Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uplne cizi holky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak takové rady znám taky... :-D :-p taky mi jich hodně přišlo... ještě tedy jsem zapomněl aříct, že by ses měla řídit tím, co se líbí miláčkovi ;-) :-D ;-) ale stejně to beru tak, že co se líbí mě, v tom se mu já pak líbím :-D :-D :-D protože s emu líbím já a ne kus hadru :-D ;-) snad si tohle nepřečte :-N =-) 8-( :-x
Odpovědět
Profilova fotka
on mi rikal, ze si bere me a ne saty, a ze se mu budu libit ve vsem, a ja si hlavne myslim, ze bude tak nervni, ze kdyz se ho druhy den zeptam, jak ty saty presne vypaday, tak to vedet nebude :-D :-D :-D ne, vazne, taky si myslim, ze jde hlavne o me,on chce hlavne neco uplne jednoducheho, v pondeli teda bude rozhodnuto 8-) pak napisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se těšííííííííííííím :-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja takyyyyyyyyy , hlavne uz pak zacnu kupovat doplnky, ted jsem to odkladala kvuli tomu, aby se mi to nakonec hodilo :-)
Odpovědět
Hanicko, moc dekuju! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kat, taky gratuluju, vim, jake to je, ja si to zazila pred 3 tydny, ale ted uz pohodicka a ten bezva pocit, ze to mam za sebou :-D jeste te neco ceka, nebo konec?jo a sama jsem dospavala asi tyden :-)
Odpovědět
Marti, dekuju moc! Uz finito!!!! x-) Jsem Mgr.:-) presne den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, tak to gratulace dvojnasobna, a uz ti to dochazi? mne to nedochazi ani po trech tydnech, a uz vubec, ze bych si mela titul psat pred jmeno, posilala jsem zadosti o praci a tam jsem to psala poprve a vubec mi to nejak nedochazelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám závidíííííííííííííííííííííím :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak se zase na chvili hlasim,jsem tu na skok,za chvili jdu delat milackovi svacu,jede na cely den a noc pryc...a pak chci pracovat - do prace....tak snad to vyjde,dam si sprchu a zalezu sem....dneska je mi docela lip... cetla jsem jen poslednich par prispevku matri-koukala jsem do alba-mame hooodne podobnych veci! kati-ahojky pani magistro!!! holky-vitam vas obe do klubu Mgr. budte v klidu,mam titul 7 let a zatim jsem si nezvykla! :-D prijde mi,ze kdyz se tak musim podepsat,tak podvadim!!!! pouzivam ho jen v praci a i tak mi to prijde divne.... (a prave vcera me dorazila kolegyne,ze si Mgr.pise i na podpisovy vzor-to by me asi odvezlo!)nevim jak vy,ale me prijde dost trapne ho cpat jinam,nez do prace....jsem to ja - s titulem ci bez, nikde jinde ho podle me neni potreba prezentovat.... nebo snad jo :-S letim delat tu svacu a do vany a pak sem zkusim zasednout,zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pavly, jenze ja mam MUDr.a to mi prijde vubec divny, vsichni na me pani doktorko a mne prijde zvlastni, vubec si tak nepripadam, zrovna vcera jsem zachranovala jednoho pana srazeneho autem na prechodu a v tu chvili plna adrenalinu jsem si pripadala skoro jak laik :-D a ke vsemu je to takovy dost zavazujici, vsichni se vas porad na neco ptaji, ale kdyz jde o zdravi, tak je to nekdy tzv.o hubu :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a kazdy mi hada pod dvacet let, tak je to vubec sranda, vysvetlovat nekomu, co delam :-D a ze srandy taky rikam, ze jeste dva mesice jsem slecna :-D a ne pani dr. :-D :-D :-D ale o titulech to neni,..... jen je to fakt super pocit, mit to za sebou kat:uzivej si!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlínko :-) :-) :-)
Odpovědět
Holky, díky moc:-) Pavly, manža je Ing. a nepíše ho vůbec nikam, až já jsem ho donutila to používat v pracovních mailech (dělá s PC). Mně to taky přijde jako pracovní záležitost, navíc já dělám se starouškama v sociální sféře a každý mi říká "sestřičko":-) Takže já ho mám spíš kvůli pocitu, kvůli tomu, že jako soc. prac. ho mít musím.Ale jinak...