Nevěsty z Olomouce 2011. Najdou se tu nějaké?

Profilova fotka
Ahojky, najdou se nějaké nevěsty z Olomouce a okolí co mají svatbu v roce 2011? :-)
Odpovědět
1
2
7
smudli.tak jak to jde :-) něco nového
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak já se hlásím do klubu..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Anka: no zatím nic :-) hancazelinka: Ahojky, vítej ... kde budete mít svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přímo na radnici..:) ve 12:30..:)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
v Doloplazích u Olomouce, taky jsme chtěli radnici ale byl by problém s autama :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já bydlím v Tršicích..:) jo, auta jsme řešili rok... ale už jsme to konečně nakombinovali.. totiž polovina je ještě z Brna, tak to bylo echt zajímavý... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? Tak to se možná známe, se mnou chodil do třídy Tomáš Zelinka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no spíš ne.. :-D ten přívlastek zelinka v přezdívce je totiž budoucí jméno.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejdááá :-D ale někdy můžeme dát sraz ;-) kde budete kupovat květiny?
Odpovědět
Profilova fotka
květiny jsou jediné, co nemáme vyřešené.. docela nad tím váhám.. ty už máš tip? abych se inspirovala..
Odpovědět
Profilova fotka
no nám bude dělat květinovou výzdobu dědeček, jen budeme kupovat květy + zeleň... chceme karafiáty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já mám zatím jen rozmyšlenou kytici.. bílé a žluté růže snad nebudou problém.. ale nějak si nevím rady s hostinou.. jestli zdobit nebo ne.. nebo to nechat na nich...
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme hostinu ve vlastní režii takže i květiny si zařizujeme... budeme mít 12 váziček + vázu na kytici
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já budu mít 25.6. v Olomouci v altánku, nebyly jste tam některá někomu na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer holky, rada bych se k vam pridala :-D my meli puvodne vse naplanovane na 9.7. a pomalu ale jiste se nam vse zacina hroutit....nejdriv padlo misto pro obrad a ted i termin a fotograf :-S :-S ale nevzdavam to :-D nove datum mame 2.7. misto obradu vubec nevime, ale hostina a ubytovani bude v hotelu akademie v hrube vode...mohly bychom nekdy skaknout na nejaky srazek, co vy na to? ja mam teda maly princatko, ale klidne bych s vama nekdy nekam zasla
Odpovědět
Profilova fotka
mishca.b Misi tech altanku je v olmiku docela dost, takze zalezi v kterym :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak ja se taky hlasim :). Svatbu mame planovanou malou a na 27. kvetna.... na povery neverim :) a melo by to byt na zamku v Tovacove, saty jdu vybirat pristi tyden a zbytek vubec nevim :)))
Odpovědět
Profilova fotka
lorelei.bubacek jeee, to jsem rada, ze taky nekdo nema skoro nic zarizenyho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko: jeee, ja taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lori kolik planujete lidi? my taky nebudeme mit zadnou velkou, mame napocitano 45 lidi vcetne deti...
Odpovědět
Profilova fotka
no, zatim je to na 15 - 20, ale buhvi, jak to dopadne... fakt nechceme velkou svatbu, ja mam rodinu malou, takze bez problemu, ale zalezi, jak tendle fakt vezme rodina pritele :)), ta je krapet rozrostlejsi, jakoze tak o 20 a vice lidech:), a zatim byla kompletni na vsech svatbach, ktere se odehraly, vcetne lidi, ktere jsem v zivote nevidela :)...
Odpovědět
Profilova fotka
musime si proste prosadit svou a basta :))
Odpovědět
Profilova fotka
lori tak nejak to na me zkousela i mamka...ze kdyz nas na svatbu pozvali ti a ti, tak my je musime pozvat taky...ale ja jsem rekla, ze ja si pozvu ty lidi, ktery chci ja a ne ty, ktery nas kdysi pozvali na jejich svatbu :-p :-p vidim, ze je to vsude uplne stejny
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, asi jo :), zrovna pred chvilkou mi psala kamoska, ktera se vdava v dubnu, ze se zrovna vratila z oslavy, na ktere byla pritomna i maminka jejiho pritele, ktera vyuzila prolezitosti a hnedka na svatbu pozvala jakesi tety, strejdy a sestrenice z buhvi ktereho kolena nekolena, ktere prave kamoska viela poprve v zivote, je to fuk, proste prijdte, oni se berou, blablabla :))).. vytocilo ji to do bela, tu kamosku:) a ja se nedivim, me tak nejak podobne nedavno vytocil prave otec pritele, ktery udelal v podstate to same... hruza s tema rodicema nekeryma :)
Odpovědět
Profilova fotka
slunec.: Jde o altánek ve Smetanových sadech naproti Fontáně... Nejsem z Olmu, ale přítel jo, tak to budeme mít tam. Snad se to vydaří...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vítám nové duše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Misi ahaaaaa, ten je krasnej, svatba tam bude uzasna i kdyz na dost exponovanym miste 8-) ale misto nadherny.... smudli dekujemeeee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, je tady dnes někdy? Zítra mě čeká díky úrazu návrat do školy skoro po dvou měsících tak se "těším" ale ve čtvrtek jdeme na Uzla tak mi to hned zlepšilo náladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde si budete nechávat dort? přemýšlím, že si objednám skrz salon Ariana (máme tak i fotografku a já líčení a kadeřničku)
Odpovědět
1
2
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?