Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: NO to je dobrá otázka :-D Přítel sice řekl, že je to pěkné a zajímavé, ale vyložený souhlas to taky nebyl :-D Takže bych asi volila nějakou kombinaci s bilým zlatem. Hlavně se chci podívat někde ve zlatnictví jak to růžové zlato vypadá 'naživo', možná že to zas taková bomba nebude. No jinak holky, my taky ještě nemáme nic domluveného. Za dvy týdny se jedeme podívat na restauraci(Harmonie v Zastávce), a jestli to klapne tak pak začnu domlouvat další věci. Zatím jsem si udělala takový přehled, co a kdo se mi líbí. Vůbec se nemůžu rozhodnout u fotografa.Moc se mi líbí S.Smrčková, ale chtěla bych něco trochu levnějšího. Uvažujete někdo o Dj nebo chcete jen kapelu?
Odpovědět
Dj nebo jen kapelu? Já myslela, že je to naopak - kapela nebo jen Dj, takže teď jsi mě perfektně zmátla :-N Každopádně já budu chtít kapelu na pár hodin, na zbytek večera hudbu z reproduktorů, kterou nahraju do pc.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, tak jsem to samozřejmě myslela, jen jsem se divně vymáčkla :-D Já bych raději Dje, protože polovina rodiny bude z Německa tak si říkám, že bude lepší když by hrál nějakou směsku.
Odpovědět
No, já jsem na večírku známých potkala jednu kapelu, a ta hrála takové ty klasické mezinárodní písničky, co každej zná, a neznělo to vůbec špatně, takže plánuju, že je asi objednám, jen co se dozvím, kdo to byl.
Odpovědět
ahojky, no my volíme DJ, je to náš kamarád, tak doufám, že bude sleva nebo svatební dar :-D Já mám strašně ráda jak hraje ne diskotékách, většinou profláknutý písničky, na který jde blbnout každý, takže spokojenost největší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy mě děsíte co všechno už máte zamluvené a zařízené!Já mám na kousku papíru napsaný seznam lidí a ještě jsme to ani pořádně neprobrali, to je všechno. Mi to ještě ani "ofiko" neoznámili rodičům ;-)
Odpovědět
sarka: no naši rodiče to taky nevědí, na to se chystáme o vánocích :-( mám z toho tak trochu hrůzu, jinak my taky nemáme ještě nic zamluveno, zatím nemáme termín, tak nemám co řešit, to všechno bude až v lednu x-) akorát prstýnky si chceme dát pod stromeček, no a to je tak všechno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už máme termínek předběžně rezervovaný na 10.9. 2010, fotografku stejně tak. Když jsem ji volala, tak mi řikala, že není vůbec brzo, ptz například na červenec už moc volných termínů nemá. V salonu mi řekli, ať si přijedu šatky vyzkoušet během prosince nebo ledna. Ono je lepší si všechno zamluvit včas a pak být v klídku, než na poslední chvíli shánět všechno. S prstýnkama ale pospíchat nebudeme. Víme, jaký typ chceme a výroba netrvá tak dlouho. Stačí mít našetřené penízky a jde to :o) Svatební poplatek budeme platit po novém roce, jak nám sdělila svatební koordinátorka na zámku, kde se chceme vzít. K tomu věku nevěst :) Mě je 22, mám za sebou bakaláře, ale před sebou ještě dva roky magisterského. Takže pokud vše klapne jak plánujeme, druhé státnice už budou s jiným příjmením :o) Přítelovi je ale už 29 a mimochodem se dal také ještě na studia VŠ (prvním rokem). Samozřejmě už oba při škole pracujeme a také spolu bydlíme.
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta : Myslím že ne, fotografa máme kousek od Zlína a kameramana z Uh.Brodu. Odkud jsi ty?
Odpovědět
Zuzinka: Bydlím kousek od Brodu. Jak se jmenuje ten kameraman? Jen abych věděla, co už nemáme zkoušet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Kameraman je S.Kadlčík :-) Fotit se chceme jen u nás v parku - je to tam hezké.
