Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Já jsem se pána ptala, jaký je rozdíl mezi héliem a tím jejich balónkovým plynem. Jen mi řekl, že je to plyn speciálně určený pro plnění balónků - asi netušil. Šlukovat ho nehodlám, takže je mi to jedno... Ale v důsledku mě zklamala ta cena. Myslela jsem, že takhle velký podnik bude mít jiné ceny vzhledem k tomu, kolik toho plynu produkuje. Takhle se mi vyplatí spíš zajít cestou domů do párty prodejny a koupit si tu párty sadu, která je navíc i s balónky, které bych tedy pak nemusela kupovat...
Odpovědět
A propos... holky nevíte něco o perníkářství v Duchcově?
Odpovědět
Neznám bohužel :-( a ani nikoho známého v Duchcově, kdo by se mohl poptat ...
Odpovědět
Koukala jsem o víkendu do albíčka nějaké Tepličandy a zmiňovala se o nějakém výborném a levném perníkářství v Duchcově. Říkala jsem si, že by bylo docela milé nechat si vyrobit třeba nějakou perníkovou vzpomínku do výslužek..
Odpovědět
Viděla jsem perníčky se jmény jako jmenovky na stůl, vypadalo to fakt hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me ty balonky bude nafukovat majitel na Mstisove. Co ja bych si bez nej pocala, on zarizuje uplne vsechno. Holky kolik se v CR nechava dyska za svatbu? :-| Jinak ja taky na ty pernicky koukala, ale uz jsem si koupila hezky kolicky na jmenovky a ty prikolikuju k ubrousku a je to a tak to nebudu menit.
Odpovědět
evickab: Nad těmi dýžky taky přemýšlím. Budeme mít 3 lidi na obsluhu a catering se druhý den platí zvlášť majiteli. Tak nevím :(
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to ja mam vsechny vcelku. U nas se dava v restauracich 5-10%, tak asi nejak tak, najdu stredni cestu, zase nechci byt moc stedra. Kdyz oslava bude stat 50 000Kc, tak si myslim ze 5000Kc na dyzka je ok ne? :-|
Odpovědět
Něco se dává, ale já bych to dávala s rozumem ...
Odpovědět
evickab: 5.000,-???? Tak to bych tě šla obsluhovat i já :)))) Přijde mi to fakt hodně...Jestli to máte na *****zámku Mcely, tak je to ok, ale jestli v restauraci - aby je to nesložilo :))))
Odpovědět
Dobré ráno. Je zase ošklivo. Včera jsem dodělala to srdce na auto, je to nic moc, ale lepší než nic .... nalepila jsem tam 10 přísavek a raději je ještě přidátkovala jako ty umělý květy, tak snad to bude držet ....
Odpovědět
Profilova fotka
Niki dik za nazor. Ja hlavne uvidim, jak se nam budou venovat a pak se rozhodnu co jim dam. Zase pan majitel nam vsechno zajistuje ohledne kapely, zabavy, balonky atd a tak bych ho chtela odmenit, ale jak rikate asi s mirou aby si na to nezvykl u dalsich svateb ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
evickab: Aha... no jestli vám supluje Svatební agenturu, tak proč ne, jestli na to zbudou penízky ... :)
Odpovědět
Veru, aby si nebyla jako tady nějaká nevěsta, které při cestě na svatbu kompletně odlétala z auta celá kytka :(((( Já jsem včera šmoulila celý večer penězokytku kamarádce na svatbu její kamarádky a mám pocit, že to dneska budu muset celé sundat a předělat (3h práce na nic :((( ). Někdy se fakt nevyplatí být perfekcionista :(
Odpovědět
Ahoj, chtěl bych Vás požádát o radu. Měl jste někdo svatbu v Teplicích na zámku? Zajímají mě fotogrtafie z parku. Kdo fotil, kolik to cca stálo, kontakt :-) atd... nejlepší kdyby mohl být nějaký náhled fotek :-) Prima den Honza
Odpovědět
Zdravím ... teď tu jsme nevěsty, které teprve svatbu mít budeme ... většinou mimo TP zámek ... a přímo na zámku by Vám neporadili fotografa? třeba tam fotografové nechávají svoje kontakty ...
