Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@misaki rada bych kontakt na paní od nehtů :-) Vizážistku už mám domluvenou :-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Já chodím na nehtíky do Napajedel k sestřenici do salonu Orchidea, super ceny a jsem mooooc spokojená :-)
Odpovědět
@verisek.s Veru, to je trochu z ruky :-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na kosmetiku taky nechodím, ale líčit mě bude paní Martinka z Parfumerie Marrionaud v Tescu, je strašně příjemná a opravdu umí. Na vlasy chodím do Otrokovic jak je tetovací salon na nádraží, naproti restauraci U Mašinky ke Kačce Zítové. Ceny bezkonkurenční a češe moooc pěkně. Já u ní za střih, mytí, foukání a dvojbarevný melír na dlouhých vlasech platím 500,-, melír mám konečně platinový, ne jak jinde hnusnou žlutou barvu a ještě si řeknou 2x tolik peněz...Tak kdybyste někdo chtěl, taky můžu poslat kontakty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Pro Zlíňáky asi jo, já jsem tam z Otrokovic za 6minut :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s to máš v klidu, autíkem pohodka, mě by bodlo něco opravdu blíž, byl by drahý benzín a drahý by mě uškrtil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jedna cesta na draho nevyjde, já jezdím doZlína každý den do práce autem :-D Ale jasně, i ve Zlíně je nehtařek určitě spousta, tak snad nějakou dobrou vybereš. Sestřenka dělá nehty za 350,- :-)
Odpovědět
@verisek.s tak tu co jsem měla vybranou, taky tak dělala, tak uvidíme. Normálně nehty nemám, tak možná se na to vybodnu úplně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Tak to asi jo...podle mě to jen na den nemá cenu...pak se ti úplně zničí nehty. Já mám gelovky pořád na svých nehtech, mám je pevné a gel mi na tom super drží. Na umělé lepené bych nechodila. Ale když jsem po prvních gelovkách nedoplnila a nechala si nehty svoje, byla to hrůza, zničené, lámaly se a třepily ještě měsíc...takže doporučuju pěkně nalakovat, pokud nechceš v gelovkách potom pokračovat :-)
Odpovědět
@verisek.s tak já gelovky znám, měla jsem teda vždycky Akrygel, ale už tak rok je nemám a stejně, když jsem si je sundala, tak jsem s nehty měla problém tak půl roku. Na umělé bych nešla, jen jsem si říkala pokrýt svoje nehty gelem a udělat francii, aby prostě jen trochu vypadali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Pak bych si je jen pro jednou znovu neničila a nechala si francii obyčejně nalakovat. Rozdíl nikdo nepozná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx k te kadernici chodi i kamoska a taky mi ji doporucovala. Rikala, ze byla kdysi v TipTopu a tam se ji to moc nelibilo a tady ze je to o moc lepsi. Tak to asi zkusim tam. Aspon se zeptat, za to nic nedam:-) A ten make-up jsem našla ještě studio Madra, kde nabízí Trio balíček pro nevěsty, který obsahuje účes, líčení a nehty za 1890,- a nabízí i objednávku, že mě nalíčí doma. Tak možná vyzkouším to, což bude asi nejjednodužší:-) Ani mi to nepřijde nijak moc předražené, co? Nemáte s nima někdo zkušenost?
