Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
meess: no já asi začnu depkovat :-)
Odpovědět
goretti: nezačínej :-))
Odpovědět
Všechy nevěstinky zdravím ;-) tak my už vše podstatný taky máme-jen oblek pro přítele ne, ale ten si stejně bude půjčovat, takže jsem v klídku. Holky budete děkovat za syna dortem?Nebo máte v plánu něčím jinačím? Já bych tak ráda vymyslela něco jinýho, ale právě vůbec nevím co x-) takže asi bude dortík...
Odpovědět
verunko: no mě napadlo nějakým buď originálním dortíkem, vínem těžko, jelikož rodiče nepijí....taky to bude asi oříšek
Odpovědět
No, to jjá ani nevím, jestli todle budem dělat... Mi to přijde takový divný - svatba totiž nebude ani u ženicha a ani u nás, tak jak potom s dortem? Jak ho povezou v létě 120 (v mém případě 220) km někam pryč?? Jo, a ještě mám domluvený cukroví (babička) a dortu (babička a máti)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem o tom dortu premyslela, ale nakonec to bude pernik ;-) Tada az vymyslim, jak to udelat..nasi jsou totiz rozvedeny. Nebude to divny, kdyz tam bude kazdy s novym partnerem? :-N
Odpovědět
Vespr,ten perník je dobrej nápad ;-) akorát nevím, kdo by mi ho udělal... myslím, že to vůbec nebude divný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
verun.ka: myslis? Tak ja to asi zkusim :-) Nekde jsem videla fotky takovych perniku, tak se pokusim zalozit album a dam je tam ;-) Taky je u vas tak hnusne pocasi? :-| Vcera to bylo hezci 8-)
Odpovědět
Děckáá, mně tak se*e ta choroba... :-S Nic se mi nechce, spát nemůžu a zejtra frčím na Moravu... Už aby to bylo OK...
Odpovědět
Goretti, na Moravě si dáš slivovičku a bude líp :-D :-D :-D Messinečko, víno bych určitě nedávala-buď ten dort a nebo se mi fakt zalíbil i ten perník!Kámoška bude dělat fotoknihu-ale to mě nějak nezaujalo. Holky, dneska svítí sluníčko-jen co doluxuju a nakrmím, tak upalujem ven-já už to jaro tak potřebuju!!!!!!!
Odpovědět
Verunko: to nejsi jediná, kdo to sluníčko potřebuje jako sůl už mohlo být hezky a ne furt takhle depresivně....:-))) a co třeba dát nějakou poukázku (třeba na pobyt)? :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem se vrátila od našich, smrdím kouřem ještě dnes (a to jsem přifrčela včera večer) - humáč... Jak se máte?
Odpovědět
Článek se načítá
goretti: ahojky, no jde to....a jak ty? Užila sis to na Moravě? :-)
Odpovědět
Ahoj kočenky! Tak jsem tu... totálně zdrchaná ale jsme přestěhovaný!!! takovýho úklidu jsem v životě nezažila... zlatý byteček 2kk co byl uklizenej za 2 hodinky... tady jsem 2 hodinky drhla jen koupelnu!!! Jsem total unavená, vyšťavená ale šťastná že jsme to zvládli... teď tak měsíc na vybalení všech věcí a bude klid... tedy doufám! přípravy zanedbávám 8-)
Odpovědět
Jee, lisiii, ale jsi ve svým, ne? A v novým, krásným... (malinko zafidim.. - my furt hledáme...) Meess: no, yblo to zajímavý,... za prvé se strašně žralo (takže mám po víkendu +0,5 kg.. - grrr) a za druhý se brácha s tou svojí po dvou letech rozešli, ona se stěhuje, děcko to netušilo a vrátilo se od babičky do jinýho bytu a bez Martina, kterýho měla ráda... Hustec...
Odpovědět
lisicko: tak velká gratulace k přestěhování, je to super! :-)) goretti: to je jak nic, to půjde zase dolů.....z toho bych si nedělala hlavu....no jinak ten rozchod.... :-|
Odpovědět
holky, teď mě napadl nápad (asi šílenej) :-) ..Co uděla sraz? Třeba duben, květen??? :-)
Odpovědět
meess: Mamma mia :-) Já se stydííím :-N - ale tak co už :-) jo, já jsem pro. Jen nevím, jak budu státnicovat - a před státnicema se budu učit na Moravě...
Odpovědět
Lisicko,slááááva, nejhorší máš za sebou 8-) Goretti, kolik je tomu dítěti? Myslím, že to neudělali moc rozumně :-S chudák malá! Messinečko, nápad skvělej-realizace asi bude trošku horší. Ale když udělám smutný očka na Peťánka, tak sis náma udělá výlet kamkoli :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D vy chcete srazíkovat, jo? páni já sem stydlín před cizíma :-D sice to mám teď do Prahy vcelku daleko ale časík si klíďo udělám, když mi slíbíte že mě neokoukáte :-D
Odpovědět
goretti: kdepak... my ten barák pronajímáme... není náš... teda je... na pět let, ale ne náš jako náš ]-( meess: ještě není k čemu gratulovat, zatím to tam vypadá jako po bombě 8-( :-D verun.ka: udělej smutný očka na Peťánka on tě s náma určo pustí ;-)
Odpovědět
ta koukám, že se můj nápad asi ujme :-) jen vymyslet nějaký rozumný datum a můžeme v reálu pokecat o přípravách na svatby :-D Lisicko, hlavní je, že už to tam máte, to je to nejhorší....
Odpovědět
veru: Ono není bráchy, ta holka ho má s býv. manželem. ale měla bráchu ráda, malá - jsou jí 4. Jináč datum navrhněte a huvidím :-) státnice budu vědět příští týden, tak se buď přidám nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj skoronevěsty, tak se k vám přidávám. ;-) Taky máme krásné datum 4.7.2009 a budeme to mít na zámku kousek od Ostravy. Už máte vymyšlenou nějakou dekoraci na auto? Já pořád nevím... chvilku se mi líbí méďové, pak zase srdíčko z květin, pak zase stuha s květinou a úplně nejhezčí je takové placaté srdíčko s květinkama, ale je zase bezkonkurenčně nejdražší, takže nevím... a to tak pořád :-)
Odpovědět
Ahojky hancitko, vítej! :-)) tak tohle dilema mám taky, ale nejspíš budu chtít nějaké kytičky, uvidím co vymyslíme v květinářství... :-)
Odpovědět
Ahoj hancitko! :-) Hele, když jsme u těch aut, řešili byste auto rodičů, když jedou na svatbu 250 km daleko? (jsou to mí rodiče :-) )
Odpovědět
Datum srazíku? no to bude zajímavé x-) já bych to viděla na víkend, třeba sobotu... hacintka, meess, goretti: já ozdobení auta zatím neřešila... kamarádky mi přiveze panenku co měla ona na svatbě, já koupím bílou stuhu a vzhledem k tomu, že pojedu jako jediné auto od nás 4 km k rodičům, tak mi to bude stačit - tohle neřeším :-D řeším takový věci jako kde seženu 50 talířů na polívku, protože jíst z plastových by byla hrůza... nebo 50 šampaň skleniček, abysme si vůbec měli čím připít a tak... :-D
Odpovědět
jinak jsme včera konečně zapojili televizi a po dlouhý době viděli zprávy :-D to bylo radosti :-D
Odpovědět
goretti: pokud pojedou k tobě, aby se přidali do kolony tak bych je ozdobila až dorazí... a pokud přijedou až na obřad, protože jedou z daleka, tak bych to asi neřešila... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?