Odpovědět
Holky, máte některá změřeno, kolik cm/m bílé stuhy stačí na ozdobu jednoho okénka v autě (na pověšení myrtového kolečka)? budete zdobit všechny auta, nebo jenom ty hlavní???
Odpovědět
Veru, nemám šajna. Auta nezdobíme, poněvadž jich nevyužijeme, takže nevím. Ale zdobí se všechna auta, co jedou v koloně, ne?
Odpovědět
A propos... Vysvětlíte mi někdo rozdíl mezi metalickým, krystalickým, perleťovým a pastelovým balónkem?
Odpovědět
Já mám Niki metalický balonky, vyfouknutý vypadají jinak než nafouknutý. Jsou zvláštně jemně lesklý. Pastelový jsou spíš matnější a jemný barvičky, perleťový jsou takový s větším leskem a krystalický slyším prvně. Ale to co píšu, je moje vystvětlení ...
Odpovědět
Profilova fotka
Kryslalicky musi mit asi nejvice shine, potom je metalicky kde ta barva je hodne vyrazna, ale neni tak zariva. Perletovy maji jemny nadech lesku a trochu se barva i meni podle svetla a pasletovy jsou matny. V cestine se mi to blbe vysvetluje, ale snad si to pochopila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem pročítala vaše příspěvky a začínám být dost nervózní. Zasnoubili jsme se 1.5. Sestra mi koncem léta odjíždí na rok na Nový Zéland. Samozřejmě nesmí na svatbě chybět, tak to musíme stihnout během necelých 4 měsíců. Termín už naštěstí máme zamluvený - 28.8. a místo obřadu taky - Botanická zahrada. Šaty už jsem si taky vybrala. Ale tím končím :-( Kde budeme mít hostinu, jakou kapelu, fotografa, výzdobu ... to vůbec netuším. A hlavně mám strach, že bude už všechno zamluvené :-( Leni
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, gratuluju, to jste to vzali hopem co? Hlavni je misto obradu a to uz mas. Snad najdete nejaky pekny misto na oslavu, ale asi si musite pospisit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jestli hopem ani nevím. Malýmu už bude v červenci rok. Chtěli jsme se vzít než se narodil, ale rekonstruovali jsme byt, tak jsme to nějak nestihli. No hlavně mě taťka nestilhl požádat o ruku =-) No a teď si počkal na květen, aby už bylo vše zabrané :-S Ale hlavně že se rozhoupal :-) Holky máte někdo hostinu 28.8. v Princi, ve Sklípku, v Městských sálech nebo v Kolibě v Dubí? Chystám se, že to začni objíždět, tak ať nejezdím někam zbytečně. A nějaký tip na dobrého fotografa a kapelu? Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Leni myslím,že se to zvládnout dá, neboj:-) Já mám hostinu v Prici, jestli budeš chtít něco poradit či dát kontakt, písnu ti do IP:-) ;-) Ve Sklípku měla svatbu minulý rok Lenicka (Sametacek) z Teplických nevěst 2009. V Městských sálech Šárka z této diskuze.V Kolibě taky holky z minulého roku:-) Na fotografa ti taky klidně kontakt napíšu:-) Máme Ladu Baladovou, ale nevím,zda bude mít ještě volno. Jinak mám taky obřad v Botanický:-) Míša
Odpovědět
Profilova fotka
holky proč nám blbnou odpočívadla dní? =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ho radsi nemam, porad si myslim, ze mam do svatby tak 100 dni :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Mně odpočítávadlo funguje normálně. Teď jsem spočítala, kolik jsem vydala za výzdobu na bowling a ještě nemám vše a jsou 3tis.v čudu ... ach jo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, to bys byla moc hodná, alespoň bych mohla začít obvolávat :-) Mohla bys mi prosím napsat i kolik máte lidí a na kolik to v Princi vyjde? Prosím i kontakt na Ladu Baladovou :-N A nemáte někdo číslo nebo mail na paní Vidovou? Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, to ja radsi vyzdobu nepocitam. Kdyz si vzpomenu, ze jenom za masle jsme utratila 3000KC, tak se mi pocitat dal nechce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?