Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ti zkusila poslat mail, jestli druhou stranou to bude fungovat :-D tak pak písni, jestli ti to taky přišlo ;-) JJ, to znám, zrovna, když píšu slohový cvičení, celý se to tahy zbortí... :-( ]-( pak písni ;-) ženich neviděl ani fotku na modelce??? tý jo, to já musela ukázat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ženich neviděl nic, vůbec!!! To si piš, že sonduje jak může! Ví jen že budou bílé vcelku, ne korzet a sukně, to jsem mu řekla. Ale jinak nic. Povídal, že si je představuje hodně jednoduše (zná mě), elegantně a na RAMÍNKA!!! Tak jsem zvědavá jak bude překvapenej (doufám že né negativně:-)) Mailík došel. Teď padám ven a pak písnu, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat-ja pracovat nemohla, to bohuzel neslo, jen jsme posledni rok chodili na praxi na ruzna oddeleni a pak vzdycky statnice, celkem 5. luci-muj zenich taky nevidel zadny saty, ani trosku, bude to uplne prekvapko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to můj je viděl na fotce, dokonce na mě... ale v reálu ne a oni vypadají o dost jinak než na té fotce ze salonu. ukně tam třeba vůbec nevynikne... tak jsem taky zvědavá ¨teď nám přišel rozpočet na večer, super!!!!!!!!!!!!!! Jen nevím,. jestli nakonec tam nebude chtít přespat tolik lidí, že na ně nebude kapacita...
Odpovědět
Profilova fotka
a luci kolik?a pro kolik lidi?diky, abych to mohla kdyztak porovnat
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,kdyztak mi to prosim posli do IP, jestli to teda neni tajny
Odpovědět
Profilova fotka
tajný to není, jídlo za večer pro 50 lidí 14 000,-. ještě ale asi doobjednám na půlnoc guláš a sýrovou mísu. tak bych to viděla tak na 16. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, pocitala jsem s vyssi castkou, mi budeme mit lidi asi 40, diky jdu probudit space po nocni a jedeme za kameramanem, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk: hmm, fakt dobrý rozpočet, super. To jste zvolili dobrou restauraci, my to měli podstatně dražší, a něměli jsme o tolik víc lidí -cca 60. to je fakt super.
Odpovědět
Marti, jj, jasně, medina, to je řehole. V prváku se mnou bydlela chvíli medička (ale byla dost divná):-) a říkala, že s medicínou se musíš zasnoubit, že při jejím studiu nejde mít chlapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať uspějete Marti ;-) lenule - ale je to jen za večerní raut... oběd bude tak dalších cca 20 000 a pití počítám tak 10-15 000. takže ono v součtu... a to na oběd máme jen 28 lidí. ale zase je v tom welcomedrink... je tedy pravda, že tohle už je vlastně třetí restaurace na večer, konečně ta pravá :-) místo, abych se učila, tak řeším to, kam dát spát ten případný zbytek lidí... nějdřív to vypadalo, že všichni pojedou domů a najednou...
