Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
souhlasim s lisickou, když dorazí k vám a bude čas, tak to autí ozdobit, jinak bych to nechala nebo jim říct jak se budou zdobit a mohli by si to zkusit ozdobit doma...(ale to je jen nápad) :-)). Co vůbec vaše příbuzenstvo říkalo na oznámení svatby? :-D
Odpovědět
Nooo, my to máme trošku komplikovaný... Máme svatbu v centru mládeže,kde pracuju - kostel je asi 30 kroků :-) a do hospody po obřadu (jen s rodinou) je to tak 100 metrů, takže žádná kolona není potřeba... Budem chodit pěšky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
goretti: tak to se hezky projdete :-)
Odpovědět
goretti: to je nejlepší... my tady nepojedem v žádný koloně ozdobených aut, protože máme obřad i hostinu na jednom místě - na zahradě :-D meess: u nás bylo dvojí překvapení... s našima jsme to oslavili, mamka dostala kytí a bylo veselo... u přítelových rodičů to velmi skřípalo, protože mě jeho maminka nemá ráda... Takže po oznámení, že se chceme vzít přišla odpověď: a co jako? :-D no tam to tak veselý nebylo... jinak kamarádi a okolí to přivítali...
Odpovědět
lisicko: docela divnej přístup :-/ ale co, hlavně, že vaši to vzali v pohodě :-))
Odpovědět
meess: hele ze začátku jsem to řešila že mě nemá ráda a chtěla jsem vědět proč, ale narovinu se s ní mluvit nedá... Když jsem se jí zeptala proč se tak chová, tak mi řekla že to není pravda že mě nemá ráda... Že jí nevadí že si mě její synáček našel.. ]-( ale z vyprávění kamarádů a přítele vím, že ona neměla ráda žádnou jeho přítelkyni.. a ke mě je extra hnusná, protože jsem jí ho ukradla - už s ní nebydlí :-D hi hi... ale to by bylo na román kdybych tu měla psát, co všechno mi dělala za naschvály... Např. mě asi půl roku totálně ignorovala.. mluvila na přítele v jednotném čísle a i zdravila jen jeho... když zjistila že to nepomáhá začala mě pomlouvat když jsem tam nebyla... to taky nepomohlo tak to zkusila obráceně - začala předemnou pomlouvat přítele, prý abych věděla koho si chci vzít... (to už jsme spolui nejmíň rok žili, takže si myslím, že sem věděla moc dobře koho si chci vzít) :-D :-D a teď je zatím klid... tak to snad nezakřiknu :-D
Odpovědět
lisicko: no tak to je story :-) a co na to přítel, nesnaží se tě zastat nebo jí alespoň něco říct, aby se tak nechovala? No já tohle naštěstí neznám, což jsem ráda, přijali mě moc dobře a jsou v pohodě :-)
Odpovědět
Ty jo, to hustý lisi... Mně mají Vítovy rodiče strašně rádi, pořád se ptají, kdy přijedu, když dorazím, tak společně bumbáme na terase nebo v kuřárně - pravidelně tak do 1 v noci... Jinak se loučím, odjíždím na služebku a dorazím v sobotu večer do akce v práci, tak nevim, kdy se ozvu... Tak se mějte pěkně a hezkej véékend :-)
Odpovědět
meess: no přítel stojí na mé straně.. a to jí rozčilovalo ještě víc :-D kdyby na mé straně nestál, už bysme spolu nebyli, bo o žádnýho mamánka nestojím... buď stojí za mnou nebo ne... ale stálo ho to hodně síly, on je děsně hodnej a ona jak proti němu otočila, tak z toho byl špatnej... Holky dokonce jsme měli u nich jeden čas bydlet... ale máme pejska a ona řekla že jedině bez psa... to je jako by Vám řekla, bydlete tady ale děti dejte pryč ty tu nechceme.. tak jsme řekli že bez psa ne a ona že prý máme divný vztah když povyšujeme psa nad bydlení - na palici... Pak jsme jí oznámili že jsme si našli barák (do kterého jsme se teď nastěhovali) a zaplatili rezervaci, tak ohrnovala nos, že prý pronajímat si barák... pche, jsme blbý! a týden na to volá příteli, že si to s tím bydlením rozmysleli! že prý u nich bydlet můžeme i se psem!!! ale vchod bude společnej (my chtěli oddělenej).. PINDA! přišlo mi to jako nabídka jen abysme jí někde nepomlouvali že nám nepomohla - když už má člověk jistý bydlení tak ona přijde s grácií jako by nás zachraňovala... jsem ráda že tam nejsme a máme klid! goretti: tak přejem příjemnou cestu a taky pěkný víkend! ať ti to rychle uteče ;-)
Odpovědět
jo hodný tchýně Vám závidím :-D važte si jich!