škola mi dala bezva přátele, ale jinak ji nehodnotím nijak vysoko na pomyslném žebříčku hodnot a užitečnosti... :-x Ale já jsme zatím nějaká divná, asi unavená, nějak KO, jsme ráda, to jo, ale nějaká velká euforie nedorazila, dnes na mě čekaly nějaké jobovky v práci, takže já nějak nemám čas lítat zatím:-D Ale v sobotu jdu na svatbu (svědek Páji a Pája je teď svědek jeho), se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti-verim,ze je to tezsi,kdyz jde o zivot,do toho ja bych jit vubec nemohla,to mas muj hluboky obdiv jo a se vzhledem mi neco povidej! dneska jsem sla koupit tchanovi cigarety a premyslela jsem,ze jsem si nechala doklady v aute,jestli nebude problem-ha ha.... kat-my tenkrat moooc oslavovaly s holkama z kruhu-jak pises to je to,co mi nejvic dala cela skola...a ne titul...ale taky si pamatuju tu unavu,najednou nebylo co delat a jak jsem se na to tesila,tak jsem z toho byla spis rozladena a zoufala, mela jsem v sobe prazdno-asi to bude podobne,co :-| a svatbu ti deeesneeee zavidim!!! ja jdu bohuzel ted nejprve na tu svoji...a az v zari na dalsi-ale alespon neco! marti- a ty delas u zachranky?:
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, ja pred 3 tydny dokoncila studium na LF, ted obesoiam nemocnice, tak se uvidi, kde zakotvim-premyslim o korektivni dermatovenerologii, ocnim, pediatrii nebo gynde, ale zalezi, kde bude misto u zachranky nastesti nedelam, ten pocit jsem si vyzkousela vcera:jedu autem a vidim na prechodu havarku a srazenej starej pan na zemi, rozbita hlava, nekomunikoval, tak jsem zastavila a snazila se pomoci aspon zakladni prvni pomoci, pak uz dorazila zachranka, tak jsem do predala do pece zkusenejsim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkY, nějak bych vám chtěla psát, ale nemám k tomu sílu :-D před chvílí jsme se s miláčkem honili po zahradě a polívali se dobrou vodou :-D :-D a ječeli :-D chudáci sousedi... co si o nás pomyslí... :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
pane jo,tak to jsi fakt dobra! ten prvni nazev me desi, jde to nejak upresnit-me to prislo jako "lepsi" kozni??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to spec.obor na koznim, neco jako esteticka dermatologie, takova mala chirurgie, prace s laserem atd.to bych asi nejradsi
Odpovědět
Profilova fotka
jé, vy jste tu moc vážné dneska... já momentálně jak puberťák :-D :-x |-|
Odpovědět
Profilova fotka
teda Luci, vy jste prdlousi :-D :-D :-D ja mam zlaticko na nocni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, dnes nás to bere :-) :-D ale jinak jsme svéprávní ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, jeste jsem se te chtela zeptat, kdy jedete do toho Vys.Myta do VIA IRONIA?Koukala jsem na to taky, tak jestli se nesejdem terminam, vy tam jedete tyden po svatbe, takze az v srpnu?
Odpovědět
Profilova fotka
luci-ti zavidim,ja byla s milackem asi 5 min. chteli mu dat botu,protoze taky neni kde parkovat a s odpustenim curaci policajti neresi nic jineho,nez boty,ze je tu jinak bordel a parchanti okopavaji auta,to se neresi...takze sel nekam preparkovat,asi na druhy konec mesta,je pryc uz pres pul hodiny.parada... je jesny,ze mi se ani nevidime,natoz jit radit....ale nastesti si to pak obcas vynahrazujeme-to jsem pak moc rada..... marti-tak jsem to pochopila dobre,to me tesi....ja se ted zrovna peru s pigm.skvrnama -poprve v zivote,jsem z toho na odstrel,tak treba mi jednou pomuzes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, že bysme taky jeli??? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti-jedeme tam jen na jednu noc, v patek 3.8. ;-) luci-pojed,bude sranda! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, takze termin mate jiny,vypada to krasne, hlavne ta vana :-D my bychom tam chteli asi hned na svatebni noc plus mozna na jeste jeden den, neni do z HK zase tak daleko, tak by se to snad zvladlo, ale nevim, jestli by to s nimi slo domluvit, a hlavne jestli uz neni pozde, a to zrejme bude :-( no jeste uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
aha,no my bychom to nezvadli...a mame jen jednu noc-jako pridavek k te normalni ceste,chci totiz ke znojmu,...ale tohle me zaujalo...tak proto jsem to naplanovala takto,druhy den to vezmeme pres Pernstejn a konepruske jeskyne k tomu znojmu a tam uz zustaneme.....prave ten pokoje je super!!!! proto do toho jdeme.....kdyz romantika,tak poradna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Koněpruské jeskyně!!! To je kousek od nás :-D teda, tam, kde jsem dřív bydlela... Pavlínko, už dlouho ti chci něco říct - si představ, že asi tak před měsícem, v neděli, jsme byli v Jáchymově!!! :-D x-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?