Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho že se nevejdu do šatů se taky trochu bojím, ale v den zkoušky jsem se vážila a váha je +- pořád stejná tak se tím utěšuju ;-) ifoun: já jeden čas trpěla na opary hodně a celkem mi pomáhal balzám na rty Blistex, po něm se mi přestaly skoro dělat, takže jako prevenci 100% doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: to jsou umělkyně že to ani jedna nedokáže to mě překvapilo ale podle fotek si se nalíčila líp a moc krásně než tě líčili ve studiu tak tvou volbu schvaluju ;-)
Odpovědět
ja si budu kupovat echinaceove kapky na imunitu...a kazdy den pekne po rano lzicku medu a kapek...a stale pri sobe nosim herpesin masticku a kdysi mi pomohly nejake leky na polikani, ktere maji rychle zahojit a nebo nenechat vypuknout herpes, volne prodejne v lekarne...z toho mam taky obavy...vubec abych nebyla nemocna...ale to by se clovek mohl vlastne jenom neceho bat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k a jsou jako prevence dobré že bych je taky koupila já mám tu smůlu že každoročně u nás o pouti marodím to je po tom 25 zaří tak bych nerada na svatbu šla s červeným nosem a nemocná to je ta nejhorší představa která má fakt děsí
Odpovědět
ninus: u me funguji, jeste je dobre to zkombinovat s koprivovym cajem...2 x denne salek po dobu 14 dni...pekne Te to ocisti...nekdy treba ztratim na vode 3 kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: a co to je za prášky? Echinaceu asi zakoupím a dostanem oba preventivně.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby tak člověk věděl, co se mu ve svatební den udělá na ksichtě, jak na tom bude se zdravím a tak...já přežiju bolest v krku, rýma je horší, to mi brní celá hlava, ale co by mě fakt naštvalo by bylo, kdybych dostala měsíčky a měla je silnější, jako ze začátku bývají..kdyby končily, tak to zachrání tampon, ale vrtět se a být nervozní, že už se potřebuju přebalit a ono to nejde...pomooooc :-) a jako na potvoru mi tam měsíčky i vychází :-D :-p
Odpovědět
Echinacea je nejlepsi kapky...v lekarne reknou jake maji...hodne je to podle dodavatelu, v kazde lekarne jinak, ale mela jsem jich uz spoustu a vsechny mi prijdou stejne. jeste je echinacea jako sirup od Dr.Mullera, je to sice sladsi, ale pan magistr mi v lekarne rikal, ze to je spis pro velke mnozstvi cukru vhodne pro deti. Ale pokud by uz clovek nemocny byl a chtel se z toho dostat, tak bych po sirupu 100% sahla a kdyby se k tomu pridal kasel a nebo se citili chripkove slabi, tak od Mullera jitrocelovy sirup. a kopriva normalne jen jako caj... :-)
Odpovědět
lulinka: me taky tak nejak vychazi...navic mam 2 mesice vysazene po hodne x letech antikoncepci, tak ani nevim, kdy to vlastne poradne mam...projevy jsou silene a co se mi dela na obliceji, to jsem nemala ani jako patnactka... ]-( proto jsem se rozhodla pro tu kosmeticku... :-)
Odpovědět
ninu: díky za podporu! ;-) Dala jsem do albíčka dnešní výtvor + mé domácí přelíčení, protože jsem se na sebe nemohla dívat :-D
Odpovědět
všichni: taky mě děsí nějaká viroza... teď to u nás doma koloju, tak se modlím, abychom se do svatby všichni uzravili. Lepší asi začít užívat nějaké podpůrné vitamíny na imunitu, aby se člověk trochu obrnil.
