Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně, že máš šatičky ve kterých se cítíš dobře, já přemýšlím, že budu muset navštívit salon, myslím že sice zatím nemám důvod k plašení, ale od zkoušky šatiček jsem zhubla 6 kilo a tak nevím, jestli je mám zajít zkusit a nebo ještě počkat. S tím Dvořákem pak dej vědět, jsem zvědavá, jak pochodíš.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj děvčata tak už mám snad i závoj mrkněte do alba je jednoduchý a dlouhý jsem jen na nervy jestli se hodí k mým šatům a hlavně na cenu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže mám jiný problém nevyšlo mi to s vizážistkou už má na můj termím zakázku :-( :-( :-(
Odpovědět
kmotrice a to jsi s ní byla už domluvená? To bych jí dala něco slíbit a pak to odříct!
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo mi to docela nepříjemné ale co nadělám asi ta dotyčná je důležitější jen nevím co mám ted dělat :-(
Odpovědět
Kamarádku moc hezky nalíčila Petra Kopecká, mají kosmeťák v Čepirohách hned první barák když tam přijíždíš, tak to zkus tam
Odpovědět
Profilova fotka
díky za tip
Odpovědět
Kmotři, co v bussines centru...salon Sára? Je to tam moc hezké, chodím tam na kosmetiku
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice. Ahojky, ten závoj je pěknej, k tvým šatičkám super. Asi nakonec skončím taky s nějakým podobným. S tou kosmetičkou je to síla, to ti řeknu, tohle se nedělá. Neboj určo seženeš někoho jiného, jen ty starosti.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, trošku jsem štrachala na netu a našla jsem nějaké ty závoje za solidní ceny v květuši, dala jsem je do albíčku, myslíte, že bych mohla takový nějaký mít šatičkám?
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím že jeden z nich určitě
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojte tak dnes šlo do výroby svatební oznámení, konečně :-) dělali jsme si vlastní návrh. Už na ně docela pospícháme, čas utíká jako hrom. První týden v květnu je budeme buď dávat (těm kteří bydlí blízko či je uvidíme), ostatní rozešleme. Kmotři, závoj hezký a určitě ti k tomu jde! V Květuši mají, ale většina na objednávku, až na ten přístup je to tam dobré na ty doplňky, objednat přes net a dojít si to vyzvednout(aby se neplatilo poštovné) Dnes jsme byli koupit pár drobností, co jsem chtěla na dekoraci (jmenovek na stůl, bílé stuhy na mašli na zrcátka svatebčanů) ale rozhoduji se, když chceme jen mašli na kapotu auta, zda využít organzu či vlizelín...to zatím váhám. A! Už jsme byli i ve vybraném květinářství a máme zajištěné kytičky:-) U Dvořáka je to nejenom dražší, ale nesetkala jsem se s takovou ochotou a tak jsem řekla,že jinam a rozhodli jsme se pro květinářství U Dvojčat, paní přesně věděla co myslím, přinesla jsem jako ukázku fotečku, i když to nechci úplně stejně, spíše jako vodítko, byla milá, ochotná a ještě dnes mi poslala rozpočet - je 2 800 kč za: 1 x svatební kytice nevěsta (smetanové růže + kaly + zdobení) 1 x kytice pro nevěstu - 3 smetanové růže + zdobení 2 x kytice pro maminku - 1 smetanová růže + zdobení 1 x kytice pro babičku - 1 smetanová růže + zdobení 1 x smetanová růžička do klopy ženicha 1 x smetanová růžička do klopy svědka 1 x ikebana na stůl novomanželů nebo více maličkých na stoly celkově - to ještě váháme a růžička do vlasů nevěsty
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj teda za tolik kytiček to je krásná cena taky půjdu ke dvojčatům a co ten dvořák???