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk- jo jasně. chápu. říkám, že je to na véču dobré. no, my to měli komplikované tím,že ten drží tu dietu a ten zase tu, takže jsme museli mít více možností a hodně chodů - a to začalo strašně skákat nahoru ty ceny. No, a to samé samozřejmě oběd. Jinak by to tak moc drahé asi nebylo. Ale tak nemůžu nechat svatebčany o hladu :-D to by byl trapas :-D Proto říkám,že dobré ceny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a pití - to budeš žasnout, jak naskáče. Nevěřila jsem tehdy, co je schopno vypít 60 lidí. A to jsme měli sice horko - ale ne extrémní, v prostorách oslavy bylo klima kolem 20 stupňů.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to my musíme jen trošku upravit oběd dvěma babičkám, ale jinak to snad bude OK. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás babička taky,že chce už jen něco dietního apod, že nechce nic těžkého, že je stará, že to jíst nebude. Tak jsme měli pro ni jídélko, a nakonec do sebe jak nic naházela vepřo, knedlo, zelo a řízky!!!!! :-D :-D :-D Sice jí to trvalo trochu déle, než to pořádně nakrájela a pokousala, ale dietka šla stranou. :-D no, a co že pro ni máme její papáníčko... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ;-) ;-) s tím pitím poočítám... máme domluveno, že nám bude postupně říkat, ajk vypadá účet. a můžu vědět, kolik jste propili? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyy!!! :-) dneska jsem to nějak nestíhala ....ach jooo! ta práce a přitom je venku tak božskééé počasí!!! :-D takže já už musím pádit pro miláčka a hurá do Prahy pro zvětšený snubáček...snad už teď padne! zatím se mějte kráásně!!! PS: ty ceny jídla a počet lidí máme tak nějak podobný ...jsme nakonec zavrhli takové ty salámové a sýrové mísy...strašně to leze do peněz..takže dáme všem pořádný obídek ...pak ovoce a sladké a slaný zákusky ...a večír grilčo se zeleninou a pečivem a měli by to vyjít kolem 22tisíc ...s pitím nám taky budou chodit říkat (po určitých propitých penězích...ale vlastně ani nevím k čemu nám to bude...stejně ty lidi budou prostě pít dál,vždyť by padli žízní :-) ) nebo se pak vybírá do střevíčku že...
Odpovědět
Profilova fotka
Katy-to je krasnej darecek, tak si to pekne uzijte, urcite se jim to bude libit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem tu zase, uz se mi to zacina darit milacek je stale pryc,tak mam chvilku,prave jsem dodelala krabici na svatebni blahoprani - nebo lepe receno na penizky-jak si prejeme jako dar nejvic.... a tak zase jdu delat pisemky a pripravovat MDD, takze jsem tu chvili i s vama! jo a jedna novinka-no spis mininovinka,ale mela jsem sok.Odpoledne zazvonil nekdo..a ze nesou milackovi dopis...ze neni do vlastnich rukou a jestli jsem manzelka,ze mi ho daji....jenze ja hrde priznala,ze az tak za 2 mesice.tak se na me pan usmal, pogratuloval mi - teda pry spis milackovi (to bylo vlastne uplne pravni opravdove gratulovani!!),a pak mi rekl,at se uz podepisu jako jeho zena - tak ja ani nemrkla,vysmahla podpis a sok zacal,az kdyz jsem zavrela dvere- ja ani nevahala, ani nepremyslela a proste se uplne prirozene podepsala-uz mi to moje stavajici jmeno vubec nesedi, me se dokonce lip psale me budouci!!!! no tak to je svatba prave vcas,ne :-D
Odpovědět
Pavly, tak to je super:-) Já teda se jménem bojuji stále a stále... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D přeju krásný den,ať vám to všem v práci uteče a pěkný víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen vás letem světem zdravím, zas pádím na zkoušku... ]-( :-( jinak hlásím - včera za 1,a le včer ato byla dávačka... x-) ;-) tak dnes to bude horší... je to z ORL... resp. je to zápočtový test, ale čím lépe ho napíšem tím méně nás se bude ptát ústně u zkoušky... tak držte palečky,ať to napíšu dobře ;-) jinak se mi zas zdálo o svatbě - jsem si natočila vlasy, ale zapomněla natužit, takže jsem zas hned měla po lokýnkách... a točtě si podruhé vlasy, když vám to trvá dvě hodiny... :-D :-) ;-) fuj... jo a taky se mi doneslo, že prý červen má být hnusnej a že ani léto nemá být extra teplé... ;-( :-( co budeme dělááááááááááááááááááááááát??????????????????????????? ;-( ;-( ;-( ;-( já chci abý aspoň na focení bylo hezky, nebo aspoń trochu sluníčko... jen ne zataženo.... ]-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
