Nevěsty z Olomouce 2011. Najdou se tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najdou se nějaké nevěsty z Olomouce a okolí co mají svatbu v roce 2011? :-)
Odpovědět
milé nevěsty, nemáte zkušenosti s restaurací U zlatého mufona?
Odpovědět
Profilova fotka
Hani tak to si užíj :-D a ne že se nám zmrskáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, no my máme soutěž, kdo vydrží víc a následně: kdo trefí sám na nádraží a nasedne do busu do Tršic? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misula: takova restaurace v ol je?? mi to nic nerika.... hanca Hani co ja bych dala za to, kdyby nasi byli akcnejsi :-D vyuzij toho....a pokud to zaplatit chteji, tak si to zaplatit urco nech
Odpovědět
slunecinecko: restaurace je v Dolnim Zlebu u Sternberka
Odpovědět
Profilova fotka
misula: ahaaaa, tak to jo...si rikam, ze my takovy znalci bychom ji neznali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám přišlo oznámení.. jsem šťastná jak bleška..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D prstýnky se budou vybírat v Brně.. :-D už jsme se rozhodli..;)
Odpovědět
Hancazelinko,kde jste si dávali dělat oznamko a jak to je cenově???My jsme ještě oznámení moc neřešili,ale brzo bude načase... ;-) Díky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme odsud: http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat... jinak 20 oznámek + 7 pozvání ke stolu = 604 i s poštovným.. paní byla skvělá, několikrát jsme měnili slova a žádný problém.. doporučuju..
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?my budeme mít svatbu 3.9.2011. Nemáte někdo zkušenosti s Horizontem v Bystrovanech?Diky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky..:) nigitto, chodili jsme tam kdysi na slavnostní obědy.. ale na mě strašná drahota.. atmosféra byla tenkrát pěkná, myslím, že se to nezměnilo..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka hej ty tam, nejela jsi dnes domů 11:15 a neměla jsi na sobě maturitní stužku?
Odpovědět
Profilova fotka
smudli..:D jela..:D proč ses rovnou nezeptala..:D
Odpovědět
Profilova fotka
chceme tam mít jen obřad, v restauraci by jsme se asi nedoplatili :-) Holky, a co šaty?nevíte o nějakém salonu, kde jsou krásné,ale levnejší šaty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka jsem tě nechtěla rušit :-D dáme spicha,co ty na to? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc nás tu není co? :-|
Odpovědět
taky se s dovolením vtěrknu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holala, rada bych se k vam take pridala. Mam na vas rovnou dotaz, s pritelem bydlime v Olomouci, ale ani jeden tu nemame trvale bydliste a zadne uredni veci jsme zatim zarizovat nemuseli, chtela bych se vas proto zeptat, jak je to vubec s matrikou nebo kde se vubec svatba hlasi? Neni moc pozde nebo brzo? Jsem uplny novacek, tak vas prosim o shovivavost:) diky
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem v tom zmatku zapomnela rict, ze bychom se radi vzali v zari:)
Odpovědět
Salotka - hlásí se to přímo na radnici - je tam matrika. Do září máš času až až, ale každopádně je dobré si ten termín rezervovat aspoň půl roku předem :) My si ho rezervovali 7 měsíců předem a už to bylo dost probrané, ale to je možná tím, že to chceme mimo radnici a to nedělají každej víkend :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss @salotka @nigitta @hancazelinka Holky jdete na svatební veletrh do věžáku? Je v nedělu od 11hod do 19 hod.
Odpovědět
Tak ce k Vám holky přidávám :-) My máme svatbu 24.9.2011 na radnici. Hostinu pak v hotelu Prachárna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně se tu někdo objevil :-) jj já mám v plánu jít do věžáku na nějakou tu inspiraci kadeřnic, kytiček a čehokoliv :-))) my jsme chtěli svatbu 3.9. v Horizontu nám to slíbili,ale zapoměli říct, že musíme napřed na matriku. no a na matrice už 3.9 nemají volno, takže přesouváme svatbu na 10.9. :-( snad bude ještě trošku hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss a kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@salotka Můj přítel taky nemá trvalé bydliště v Olomouci a já 15km od Olomouce, tak snad to nebude problém. To nás ani nenapadlo, že by to mohlo vadit ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky odkud jste? Ať vím, koho je možno někde vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 Já jsem z Ludéřova to je směr na Náměšť na Hané :-) odkud ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@nigitta teda to ani neznám, já jsem z Doloplaz, z Olomouce směr Ostrava a pak směr Přerov :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?