Nevěsty z Olomouce 2011. Najdou se tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najdou se nějaké nevěsty z Olomouce a okolí co mají svatbu v roce 2011? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hančo nám ho zařizuje mamka a ta ho bude objednávat u své tety, ta je profík a dělá jedny z nejkrásnějších dortů v Olomouci. Chceme klasiku a na to je ona fakt king, dělala i mistrovou ale teď už je v důchodu. Už se na dort šíleně těším, protože můžu čekat luxusní nepřeplácaný a hlavně dobroučký dort x-) Jinak nám dnes přišla figurka na dort a je krásná x-) Už se nám to krátí, podle hodin to máme za 129 dní a podle počítadla na beremku za 130 a to nedávno ukazovalo číslo větší než 250 :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my cukroví máme též od známé, taky je fakt šikovná.. ale doufám, že toho nebude moc jak na sestřiné svatbě.. to bylo zbytečný.. :-S ale dort chceme "profi".. už máme i vybraný, jak bude vypadat.. :-N tak doufám, že to ještě nabízí.. jupí jupí.. už jen dort a prstýnky a je to vyřešeno..
Odpovědět
Profilova fotka
u nás ještě oblek, jmenovky a musíme vyřídit papíry, no a po novém roce objednávky masa, uzenin, květin a začnou nákupy... cukroví budeme mít asi od tchýňky a babičky, což si musíme ještě domluvit. Máme už jen 4 měsíce, zdá se mi to absolutně nereálný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo vlastně ještě musím koupit tenisky, bo mám zakázané podpatky a na nějaký capky bez podpatku bude ještě kosna
Odpovědět
Profilova fotka
no ono se to nezdá, ale ubíhá to šíleně..
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, nedávno jsem slyšela co mi hrabe když je do svatby tolik času a ono se to kvapem blíží. Po svátcích pošleme zbytek oznámení a už se to rozběhne. Jinak jsem se rozhodila, že tvrdý alkohol bude jen nějaký, koupíme vodku, slivovicu, bechera, ferneta a pak nějaké lepihuby - vaječňák a nějaký jiný likér na zmrzlinu a čau. Jinak bude pivo, víno a nealko. Myslím, že to bude bohatě stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem tu :-) ale to tady uzh asi zase nejsi ty :-D cu studujes? Ja odstatnicovala a hned v tom mesici jsem otehotnela...krasne nam to vyslo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím Olomoučandy nevěsty :-) i já se přidávám, svatba bude 9.7. na radnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy me trosku desite...ja vlastne nemam jeste nic...teda jako domluveny jo, ale nakoupenyho teda nic...ale jako vymysleny mam uzh temer vsechno :-N :-N hani jeee, nase puvodni datum svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hancazelinka: ja ho budu objednavat od kamosky z modryho konika...je z nemilan a ona a segra se tim zabyvaji a udelaji vlastne cokoliv co si reknes a myslim, ze celkem za slusnou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obřad, DJ a fotografku...nic víc...ani hospodu nevíme, nic nemám nakoupenýho, takže slunecinecko neboj :-) holky, kam se vydáte na šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
hanickaa.d - jé, to se možná potkáme..:) my máme obřad 12:30..:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, zdravím olomoucké nevěsty... Původně jsme plánovali svatbu taky v Olmiku, ale ač je to k nevíře, zjistili jsme, že levněji nás ta svatba vyjde v Brně. :-o Přítel je totiž z Brna (jako jeho celá rodina). Nicméně spustu věcí budeme zařizovat v Olmiku. Přeci jen jsem tam ještě doma a člověk tam zná dost skvělých obchůdků... :-) hancazelinka: pokud pořád hledáš nějaké dobré květinářství mám pro tebe jeden tip. Je to květinářství na Jeremiášové (tam jak je Billa).Nemají webové stránky,ale jsou úžasný-dlouholetá osobní zkušenost.Teď o víkendu jsem se tam byla zeptat a jsem s nimi predběžně domluvená.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, tak nakonec jsem ve škole nebyla (jinak jsem na nástavbě), protože koleno ještě zlobí :-( Dnes byl drahý u nás na úřadě, nebudeme platit za to, že je svatba v pátek x-) a v lednu máme přijít vyplnit a podepsat papíry. No drahý si musí zatím vyřídit nový RL :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
petulkavt, díky moc za tip.. ale právě nevím (muž je taky z Brna), jestli květiny nenechám dělat v Brně (že by je Juráš vzal, jak by jeli do Olmika).. no ještě nevím, uvidíme.. s těma cenama, to fest.. jen obřad nás stál 2 tácky.. 8-( a to to máme v klasickém termínu.. bohužel moji početnější rodinu jsem do Brna tahat nechtěla.. jedna babička je skoro nechodící.. my máme psy na venčení a brňáci ne.. a taky.. víc se nám líbila ol. radnice..:)
Odpovědět
Profilova fotka
No my dáme cca 3 tisíce za pronájem sálu ale to už mi přijde jako kapička v moři :-D Tento týden se chystám na sepsání seznamu pití (alko, nealko, víno, pivčo) a musím zjistit kolik tak čeho vzít, od ledna chceme pomaličku začít nakupovat to co má dlouho trvanlivost ať to pak není pecka
Odpovědět
Profilova fotka
no když se na to tak koukám, tak budeme mít (díkybohu) docela levnou svatbu.. ač se teda naši tvářili, že placení není problém, tak se zatím ruinuju já.. :-D kromě zálohy na svatební šaty neplatili zatím nic..