L"uci, neboooj!!!!!! Nám to o dubnu taky každej říkal a ankonec to byl hezčí měsíc než květen;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky !!! to mi vůbec neříkej,že má být ošklivé léto!!! to nejde přeciš :-( :-. bude krásně!!! určitě joooo!!! především toho 27.7.2007 ...a ve všech koutech naší země! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooj :-) holky, tady se blýská.... =-) :-. :-( a jak.... se vám musím pochlubit - mám nejskvělejšího chlapa pod sluncem x-) x-) x-) přijel domu dříve než já a protože jsem mu volala, kde jsem, tak pak vzal auto, naše holčičky a přijel mi k zastávce autobusů naproti x-) ne že bych to měla daleko... tak 7 minutek chůze :-D ale přijel, měl sebou vychlazenou vodu a doma na mě na stole čekalo 11 růžiček x-) x-) x-) jen tak... se mám co??? x-) x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D teda Luci ty se máááááááááááš :-D ale já mám taky hodnýho ženicha,já přišla včera z odpolední a měl koupený červený víno a skočil naproti do picérky pro picu,abych měla dobrou večeři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak se zase hlasim, vratili jsme se z vyletu do liberce,jeli jsme vcera-presne cëlou cestu v¨bource, desti s platakem a nalozenym autem,no parada,dneksa zpet zase jedna prutrz s kroupama ä privalovym destem,no jsem rada,ze jsme doma,bourky miluju,ale bala jsem se,abychom my i auta byli ok... a tolik blesku nevidim za cely rok,jako dneska!!!¨ lucik-nesmi byt osklive leto!!!!! prosim to ne!!!!a kdyz az,tak alespon nas den snad bude boziii, narizuju se denne pomodlit pred spanim! a jinak ja jsem naposledy dostala kyti asi pred mesicem - taktez jen tak...a nejvic me dostavaji sms,kdyz vim,ze je mu smutno nebo ho neco trapi....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak.................... za dva měsíve už budu mladá paní a Pavlínka to bude mít těsně před sebou... jinak si nějak nepamutuju, která v kolik máte obřad... ve 12 a v půl 1??? holky, na mě jdou nervy... jééééééééééé =-) :-. :-N |-| včera tu byli naši na grilču, spali u nás, tak jsme je dopoledne vzali do SNU a do toho večerního penzionu... aniž bysme si to plánovali, vyjížděli jsme v 11, stejně jako za 2 měsíce... ty jo, to byl pocit... projíždět tu cestu, kudy pojede kolona... x-) :-N fakt to ani nedokážu popsat... pak jsme ještě pořešili ubytování hostů. doladili menu na večer... tý jo, stejně tomu nějak nemůžu uvěřit... jinak jsme taky dnes poprvé slyšela od miláčka spontánně že s emooooc těší :-D x-) vždycky říkal že jo, že se těší, ale dne s, jak jsme jeli v tom autě, tak z ničeho nic začal doslova křičet jak se těší, a jak je to super, že už se fakt může a musí plánovat :-D asi čekal na ty dva měsíce... :-D :-N x-) hele, dochází vám to??? Mě neeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ahojky,ja budu pani asi tak presne v toto dobu,obrad je planovany na 13,30,ale spis se to protahne,uz ted se to vi,takze asi tak nejak ted to mam za 2mesice.nedochazi mi to i dochazi,zacinam panikarit,nic nemam,u nas nic nejde resit,a tak docela dostavam depku! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, neblázni, vždyť máš prakticky vše!!!!!!!!!!!!! :-) ;-) klídek, to půjde ;-) my zas pořád nemůžem dořešit to ubytko... lidí je víc než postelí, od všech zatím ani nevíme, jestli chtějí spát nebo ne... chystám se, že si dnes udělám radost a objednám si prádýlko z netu ;-) :-) tak jako symbolicky... 2 měsíce... :-) x-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?