Odpovědět
Článek se načítá
@verisek.s ajaj a to jsem si říkala, že si nechám udělat na svadbu nehtíky, jinak umělé nenosím, přijde mi to zbytečné nebo spíš pořád to udržování, takže vždycky přelakuju bezbarvým a je to... jak to popisuješ, tak teď se opravdu obávám do toho jít, mně by stačila jen francouzská, v nehtíkách pak už nechci pokračovat... :-S
Odpovědět
@motomischel v Tip Topu už totiž není ta skvělá kadeřnice, u které jsem kdysi párkrát byla na doporučení kamarádky, tak možná proto... jinak chodím do salonu Grácie a spokojenost, budou mi dělat celou svatební úpravu... na zkoušce jsem už byla a úplně perfektní... jsou na nám. Míru ve stejné řadě domů jako je Tip Top... kdyby to mělo některé z vás pomoci...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 covece, tam to vyjde jeste levneji nez v te Madore:-) Aspon podle toho, jak to pocitam. Tak to dekuji moc za tip;-) Nerekli ti tam prosimte, kolik to vyjde jako celková pěče - vlasy, nehty, make-up? @verisek.s Já si poprosím kontakt na sestřenku:-) A nedělá to za takovou cenu jen tobě po rodině? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Nene, má ty ceny stálé :-) Tel je 606 556 358 - sl. Turková :-)
Odpovědět
@motomischel nejlíp když se přímo tam zeptáš - dle toho co budeš chtít... orientačně i ceník mají na netu... už si přesně nepamatuju ty Kč u mě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pokud si nechcete ničit nehty gelovkama a máte své nehty pěkné, tak si nechte udělat gellak,nehet to neznici, vydrží to a vypadá to super!:-)
Odpovědět
@mmmartinka díky za radu a co přesně znamená ten gellak?
Odpovědět
@mmmartinka jo to jsem přesně chtěla udělat :-)
Odpovědět
Holky, potřebuji radu. Mohly by jste mi říct kolik budete dávat nebo jste dávali dýško v restauraci kde máte hostinu? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
GEL LAKOVÁNÍ. Jedná se o nově vyvinutý hybridní materiál, který nabízí trvanlivost gelu a jednoduché lakování jako obyčejným lakem. Tento materiál je určen především pro přírodní nehty, které není nutné před nanesením Gel laku příliš pilovat, tato metoda je tedy pro nehty naprosto neškodná. Gel-lak se vytvrzuje v UV lampě a jeho trvanlivost na přírodních nehtech je cca 3 týdny, bez olupování a jiných problémů, které míváme s lakem. Celá služba Gel-lakování trvá asi 30-45 minut, je tedy časově nenáročná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s děkujííí:-) @mmmartinka Takže to by měli dělat v podstatě v každém salónu, že? Nemusím kvůli tomu hledat žádný speciální salon? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel Tak to nevím,zkus Katku Junáškovou,ta je dělá určitě :-)
Odpovědět
Ahoj holky, ráda bych se mezi vás přidala, svatbu máme 9.7. Skoro všechno už mám zařízeno ale vrtá mi hlavou výzdoba. Máme hostinu na Moskvě v Bohemce celkem 45 lidí. Sice mi poslali mejlem uspořádání stolů, ale nějak jsem to nepochopila :) Spíš začínám uvažovat kolik koupit těch věciček na stůl. Mám zatim 18m organzy a přikoupím ještě 9m snad to bude stačit, na to bych chtěla dát svíčky, plátky růží a kamínky a ubrousky. Něco jsem si koupila už přes net ale asi toho bude málo. Plátků růží mám 200 a těch kamínku bude tak 150, čajových svíček mám 30. Měly jste nějaký fígl jak odhadnout to množství???
Odpovědět
@zapletalova s výzdobou ti moc neporadím, ale bohemka na Moskvě je dobrá volba, určitě nebudete litovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Ja uz si presne nepamatuji kolik jsme nechavali v restauraci dysek, musim se na to zeptat manzela a pisnu, ale kazdopadne jsme jim nechavali vic jak 1000,-Kc.To jsem si jista :-)
Odpovědět
@misaki děkuji moc, právě přemýšlíme kolik tam nechat aby to nebylo málo, ale ani moc. Máme jen malou svatbu, 25lidí i s námi a počítáme útratu tak 15000kč. Takže jsme si říkali tak do té 1000kč, že by to mohlo stačit, tak 700 - 800kč :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx já jsem měla svat.hostinu v pizzerii U Čápa a měli jsme 11lidí a za aperitiv,alko a nelkopití,oběd a zákusek jsme i s dýžkem platili 4000kc.
Odpovědět
@ev30 tak to jsi měla v klidu. My to máme v penzionu jak verisek.s, akorád, že obřad máme na 15hod a pak rovnou bude raut. Plus tam máme tak 4000kč za ubytování :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?