Odpovědět
už jste vymyslely datum srazíku? já nemůžu 24-26. v dubnu... jdu kamarádce za svědka a pak jedem do krkonoš.. zbytek snad mám volnej :-)
Odpovědět
lisicko: no některý lidi asi nikdy nepochopim...je to zvláštní některý chování, to člověku zůstane oprvadu jak se říká rozum stát.. :-)) já myslím, že jste lisi udělali jen dobře, že bydlíte spolu sami, to by určitě nedělalo dobrotu.....a stím psem to naprosto chápu, taky bych nešla bez něj :-)) A co 2.května???
Odpovědět
Článek se načítá
Jooo a dneska zbývají přesně 4 měsíce do 4.7. :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D dneska už jsou to jen 3 měsíce a 29 dní :-D :-D :-D nebo 30? meess: hele já svou tchýni taky nechápu... přítel taky ne... jednou jsme odjížděli z povedený návštěvy kdy byla extra protivná a v autě mi říkal, jestli bude takhle protivná pokaždý tak sem přestaneme jezdit :-D já bych bez Rozárky nemohla být, je to můj miláček i když zlobí... hele druhýho to zatím vypadá že mám volno, i prvního když je svátek :-D
Odpovědět
nespííímeeeeeeeeeee děvčata |-| 8-( žádný vavříny :-D
Odpovědět
|-| |-| |-| spíme? no tááááááááááááááák nemám co v práci dělat :-D
Odpovědět
AHojec lisi :-) Nespíme :-) čekám na maila ze školy, jestli tam mám jet dnes nebo až ve čt - ukončit studium a přihlásit se na státnice... Brrr, fakt se mi nechce, je to hnus hnus...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) ,můžu se přidat?
Odpovědět
goretti: No tak ale už by to bylo poslední co by si musela zvládnout, ne? ;-) katuskaa: klidně se přidej, čím víc nás bude, tím líp 8-)
Odpovědět
lisi: no, ale bude to brutus... měsíc v kuse ležet v učení, fůůůůj... Kéž už by to bylo za mnou... katu: ahoj, taky "na to" jdete 4/7? :-) Vítej, odkudpak jsi?
Odpovědět
goretti: co já bych za to dala... taky bych nadávala, ale brala bych to všema deseti x-) já si po škole chtěla udělat státnice z angličtiny ale pak jsem se k tomu nedostala... teď už bych to asi nezvládla... sice ANJ používám v práci, ale už ne každý den... docela mi to chybí
Odpovědět
Profilova fotka
goretti:Ahojky,jj už to tak bude :-) .Jsem z Uničova
Odpovědět
Ahojky holky, o víkendu jsme byli v Brně na veletrhu-a mám korunku a podvazek x-) teď ještě sehnat náušničky a řetízek :-S Lišičko,na tchýni se vyprdni-k životu ji nepotřebuješ. Nejdůležitější je, že přítel stojí při tobě!!!!Já mám na Petrovy rodiče štěstí a jsem za to ráda... Goretti,seš určitě holka šikovná, takže státnice zdárně zvládneš ;-) a pak budeš jen vzpomínat... Katuskoo, nazdárek :-) konečně někdo z Moravy :-) pochlub se, jak jste daleko s přípravamiˇ.
Odpovědět
verun.ka: koukám, že jsi byla veleúspěšná na veletrhu, máš nějaký fotečky? já ten v Praze prošvihla... tchýni nepotřebuju k ničemu, to jen ona když si potřebuje svlažit žáhu tak volá příteli :-D v týdnu po něm chtěla aby přijel zaplatit popelnice, že prý je za něj musí platit oni - konečně si našla důvod k návštěvě :-D u nás přípravy stagnujou, dneska jsem se jukla do alba že za 3 měsíce a 3 týdny a nevím kolik dní už to bude a zděsila sem se :-x
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: Ahojky,máme hostinu,obřad,šaty,oblek,hudbu,foto a video,včera jsme si vyzvedli prstýnky a něco malýho v bříšku :-D
Odpovědět
katuskaa: páni tak to moc gratulujemeeeeeeeeeee ;-) hlavně ať se to narodí zdravý a šikovný :-D budeš mít těhotenský šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
lisicka:Ahojky,ne to ještě snad nebude potřeba :-) budu tak ve 4 a díky :-D
Odpovědět
katuskaa: tak to ještě asi nebude vidět to je pravda... ale je to hezký když má nevěsta šatičky, že se nesnaží schovat že je těhotná.... mě se to nelíbí když se ty holky cpou do šatů tak, aby to bříško zakryly... Když už tak ať ho pěkně hrdě ukážou :-D já bych se naparovala :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem opět po delší odmlce na netu, byla jsem se rekreovat na chaloupce :-) něco nového? Jinak ahoj katuskoo :-D
Odpovědět
ahojky, jéjej, meess, taky bych se jela rekreovat... už se pomalu pofrčím učit k našim na státnice, br... jsou toho štosy... Jo, a tak jsem za měsíc shodila 5 kilo. Představovala bych si to rychlejší teda, ale dobrý aspoň tak... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?