Menu Forum

Nevěsty z Olomouce 2011. Najdou se tu nějaké?

29. pro 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
smilemoon (28 r.)
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Olomouc, Region Olomouc.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
smilemoon (28 r.)
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Olomouc, Region Olomouc.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Olomouc, Region Olomouc
 11Luca: Ahoj. Vřele Ti doporučuji svatební studio Naive v Brně. Na botičky mají i e-shop, ale já raději osobně vyzkoušela. Pokud nespěcháš jsou schopni Ti i objednat. Vybrala jsem si klasické lodičky v barvě ivory k šatům, ale mají i bílé s tevřenou špičkou nebo patou. Moje stály 1650,- což při prozkoumání internetových cen je průměr a hlavně moc líbí. Jinde co jsem se dívala tak jsem byla dost zklamaná. Držím palec
19. bře 2011 v 11:54  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
11luca
Registrovala se 10. března 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
11luca
  • Neví, kdy bude svatba
 Díky moc za radu! Mrknu na to! :o)))
20. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macii
Registrovala se 20. března 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii
  • Neví, kdy bude svatba
 Hlásím se mezi nevěsty Olomouc 2011
20. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macii
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
macii
  • Neví, kdy bude svatba
 Máte tip na místo svatby v Olomouci? Kromě klasiky - radnice
20. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
Registrovala se 24. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
Registrovala se 24. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 1 přítele.
 @kakia88 Zatím se nedělaly, myslím, že letos prvně. Organizuje to majitelka restaurace Fontána, tam budem mít taky oběd...
21. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabka11
Registrovala se 16. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zabka11
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte damy, hlasim se do klubu. Zrovna jsme se pustili do planovani svatby, zatim se asi rysuje altanek ve Smetanovych sadech a oslava ve Fontane? Nejaka zkusenost? Diky. emoticon
16. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werulaa
2
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 177 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
werulaa
2
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 177 příspěvků.
 jajina85: ahoj, my jsme měli svatbu v Náměšti a na obřadě hraje starší pán na klavír a mladá slečna zpívá - moc pěkně, byli jsme spokojení. A papír se všema písničkama, které hrají nám dali na matrice, když jsme byli zařizovat obřad a my jsme si vybrali písničky a potom jsme jim zavolali, které chceme emoticon
17. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
17. dub 2011 v 19:11 • kasypea
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
 @zabka11 Ahoj, my tam budeme mít právě svatbu, zatím tam žádná reálná ještě neproběhla, jen zkušební, i s výzdobou a ženichem a nevěstou. Max. ti můžu napsat zkušenost po svatbě, snad to bude fajn a vyvede se to emoticon
26. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanickaa.d
3
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 57 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 9. července 2011
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hanickaa.d
3
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 57 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 9. července 2011
    Region Olomouc
 holky nemáte tip na cukroví a minizákusky? Pokud ano, jak to vychází cenově? Dík
26. dub 2011 v 16:40  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabka11
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zabka11
  • Neví, kdy bude svatba
 @mischa.b Ahoj, moc dekuji. Nakonec budeme mit obrad v kostele emoticon ale hostina bude asi ve Fontane. Bohuzel neziji v Olomouci a resim vse nadalku, akorat pristi tyden se dostanu do Olomouce a budu vsechno domlouvat osobne. Hodne stesti a vse dobre dopadne emoticon
4. kvě 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dubnovanevesta
2
Registrovala se 3. února 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
dubnovanevesta
2
Registrovala se 3. února 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
    Region Olomouc
 ahoj tak já mám po svatbě. když jsem zařizovala tak jsem dostala tip na benešovu cukrárnu kvůli minizákuskům. My jsme cukroví neměli a já si nechala dělat na svatbu nakonec u Mosera minivěnečky,minivětrníky, konak. špičky a miniindiánky a byly dobré. Mini trubičky + punčáky jsem kupovala v tescu emoticon
4. kvě 2011 ve 23:39  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
 @zabka11 Neni zač. My to taky řešíme na dálku, bydlíme v Praze a budoucí manžel emoticon má rodinu v Olomouci.
Ve Fontáně budeme mít právě taky hostinu, večerní oslavu pak ale jinde. Snad to dopadne všechno, už jen 50 dní...
Kdy máte termín?
5. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
15. kvě 2011 ve 14:22 • basol
fotoportrét
fotoportrét
leiladelly
7
Registrovala se 25. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 215 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
leiladelly
7
Registrovala se 25. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 215 přátel.
 @macii Horizont je hezký emoticon
15. kvě 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misula.g
6
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 367 příspěvků. Má 7 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
misula.g
6
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 367 příspěvků. Má 7 přátel. Praha, Region Praha.
 Měl někdo z vás obřad na hradě Šternberk? Zajímalo by mne, jestli oddací list bude k vyzvednutí na šternberské matrice hned v pondělí ráno
10. čer 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkena
1
Registrovala se 3. února 2011 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alkena
1
Registrovala se 3. února 2011 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 @misula.g
Ahoj. Tak ve Šternberku jsem se sice nevdávala, ale taky jsem chtěla dopředu vědět, kdy budeme mít oddací list. Nejjednodušší je zavolat na příslušnou matriku a zeptat se přímo jich. emoticon
10. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
11luca
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
11luca
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky! My měli klasiku - radnici a parádní hostinu v hotelu Senimo v Olomouci. Od začátku až do konce naprostá spokojenost. Pan provozní je úžasný, ve všem nám vyšel vstříc a měl spoustu dobrých nápadů. Jídlo úžasné, obsluha příjemná, výzdoba nádherná...prostě pohádka. Užili jsme si náš den D se vším všudy! Vřele doporučujeme a určitě se tam budeme rádi vracet!!!