Odpovědět
Profilova fotka
a dneska mě poprvé napadlo, co když se nebude stíhat toho 9... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky moc libi olomoucká radnice.Tak nějak jsem vždycky snila o tom, ze tam budu mít svatbu. :-) Je daleko hezčí než Nová radnice v Brně, kterou navrhl přítel.. ]-( Teď s ním tak trochu "bojuji" abychom to mohli mít v brné na Staré radnici.Musím ho nějak přemluvit do Vánoc.Po novém roce totiž bude konečně možné zamluvit sál na obřad.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě mamka platila postavičku na dort a bude platit sál a dorty, s tchýňkou se chci domluvit na cukroví... na ostatní máme našetřeno. Také nebudeme mít luxus, ale vesnickou tancovačku x-) Hani neboj, já si myslela že to nezvládneme ale jak se to blíží, vidím to líp a líp
Odpovědět
Profilova fotka
petulko, jo no, Nová radnice za mě nee.. mně se vůbec Brno jako svatební město moc nelíbí.. :-N smudlinko, já doufala, že budu těžit z toho, že jsem chudý student.. ale včera jsem si sama i platila přihlášky na vš.. ve svých 19ti jsem tvrdě dopadla na hlavu.. :-D druhá maminka bude platit polovinu fotografky.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě je jedno kde bude svatba, hlavně, že si beru svého chlapa, kterého miluji x-) Hančo mě je taky 19 a kvůli nemocem nemůžu ani na brigády ale snažíme se, ona korunka ke korunce a je na svatbu, ne na drahou ale snad bude krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
což o to, korunka ke korunce, akorát jsem doufala, že budu mít pak víc peněz jako rezervu... no ale litovat rozhodně nebudu..:) už jsem uspořila i na vybavení bytu, nebude sporák.. ale deska + remoska.. no.. bude to zajímavé.. začínat od nuly v Brně.. ale těším se.. jé, to je fajn, že jsi taková mladá nevěsta.. ;-) co okolí? my už se bráníme jen sloganem, že MY se odpovědnosti nebojíme.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Okolí to bere v poho, v den svatby spolu budeme 5 let a nějaký ten týden, takže už to každý čekal. No vybavená bytu mi ani nepřipomínej, my si děláme 2 + kk u našich, tento víkend nás čeká zateplení ložnice, v pátek jede chlap pro ledničku, co jsem sehnala prozatím přes inzerát. Tak máme sehnanou i linku, sice je stará ale ještě něco vydrží. Máme málo ale 10 tis. máme na jídlo což by mělo stačit, ještě si šetříme na kreditce penízky a tam bude asi 6 tis., možná něco zůstane z výplaty ale to asi těžko, no uvidíme. Jinak máme malou kuchyňku tak si budu kupovat elektrickou pánev ETA... teta je s ní moc spokojená, tak snad budu taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my v den svatby spolu budeme 4 roky.. a neznám nikoho, kdo by to čekal.. spíš nás každý bere, že jsme se zbláznili.. :-| a proč tak brzy a blabla.. ale už jsme se tak nějak obrnili.. u nás bude byt jeden velký výdaj a to najednou.. :-S poslední června odchází studenti, my máme svatbu 9., 10. tam hned budeme.. bude to asi síla.. :-| a to ještě nevím, jak to bude s penězma.. já mám měsíční příjem 2 tisíce.. nevím, jak to bude v Brně.. muž nastupuje na doktorský, takže bude mít poloviční úvazek v práci.. naštěstí bude mít i peníze z fakulty.. snad nějak vyjdeme..
Odpovědět
Profilova fotka
Je to na nic s penězma, chlap má necelých 13tis. zatím teda dává našim peníze ale když zaplatí splátky atd tak nám zůstávají cca 2tis. Příští měsíc by to mělo být lepší, no uvidím... my nakupujeme postupně, teď bych tak ráda nakupovala ale přednost má bydlení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer holky, jee, tak kvetinarstvi na Jeremiasove ma znama :-) tak to se s ni teda asi taky domluvim, kdyz jste tak spokojeni, ja jsem zase moc spokojena s kvetinovym salonem naproti prioru...pokazde si tam nechavam delat kfitka, ale je pravda, ze teda vzdycky v hodne vysoke cenove relaci a ti co od nich meli svatebni, tak spokojeni vetsinou nebyli ]-( ]-( a u nas to bude teda spis asi tak, ze vetsinu svatby si zaplatime sami...pritell uzh rodice nema a ti mi se k tomu moc nemaji, maximalne zaplati cast hostiny, jinak nic...jo a dnes nam prisel rozpocet na hostinu plus ubytovani v akademii....vcetne slev a vseho je to dobre, uzh se mooooc tesime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
si připadám jak vyvrhel, že chci něco platit od našich.. :-N ale je to nefér, protože zatím si většinu platím sama, přitom mojí sestře zaplatili všechno.. :-| bohužel, já jsem tvrdší hlava a chci něco podle svého.. včetně vysokých škol, že..:P
Odpovědět
Profilova fotka
Hani nesmutni, ono to přijde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo.. jsem silně v mínusu... ale zítra, to jsem si ještě ušetřila, jdeme spláchnout žal na punče.. :-N vzhledem k tomu, že si dáme jednou za měsíc víno, tak s námi asi bude veseslo.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?