Nevěsty z jižní Moravy

Zobraz úvodní příspěvek
je tady nějaká nevěsta z Jižní Moravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 tak v tom Shine za uces účes i se zkouškou asi 450 Kč, líčení asi za 350 Kč , ale lisi se to od narocnosti ucesu. To bude asi vsude podobne. @zulejka Ahoj ja vim o Monice Minarikove je z Blatnicky, okres Hodonin, ale vetsinu cau je v Praze https://www.facebook.com/media/set/?s...
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27... tak jsem se poptala a pry nejhezci kytky vazou u te sporky :)
Odpovědět
@kateczka Ahojky, diky moc... tak to kvetinarstvi prehodnotim :-) Dekuju za tip. U te Vendy je prave zkouska za 200 Kc, tak jsem rada, aspon usetrim :-) Doufam teda ze s vysledkem budu spokojena, v pondeli napisu :-)
Odpovědět
@andyinka OK, diky moc :-)
Odpovědět
Ahoj, je tady někdo Kyjov a okolí :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 Tak jsem byla na zkoušce účesu, fotky mám v albu. Jsem spokojená, co jsem si navymýšlela, to jsme na hlavu dostaly :-)
Odpovědět
@andyinka Ahojky, super :-) Ja byla u te kadernice a nebyla jsem spokojena. Mi to tvorila dve hodiny a pak jsem vstala a zacalo se mi to rozpadavat. Slecna je strasne moc mila, sympaticka, ale asi jeste nema tolik zkusenosti. Na strihani, barveni urcite super, ale uces nedoporucuju... Tak asi presedlam do Straznice ke kadernici :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevite o nejake sikovne kadernici z Breclavi a okoli? Dekuju!
Odpovědět
Ahojky, taktéž bych potřebovala poradit někoho šikovného na učesání a asi i na líčení? okolí Břeclav, popř. Hodonín.. a našla by se i nějaká šikovná floristka, ta co sem ji chtěla, je zrovna na mateřské :-| Díky za tipy :-)
Odpovědět
Já zase hledám kadeřnici a kosmetičku z Valtic a nejbližšího okolí. Neznáte nějakou ? A nemáte některé zkušenosti se salonem Vera ve Valticích , Díky.
Odpovědět
Ve Valticích je salon Vera? Já mám teda zkušenost jen s břeclavským a byla sem spokojená, pěkné šaty, ochotný personál, výběr šatů celkem velký a ceny nižší než v Hodoníně.
Odpovědět
@lucousik Pardon, přepsala jsem se. Je to studio vera. Dělají masáže a různé wellness techniky a mají i kosmetický salon. Jinak salon vera taky znám a mám na něj pozitivní ohlasy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdo vam bude hrat na svatbe?a odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mam na svatbu JaGr band, ale nevim jak hraji, znate nekdo?jsou to kluci z Velke nad Velickou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak co nového?
Odpovědět
@stastnanevesta U nás ani nic moc zvláštního. Vzhledem k tomu, že budemem mít malou svatbu, tak toho není třeba moc co organizovat a hlavní věci už máme...Teď momentálně plánuji a hledám střih pro svoje svatební šaty, ale zatím se úplně nemůžu rozhodnout ]-( ale snad se něco brzy vyvrbí, abych měla dost času nechat si je ušít. Jinak necháváme čas plynout a těšíme se a přemýšlíme, kam pojedeme na svatební cestu....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svatebni cestu si budem muset nechat ujit, ale snad nam to vyjde aspon na vikend do Francie Leda, ze by nam ji nekdo dal jako svatebni dar, to bych se vubec nezlobila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kam se pujdete fotit ve svatebni den?premyslim o nejakem zajimavem miste v okoli veseli nad mor, hradiste, straznice.Poradte :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kateczka co strážnický skanzen??
Odpovědět
Profilova fotka
prave nad tim uvazuju a taky o straznickem parku, zamek nic moc, ale ja chci stejne trosku netradicni fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kateczka my budeme mít svatbu v Čejkovicích, jestli víš kde to je, taková malá vesnička, tak vyběhnem za zámek na pole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vim, mela tam svatbu kamoska :) u nas se nikam behat neda, vsude baraky, zadny parcik, leda ze bych vybehla nekam na kopec a to jako se mi nebude chtit v tech satech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka225 ale uz jsem aktivne psala zname, ktera je s hodou okolnosti reditelka skanzenu :-D tak to mozna nejak dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kateczka takové známé se vždycky hodí :-D
Odpovědět
@lennus čauky čauky, nemohlibysme si písnout po mailu? Moc bych ocenila nějaké informace, máme to mít taky tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já už jsem rok vdaná..Mohla bych se přidat...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj holky, kdyby jste někdo hledali kontakt na líčení na svatby a různé akce -v Břeclavi a okolí, tak piště do IP, pošlu kontakt. ;-) Viděla jsem, že se to tady dost řešilo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?