Co se týká cukroví, můžu doporučit známou a super svatební koláčky jsem měla od jedné paní z Dolan - 3 Kč/ks. Kontakty můžu dodat.
Přeju hodně štěstí při zařizování a užijte se svůj den!!!
15. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabka11
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zabka11
  • Neví, kdy bude svatba
 @mischa.b ahoj, trosku pozdeji ale prece emoticon Aspon rovnou popreji, uzijte si to, je to vas den, jen pro Vas. Uz je to za dvermi, ze? my mame svatbu az druhy vikend v zari, zatim tedy dost casu. emoticon
16. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
fotoportrét
fotoportrét
mischa.b
 @zabka11 Díky, jojo, už jen týden emoticon Dneska jdu na zkoušku šatů, tak snad bude všechno ok. Tak i tobě hodně zdaru a žádné nervy! emoticon
17. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
 Ahoj holky,měla bych na vás prosbičku...přistěhovala jsem se do Olomouce a příští rok plánujeme svatbu,protože tady nikoho velice neznám tak nemám přehled,naháním nějakou dobrou kadeřnici a vizážistku...za každý váš tip budu ráda.Děkuji emoticon
17. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
Registrovala se 18. července 2010 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 34 přátel. Bournemouth, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
marki28
90
Registrovala se 18. července 2010 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků a 1 album. Má 34 přátel. Bournemouth, Spojené království.
 @sunnet Moc doporucuji zajit do salonu Ariana, je tam skvela vizazistka, ta te potom posle ke skvele kadernici emoticon Kdyztak ji rekni ze ji zdravi Marketa emoticon
18. čer 2011 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
opiceee
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
opiceee
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Region Olomouc
 Ahoj sunnet emoticon
Nejlepší výběr je v salónu Caxa, skvěle se o mě postarali, ceny super, za půjčení šatů jsem dala 4500,-, ozdoba na auto 200,-, vše vypadalo krásně. Teď to vypadá, že tady dělám reklamu emoticon Ale bylo to fakt super. Kadeřnici mám svoji, Markétu, v kadeřnictví Paulia, Dvořákova ulice. Je skvělá. Dort jsme nechali péct v Holici, paní Bradáčová. Když jsem tady četla, kolik může stát dort, tak jsem málem padla. Ten náš, třípatrový, stál 900,- a byl výborný. Téměř celý jsme ho sežr... emoticon)) Přeji hodně pohody při přípravách a hodně štěstí. emoticon Jana
6. črc 2011 v 11:39  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
Registrovala se 29. června 2006 na beremese.cz. Přidala 1210 příspěvků. Má 26 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
kstablova
1
Registrovala se 29. června 2006 na beremese.cz. Přidala 1210 příspěvků. Má 26 přátel. Region Olomouc.
 @marki28 doporučuji určitě Ivu Kohoutkovou, která spolupracuje se salonem Ariana. Já u ní zůstala od svatby do teď emoticon. Je to první kadeřnice, od které když odcházím, tak je možné jít hned "mezi lidi" a první cesta nevede do koupelny a upravit si účes aby byl nositelný, prostě "sundat helmu", což jsem opravdu u jiných kadeřnic měla a že jsem jich vyzkoušela.
2. srp 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luluprochazka
Dj Sony D - Dj na svatbu po celé ČR
Lucie Procházková PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
luluprochazka
Dj Sony D - Dj na svatbu po celé ČR
Lucie Procházková PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
 Holky a co dje už máte rezervovaného? Já mám dj Sony D a na příští rok toho má už fakt hodně rezervovaného tak nečekejte!!!
2. srp 2011 ve 23:43  •  www.djsonyd.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. říj 2011 ve 22:11 • hummer
fotoportrét
fotoportrét
zuz4a
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 11. srpna 2012
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zuz4a
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 11. srpna 2012
    Region Olomouc
 Ahoj holky, sice je toto téma už pasé, ale třeba se tu někdo najde. Začínám plánovat svatbu na léto a koukám po obřadním sále. Zatím mám favority Náměšť, Šternberk nebo fort v Křelově. Potřebovala bych nějaké osobní zkušenosti emoticon. Nebo nějaký tip mimo radnici a nejlépe uvnitř. Díky emoticon
28. pro 2011 v 18:03  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna81
Registrovala se 28. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
yanna81
  • Neví, kdy bude svatba
 @zuz4a Ahoj, ja take planuji svatbu na leto v Olmiku, premyslim o Hrade Sternberk nebo Bouzov. Budu tam mit zahranicni hosty, tak jsem nechtela radnici, spis neco zajimavejsiho. Pokud Namest, tak kam s hostinou??
28. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikkaja (31 r.)
Registrovala se 6. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Velká Bystřice, Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
mikkaja (31 r.)
Registrovala se 6. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Velká Bystřice, Region Olomouc.
 @yanna81 Ahoj, ja mela svatbu letos v dubnu v Lipniku nad Becvou v parku a bylo to jako ve filmu. delaji obrady v parku, na zamecke strese, v obradni sini a na hrade Helfstyn. byli naprosto skveli, opravdu je muzu vrele doporucit.
28. pro 2011 v 19:10  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna81
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
yanna81
  • Neví, kdy bude svatba
 Jee aha, dekuji za typ. Je to sice trochu mimo, ale Helfstyn by take stal za to. Jelikoz mi prijedou i cizinci, budu asi muset obednat autobusek, aby se mi nepostraceli. A kam s hostinou - slysel nekdo o Hrube Vode hotel Akademie?
29. pro 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš