotvila někde na urologii nebo tak:-D Ta dermo zní teda líp ;-) Dobrou holky, mějte se bájo! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeji všem doboru noc a sladké sny, ať už jsou o titulu, svatbě nebo čemkoliv jiném :-D :-) ;-) papa zítra, i když tu budu jen na skok, frčím odpo na zkoušku... :-(
Odpovědět
bré ranko, raníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nápodobně :-) holky, tady je tak krásně,mě se nikam odpoledne nechce!!!!!!!!!!!!!!!! :-( ;-(
Odpovědět
luci a kam jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
na zkoušku :-( nechce se mi nechce....
Odpovědět
aha:-( no, tak to plně chápu... assi nejvíc ze všech... já už studovat nebudu, stačilo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky,krasne dopoledne :-) luci, budu drzet pesticky, at ti do zase dobre dopadne 8-) my mame odpoledne uplne plne pripravami na svatbu, tak jsem zvedava, jak to zvladneme :-D
Odpovědět
Marti, ahoj! Luci, hodně štěstí! Ať to zmákneš :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Marti, to mi snad ani nepiš :-D ;-) závidím... no dnes to snad OK bude, to nejhorší stále čeká a přibližuje se ]-( Kačí, já jestli dostuduju, tak nikdy nikdy nikdy víc!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si ted domluvila na cerven zkousku ucesu s moji kadernici, tak jsem zvedava, jak to dopadne :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám, že rozhodně lépa, než jak jsem dopadla já... :-) ;-) ale tak jestli je to tvoje kadeřnice, tak to určitě bude OK ;-) my budeme kadeřit příští čtvrtek, ale naše pejsky :-D ty chodí častěji než já :-N =-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no uvidime,zna me asi 4roky, tak by to mohlo vyjit, hlavne je to mlada holka a da se s ni domluvit ;-) nejdriv do vypadalo, ze bude mit zrovna na konci cervence dovcu, tak jsem zacala trochu panikarit, na koho se obratit....ale vyslo to
Odpovědět
Profilova fotka
jeste si musim zajistit nekoho na nehtiky :-) pritelkyne meho brachy je kosmeticka, tak mi snad da naky tipy holkyyyyyyy, ale jsou to krasny starosti, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě právě ta původní nakonec taky se omlouvala, že má dovču... a tím se to začlo vést... další se vdává jako my... atd...
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz to nedopadne, tak si proste umeju hlavu a pujdu :-D :-D :-D neucesu se jako ty, luci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, ono to dobře dopadne ;-) a co že tedy máte dnes v plánu? Ať můžu slintat :-D ;-)
Odpovědět
Holky, my jdeme dnes posedět s nastávajícími manželi (v sobotu se berou) a Pája je svědek, tak budeme důležití hosté:-D Se těším, jsou moc fajn. Dneska jim předáme dárek, jsem z něj děsně nadšená, ale radši to sem nenapíšu, kdyby sem náhodou nevěsta nakoukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
schuzka s kameramanem a hlavne dohodnout vse v nasi restauraci-menicko, usporadani stolu, dekorace... se tesiiiiiim!jeste musime zavolat fotografovi a domluvit zaplaceni zalohy jeste budeme rekonstruovat koupelnu a to jsem zarizovala pred chvili
Odpovědět
Marti a Ty jsi doma? Ještě nechodíš do práce?
Odpovědět
Profilova fotka
katy,tak aspon naznac, co pro ne mate, prosiiim to mi musime taky doresit svatebni dar, Jirka jde za svedka pristi sobotu....
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, tak mi to písni do IP x-) x-) x-) jsem moooc zvědavá :-D Marti, nám by snad měl přijít přibližný rozpočet na večerní hostinu, tak jsem zvědavá... Kačenko, jaký to je když máš po svatbě a my tu zatím ještě plánujem??? Já se tohohle mooc bojím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jsem doma a uzivam pripav, do prace az v zari, snad....musim si uzit posledni prazdniny a hlavne kdybych nastoupila driv, tak budu ve zkus.dobe a bylo by to blby kvuli svatebni ceste, chceme jet v srpnu :-) na zacatku cervence teprve promoce :-D jo a jeste se musi udelat ta koupelna :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Martinka má z nás nejpříjemnější starosti :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joooooo holky, tak jsem se na to tesila a je to tu,a tento vikend jeste ty padesatiny me mamky :-D :-D a to mam pro ni darek, ze si ho uzijeme spolecne, takze se tesim opet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, mě volají povinnosti... jdu trochu uklidit a pak se ještě musím učit zas na zítra... tak zatím, ale nakouknu ;-)
Odpovědět
Marti, aha, tak to jo, já už pracuju rok (přesně rok, hrozně to letí). Promoci mám poslední týden v červnu:-) Luci, to víš, že to trošku mrzí, když tu plánujete ajá už nic:-) Ale spíš to je tak, že mě to jakoby už tolik nezajímá, že je mi moc dobře:-) Manželství je bezva;-) těšte se:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, to jsem ráda... já fakt se toho trošku bojím - jako jak mi z toho bude až bude po :-D x-) ;-) no a jaké je to vlastně bydlet spolu??? ;-) pro vás se přece jen něco změnilo... nám se změní jen to jméno... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, erenka - jste tuuu??? =-) jen hlásím, že mailík konečně došel!!!! Ty šatičky, wailin, jsou vážně moc hezoučky moc ti to v nich sluší x-) ;-) budeš taková křehoučká a něžná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, to jsem fakt ráda, že se to podařilo poslat. Erenka Ti to možná pošle ještě jednou. Jsem ráda, že se Ti šaty líbí, víš já jsem chtěla heodně jednoduché, málo zdobené. Hned mě zaujaly na první pohled. Jsou docela drahé, ale já jsem věděla že jsou to ONI!!! Už jsem jiné nechtěla, tak jsem ráda, že se Vám líbí, Erence taky. Ženicj je NEVIDĚL! Psala jsem Ti dlouhej vzkaz do IP - o Tvých pejsáncích a mém pejsánkovi, jaké jsme měli trápení, že jsi v tom nebyla sama a tady v práci spadla síť a vzkaz se smazal, myslela jsem že mě raní mrtvice, tak Ti to pak napíšu znovu. Za chvilku musím odjet z kanceláře, ale pak se vrátím a napíšu Ti to, ju?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?