Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
tak muj chlap byl letos uz 2krat na bezkach a ja jeste ani jednou, protoze jsem uz 2 tydny nemocna ;-( ale hned bych sla. nechapu, ze to nemate rady! je to jeden z nejlepsich sportu, moc nenamahate klouby, projedes si hezkou prirodu a krasne z toho boli zadek, lytka a paze. ja z toho mam pak radost, ze jsem neco udelala pro telo! dyt po te zime budem vypadat asi vsechny podobne. ochable... mozna ze tomu teprv prijedte na chut! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak běžky nevím, ale lyže mám ráda. Letos jsme chytli krásný počásko, když jsme byli na Lysé hoře a bylo to supeeer. Hned bych zase jela. Jinak mě poslední dobou chytnul squash, je to makačka a baví mě to. Když jsem se to učila, to byla prdelka :-D Druhý den jsem se nemohla normálně pohybovat :-S Holky, po víkendu si asi dohodneme schůzku s kameramanem, chtěl nám ukázat některá videa, co natáčel na svatbách, tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejraději tanec, hezky v teploučku :o) Jinak v hezkém počasí mám ráda jízdu na kole, to si užívám přírody :-D
Odpovědět
jj tanec, moderni, mnam...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já celý život cvičím aerobic, loni jsem cvičila i pro ženský a s dětičkama měla kroužky. Nějak už jsem tohodle skákání po tělocvičně ale měla dosti. Zkusila jsem ten squash, přítel mě ho učí a je to super - něco jiného zase. Musíme jen chodit častěji, aby to splňovala i jiný efekt, než jen pobavení se na kurtu :-D Jinak v létě jsme občas vyjeli na brusle - taky oki, ale jako letní sport preferuju válení u vody :-D
Odpovědět
Tak já jsem spíše na ty zimní sporty, lyže a posledních pár let hlavně snowboard. Ale co se týče běžek, tak ty taky nemusím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já hlavně břišní tance a flamenco .o) Ale samozřejmě každý si musí najít to své, co rád dělá .o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já aerobic nemůžu dělat, protože mám nemocný jeden kyčel, takže nemůžu skákat a i běhání mi tak nějak moc nejde .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Juuu, flamenco? To by se mi taky líbilo, kam na to chodíš? Někde v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já na oboje chodím od centra tance (centrumtance.cz). Není to moc levné, ale mají kvalitní lektory. Jinak orient dělám tři roky a flamenco mám teď nově 5 měsíců a jsem z něho naprosto nadšená :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, taky si budu muset něco najít a začít pravidelně cvičit, přes vánoce jsem přibrala 3kila ]-( Přítel mě chce učit lyžovat, tak doufám že si nezlámu nohy, naposledy jsem na tom stála asi před deseti lety :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Došel někomu mejlík proč se podle Feng Shui nosí snubní prstýnky na ukazováčku? Je to moc krásné, úplně mě to dojalo. Špatně se to ale popisuje, tak kdybyste to někdo chtěl přeposlat písněte mi adresu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem byla na první zkoušce šatů, měli jich ale bohužel jen dvoje. Nicméně na to moje xxxl (pro ty, co na to nemají žaludek, nechť se raději ani nedívají :o)) ), to nedopadlo nejhůř, ale bude to chtít víc salónů. Musím zkusit šaty čistě s korzetem a přítel říká, trošku větší výstřih :o) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tééda, krásné moc, zvlášť ty druhé. opravdu kočka!
Odpovědět
Profilova fotka
martja: taky se mo moc líbí ty druhé
Odpovědět
Profilova fotka
No já zatím moc spokojená nejsem (pokud tedy někdy budu :o) ), ale zatím jsem také spíš pro ty druhé. Co je pro ně velké plus, že půjčovné je jen 4500 (což na Prahu je bomba .o) ) a také to, že pokud budeme mít hostinu v Mlýnském domově, tak budeme mít svatební apartmá pro novomanžele zdarma :o) Nicméně bych chtěla ještě zkusit nějaké bez rukávků .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme dnes poptali kapelu "Riviéra", tak jsem zvědavá, kolik si řeknou... čekám docela dost, páč hrajou na více hudebních nástrojů. Jinak bylo to docela drsné něco vybrat, hlavně aby se přítelovi líbil (jako metalovo-rockerovi) repertoár .o) Snad to vyjde a budeme na ně mít .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Jo, tak cena je fakt pěkná. Určitě se podívej ještě jinde, ať jsi pak na 100% spokojená. S tím apartmá je to pěkné, my ho má,e taky zadarmo, myslím, že to hodně nabízí.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ahojík, mocinky ti ty tance závidím, chtěla bych něco takového taky vyzkoušet. Jinak vůbec to není tak, jak píšeš - druhé šatky ti moc sluší. Prsa máš pořádné, tak proč je neukázat, přítel má pravdu s tím výstřihem ;-)
Odpovědět
me se tak yty dvojky sty libi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Jestli tě to láká, tak do toho jdi... já hledala hodně dlouho něco, u čeho (jako blíženec, který se často pro něco natchne a dost často ho to přestane bavit) vydržím. Což tohle mi vydrželo už tři roky a pořád se na tance těším :o) Jsem moc ráda, že jsem se konečně k něčemu takovému odhodlala a těch druhů tanců je spousty... a třeba i salsu apod dnes učí pro samotné ženy, takže nepotřebuješ partnera .o) Ten můj na to moc není, tak on dělá badminton a já tanečky.. to je vlastně jedna z mála věcí, kdy kromě práce nejsme spolu .o) Jinak co se týče šatů, také se ke mně víc hodí ty druhé.. ale když to vyjde, tak ve středu půjdu se svědkyní na další zkoušení :o)
Odpovědět
martja: a co delate oba za praci spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se týče hudby, tak si řekli 1200 (za tři členy - dva muži a zpěvačka) na hodinu + 3 Kč za km (jsou z Ústí nad Labem), což je docela fajn cena , protože jsem čekala horší .o) Tak si je asi zamluvíme a zkusíme za nimi zajet na nějaký ples, kde si je poslechneme ještě na živo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My máme hodně společných zájmů a všechny kamarády také máme společné (jsme dříve byli jen kamarádi .o) )
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Co se týče práce, tak spolu nepracujeme :o), jsem to asi špatně napsala. Jinak on je ITík a já projektantka :o)
Odpovědět
martja: nam kapela rekla 16 tisic :-( jo ja mam taky ITika :-) je to job budoucnosti, ja studuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Co máte vůbec za kapelu? Ta částka je drsná .o(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jinak ITíci jsou fajn, většinou víš, kde ho najdeš :-D
Odpovědět
martja: sumichrat malbohar, ano ano, It=PC s nekolika vykricniky :-D stoprocentni sance kde se nachazi manzel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to ty naše kapely mají docela podobný repertoár.o) Jen ti naši hudebníci jsou tak o 10 let starší .o) My jsme hledali taky všehochuť, ale i to, aby zahráli dost rocku, což byla docela dřina je najít :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?