Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono jak pršelo tak je mokrá tráva tak rozvažujeme jestli jít či nejí, máme velkou zahradu takže si pinkáme tam ;-) ale krásně se vyčistil vzdoušek
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, tady taky, dokonce i vysvitlo sluníčko ;-) doufám, že zítra zas bude hezky...
Odpovědět
Holky, ahojky!! Moc děkuju za gratulace!!!!!!! Lucinko, jsi stejně bezvadná! x-)
Odpovědět
A doufám, že te´d tu zase budu pečená vařená...leč v práci moc nestíhám... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baf, Kačenko, já jsem všude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk: děkuji mooooooc za pochvalu :-D wailin: pošli mi mail do IP a pošlu ti ty fotky též ....ať se tedy můžeš pokochat...ale asi to není pro každého ...není to prostě bílá klasika ... ;-) a Kat: gratuluji ke zkouškám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, děkovat nemusíš, kdyby se mi nelíbili, tak ti je nepochválím :-D ;-) ale jsou fakt supeeeeeeeeeer :-) tak doborou noc všem, jdu do postýlky, ještě musím kouknout na učení :-(
Odpovědět
erenko, děkuju! x-) Vítám tady nové tváře!:-) Já jsem tak áda, že jsem tady s váma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D zdravím a valím zase uklízet,mám odpolední a jestli vyleze po 10. sluníčko,tak se vyvalím na balkon,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak jsem zase tady. Včera jsem docela zmokla. Ale zase jsem koupila Miláčkovi konečně tu kravatu na svatbu a když už jsem byla v tom nakupování, tak jsem koupila jednu kravatu ještě pro tátu, až povede nevěstu:-))) Luci, co fotky, dorazily? Zkusím Ti je poslat znovu, každý kousek zvlášť.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty.... :-) přeji krásný den snad už bez bouřek dneska! Zítra si jedu pro zvětšený snubáček, tak mi prosím držte palce, ať už mi konečně sedí! A taky už snad vybereme košili pro mého nastávajícího ...je to náročný vybrat ten správný odstín a ještě velikost...asi nemá konfekční postavu nebo co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky :-) já se právě vrátila z nehtíčků :-) ;-) Kačenko, jak se ti spalo? x-) ;-) Many, tady to teda zatím na sluníčko nevypadá... :-( Wailin, ahojky, zatím mi nic nepřišlo :-( ;-( Pro taťku taky ještě nemáme kravatu,a le obávám se, že si jí bude muset vybrat sám... oblek i košili už si koupil, už chybí jen ta kravata... Erenka, ty fotky jsou super! Jak moc jaou drahé ty bílo fialové kaly??? Já teda kaly moc nemusím, ale tyhle jsou fakt zajímavý a asi by se ti i hodily ;-) jinak nejen v barvě se shodnem - i dosrtík budeš mít hranatý jako chci já :-D my lila košili koupili, v krásném odstínu, ale nakonec se nám to s vestičkou moc nezdálo, navíc Vráťa chtěl na manžetové knoflíčky a s francouzským límečkem (takový víc od sebe, širší), tak jsme koupili šampaň. Ale kravatu máme naprosto bezkonkurenční... je do lila jako budu mít kytičku a do šampaň jako jeho oblek... ani bych nečekal,a že nějakou takovou seženeme :-N :-. x-) no a ty šatičky na převlečení... ooooooooch :-) :-D x-) já ase teda převlíkat nechci, nevěsta budu jen jednou, tak si to chci parádně užít a být do rána středem pozornosti :-D :-x trošku neskromná no... :-N :-D , takže převlékání neplánuju... ;-) o prstýnkách mi ani nemluv, už pomalu vyčkávám, kdy pan Rýdl zavolá, že je máme :-D ale asi ještě chvilku musím počkat no... :-S |-| jej, to je úplný román :-D :-N :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Lucinko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejky, ahoooj :-) x-) mooooc ráda tě vidíííííííííííííííííííím :-D jak se máš???