Odpovědět
Dvojčata jsou super, znám je osobně a jsou fakt šikovný
Odpovědět
Holky, omlouvám se za chybu..má tam být 1x ¨kytička nevěsta a pod tím 1x kytička svědkyně (nikoli nevěsta) :-D mám fakt jen 1 kytí :-D takže oprava: 2 800kč je kalkulace na: 1 x svatební kytice nevěsta (10 x smetanové růže + 9 x calla + zdobení) 1 x kytice pro svědkyni - 1 smetanová růže + zdobení 2 x kytice pro maminku - 3 smetanové růže + zdobení 1 x kytice pro babičku - 1 smetanová růže + zdobení 1 x smetanová růžička do klopy ženicha 1 x smetanová růžička do klopy svědka a růžička do vlasů nevěsty + 1 x ikebana na stůl novomanželů nebo více maličkých na stoly celkově - to ještě váháme U Dvojčat spokojenost, jak jednání, tak vystihnutí toho, oč nám jde..i dle obrázku U Dvořáka vyšší ceny, nevšímavost..a celkově, U Dvojčat je mi to milejší, klidnější a tudíž se věnují...
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Ahojky, tak to je i super cena, ty dvojčata jsou tam dole u záchytky?
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty, přidám moji kalkulaci ,protože jsem si nechala toto udělat v Mostě a kolik to stálo. ;-) Přehled : Květiny: svatební puget, 2 x pro maminky, 1 x svědkyně, 1x družička, 1 x korsáž, 1x ikebana dlouhá, myrty do klop 65x, vývazky 65x , myrtové kroužky 30 x , stuha 9MM 6x , přísavka 2x , 1xšpendlíčky , 1x lepenka ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….4683,--
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ze závoje nic nebude paní ho vykalkulovala na 1600 :-( :-( :-( budu hodně přemýšlet
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen chci malinko oponovat Kimby :-( , s tím květinářstvím Dvořák. Nevím s kým si tam mluvila, asi s těma babkama, co tam prodávají. Ty opravdu moc ochoty nemají a hlavně jenom prodávají. Co se týče vazby kytky jsem jednala pouze s paní majitelkou a byla fakt moc ochotná. Přinesla jsem jí jen obrázek a pak už jsme ladily detaily. A cenově si myslím, že je to přiměřeně stejné, možná levnější, protože ve finále dostanete ještě 10% slevu, když řeknete, že máte půjčené šaty v Deltě. ;-) Svatební kytka stála 1230 Kč. Korzáž jsem nechala dělat 4x /ženich, syn a 2 svědci/ - kus za 55 Kč, myrtové věnečky kus 10 Kč, myrta větvička ks. 3 Kč, 2x kytka pro maminky kus 170 Kč, 1x kytka pro babi 92 Kč. Kytka na auto 434 Kč /+záloha na přísavku 180 Kč, ale ta se pak vrací/. Ikebana na stůl 205 Kč. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: a koukala jsi na ten závoj i někde na nějaej stránkách, možná by někde vyšel levněji. Já jsem štastná, pořídila jsem botky, mají podpatek jen 2 cm, běhala jsem jak fretka, ale mám je. Vypadalo by totiž blbě, kdyby vedle mě byl ženich menší.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mají je ale ne takové pěkné :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Tak v tom alespoň nejsem sama, protože krom květin a závoje už mám asi všechno, ženichovi jdeme koupit košili a vázanku teď o víkend. Pak mě čeká akorát zkouška líčení a účesu a můžu se vdávat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se máš našla sem sice stránku se závojema s krajkou za 350,- ale nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice, no 350, to se mi nezdá, to je nějak moc málo, aby to nebyl nějakej podfuk
Odpovědět
Olí, ahoj :-) jj, s takovou starší. Ale hlavně se mi tam výběr kytiček nezdál takový jako U Dvojčat, je to opravdu spíše zahradnictví, ale jen z mého pohledu, já je v žádném případě neodsoudila, jen jsem si vybrala jinde. Navíc já nemám šaty z Delty, takže ani slevu :-) Okkuš, odkud ty kytičky byly? to jsi nenapsala :-) Lien, květinářství U Dvojčat je z boku, jak je restaurace Picasso, ul. Františka Halase (pod těmi modrými baráky, jak sídlí Kavka, dříve v těch modrých barákách byl finančák...)...tak kousek pod nimi. Kmotři, 350kč za závoj dlouhý s krajkou? To je nějak podezřele málo :-( A také jsem sehnala konečně champagne botky, s nízkým, též 2cm podpatkem (abych nebyla, vyšší než ženich, dělí nás pouhých 6cm )
Odpovědět
Lien: http://www.mapy.cz/#x=131300592@y=137...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?