Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máš to tam :-) Je to vážně skvělý pocit,co až přijdou prstýnky,to asi dojetím omdlím,všechno h rozně moc prožívám,takže jsem zvědavá jak to zvládnu v den D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já si je asi budu po tajnu chit zkoušet :-D :-) ;-) jako jsme to dělala s korunkou... x-) :-D aaa, něco přišlo, jdu s epodívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky po tajnu zkouším korunku,závoj,boty a mít doma šaty tak nedělám nic jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maruško, to je krááásný ;-( x-) ;-) máš totiž vkus jako já... :-D :-) ;-) je vážně moc moc krásňoučký ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé děkuji,to mě od tebe hodně potěšilo,hned jsem šla koknout do tvého albíčka na oznámení a podobný vkus teda máme ;-) Hrozně se těším až ho budu držet v ruce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě dělaqlo dobře, když jsme si jima "rochnila". sem si je rozložila po zemi a to byl pocit... 80 už je slušný počet, to bylo supeeer :-D ale už je doma nemám ;-( ;-( ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk: jééé tak to je sranda...máme asi hodně podobný vkus či co ;-) jooo tak přítel taky by nejradši manžetové knoflíčky ...ale bohužel ty existují právě jen na bílých a asi tedy i champagne košilých...lila jsme zatím absolutně nenašli...joo ta kravata pro tvého manžílka je naprosto úžasnáááá!!! moc se mi líbí! :-D Joo a ta vaše svatební cesta bude asi naprostý luxuuus!!! já ci takýýý ...to bude opravdu nezapomenutelné viď !!! wailin: mě fotky přišli v pořádku a JSOU NÁDHERNÉÉÉÉÉ takové jemňoučkaté...moc svkěle ti sedí!!! akorát se mi nezobrazí tvoje adresa...ani když dám odpovědět ...musím tam ji tam vypsat znovu
Odpovědět
Profilova fotka
My jich teda tolik nemáme,bohatě si vystačím s číslem 45 :-) Já ještě je taky doma nemám ;-( ;-( Budou hotové zároveň s prstýnkama týden před odjezdem na dovolenou,tak to budu 3 týdny ve snu :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
viď, kravata se nám povedla :-D :-D ;-) myslíš, že máme podobný vkus??? :-o :-N =-) teda, jak jsi na to přišla.... :-D :-D :-D x-) ;-) a svatební cesta... oooo... už teď slintám.... jen se mi pak asi nebude už chtít nikam po Evropě, to už bude vše vypadat moc obyč :-D :-D :-D člověk si rychle zvyká nalepší a myslím, že ty tři týdny, co tam budem, mi k tomu postačí :-D :-) lila košile na manžetový je opravdu asi nenexistující kus zboží :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
maruško, ale tebe to rochnění čeká, já leda že bych si ej vybrala zpátky od těch lidí :-D :-D :-D no my těch 80 měli tak akorát, kdyby jich bylo víc, i to bysme udali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj čeká a už se vážně těším,80 je teda pořádné číslo :-. Lucinko musím se rozloučit,chystám se na solárko a nakoupit než přijde Marťa domů,jsem ráda,že jsem tě tu potkala a mohla ti dát ukázat oznámení,te´d mě čekají 3 dny dvanáctky tak se tu určitě neukážu,ale hned po nich se budu snažit přijít aspoň na chvilinku jako dneska. Tak papa ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško, tak yjsme ráda :-) ;-) a jsem ráda, že se loučíš, protože se musím jít učit a nemůžu se odtrhnout :-D když ty jsi tu tak vzácná návštěva... ;-) x-) papa a těším se x-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
LUCIKK: JOOO kravatka je luxusní...nooo tak 3 týdny???? to snad ani není možné!!!! to bych se asi už nevrátila :-D :-D tě budou muset tahat do letadla viiiiď ;-) Já si ty šaty chci taky užít maximálně až do rána...ale obávám se,že nám vyjde suprově počasí ŽE ;-) takže mi bude hafooo vedro asi!!! tak jen pro jistotu mít i něco na převlečení...ale problém je právě v tom,že už ty druhé šaty budou příliš obyčejnéééé :-| ale možná to vydržím v těchto... :-) jsme měli s přítelem původně nápad...jít jen tak v letních šatičkách a plážové košili a pláťákách ...prostě pohoda jazz ....havajský kytky a exotické ovoce a tak...ale to by nám do toho hotýlku moc stylem nehodilo ...to by se hodilo spíš na nějakou párty! třebas rozlučkovouuuuu budete dělat rozlučky? my ano...já s ženským a přítel s chlapákama ...našima společnýma kámošema! :-D už se moooc těším! asi to budeme mít 14 dní před svatbou..páč týden před svatbou jdeme taky na svatbu známým :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, 3 týdny :-D mě se domu budu chtít, máme dvě jorkšírky a to jsou anše mimča, takže po těch budu moooc tesknit ;-) :-D no já se pařit klidně budu :-D jinak hezky určitě bude, s tím počítej, já už to mám rezervovaný od výběru termínu... takže.... už rok a půl :-D :-D :-D JJ, rozlučka bude, 20. já bych jáí teda moc nemusela, ale Vráťa jo, no tak přece nebudu sedět na zadku že? Jinak to plánujem jako vy - já s holkama, on s klukama, většina naši společní kamarádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky tak...už se moooc těším!!! protože moje dvě super kámošky žijí v zahraničí...jedna přiletí už za týden z Californie...ale bohužel tu na svatbu už nebude (stihne jen rozlučku) a druná ta NEEEJ se vrací s přítelem ze studií v Sydney za měsíc a ta bude i svědčit... :-) a ještě pár dalších skvělých kamarádek... jooo a chceš slyšet novinku!!! máme i stejného výrobce našich snubních prstýnkůůůů :-D :-D :-D Lukáš Rýdl .... no jááá padááám madaaam :-D :-D (my máme kombinaci bílé+červené zlato...3 briliantíky pro mě ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D my bílé + červené zlato a pro mě 5 brilinatíků :-D :-D :-D už vidím ty dvě identická svatební alba se stejným datem... :-D lila svatby v hotelu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JÉÉÉÉ TAK TO JE FAKT SRANDA ;-) :-D :-D NEBOOJ...ZAS ÚPLNĚ STEJNÉ NEBUDOU...BUDOU TAM ROZDÍLNÍ NOVOMANŽELÉÉÉÉ vy to máte taky v hotelu? a v jakém asi jsem to v albíčku přehlídla ...
Odpovědět
Profilova fotka
je tam, hotel SEN - obřad a oběd, budem tam asi do 5 a pak večer v penzionu kousek vedle, kvůli ubytování, většímu prostoru a nižším cenám ;-) já nebojíííím :-D :-D :-D ;-) jaké máte ty prstýnky??? My ty, jak je z bílého a více k jedné straně červený proužek a v něm ty brilianty. ;-) jen jsme si nechali ten červený udělat o trošililinku širší a tzy hrany ne rovné, useknuté jak říkám, ale zaoblené. na mé ruce se mi to tak líbí víc... a vyryté monogramy a datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo my též máme ale jména ...tedy tak jak si říkáme...takže já tam mám Pepíno 27.7.2007 a přítel Irenka 27.7.2007 ;-) máme ten model č. 47 ...takové to zvláštně napůl bílé a červené zlato ...a taky jsou zaoblené ...ty lépe pasují na prst bych řekla...ale mě bohužel nepasuje...jsem levák a otýká mi dost právě levá ruka...takže teď přes léto ho absolutně ráno nenandám...tak mi ho zvětší o číslo a snad to bude lepší...odpoledne už mi tak nějak padnul...a v zimě to snad bude lepší...a v nejhorším bude na pravé...ach jooooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
musím se rozloučit, jinak se na zítra nic nenaučím ]-( :-D papa, ale nevydržím nenakouknout :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAK SE MĚJ KRÁSNĚ...A hezky se uč!!!! pěkně pilně jako včelička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Katy moc moc gratuluji. Tak ted si konecne zacnes uzivat...je to parada :-D .Mejte se hezky.papa
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak ať ti to učení leze.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem si sem k vám zas odskočila :-D =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, moc vas vsechny zdravim, tak jsme zacali nakupovat dekoraci na stul...konecne se neco zacalo hybat...zitra jdeme na schuzku s kameramanem, tak doufam, ze se nam jeho prace bude libit a ze si ho zamluvime. V po jdu zkouset dalsi saty, dovezou mi je na zkousku z Brna, tak se tesim. Jo a zitra jdeme konecne do te nasi restaurace dohodnout menu k obidku a raut na vecer...
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, tak vám se to postupně bude teď rozrůstat :-) ;-) tak si to hezky užívej ;-) včera jsme tě tu nachytala s fotkama v albíku heč :-D ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, po necem jsem zase koukala, tak jsem tam neco prihodila :-) ja bych si i pripravy uzivala, ale skoromanza ma zatim na vsechno cas, spis mi pripada, ze ho tim otravuju, ale myslim, ze uz moc casu neni, na to kolik toho jeste mame zaridit :-( ale ted ma porad nocni, tak pres den spi a me to nervi, jak se nic nedeje :-| ted uz zase odesel, vsatval v 16h :-N jo a taky mi psala do IP jedna slecna,ted uz teda pani, ze mam mit saty uzky na telo, tak mi opet zamotala hlavu, ale uz to musim nejak rozlousknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti - se šatičkama se rozhoduj jen podle sebe :-) a´t ti říká kdo chce co chce, jen ty víš nejlépe, co ti sluší a jak se v čem budeš cítit ;-) :-) můj miláček zase plaší, jak to rychle ubíhá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, taky psala, ze to je moje volba a moje svatba, uvidim v to pondeli :-D me psalo vic lidi a co clovek to jiny nazor, takze vim, ze to je nakonec na mne
Odpovědět
Profilova fotka
a to ti psaly jen tak jako cizí holky??? Nebo je znáš z diskuze?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?