Odpovědět
omlovám se, píšu jak tydýn :-D chvátám, dělám 10 věcí najednou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kesynaz: noooo, tak vubec neni co resit...urcite se namaluj sama :-) opravdu Ti enjvic slusi, kdyz se nalicis sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, taky jsem nedávno vysadila, měsíčky trochu silnější ale na bradě se mi udělal taky beďár, že by mi ho záviděla každá puboška :-D S práškama se nedělaly ale jak vysadíš-tak si to vyžereš za celou dobu, cos je brala :-p Takže olezlý celý obličej, no jestli mě toto postihne ve svatební den..ale pevně doufám, že na to nebudu mít myšlenky, nechci kvůli jednomu dni zase nasazovat prášky :-|
Odpovědět
ja urco nebudu nasazovat...vysadila sjemje kvuli tomu, ze mi zacaly delat nedobre...to se nadalo..jen jsem si dala prvni prasek nalila jsem se vodou..cela otekla...to se hur maskuje nez neco na obliceji...snad :-D
Odpovědět
katka: díky :-) Jak tak na ty fotky koukám, už mám jasno. Další kosmetika se neková :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka, katka: take jsem vysadila, ale uz temer pred rokem a musim rict, ze plet hruza, hlavne zada, dekolt, ale musim rict, ze postupne za ten rok se to aspon trosku zlepsuje, zezacatku to bylo fakt hrozny, ale co bude pred svatbou, no zatim nad tim radeji nepremyslim, i kdyz je to u me uz za 2,5 tydne (jinak taky mi vychazely mesicky na svatbu, ale nakonec se to postupem casu o par dnu posunulo dikybohu, tak snad to stresem nevyvolam driv :) )
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Holky! Vysadila jsem HA před půlrokem a dělají se mi beďousy ještě teď, ale už fakt málo. První dva měsíce jsem měla obličej jak struhadlo. A dělaly se úplně mokvavé boláky.První měsíc mi to přišlo přesně na minutu jak u HA, ale srovnalo se mi vše teprve až teď, naštěstí před svatbou :-) Já to budu mít tipťop, ale snad svatební noc stihneme ;-) Jen předsvatební týden budu menstruovat, tak budu úplně vyfluslá. Kosmetičku bych nedoporučovala, čím víc čištění po vynechání HA, tím horší ksicht. Jsou to hormony.... ]-(
Odpovědět
makyska: no to jsi me potesila teda :-D jinak ja jsem myslela kosmeticku na naliceni, resp. vizazistku, predtim jsem se chtela malovat sama...ale ted s timto nebudu riskovat s cim se rano probudim...neskutecne se mi masti oblicej, nevim co s tim...predtim jsem mela az skoro suchou plet...s toule neumim zachazet... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, taky jsem ji měla mastnou, až po půl roce se to spravila. V ovulační dny se mi udělal už jenom jeden beďous, což beru za úspěch. Dělaly se mrchy na čele a ze spodu na čelisti. Teď ti bude pleť reagovat úplně na všechno. Jdu ke kosmetičce teď ve čtvrtek na kníra :-D , ale to už fakt mám pleť OK.
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: to domácí přelíčení je SUPER moc tě to sluší
Odpovědět
ninu: díky, tak nějak bych to chtěla zvládnout ve svatební den. Bojim bojim :-) U nás další pozitivní věc. Dnes daná záloha na svatební cukroví, objednané svatební koláčky. Zítra by mi měl dorazit zbytek výzdoby a čekám, až přijdou ty manžetové knoflíčky v podobě motorky. Na ty se těším moc. Jen paní, co jsem u ní objednávala obleček pro prcka, už 2. týden říká, že to posílá, tak snad to do svatby dojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz on tě ještě nedorazil??? snad to paní stihne
Odpovědět