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N x-) x-) jsem ráda,že jsem tu na tebe narazila,mám se opravdu skvěle,lépe to už ani nejde a co ty? Už to máš za dva měsíce,to je skoro nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne dva, až v neděli :-D ;-) ale je to síla ti povím... až mě z toho už hodně šasto mrazí... x-) x-) x-) a nemůžu se dočkat.... :-N :-) kdy vy odjíždíte na tu dovču? Koncem června, viď? To se vám to taky příkemně krátí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj krátí,už je to jenom něco málo přes měsíc,letíme 27.6 - 7.7,už se taky nemůžu dočkat,pak už to bude ke svatbě jenom krůček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak jsem viděla Erenky šaty a jsem NADŠENÁ!!! Luci, zkus kouknout na mail, poslala jsem Ti už 3x :-D Erenka moje šaty viděla, e-mail jí došel, tak snad Ti dojde taky:-)) My nemáme ještě oblek pro ženicha. Ale zítra jdeme na věc. Ještě výzdobu na auta, musím začít pracovat po večerech. Nebude vařeno, vyprávo, vyžehleno a uklizeno, ale budou mašle na auta, to bude mít Miláček radost:-)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
v tom případě k mojí bude už tak centimetr :-D :-D :-) nemáš nějaký odkaz na to místo, akm letíte??? jsme zvědavá no... =-) 8-( x-)
Odpovědět
Ahoj kočenky! Spalo se mi dobře Luci, ale jsme furt děsně unavená...asi budu dospávat dlouho... a v sobotu jdeme na svatbu (Pája je svědek), jé, já se těším!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, tak tu svatbu ti závidím.... :-) ;-) pak musíš napsat, ajké to bylo a hlavně jak to na tebe působiklo!!!! wailin, ty šatičky jsou co??? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaach :-) x-) hele, u nás šel úklid taky stranou :-D jídlo teda ne, ale vytíráni mi přece neuteče :-D :-D ;-) jdu kouknout...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačenko :-) Luci někde to je,jenom nevím kde,zkusím pohledat,to ví Marťa,ale není doma,tak vydrž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, tak pořád nic.... :-( to nechápu... a přitom fotky od erenky mi přišly... počkej, poštlu ti znova mail do IP, jstli jsme ho nenapsala blbě 8-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, OK, vydržím :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ancora.cz/zajezd.asp?idTer... Sice to není,úplně ten stejný zájezd,kterým letíme,ale místo je úplně stejné,tak aspoň tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, jdu kouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem teď na měkko,přišlo mi oznámení emailem ke korektuře a jsem s toho hotová,vidět to takhle na živo,hodně mě to dojalo x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to znám :-D :-D :-D viď že mi ho přepošleš na zkouknutí??? ;-) :-) ;-) jinak ta dovča vypadá fakt dobře ;-) mě Bulharsko nikdy nelákalo, ale kdyby tam ještě vysadily palmy, tak do tohohle hotelu bych fakt jela ;-) vypadá to dobře ;-) ještě jsem pak zvědavá na to, co budete říkat na moře, na to s enázory hodně různí...
Odpovědět
Profilova fotka
jasně pošlu,napiš mejla a já ti to přepošlu,jenom jsou tam drobné chybičky,které jsem už vyhmátla a hned jsem je poslala ať je opraví,je to strašně zvláštní pocit,pořád se o tom jenom mluvilo a teď to vidím černé na bílém a až teď mi dochází JÁ SE VDEÁVÁM!! Je to super :-D My tam jedeme hlavně kvůli cenové dostupnosti,platíme si to sami,tak jako většinu svatby,takže hlavně kvůli financím,no jsem taky zvědavá,ale věřím,že budu spokojená :-) Tak piš email :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi povídej, si moooc dobře pamatuju, když to přišlo nám... a co teprve pak, když to posíláš poštou a paní za přepážkou - jéje, vy s ebudete vdávat že? :-D a když to rozdáváš a vidíš, ajk jsou i ty lidi dojatý, jak říkají, jak se těší,.... x-) x-) x-) už ti to jdu poslat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?