Odpovědět
Ahojky,taky se přidávám.Svatbu plánujem 4.9.2010 v Brně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak to je fajn :o) Už plánujete věci kolem svatby? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, právě jsem si objednala svatební bublifuky a knihu hostů přes internet, tak se těším, až mi dojde domů balíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Ahojky, já na ně zrovna včera koukala taky, ale přítel mi řekl, ať ještě nic neobjednávám, že toho bude jistě víc, tak se to potom vezme najednou :o) ale taky bych si nejradši už něco pořídila ;-)
Odpovědět
Ahojky,už pomalu plánujeme.Termín máme zamluvený v kostele sv.Jakuba v Brně.Taky už máme fotografku a muzikanta.Teďka hledáme dobrou restauraci pro 80lidí ale zatím se nám nedaří .Nevíte o něčem :-) ?
Odpovědět
Zdravím...zatím slečny :) Chtěla bych se připojit a snad ještě ne pozdě. Jak si to tady pročítám, začínám se dost bát že něco nestíhám. Už nějaký ten týden se koukám po nějaké inspiraci na naši svatbičku, ale nenapadlo mě ještě nic rezervovat nebo tak něco. My bychom s přítelem chtěli mít obřad na Petrově a datum bude nejspíš 25.9.2010 nevypadá to moc esteticky, ale bohužel nám to jindy nějak nevychází. Jinak restauraci scháním cca pro 90 lidí což je docela nelehké:) No jsem tady ráda a jinak k tomu věku...jsem tady asi nejmladší je mi 19, ale na svatbě už bude 20 :) a budoucímu ženichovi je 24. Tak se těším děvčata. ;-) Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: Ahojky, tak to budeš mladičká nevěsta, ale tak já třeba taky nejsem zrovna nejstarší :o) K tomu zamlouvání, pomalu bych si to rezervovala, zamlouvala, ptz jak jsem tady již někde psala... všude, kam jsem volala, psala... mi odepsali, že není vůbec brzo, pokud se jedná o svatbu v září 2010. Termín na místě konání a fotografku už máme tedy zamluvenou. Do salonů pojedu nejspíš v lednu, únoru. Psala jsem tam a bylo mi řečeno, že šaty se u svateb v letních měsících zamlouvají min. půl roku předem, jsou i nevěsty, které si prý šaty zamluví rok dopředu. Hlavní je mít vybraný termín, místo a včas to zamluvit. To ostatní už se pak zvládá lépe :)
Odpovědět
Profilova fotka
gabson: To budeš mít svatbu ve stejným kostele jako já, jenže o pár dní dřív. Bych Ti mohla jít popřát :-) Zkuste restauraci Zasedmero v Útěchově, tam budu mít hostinu já. Nebo ještě Žebětínský dvůr, mají tam více salonků.
Odpovědět
marsee1: Děkuji za info:) No já bych už zamlouvala ale pořád se nemůžu rozhodnout. Fotografové kteří se mi líbí mají buď plno, nebo jsou šíleně drazí. Mám pár tipů kteří ujdou a cenově se to taky dá, ale chtěla jsem nějaké originální fotky. Jinak jsem z Brna a s restaurací pro tak velkou svatbu jako budeme mít my je to složitý. Baví mě si vše zařizovat, je to takový můj koníček:) ale štve mě když něco nevychází:( Jak jste na tom s fotografem vy? Je drahý? Jinak my máme datum 25.9.2010 a obřad bude v Brně na Petrově. Myslíte že už bude zima?
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: Nás bude fotif Kamil Jursa celý den. Je to známý, takže máme trošku slevu. Pravda, vyjde nás to sice i tak přes 11 tis, ale na fotkách šetřit nechceme. Navíc budeme mít v ceně CD se všema fotkama v plném rozlišení, svatební knihu, album s cca 100 fotkama a DVD se slideshow. Má krásný fotky, takže ta cena myslím "sedí".
