Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já to nemyslela špatně, jen že mi přišlo, že bys chtěla nosit domu víc korunek, tak píšu, jak by to šlo udělat ;-)
Odpovědět
marsee: tak kdo by nechtel ze? jako ja nikdy nemela problem najit brigasu ale castecny uvazek teda nic moc nahledani
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Chce to fakt obejít toho hafo, pak je buď možnost výběru nebo alespoň nějaká ta možnost. Znám, co to je. Na druhou stranu, pokud nemusíš dělat na více hodin, tak buď ráda. Jen bych možná využila toho, že je možnost vydělat více a našetřit korunky ;-)
Odpovědět
marsee: to jo na to am realitku tam je to narazovka treba jednou za 3 mesice ale naraz 20 tacku tak to by mel byt takto i jeden byt v unoru tak z toho bych pak chtela nakoupit ty drazsi veci na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo, já takhle čekám netrpělivě na výplatu, kolik bude za přesčasové hodiny a odměny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, doufám, že jste nikdo nikde nezapadly. :-) ten hloupý sníh mi pokazil plány, měla jsem zítra jet do Olmíku na šaty, ale takhle z toho nic nebude :-( Včera jsme byly s přítelem na plese, kapela co hrála si dávala po každých 15min.pauzu.No a taky budem muset do svatby trochu trénovat na první tanec :-D Mě se povlaky na židle moc moc líbí a určitě budou, v restauraci po nás chtějí za jeden 40Kč takže celkově pak 1800. Zrovna včera jsme dělali hrubou kalkulaci, chtěly jsme se vejít do 100tis,ale už o tom pochybuji. :-|
Odpovědět
peta: tak to je prima unas v restauraci pvlaky na zidle stopro nemaj :-( obavam se ze ani zadne jine dekorace :-N jinak me malem zapadl pes, bily maltezak, jeste ze ma cervenej svetr, cervwny boty a hnedou bundu, takhle vzdy ze sebe tu tunu snehu setrasl a nepromokl
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nám naštěstí udělají celou dekoraci, dokoupím pouze nějaké kamínky a okvětní lístky. Někdo tu psal, že ty povlaky stojí 200, já je nšala na internetu za 80 a jednou dokonce za 50Kč. Ty máš pro hafíka i boty a bundu? :-D To je dobré. My máme jen ten svetr, taky červený :-)
Odpovědět
peta:jsou ruzne ceny povlaku ale kdykoliv to vynasobim 40 tak mi to prijde zbytecny... jiste mame maleho psa, navic je ted ostrihanej na 5mm, takze nosi svetr i doma jinak klepe kosu :-N a ven dostava na svetr zimnu bundu s kapuci a koziskem a boty neoprenovy
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A jak to budeš mít s tou garden party, už jsi sháněla nějaký catering?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Taky jsme chtěli zajet zítra do restauračky a protože je tam i salon, chtěla jsem si prvně nějaké šatky vyzkoušet... chjo taky to bude muset počkat, v tomhle nikam nejedu .o/
Odpovědět
Mitote: Taky mám maltezáčka a oblíkám mu kabátek když jdeme ven. A dneska ráno jsme šli jen na rychlovku bez kabátku a úplně splýval s tím sněhem. Já si teda budu šít potahy sama a jeden mně vyjde tak na cca 25kč když jsem to vypočítala. A s rozpočtem se snad vejdeme do 50 tisic se vším.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tanak: Kolik vás bude na hostině? My se vejdem jen tak tak do 100 tis.
Odpovědět
Marsee: 28 dospělých a 2 děti. a kolik vy?
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Ještě to nevíme úplně přesně, ale kolem 35 + 2, 3 děti
Odpovědět
Marsee: tak to máte dost vysoký rozpočet. Ale záleží na všem okolo. My například neplatíme skoro nic za obřad... Taky záleží jakou má člověl restauraci, jak drahé oblečení a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: No ať počítám jak počítám do 50 tis. bychom se nemohli vejít snad nikdy :-D No platíme pronájem zámku, fotografku, kam., kapelu, kytky, účes (zkoušku + finální verzi), půjdu na nehtíky, asi se nechám nalíčit, dekoraci, všechno to jídlo na hostině, dortík, zákusky, šaty, oblek, boty... no a to nevím, zda jsem na něco nezapomněla.
Odpovědět
Marsee: Mně spoustu těchto plateb odpadá no, nemáme zámek, například kapelu zajišťuje můj taťka, hraje ve filharmonii a jeho kolegové nám budou hrát zdarma, on naoplátku chodí dětem kolegů a tak :-) Třeba dorty a zákusky taky odpadají, protože prateta je cukrářka a její napečené dobroty prý budou součástí svatebního daru. Co se týče fotografa tak máme kamaráda, co se focením živí, tak to nebude tak drahé. Ale květiny, účes, jídlo, oblečení a dekorace už zaplatit musíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Tak to jooo. To my si všechno musíme platit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já počítám s podobným rozpočtem jako Marsee, máme asi 42lidí. Nemáme poplatek za obřad, ale zase platíme přítelově rodině ubytování.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že jak je nad 30 lidí, jen těžko se dá vejít do 50 tis. (pokud teda není většina zařízená přes příbuzné a zadarmo).
Odpovědět
peta: no zatim to vypada najeden hotel kde by na terase ta party byla a oniby vse zajistili tanak: aspon nekdo ma pochopeni pro oblecky pro psy :-D no jako holky, 50tis? do toho se vejit? no to asi nepujde :-N budem radi kdyz to stahnem na 100
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Přesně tak... Počítám a propočítávám a když se budeme držet hodně zkrátka a neutrácela už bych za kravinky jako jsou kamínky, mašle, atd. kolem 90 to stejně bude. No ale jelikož kaly jsou dost drahé, cena opět stoupá a jsme opět výš.
Odpovědět
marsee: to ja mam dos ti pres zname, fotografka kamoska nas vyjde na 3, vizazista i kadernik zdarma, manikura mozna taky, kyticky si mozna sami vypestujem ale zas je to pres kamosku...no ale to ostatni,s lukasovym oblecenim se pod deset nedostanem - oblek 8, vesticka s regatkou 2,5, kosile tak tacek, boty 2, manzetove knoflicky. Bude nakonec draz nez ja ja mam saty za 6, boty 1,3, zavoj do tacku, spodni pradlo taky....no al ei tak kdyz pripocitam prstynky, hostnu, garden party a obrad tak jsme na 100 aninevim jak
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No jo, vem si jen to oblečení, to je pravda. K oblečení připočítat něco za bižu či nějaký šperk, to máš punčošky, prádlo, něco do vlasů (sice to nejsou velké položky, ale nasčítá se to).
Odpovědět
MARSEE: no prave, to je drobnost k drobnoti, i blby ponozky a uz litas v milionech
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No ve stovkách a pak tisícech 100% :-D
Odpovědět
marsee: presne tak...ale tesim se na azdou vec jak mala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já se těšila i na motýlky :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: A máš nějaký střih či předlohu na ty povlaky? Já sama bych to teda nezvládla, ale možná by se mi podařilo zaúkolovat mamku. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?