Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to i docela věřim chtěla bych nějakou kytici a uprostřed prstýnky
Odpovědět
Ahoj holky, Kmotři, prý mají na matrice své polštářky pod prstýnky, nemyslím si, že to bude hrůza, určitě budou nějaké bílé..žádné barvičky, mě to řekla pani kastelánka, že to je zbytečnost kupovat...a to také nemáme na radnici obřad. Mimo to, na matrice se musím zanedlouho zastavit, tak se na to přímo zeptám a podívám a napíši vám, mám matriku pár kroků od domova. Ale i kdyby neměli(což mají:-) ) polštářky, neřešila bych to, je to trošku...blbost no, pro mě určitě. Na auto, my sice jedeme přes město na hostinu (přesně na opačný kraj města), ale panenky na autě se mi nelíbí vůbec, květiny živé...s tím nemám dobrou zkušenost už ze dvou svateb, kdy to po cestě ulétávalo, nebo když to drželo, nezvládala to květina atd...takto toto také ne. Naví škoda peněz. Budeme dělat jen stuhy..a kdyby něco mělo být, tak si to jedině půjčíme, např. umělou květinu, popř. ty dva prstýnky na auto z obřadu....
Odpovědět
já stále sleduji na stránkách kostela, zda nikdo už nejde po nás a zatím ne, jen je jedna svatba před námi, to bude čas na focení atd...prostě vše v klidu :-)
Odpovědět
Kimby, to máte prima, že si to takhle můžeš zkontrolovat...to já bych musela volat na matriku jak jsou svatby před náma a za náma....nebo panu provoznímu...
Odpovědět
Ahoj holky, chci si dát ušít šaty a koukala jsem, že i studio V.MOONA nabízí šití šatů, namáte někdo zkušenost nebo neznáte někoho kdo si je tam nechal šít? Ve čtvrtek tam jdu na zkoušku a přemýšlím, že se na to šití zeptám.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Verys, já zkušenosti nemám se šitím, já si půjčím šaty. Ale hodně holek tady na beremku si objednávaly šaty šité z asie, a všichni moc spokojení...
Odpovědět
Já přemýšlela, že se zajdu zeptat k Moravcovi za kolik by je ušili. Tam bych se nebála a i by poradili. Pokud s Moonou nemá nikdo zkušenost, tak do toho asi radši nepůjdu. Pak jedině ta Asie, koukala jsem ,že si to holky chválí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky když vás tady tak poslouchám kolik jste prošli salonů chci se zeptat jestli jste někde nepotkali závoj v barvě ivory - slonová kost
Odpovědět
Kmotři, navštiv salon Delta, nabízí tam závoje, tuším i v této barvě a co nemají, není problém prý objednat či nechat ušít... Very, ve V.Moona je paní hodně ochotná, jsou na ni dobré reference....já osobně mám šaty z Delty, ale k ní se chci také zajet podívat.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Slavko, díky za info, nyní jsem prohlédla i fotky šatů...máš pravdu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky potřebuji radu scháním k ním šatům závoj. Chtěla bych takový ten španělský krajkový ale nevím jaký jestli dlouhý nebo krátký. Poradíte mi?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, viděla jsem na fotkách ten dlouhej a je to moc krásný, určitě takový budu chtít k šatům, jen nevím, jestli si ho mám koupit nebo jestli takový také půjčují.
Odpovědět
Profilova fotka
Když já spíš nevím jestli by se k těm šatům hodil
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Teď jsem ti na ty šatky koukala, jsou hezoučké, nedokážu ale odhadnout, jak by to k nim vypadalo. Nedá se to někde spolu zkusit, určitě ty závoje v salonu také mají.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že by to snad někde šlo ale tahat je někam do salonu se mi dvakrát nechce. Zkoušela sem se poptat a ty závoje mají v deltě tak se půjdu mrknout a snad to odhadnu nebo si ssebou vrzmu fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta fotka neni špatnej nápad, oni se v tom pohybujou denno denně, tak by ti i mohli poradit. Já řeším jiný problém, někoho kdo mě nalíčí, neznám tu ty salony a v jednom co byla ségra, tak přišla zmalovaná jak motýlek. Umím se nalíčit hezky i sama, ale přeci jen chci ve svatební den něco jiného. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to já řeším taky jenže u mě je ten problém že se neumím líčit sama a když tak jen stíny a řasenka. Jinak ti poradím naproti rozkvětu je fris kadeřnictví a kosmetika slyšela sem dobré ohlasy a nebo v sedmistovkách je to snad blok 702 je tam kosmetika a solárko ale s tím nemám zkušenost
Odpovědět
Profilova fotka
O tom Fris jsem slyšela, ale nemohla jsem ho na netu najít, vyhledávač mi pořád ukazoval psí salon. Díky tobě teď vím alespoň adresu. Jinak do 702 jsem chodila na solárko, ale že tam i líčí, to jsem nevědala. Asi zkusím zajít do toho naproti rozkvětu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuz to já jsem tu na ně někde odkaz měla tak se ho pokusím najít a pak ti ho pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bohužel mají jen e-mailTak ti držím palce. Já mám bohužel i takový problém že na líčení od někoho nebude čas. Kadeřnici mám zamluvenou u nádraží a asi by se to nestihlo budu ráda že se namaluju sama a stihnu se oblíct :-p bude to fuška a žádnou známou nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to by jsi byla moc hodná.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.paradais.xf.cz/cosme.html zkus se juknout i sem mám to sice blízko ale at počítám jak počítám nestíhám
Odpovědět
Profilova fotka
jj, děkuju juknu, jak to že nestíháš?
Odpovědět
Profilova fotka
Mno od sedmi mám kadeřnici ta je prý tak cca na dvě hodky a od půl jedenácté máme obřad takže našlapané a navíc tam musíš být min. 20 min před obřadem
Odpovědět
Profilova fotka
a nešlo by kedeřnici šoupnout na šestou? Ke komu jdeš na vlasy? Já mám v tomhle výhodu, obřad máme až ve 12.30, takže budu mít času dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám domluvenou paní z bloku 518 má tam kadeřnictví. A co se týče vstávání na šestou. Nejsem zrovna ranní ptáče takže vstávat dříve než před šestou je pro mě nadlidský úkol. Chtělo by to někoho kdo by dorazil do toho kadeřnictví. Jenže koho.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš, že by jsi někoho nesehnala, určo by ti vyšli vstříc, jde jim o kšeft
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě sem to nezkusila ale nejdříve scháním tak nějak po známých a možná mě bude malovat moje svědkyně ale to ještě nevím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?