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: Úplně tě chápu, já mám stejný problém a naštve mě vše, co po dlouhých plánech nevyjde. Dneska jsme byli na obídku v restauraci, kde chceme mít hostinu a úplně ve mě cukalo, zda už se nemám zeptat, jak to tam je s rezervacema :o) Nezeptala jsem se, ale chystám se tam zavolat... nedá mi to a hlavně na co taky čekat. Lepší mít vše zařízené dřív a pak mít čas na méně důležité záležitosti. Fotografku máme z MB, fotila mou sestričku, když jí byl rok. Fotky byly úžasné. Viděla jsem i svatební alba, které dělá. Dá do toho svoji fantazii, album vypadá ve finále nádherně. Základ, který jí budeme platit je 5000, dále se cena odvíjí od množství fotek. Vím, že ty alba nejsou levná, ale rozhodně to stojí za to. Termín máme na 10.9. 2010 - zámek Loučeň. Zima doufám nebude. Vybrali jsme září také z toho důvodu, že bývá pěkně, ale už nejsou tak příšerná vedra jako v srpnu. No tak snad nám to počásko vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Koukám, že jsme se zase rozrostly, takže vítám nové nevěsty. Já dělala dnes zkoušku z gynekologie, takže v posledních dnech jen učení. Pejsanek: Bublifuky si taky objednám, ale na to je myslím ještě času dost. A jak to pak uděláš, rozdáš je před obřadem? Totiž, aby pochopili co snimi a nestrčil je každý do kapsy :-D S fotografem si taky nevím rady, moc se mi líbí Smrčková, ale myslím že se dá sehnat dobrý fotograf i za nižší cenu.
Odpovědět
pejsanek: Jaký termín máte?Děkuji za radu.V sobotu to pojedem navštívit a uvidíme.Kolik lidí budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se taky budu vdávat v září 2010 věděli jsme že chceme svatbu příští rok ale v neděli jsme konečne dohodli termín na základě místa kde chceme mít hostinu......je náročné skloubit místo pro obřad, místo pro hostinu, aby tady byli všichni přátele co jsou v zahraničí uf....ale máme to. Budu se vdávat 11.9. :) a už skoro všechno máme vymyšlené nebo zařízené protože se nemůžeme dočkat.....jo a já jsem taky mladá....státnicovala jsem loni a teď studuju magisterské takže budu státnicovat znova ale myslím že kdybych pracovala mám na přípravy méně času
Odpovědět
Profilova fotka
gabson: Bereme se 18. 9. ve 12 hod v kostele sv. Jakuba. Na hostinu budeme mít 25 lidí a na večer dalších 30 kamarádů. p.e.t.a: Bublifuky rozdáme před obřadem pár kamarádu samozřejmě i s instrukcí, co s nimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) My máme termínek na 10.9. 2010. V září jsme spolu začali chodit, je to i pěkný měsíc, kdy není zbytečné vedro, ale není taky zima. Jak pravil přítel :o), není to ani zbytečně brzo ;-) Máme rezervovaný termínek, fotografku a už zařizuji i místo na hostinu, snad to taky klapne. Co jsme zatím počítali lidi, bude nás kolem 35 až 40. Víc nejspíš ne, nebudeme zvát totiž každého z rodiny. vafle: Já jsem taky v květnu státnicovala a čeká mě to ještě jednou. Ke škole ale i pracuju a je to přesně tak, jak říkáš. Času není až tolik, ale naštěstí jsem na svatbu hodně natěšená, tak brouzdám po netu v každé volné chvíli (třeba i v práci při noční) :-)
Odpovědět
Ahojky, já taky plánuju svatbu v září 2010 a už mám zamluvený obřad i restauraci. Nemyslím si, že je to nějak brzo, hlavně když víš, že tam kde chceš mít svatbu je dost nával.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky připojuju. Svatbu plánujeme 4.9.2010. Trochu mě děsí, když si čtu, kolik toho už máte zamluvenýho. My ještě nevíme kde přesně bude obřad ani hostina. Obřad bychom rádi někde venku, v okolí Orlický přehrady, bude to u nějaký malý vesnice, tak tam snad nebude takový nával jako na zámcích a tak podobně. Obřad jako zahradní party, shaníme teď nějakou chatu k pronajmutí, kam by se do sálu vešlo asi 50 lidí (jenom rodina) a s velkou zahradou.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Ahojky, ono se to nezdá, ale je fakt potřeba začít pomalu zamlouvat ty nejdůležitější věci. Já si pro jistotu dneska zamluvila i kameramana :o) Září je celkem žádaný měsíc pro svatby, tak je vhodné si to včas oběhat, obvolat. Přítel si taky myslí, že to zbytečně brzo hrotím, ale všude kam zavolám mi řikají, že je dobře, že volám teď, ptz pak by byl problém.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?