ninu: naposled mi řekla, že v pátek. Ale to už bych ho měla doma... Dnes jsem se opět připomněla přes sms, tak uvidím, jestli se mi vůbec ozve. Mám v tom 1800 Kč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prenetivně do sebe cpu tak obden Céčko, abychom nenastydli a nebyli na svatbě nemocní, jinak tak nějak přežívám:O) Jak jste tu někdo radil tu kopřivu - no s tou opatrně. Já jsem to asi před třemi roky pila 1x denně asi týden a pak jsem přestala, protože takovej průjem každej den a nafouklý břicho jsem dlouho neměla. Ano pročistilo mě to, ale zatím jsem nenašla odvahu to zopakovat. Aktuálně se stejně "čistím" ze stresu:o)) na opary (hlavně ty klubající, kdy natéká ret) se mi osvědčily náplasti compeed. Stačí, abych cítila svědění a nabíhání rtu a vím, nalepím a druhý den OK, nic nenaskočí. už se mi takhle povedlo zazdít opar asi 3. A když už se mi ho nepodařilo zachytit v ranný fázi, tak se ty viry aspoň nešíří dál, protože jsou pod tou náplastí a olizováním se nepřenáší dál. Mě naštěstí opary z nervů naskakují až v momentě, kdy ty nervy povolí (takže třeba po maturitě mi vyskočil jeden parádní.o))). Líbánky s případným oparem zvládnu:o)) a co se týče pleti - tu mám hnusnou už od puberty. Teď mě trápí hlavně bedary na zádech. Chtěla jsem s tím před svatbou něco dělat, ale nějak n ato nebyl čas, tak se budu vdávat s hnusnejma zádama.. Doufám, že to aspoň trochu překryje závoj:o/ zbytek bude muset fotografka zvládnout retuší. Záda mám i zjizvená právě díky akné, takže i kdybych se zbavila beďarů, stejně nebudu mít hezký záda, zbydou tam vždycky ty jizvy:o( Jediný, co na to kdy pomohlo byla antikoncepce, ale tu neberu už asi 4 roky a nikdy se k ní nehodlám vracet. kesy: pokud ti nikde nebyly schopní zalíčit skvrny a ta poslední tě natřela nejtmavším make-upem, protože jsi tmavej typ, tak děláš dobře, že se budeš líčit sama. Občas je s těma kosmetičkama kříž. Já se taky bála, že na maloměstě mě nikdo nenalíčí tak, aby se mi to líbilo a že se budu muset líčit sama.. naštěstí jsem sehnala a hned na první pokus.To tvoje poslední líčení (cos dávala dneska) je nejlepší, co jsi ukazovala, tak se neboj a jdi do něj:o)) A děvčata, co se bojíte, že nebudete krásné nevěsty, tak nebojte, budete!!! budete totiž jiné než ve všední dny, budete načesané, v dlouhých róbách, namalované a s květinou, budete vypadat zcela jinak a toho vašeho to ohromí.. To jen tady na beremese jsme zblnuté, že nebudeme tak krásné jako ta a ta, ale to jen proto, že na ty svatení alba koukáme každý den! Ostatní denně nevidí nové a nové nevěsty, takže nebudou na tolik bílé zvyklí:o))
Odpovědět
Profilova fotka
civet: me ten tvuj posledni odstavec uplne vehnal slzy do oci dojetim :-N ... jeste ze me v kancelari nikdo nevidí :-) snad to tak nakonec bude ...
Odpovědět
civ: krásně jsi to vystihla s krásou nevěst. Přidávám se! Nemějte strach. Když i já jsem se rozhodla pro vlastní líčení.... my všechny budeme v den D ty nejkrásnější v očích všech, hlavně v očích mužíčka, toho jsem si jista :-)
Odpovědět
to jo, na oci muzicka se tesim nejvic... x-)
Odpovědět
holky sonduju... kolik vás bude stát květinová výzdoba včetně kytice pro vás, svědkyni, maminy, družičky...
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: já budu mít 3 (s rezervou 4 tisíce) za kytka já (plus zmenšenina), kytka svědkyně, pro ženicha a svědka, dekoraci na 5 stolů (doprostřed kulatá váza), výzdoba brány. Jo a docela akce - jsem se chtěl aobjednat ke kosmetičce, jenže nemám uložené její číslo a web jí nefunguje, no ezvadná akce. Kde má teď salon netuším, měla se v září stěhovat do nového a ve starém už není. Ale naštěstí jdu k jiné dohozené přes kamarádku, tak snad to bude oka :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?